http://kariera.mk

Itali, hidhet nga kati i dytë vdes këngëtarja e njohur

para 11 muajve - Shqiptarja

Këngëtarja Lucia Caruso 35 vjeçare ka zgjedhur që t’i jap fund jetës së saj duke u hedhur nga kati i dytë në qendrën historike Annuziata Tower të Napolit. E martuar dhe nënë e 3 fëmijëve, Caruso u transportua...

Këngëtarja italiane humb jetën pasi hidhet nga ballkoni

para 11 muajve - Ora news

Këngëtarja e njohur italiane, Lucia Caruso ka humbur jetën pasi është hedhur nga ballkoni i një ndërtesës Annuziata Tower në Napoli. 34-vjeçarja është transportuar menjëherë në spital, por vdiq brenda...

Ndërron jetë këngëtarja e njohur, hidhet nga një ndërtesë e lartë

para 11 muajve - Opinion

Këngëtarja neomelodica Lucia Caruso, 34vjeçare, e martuar dhe nënë e 3 fëmijëve, për arsye ende të pa sqaruar ka rënë nga katet e sipërme të një ndërtese në qendër historike të Annuziata Toëer, një qytet...

Vret veten këngëtarja italiane

para 11 muajve - BalkanWeb

Këngëtarja Lucia Caruso, 34-vjeçare, e martuar dhe nënë e 3 fëmijëve, për arsye ende të pa sqaruar është hedhur nga katet e sipërme të një ndërtese në qendër historike të Annuziata Tower, një qytet prej...

Këngëtarja e njohur Caruso bën vetëvrasje, hidhet nga katet e siperme të ndërtesës

para 11 muajve - Telegrafi

Këngëtarja neomelodica Lucia Caruso, 34 vjeçare, e martuar dhe nënë e 3 fëmijëve, për arsye ende të pa sqaruar bie poshtë nga katet e sipërme të një ndërtese në qendër historike të Annuziata Tower, një...

Vetëvritet duke u hedhur nga një ndërtesë, këngëtarja e njohur

para 11 muajve - Antpress

Këngëtarja Lucia Caruso, e martuar dhe nënë e 3 fëmijëve, për arsye ende të pa sqaruar është hedhur nga një ndërtesë disa katëshe në në qendër historike Annuziata Tower të Napolit Edhe pse këngëtarja  34...

LAJMI I FUNDIT: Këngëtarja e njohur bën vetëvrasje

para 11 muajve - Infokusi

Këngëtarja neomelodica Lucia Caruso, 34vjeçare, e martuar dhe nënë e 3 fëmijëve, për arsye ende të pa sqaruar bie poshtë  nga katet e sipërme të një ndërtese në qendër historike të Annuziata Tower, një...

Këngëtarja e njohur Caruso bën vetëvrasje, hidhet nga katet e siperme të ndërtesës

para 11 muajve - Almakos

Këngëtarja neomelodica Lucia Caruso, 34 vjeçare, e martuar dhe nënë e 3 fëmijëve, për arsye ende të pa sqaruar bie poshtë nga katet e sipërme të një ndërtese në qendër historike të Annuziata Tower, një...

FOTO/ Këngëtarja e njohur bën vetëvrasje!

para 11 muajve - Lexo

Këngëtarja neomelodica Lucia Caruso, 34vjeçare, e martuar dhe nënë e 3 fëmijëve, për arsye ende të pa sqaruar bie poshtë nga katet e sipërme të një ndërtese në qendër historike të Annuziata Tower, një...

Këngëtarja e njohur bën vetëvrasje

para 11 muajve - Indeks online

Këngëtarja neomelodica Lucia Caruso, 34vjeçare, e martuar dhe nënë e 3 fëmijëve, për arsye ende të pa sqaruar bie poshtë nga katet e sipërme të një ndërtese në qendër historike të Annuziata Tower, një...

Këngëtarja italiane bën vetvrasje

para 11 muajve - Telegrafi

Këngëtarja neomelodica Lucia Caruso, 34vjeçare, e martuar dhe nënë e 3 fëmijëve, për arsye ende të pa sqaruar bie poshtë nga katet e sipërme të një ndërtese në qendër historike të Annuziata Tower, një...

Këngëtarja e njohur bën vetëvrasje

para 11 muajve - Portalb

Këngëtarja neomelodica Lucia Caruso, 34vjeçare, e martuar dhe nënë e 3 fëmijëve, për arsye ende të pa sqaruar bie poshtë nga katet e sipërme të një ndërtese në qendër historike të Annuziata Tower, një...

Këngëtarja e njohur bën vetëvrasje

para 11 muajve - OraInfo

Këngëtarja neomelodica Lucia Caruso, 34vjeçare, e martuar dhe nënë e 3 fëmijëve, për arsye ende të pa sqaruar bie poshtë nga katet e sipërme të një ndërtese në qendër historike të Annuziata Tower, një...

Këngëtarja e njohur bën vetëvrasje

para 11 muajve - Gazeta Express

Këngëtarja neomelodica Lucia Caruso, 34vjeçare, e martuar dhe nënë e 3 fëmijëve, për arsye ende të pa sqaruar bie poshtë nga katet e sipërme të një ndërtese në qendër historike të Annuziata Tower, një...

LAJMI I FUNDIT: Këngëtarja e njohur bën vetëvrasje

para 11 muajve - Lajmi.net

Këngëtarja neomelodica Lucia Caruso, 34vjeçare, e martuar dhe nënë e 3 fëmijëve, për arsye ende të pa sqaruar bie poshtë nga katet e sipërme të një ndërtese në qendër historike të Annuziata Tower, një...

Këngëtarja italiane bën vetëvrasje

para 11 muajve - Arbresh

Këngëtarja neomelodica Lucia Caruso, 34 vjeçare, e martuar dhe nënë e 3 fëmijëve, për arsye ende të pa sqaruar bie poshtë nga katet e sipërme të një ndërtese në qendër historike të Annuziata Tower, një...

Vdes këngëtarja e njohur, hidhet nga një ndërtesë e lartë

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Qyteti i Napolit është tronditur ditën e sotme pasi këngëtarja neomelodike Lucia Caruso është hedhur nga një ndërtesë duke kryer vetëvrasje. 34 -vjeçarja, e martuar dhe nënë e 3 fëmijëve, për arsye ende...

Këngëtarja e njohur bën vetëvrasje

para 11 muajve - Bota Press

Këngëtarja neomelodica Lucia Caruso, 34vjeçare, e martuar dhe nënë e 3 fëmijëve, për arsye ende të pa sqaruar bie poshtë nga katet e sipërme të një ndërtese në qendër historike të Annuziata Tower, një...

Këngëtarja italiane bën vetvrasje

para 11 muajve - Almakos

Këngëtarja neomelodica Lucia Caruso, 34vjeçare, e martuar dhe nënë e 3 fëmijëve, për arsye ende të pa sqaruar bie poshtë nga katet e sipërme të një ndërtese në qendër historike të Annuziata Tower, një...

Këngëtarja e njohur bën vetëvrasje

para 11 muajve - Arbresh

Këngëtarja neomelodica Lucia Caruso, 34vjeçare, e martuar dhe nënë e 3 fëmijëve, për arsye ende të pa sqaruar bie poshtë nga katet e sipërme të një ndërtese në qendër historike të Annuziata Tower, një...

Këngëtarja e njohur bën vetëvrasje

para 11 muajve - Zhurnal

Loading... Këngëtarja neomelodica Lucia Caruso, 34vjeçare, e martuar dhe nënë e 3 fëmijëve, për arsye ende të pa sqaruar bie poshtë nga katet e sipërme të një ndërtese në qendër historike të Annuziata...

Këngëtarja e njohur bën vetëvrasje

para 11 muajve - Zeri

Këngëtarja neomelodica Lucia Caruso, 34vjeçare, e martuar dhe nënë e 3 fëmijëve, për arsye ende të pa sqaruar bie poshtë  nga katet e sipërme të një ndërtese në qendër historike të Annuziata Tower, një...

Këngëtarja e njohur bën vetëvrasje

para 11 muajve - Tetova Sot

Këngëtarja neomelodica Lucia Caruso, 34vjeçare, e martuar dhe nënë e 3 fëmijëve, për arsye ende të pa sqaruar bie poshtë  nga katet e sipërme të një ndërtese në qendër historike të Annuziata Tower, një...

Këngëtarja e njohur bën vetëvrasje

para 11 muajve - Sovrani

Këngëtarja neomelodica Lucia Caruso, 34vjeçare, e martuar dhe nënë e 3 fëmijëve, për arsye ende të pa sqaruar bie poshtë nga katet e sipërme të një ndërtese në qendër historike të Annuziata Tower, një...

Këngëtarja e njohur bën vetëvrasje

para 11 muajve - Periskopi

Këngëtarja neomelodica Lucia Caruso, 34vjeçare, e martuar dhe nënë e 3 fëmijëve, për arsye ende të pa sqaruar bie poshtë  nga katet e sipërme të një ndërtese në qendër historike të Annuziata Tower, një...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK