http://kariera.mk

MATURANTËT VALLËZUAN “KUDRIL”, PARADA E 11 E MATURANTËVE NË SHESHIN “MAQEDONIA”

më 5.2017 - TV21

Muzika e operës “Lakuriqi” nga Johan Shtraus edhe këtë vit i çoi në këmbë maturantët nga shumë shkolla të mesme në Shkup. Hapat ishin t[ pazakontë për këta adoleshent, por megjithatë kanë mësuar vallëzimin...

Maturantët dhanë betimin kundër dhunës në sheshin “Maqedonia”

më 5.2017 - Telegrafi

Rreth 1.000 maturantë nga 16 shkolla të mesme nga Shkupi sot në mesditë tradicionalisht vallëzuan kuadrilin dhe dhanë betim kundër dhunës në sheshin “Maqedonia”, përcjell Telegrafi Maqedoni. Maturantët...

Maturantët akoma nuk kanë planifikuar të ardhmen e tyre

më 5.2017 - Alsat-M

Maturantët shprehen optimist se pas përfundimit të shkollimit të mesëm ata do kenë mundësi dhe perspektiva të shumta para vetes. Por pavarësisht kësaj një pjesë e tyre janë të pavendosur për në të ardhmen,...

"Parakalimi i maturantëve 2017", maturantët dhanë betimin: I themi jo dhunës

më 5.2017 - MRT

Rreth 1000 maturantë nga 16 shkolla të mesme të Shkupit dhe shumë moshatarë të tyre nga Struga, Ohri... Rreth 1000 maturantë nga 16 shkolla të mesme të Shkupit dhe shumë moshatarë të tyre nga Struga, Ohri,...

Euroambasadori Samuel Zhbogar dhe Koce Trajanovski vallzojnë në mes të Shkupit me maturantët

më 5.2017 - Almakos

Nën tingujt e “ Shape of you” maturantët bënë paradën në sheshin e qytetit të Shkupit, mesditën e të premtes. Ky është vitit i 11 me rradhë i këtij organizimi nga Qyteti I Shkupit. Maturantët bënë edhe...

Maturantët akoma nuk kanë planifikuar të ardhmen e tyre

më 5.2017 - Tetova Sot

Maturantët shprehen optimist se pas përfundimit të shkollimit të mesëm ata do kenë mundësi dhe perspektiva të shumta para vetes. Por pavarësisht kësaj një pjesë e tyre janë të pavendosur për në të ardhmen,...

Në Shkup u mbajt parakalimi tradicional i maturantëve

më 5.2017 - Anadolu Agency

Speciale arkiv SHKUP (AA) – Në sheshin kryesor të Shkupit u organizua eventi tradicional “Parakalimi i Maturantëve 2017” në të cilin morën pjesë rreth 1.000 të diplomuar nga shkollat e mesme në Shkup,...

Maturantët dhanë betimin kundër dhunës në sheshin “Maqedonia”

më 5.2017 - Tetova Sot

Rreth 1.000 maturantë nga 16 shkolla të mesme nga Shkupi sot në mesditë tradicionalisht vallëzuan kuadrilin dhe dhanë betim kundër dhunës në sheshin “Maqedonia”. Maturantët kuadrilin djemtë do të mbajnë...

Maturantët dhanë betimin kundër dhunës në sheshin “Maqedonia”

më 5.2017 - Lajm

Rreth 1.000 maturantë nga 16 shkolla të mesme nga Shkupi sot në mesditë tradicionalisht vallëzuan kuadrilin dhe dhanë betim kundër dhunës në sheshin “Maqedonia”. Maturantët kuadrilin djemtë do të mbajnë...

Maturantët dhanë betimin kundër dhunës në sheshin “Maqedonia”

më 5.2017 - Infokusi

Maturantët kuadrilin djemtë do të mbajnë bluza të kaltra, ndërsa vajzat të verdha. Kryetari i Qytetit të Shkupit Koce Trakanovski, tha se me “Parakalimin e maturantëve” nxënësit do të shoqërohen me qindra...

Maturantët akoma nuk kanë planifikuar të ardhmen e tyre

më 5.2017 - Almakos

19 May Maturantët shprehen optimist se pas përfundimit të shkollimit të mesëm ata do kenë mundësi dhe perspektiva të shumta para vetes. Por pavarësisht kësaj një pjesë e tyre janë të pavendosur për në...

“DEFILIM I MATURANTËVE” NË SHESHIN MAQEDONIA

më 5.2017 - TV21

Manifestimi tradicional “Defilimi  i maturantëve 2017” do të mbahet sot në mesditë në sheshin “Maqedonia”. Në ” Defilimi e maturantëve”, tradicionalisht nxënësit të cilët e përfundojnë arsimin e mesëm...

"Parakalim i maturantëve" në sheshin Maqedonia

më 5.2017 - Zhurnal

Loading... Shkup, 19 maj - Manifestimi tradicional "Parakalimi i maturantëve 2017" do të mbahet sot në mesditë në sheshin "Maqedonia". Në "Parakalimin e maturantëve", tradicionalisht nxënësit të cilët...

“Parakalim i maturantëve” në sheshin Maqedonia

më 5.2017 - Alsat-M

Manifestimi tradicional “Parakalimi i maturantëve 2017” do të mbahet sot në mesditë në sheshin “Maqedonia”. Në “Parakalimin e maturantëve”, tradicionalisht nxënësit të cilët e përfundojnë arsimin e mesëm...

"Parakalim i maturantëve" në sheshin Maqedonia

më 5.2017 - MRT

Manifestimi tradicional "Parakalimi i maturantëve 2017" do të mbahet sot në mesditë në sheshin "Maqedonia"... Në "Parakalimin e maturantëve", tradicionalisht nxënësit të cilët e përfundojnë arsimin e mesëm...

Euroambasadori Zhbogar dhe Trajanovski vallzojnë salsa me maturantët

më 5.2017 - Almakos

Nën tingujt e “ Shape of you” maturantët  bënë paradën në sheshin e qytetit të Shkupit, mesditën e të premtes. Ky është vitit i 11 me rradhë i këtij organizimi nga Qyteti I Shkupit. Maturantët bënë edhe...

“Parakalim i maturantëve” në sheshin Maqedonia

më 5.2017 - TV Koha

Manifestimi tradicional “Parakalimi i maturantëve 2017” do të mbahet sot në mesditë në sheshin “Maqedonia”. Në “Parakalimin e maturantëve”, tradicionalisht nxënësit të cilët e përfundojnë arsimin e mesëm...

“DEFILIM I MATURANTËVE” NË SHESHIN MAQEDONIA

më 5.2017 - TV21

Manifestimi tradicional “Defilimi  i maturantëve 2017” do të mbahet sot në mesditë në sheshin “Maqedonia”. Në ” Defilimi e maturantëve”, tradicionalisht nxënësit të cilët e përfundojnë arsimin e mesëm...

“Parakalim i maturantëve” në sheshin Maqedonia

më 5.2017 - Portalb

Manifestimi tradicional “Parakalimi i maturantëve 2017″ do të mbahet sot në mesditë në sheshin “Maqedonia”. Në “Parakalimin e maturantëve”, tradicionalisht nxënësit të cilët e përfundojnë arsimin e mesëm...

Zhbogar dhe Trajanovski vallëzojnë ‘salsa’ me maturantët

më 5.2017 - Periskopi

Nën tingujt e “ Shape of you” maturantët  bënë paradën në sheshin e qytetit të Shkupit, mesditën e të premtes. Ky është vitit i 11 me rradhë i këtij organizimi nga Qyteti I Shkupit. Maturantët bënë edhe...

Sot në Shkup realizohet ”Parada e Maturës 2017”

më 5.2017 - Telegrafi

Manifesetimi tradicional ”Parada e Maturës 2017” do të mbahet sot në mesditë në sheshin ”Maqedonia” që simbolikisht nxënësit e shkollave të mesme i japin fund arsimit të mesëm, përcjell Telegrafi Maqedoni....

Në Shkup realizohet ”Parada e Maturës 2017”

më 5.2017 - Gazeta Express

Manifesetimi tradicional ”Parada e Maturës 2017” do të mbahet sot në mesditë në sheshin ”Maqedonia” që simbolikisht nxënësit e shkollave të mesme i japin fund arsimit të mesëm. Sipas MIA-s, këtë vit dotë...

Sot në Shkup realizohet ”Parada e Maturës 2017”

më 5.2017 - Indeks.mk

Manifesetimi tradicional ”Parada e Maturës 2017” do të mbahet sot në mesditë në sheshin ”Maqedonia” që simbolikisht nxënësit e shkollave të mesme i japin fund arsimit të mesëm, përcjell Telegrafi Maqedoni....

“Parakalim i maturantëve” në sheshin Maqedonia

më 5.2017 - Almakos

Manifestimi tradicional “Parakalimi i maturantëve 2017″ do të mbahet sot. Në “Parakalimin e maturantëve”, tradicionalisht nxënësit të cilët e përfundojnë arsimin e mesëm vallëzojnë kuadrilin. Këtë vit...

“Parakalim i maturantëve” në sheshin Maqedonia

më 5.2017 - Almakos

19 May Manifestimi tradicional “Parakalimi i maturantëve 2017” do të mbahet sot në mesditë në sheshin “Maqedonia”. Në “Parakalimin e maturantëve”, tradicionalisht nxënësit të cilët e përfundojnë arsimin...

Sot në Shkup realizohet ”Parada e Maturës 2017”

më 5.2017 - Gazeta Liria

Manifesetimi tradicional ”Parada e Maturës 2017” do të mbahet sot në mesditë në sheshin ”Maqedonia” që simbolikisht nxënësit e shkollave të mesme i japin fund arsimit të mesëm, përcjell Telegrafi Maqedoni....

Sot në Shkup realizohet ”Parada e Maturës 2017”

më 5.2017 - Lajm

Manifesetimi tradicional ”Parada e Maturës 2017” do të mbahet sot në mesditë në sheshin ”Maqedonia” që simbolikisht nxënësit e shkollave të mesme i japin fund arsimit të mesëm, përcjell Telegrafi Maqedoni....

“Parakalim i maturantëve” në sheshin Maqedonia

më 5.2017 - Tetova Sot

Manifestimi tradicional “Parakalimi i maturantëve 2017” do të mbahet sot në mesditë në sheshin “Maqedonia”. Në “Parakalimin e maturantëve”, tradicionalisht nxënësit të cilët e përfundojnë arsimin e mesëm...

“Parakalim i maturantëve” në sheshin Maqedonia

më 5.2017 - Republika

Manifestimi tradicional “Parakalimi i maturantëve 2017″ do të mbahet sot në mesditë në sheshin “Maqedonia”. Në “Parakalimin e maturantëve”, tradicionalisht nxënësit të cilët e përfundojnë arsimin e mesëm...

Sot në Shkup realizohet ”Parada e Maturës 2017”

më 5.2017 - Gazeta Max

Manifesetimi tradicional ”Parada e Maturës 2017” do të mbahet sot në mesditë në sheshin ”Maqedonia” që simbolikisht nxënësit e shkollave të mesme i japin fund arsimit të mesëm, përcjell Telegrafi Maqedoni....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK