http://kariera.mk

Bashkëshortja e Ermal Fejzullahut zbulon pa dashje të dashurën e Ledri Vulës

para 11 muajve - BalkanWeb

Një nga këngëtarët më të dashur dhe më të pëlqyer të momentit, sidomos nga femrat është reperi nga Kosova Ledri Vula. Pas ndarjes nga vajza e ish- kryeprokurorit, Theodori Sollaku duket se Ledri ka gjetur...

Bashkëshortja e Ermal Fejzullahut zbulon pa dashje të dashurën e Ledri Vulës!

para 11 muajve - Telegrafi

Duket se gjërat po bëhen serioze. Një ndër djemtë më të pëlqyer nga femrat, Ledri Vula duket se ka gjetur një dashuri të re pas ndarjes nga vajza e ish kryeprokurorit, Theodori Sollaku. Vajza në fjalë...

Çfarë nuk blen dot Ledri?

para 11 muajve - Portalb

Ai është një nga meshkujt më të dëshiruar për femrat shqiptare. I cilësuar si reperi më në zë i momentit, Ledri Vula është gjithmonë në qendër të vëmendjes, sidomos për jetën e tij personale. Dy ditë më...

Bashkëshortja e Ermal Fejzullahut zbulon pa dashje të dashurën e Ledri Vulës!

para 11 muajve - Tetova Sot

Duket se gjërat po bëhen serioze. Një ndër djemtë më të pëlqyer nga femrat, Ledri Vula duket se ka gjetur një dashuri të re pas ndarjes nga vajza e ish kryeprokurorit, Theodori Sollaku. Vajza në fjalë...

Bashkëshortja e Ermal Fejzullahut zbulon pa dashje të dashurën e Ledri Vulës!

para 11 muajve - Almakos

Duket se gjërat po bëhen serioze. Një ndër djemtë më të pëlqyer nga femrat, Ledri Vula duket se ka gjetur një dashuri të re pas ndarjes nga vajza e ish kryeprokurorit, Theodori Sollaku. Vajza në fjalë...

Ermal Fejzullahu dhe Ledri këndojnë së bashku edhe këngë rapsodike

para 11 muajve - Telegrafi

Këngëtarët Ermal Fejzullahu dhe Ledri Vula kanë ruajtur gjithmonë një miqësi shumë të mirë me njëri-tjetrin. Ata kanë kënduar bashkë në disa duete, ndërsa të shumta janë rastet kur edhe në koncerte rastis...

Në një treg të mbushur me reperë, “Kingu” është vetëm Ledri

para 11 muajve - Indeks online

Artistë të ndryshëm në të gjithë botën e kanë nisur karrierën në grupe, por suksesin e vërtetë e kanë arritur të vetëm. Ky është edhe rasti i Ledri Vulës, i cili e nisi rrugën e hip-hop/rep-it në Shqipëri...

Bashkëshortja e Ermal Fejzullahut zbulon pa dashje të dashurën e Ledri Vulës!

para 11 muajve - Opinion

Duket se gjërat po bëhen serioze. Një ndër djemtë më të pëlqyer nga femrat,  Ledri Vula duket se ka gjetur një dashuri  të re pas ndarjes nga vajza e ish kryeprokurorit, Theodori Sollaku. Vajza në fjalë...

Ledri i harron të gjitha, bën gjërat serioze me të dashurën e re

para 11 muajve - Tetova Sot

Ledri Vula është një ndër djemtë e showbizit më të përfolur për lidhjet e tij sentimentale, edhe për faktin se shpesh ka zgjedhur vajza të njohura si partnere: Dafina Zeqirin, Anxhela Martinin, e të tjera....

Ermal Fejzullahu dhe Ledri këndojnë së bashku edhe këngë rapsodike, ja shikojini vetë

para 11 muajve - Tetova Sot

Këngëtarët Ermal Fejzullahu dhe Ledri Vula kanë ruajtur gjithmonë një miqësi shumë të mirë me njëri-tjetrin. Ata kanë kënduar bashkë në disa duete, ndërsa të shumta janë rastet kur edhe në koncerte rastis...

Bashkëshortja e reperit të njohur në festën e ditëlindjes së Arianës (Foto/Video)

para 11 muajve - GazetaBlic

Një ditë më parë bashkëshortja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzuallahu ka festuar ditëlindjen e saj. Ariana dje gjatë tërë ditës ka pranuar urime të shumta, transmeton Gazeta Express. Në mbrëmje ajo dhe...

Bashkëshortja e reperit të njohur në festën e ditëlindjes së Arianës (Foto/Video)

para 11 muajve - Gazeta Express

Një ditë më parë bashkëshortja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzuallahu ka festuar ditëlindjen e saj. Ariana dje gjatë tërë ditës ka pranuar urime të shumta, transmeton Gazeta Express. Në mbrëmje ajo dhe...

Ledri i harron të gjitha, bën gjërat serioze me të dashurën e re

para 11 muajve - Zhurnal

Loading... Ledri Vula është një ndër djemtë e showbizit më të përfolur për lidhjet e tij sentimentale, edhe për faktin se shpesh ka zgjedhur vajza të njohura si partnere: Dafina Zeqirin, Anxhela Martinin,...

Ermal Fejzullahu dhe Ledri këndojnë së bashku edhe këngë rapsodike

para 11 muajve - Almakos

Këngëtarët Ermal Fejzullahu dhe Ledri Vula kanë ruajtur gjithmonë një miqësi shumë të mirë me njëri-tjetrin. Ata kanë kënduar bashkë në disa duete, ndërsa të shumta janë rastet kur edhe në koncerte rastis...

Ledri i harron të gjitha, bën gjërat serioze me të dashurën e re

para 11 muajve - OraInfo

Ledri Vula është një ndër djemtë e showbizit më të përfolur për lidhjet e tij sentimentale, edhe për faktin se shpesh ka zgjedhur vajza të njohura si partnere: Dafina Zeqirin, Anxhela Martinin, e të tjera....

Ermal Fejzullahu dhe Ledri këndojnë së bashku edhe këngë rapsodike

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Këngëtarët Ermal Fejzullahu dhe Ledri Vula kanë ruajtur gjithmonë një miqësi shumë të mirë me njëri-tjetrin. Ata kanë kënduar bashkë në disa duete, ndërsa të shumta janë rastet kur edhe në koncerte rastis...

Në një treg të mbushur me reperë, “Kingu” është vetëm Ledri!

para 11 muajve - Blitz

Artistë të ndryshëm në të gjithë botën e kanë nisur karrierën në grupe, por suksesin e vërtetë e kanë arritur të vetëm. Ky është edhe rasti i Ledri Vulës, i cili e nisi rrugën e hip-hop/rap-it në Shqipëri...

Ermali shumë romantik, kështu ia feston ditëlindjen Arianës (Foto/Video)

para 11 muajve - Gazeta Express

Për familjen Fejzullahu dje ka qenë ditë feste. Kjo për faktin se festoi ditëlindjen reja e familjes Fejzullahu, Ariana, transmeton Gazeta Express. Nga ajo që kemi parë, si duket Ariana ka pasur një ditëlindje...

Çaste nga festa e gruas të Ermalit për ditëlindjen, ja me kë festoi

para 11 muajve - Aktuale

Dita e djeshme padyshim që ishte e veçantë për gruan e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahut. Kjo pasi që Ariana festoi ditëlindjen,. Në festën e organizuar me këtë rast, të ftuar ishin edhe fytyra të...

Ledri i bën gjërat serioze me të dashurën e re

para 11 muajve - Sovrani

Ledri Vula është një ndër djemtë e showbizit më të përfolur për lidhjet e tij sentimentale, edhe për faktin se shpesh ka zgjedhur vajza të njohura si partnere: Dafina Zeqirin, Anxhela Martinin, e të tjera....

Ja si e festoi ditëlindjen Ariana Fejzullahu

para 11 muajve - Zhurnal

Loading... Ditën e djeshme gruaja e këngëtarit Ermal Fejzullahut, Ariana festoi ditëlindjen, shkruan Artistët Shqiptarë. Padyshim që miqtë e sidomos bashkëshorti i saj, Ermali e kanë surprizuar në mënyra...

Kështu festoi për ditëlindjen e Arianes Ermali!

para 11 muajve - Prive

Gruaja e tij, Ariana Fejzullahu pati ditëlindjen. Ajo është një vajzë më shumë fat, se jo gjithmonë në ditëlindjet e tua mund të kesh pranë vetes një këngëtar që ta zbukuron festën me këndim live. Pas...

Ermali shumë romantik, kështu ia feston ditëlindjen Arianës (Foto/Video)

para 11 muajve - Infokusi

Për familjen Fejzullahu dje ka qenë ditë feste. Kjo për faktin se festoi ditëlindjen reja e familjes Fejzullahu, Ariana, transmeton Gazeta Express. Nga ajo që kemi parë, si duket Ariana ka pasur një ditëlindje...

Foto nga festa e ditëlindjes së Arianës, këndoi edhe Ermali

para 11 muajve - GazetaBlic

Ariana Fejzullahu dje festoi ditëlindjen. Në festë ishin të pranishëm fytyra të njohura të muzikës shqiptare. Në fotografit e publikuara në Instastory, ndër mysafirët e ftuar ishin edhe Lumi B me gruan,...

FOTO/ Ermali shumë romantik, kështu ia feston ditëlindjen Arianës

para 11 muajve - Opozita

Për familjen Fejzullahu dje ka qenë ditë feste. Kjo për faktin se festoi ditëlindjen reja e familjes Fejzullahu, Ariana, transmeton Gazeta Express. Nga ajo që kemi parë, si duket Ariana ka pasur një ditëlindje...

Foto nga festa e ditëlindjes së Arianës, këndoi edhe Ermali

para 11 muajve - Indeks online

Ariana Fejzullahu dje festoi ditëlindjen. Në festë ishin të pranishëm fytyra të njohura të muzikës shqiptare. Në fotografit e publikuara në Instastory, ndër mysafirët e ftuar ishin edhe Lumi B me gruan,...

Ja me kë e festoi ditëlindjen Ariana, gruaja e Ermal Fejzullahut

para 11 muajve - Lajmi.net

Dje gruaja e Ermalit, Ariana ka festuar ditëlindjen. Kjo ditë me rëndësi për padyshim që ka pasur edhe një shënim të veçantë, të cilën ajo do e mbaj mend gjatë, shkruan lajmi.net Ariana festoi bashkë me...

Ermal Fejzullahu është nga ata burra që e feston ditëlindjen e bashkëshortes me shokët

para 11 muajve - Blitz

Ditën e djeshme Ariana, bashkëshortja e Ermal Fejzullahut ka festuar ditëlindjen. Si të gjitha gëzimet edhe ky duhej festuar, dhe çifti i njohur shtroi një darkë për miqtë e tyre më të afërt. Mirëpo duket...

Foto nga festa e ditëlindjes së Arianës, këndoi edhe Ermali

para 11 muajve - Arbresh

Ariana Fejzullahu dje festoi ditëlindjen. Në festë ishin të pranishëm fytyra të njohura të muzikës shqiptare. Në fotografit e publikuara në Instastory, ndër mysafirët e ftuar ishin edhe Lumi B me gruan,...

Foto nga festa e ditëlindjes së Arianës, këndoi edhe Ermali

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Ariana Fejzullahu dje festoi ditëlindjen. Në festë ishin të pranishëm fytyra të njohura të muzikës shqiptare. Në fotografit e publikuara në Instastory, ndër mysafirët e ftuar ishin edhe Lumi B me gruan,...

Ja me kë e festoi ditëlindjen bashkëshortja e Ermal Fejzullahut

para 11 muajve - Sovrani

Bashkëshortja e Ermal Fejzullahut, Ariana, dje festoi ditëlindjen. Në festë ishin të pranishëm fytyra të njohura të muzikës shqiptare. Në fotografit e publikuara në Instastory, ndër mysafirët e ftuar ishin...

Ermali këndon në ditëlindjen e gruas, Arianës

para 11 muajve - Periskopi

Ariana Fejzullahu dje festoi ditëlindjen. Në festë ishin të pranishëm fytyra të njohura të muzikës shqiptare. Në fotografit e publikuara në Instastory, ndër mysafirët e ftuar ishin edhe Lumi B me gruan,...

Ja si e uron Ermali gruan e tij për ditëlindje

para 11 muajve - GazetaBlic

Ariana, bashkëshortja e Ermalit sot ka ditëlindjen. E padyshim që nuk ka munguar as urimi i tij për personin me të cilën po kalon jetën, shkruan lajmi.net Përmes një fotoje të hedhur në Instagram, Ermali...

Ja si e uron Ermali gruan e tij për ditëlindje

para 11 muajve - Lajmi.net

Ariana, bashkëshortja e Ermalit sot ka ditëlindjen. E padyshim që nuk ka munguar as urimi i tij për personin me të cilën po kalon jetën, shkruan lajmi.net Përmes një fotoje të hedhur në Instagram, Ermali...

Gruaja e Ermalit sot ka ditëlindjen, ky është urimi emocionues i vjehrrës

para 11 muajve - Tetova Sot

Ariana, gruaja e këngëtarit Ermal Fejzullahu ka sot ditëlindjen. Nëna e Ermalit, Nera Fejzullahu e ka uruar renë e saj në këtë ditë me fjalët më të mira, që çdo nuse do t’i donte nga një vjehërr, ”Ariana,...

Ariana ka ditëlindjen, kështu e uron vjehrra!

para 11 muajve - Prive

Ariana Fejzullahu, gruaja e këngëtarit të famshëm Ermal Fejzullahu, po feston ditëlindjen. Para bashkëshortit të saj, e ka uruar e vjehrra, Nera e cila për këtë ditë ka zgjedhur me kujdes fjalët që ka...

Një vjehërr e mrekullueshme si Nera, ja si e uron Arianën për ditëlindje

para 11 muajve - Gazeta Express

Sot në familjen e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahu ka ditë festë. Kjo për faktin se bashkëshortja e tij Ariana feston ditëlindjen , transmeton Gazeta Express. E për të bërë këtë ditë sa më të bukur...

Gruaja e Ermalit ka ditëlindjen, ja si e uron vjehrra!

para 11 muajve - OraInfo

Gruaja e këngëtarit Ermal Fejzullahu, Ariana sot feston ditëlindjen e saj. E për këtë një urim tejet të bukur ia ka bërë vjehrra e saj, Nera. Në një postim në Instagram, Nera ka shkruar fjalët më të ëmbla...

Gruaja e Ermalit sot ka ditëlindjen, ky është urimi i vjehrrës

para 11 muajve - Lajmi.net

Me rastin e ditëlindjes së Ariana Fejzullahut nuk ka munguar as urimi publik i vjehrrës së saj. Nera Fejzullahu ka zgjedhur rrjetin social Instagram për ta uruar renë, shkruan lajmi.net Ajo ka ndarë me...

Gruaja e Ermalit ka ditëlindjen, ja si e uron vjehrra!

para 11 muajve - Zhurnal

Loading... Gruaja e këngëtarit Ermal Fejzullahu, Ariana sot feston ditëlindjen e saj. E për këtë një urim tejet të bukur ia ka bërë vjehrra e saj, Nera. Në një postim në Instagram, Nera ka shkruar fjalët...

Gruaja e Ermalit sot ka ditëlindjen, ky është urimi i vjehrrës

para 11 muajve - Tetova1

Me rastin e ditëlindjes së Ariana Fejzullahut nuk ka munguar as urimi publik i vjehrrës së saj. Nera Fejzullahu ka zgjedhur rrjetin social Instagram për ta uruar renë. Ajo ka ndarë me ndjekësit një foto...

Gruaja e Ermalit ka ditëlindjen, ja si e uron vjehrra!

para 11 muajve - Indeks online

Gruaja e këngëtarit Ermal Fejzullahu, Ariana sot feston ditëlindjen e saj. E për këtë një urim tejet të bukur ia ka bërë vjehrra e saj, Nera. Në një postim në Instagram, Nera ka shkruar fjalët më të ëmbla...

Gruaja e Ermalit feston ditëlindjen, ja si e uron vjehrra

para 11 muajve - 10minuta

Gruaja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahut, Ariana ka ditëlindjen sot. Një urim shumë të veqantë dhe të ndjerë e ka marrë nga vjehrra e saj Nera. “Ariana , Ti dashuri e jona. Ti qe per 10 vite qe...

Harrojeni Shyhreten, shikoni çfarë fjalë të ëmbla thur vjehrra për nusen e Ermalit

para 11 muajve - Arbresh

Të gjithë i kemi sytë tek komentet e Shyhretës për “rejen” e saj, e ku shpesh u komentua që këngëtarja Shyhretet Behluli është shembull i një vjehrre. Por kësaj here është një vjehërr tjetër që ja kalon...

Kështu e uron vjehrra Ariana Fejzullahun për ditëlindjen

para 11 muajve - Sovrani

Bashkëshortja Ermal Fejzullahu, Ariana sot feston ditëlindjen e saj. Mes urimeve të shumta, atë e ka uruar edhe vjehrra e saj, ku tashmë dihet raporti i mirë që ato kanë ose të paktën e kanë shfaqur nëpër...

Gruaja e Ermalit ka ditëlindjen, ja si e uron vjehrra!

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Gruaja e këngëtarit Ermal Fejzullahu, Ariana sot feston ditëlindjen e saj. E për këtë një urim tejet të bukur ia ka bërë vjehrra e saj, Nera. Në një postim në Instagram, Nera ka shkruar fjalët më të ëmbla...

Ku e zë shiu i pa pritur Ariana Fejzullahun

para 11 muajve - Zhurnal

Loading... Bashkëshortja e këngëtarit Ermal Fejzullahut mëngjesin e ka hapur në një ambient me gjelbërim, shkruan Kosovarja. Është kjo pjesa ku Prishtina dhe njerëzit që jetojnë në kryeqytet mund të marrinë...

Bashkëshortes së Ermalit i ndodh kjo gjë në mëngjes

para 11 muajve - OraInfo

Bashkëshortja e Ermal Fejzullahut, Ariana, mund të themi se ka filluar ta konkurojë këngëtarin kur vjen puna te fama. Ajo është një grua me shumë stil dhe shumë e përkushtuar ndaj familjes. Në InstaStory...

Bashkëshorten e Ermalit e zë shiu

para 11 muajve - GazetaBlic

Si shumë bashkëshorte të yjeve të njohura , edhe bashkëshortja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahu Ariana është shumë e njohur për publikun dhe e përfolur në mediet rozë. Ariana si duket mëngjesin...

Bashkëshorten e Ermalit e zë shiu

para 11 muajve - Gazeta Express

Si shumë bashkëshorte të yjeve të njohura , edhe bashkëshortja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahu Ariana është shumë e njohur për publikun dhe e përfolur në mediet rozë. Ariana si duket mëngjesin...

Bashkëshorten e Ermalit e zë shiu

para 11 muajve - Infokusi

Si shumë bashkëshorte të yjeve të njohura , edhe bashkëshortja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahu Ariana është shumë e njohur për publikun dhe e përfolur në mediet rozë. Ariana si duket mëngjesin...

Bashkëshortes së Ermalit i ndodh kjo gjë në mëngjes

para 11 muajve - Sovrani

Bashkëshortja e Ermal Fejzullahut, Ariana, mund të themi se ka filluar ta konkurojë këngëtarin kur vjen puna te fama. Ajo është një grua me shumë stil dhe shumë e përkushtuar ndaj familjes. Në InstaStory...

Bashkëshorten e Ermalit e zë shiu

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Si shumë bashkëshorte të yjeve të njohura , edhe bashkëshortja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahu Ariana është shumë e njohur për publikun dhe e përfolur në mediet rozë. Ariana si duket mëngjesin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK