http://kariera.mk

Kosova dhe Shqipëria me pavijonin e përbashkët në Festivalin e Kanës

më 5.2017 - Insajderi

Më 17 maj është hapur Festivali i Filmit, ku po marrin pjesë edhe Kosova e Shqipëria, dhe po prezantohen në pavijonin e përbashkët. Ky festival do të jetë i hapur deri më 26 maj. Në treg do të promovohen...

Kosova dhe Shqipëria me pavijonin e përbashkët në Festivalin e Kanës

më 5.2017 - Albinfo

Festivali i Kanës në edicionin e 70-të ka bashkuar Kosovën dhe Shqipërinë, që kanë të përbashkët pavijonin Më 17 maj është hapur Festivali i Filmit, ku po marrin pjesë edhe Kosova e Shqipëria, dhe po prezantohen...

Hapet pavijoni i Kosovës në Cannes

më 5.2017 - Revista Flatra

Qendra Kinematografike e Kosovës vazhdon prezencën me pavijon në tregun e filmit Marche Du Film në Cannes, i cili është një prej tregjeve më të mëdha në botë. Ka filluar edicioni i 70-të i festivalit të...

Kosova në tregun e filmit në festivalin e Cannes

më 5.2017 - GazetaBlic

Qendra Kinematografike e Kosovës vazhdon prezencën me pavijon në tregun e filmit Marche Du Film në Cannes, i cili është një prej tregjeve më të mëdha në botë. Dje, 17 maj ka filluar edicioni i 70-të i...

Hapet pavijoni i Kosovës në tregun e filmit në festivalin e Cannes

më 5.2017 - Zeri

Qendra Kinematografike e Kosovës vazhdon prezencën me pavijon në tregun e filmit Marche Du Film në Cannes, i cili është një prej tregjeve më të mëdha në botë, shkruan zeri.info. Dje, 17 maj ka filluar...

HAPET PAVIJONI I KOSOVËS NË TREGUN E FILMIT NË FESTIVALIN E CANNES

më 5.2017 - Infokusi

Qendra Kinematografike e Kosovës vazhdon prezencën me pavijon në tregun e filmit Marche Du Film në Cannes, i cili është një prej tregjeve më të mëdha në botë. Dje, më 17 maj ka filluar edicioni i 70-të...

Kosova me pavijon në Festivalin e filmit në Cannes

më 5.2017 - Koha.net

Qendra Kinematografike e Kosovës vazhdon prezencën me pavijon në tregun e filmit Marche Du Film në Cannes, i cili është një prej tregjeve më të mëdha në botë, njofton kumtesa nga QKK, transmeton Koha.net....

Hapet pavijoni i Kosovës në tregun e filmit në festivalin e Cannes

më 5.2017 - Telegrafi

Qendra Kinematografike e Kosovës vazhdon prezencën me pavijon në tregun e filmit Marche Du Film në Cannes, i cili është një prej tregjeve më të mëdha në botë. Dje, më 17 maj ka filluar edicioni i 70-të...

Hapet Pavijoni i Kosovës në tregun e filmit në Festivalin e Kanës

më 5.2017 - Zhurnal

Loading... Gjatë kësaj kohe përveç përfaqësuesve nga QKK do të ketë përfaqësues edhe nga Ministria e Kulturës, nga Kosova Film dhe artistë të tjerë që do të kenë takime me fonde tjera të filmit, festivale,...

Hapet pavijoni i Kosovës në tregun e filmit në festivalin e Cannes

më 5.2017 - Almakos

Qendra Kinematografike e Kosovës vazhdon prezencën me pavijon në tregun e filmit Marche Du Film në Cannes, i cili është një prej tregjeve më të mëdha në botë. Dje, më 17 maj ka filluar edicioni i 70-të...

Hapet pavijoni i Kosovës në tegun e filmit në festivalin e Cannes

më 5.2017 - KosovaLive360

Qendra Kinematografike e Kosovës vazhdon prezencën me pavijon në tregun e filmit Marche Du Film në Cannes, i cili është një prej tregjeve më të mëdha në botë. Dje, 17 maj ka filluar edicioni i 70-të i...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK