http://kariera.mk

Alfano: Shpresojmë në formim të shpejtë të qeverisë të përkushtuar në reforma

më 5.2017 - Telegrafi

Ministri i Punëve të Jashtme dhe Bashkëpunim ndërkombëtar i Italisë Anxhelino Alfano e përshëndeti vendimin e presidentit Gjorge Ivanov për ndarjen e mandatit, liderit të LSDM-së Zoran Zaev dhe mendon...

Alfano: Shpresojmë në formim të shpejtë të qeverisë së përkushtuar në reforma

më 5.2017 - Portalb

Ministri i Punëve të Jashtme dhe Bashkëpunim ndërkombëtar i Italisë Anxhelino Alfano e përshëndeti vendimin e presidentit Gjorge Ivanov për ndarjen e mandatit, liderit të LSDM-së Zoran Zaev dhe mendon...

Alfano: Shpresojmë në formim të shpejtë të qeverisë të përkushtuar në reforma

më 5.2017 - Tetova Sot

Ministri i Punëve të Jashtme dhe Bashkëpunim ndërkombëtar i Italisë Anxhelino Alfano e përshëndeti vendimin e presidentit Gjorge Ivanov për ndarjen e mandatit, liderit të LSDM-së Zoran Zaev dhe mendon...

Alfano: Shpresojmë në formim të shpejtë të qeverisë të përkushtuar në reforma

më 5.2017 - Zhurnal

Shkup, 19 maj - Ministri i Punëve të Jashtme dhe Bashkëpunim ndërkombëtar i Italisë Anxhelino Alfano e përshëndeti vendimin e presidentit Gjorge Ivanov për ndarjen e mandatit, liderit të LSDM-së Zoran...

Mbështetje për qeverinë BDI-LSDM edhe nga Italiza zyrtare

më 5.2017 - Flaka

Italia ka përshëndetur dhënien e mandatit, duke e cilësuar një përpjekje të rëndësishme për tejkalimin e krizës së rëndë politike. “Shpresojmë në formimin e shpejtë të qeverisë së re, të mbështetur nga...

ShBA: Do të punojmë ngushtë me Qeverinë e re

më 5.2017 - Flaka

Shtetet e Bashkuara përshëndesin vendimin e presidentit, Gjorge Ivanov, për dhënien e mandatit për formimin e qeverisë së re liderit të LSDM-së, Zoran Zaev. Ky vendim është hap i rëndësishëm për demokracinë...

Dhënia e mandatit, Franca: Dialog institucional, ju presin reformat

më 5.2017 - MRT

Franca ka përshëndetur vendimin e fundit të presidentit... “Kjo është mjaft e rëndësishme që vendi të dalë nga krizë politike”. “Franca i fton të gjithë forcat  politike në Kuvend që të vendosin dialog...

Dhënia e mandatit, Italia: Përqendrohuni tek reformat, ju mbështesim

më 5.2017 - MRT

Italia ka përshëndetur dhënien e mandatit... Italia ka përshëndetur dhënien e mandatit, duke e cilësuar një përpjekje të rëndësishme për tejkalimin e krizës së rëndë politike. “Shpresojmë në formimin e...

Dhënia e mandatit, ShBA: Do të punojmë ngushtë me Qeverinë e re

më 5.2017 - MRT

Shtetet e Bashkuara përshëndesin vendimin e presidentit, Gjorge Ivanov, për dhënien e mandatit për formimin e qeverisë së re liderit të LSDM-së, Zoran Zaev... Ky vendim është hap i rëndësishëm për demokracinë...

Alfano: Shpresojmë në formim të shpejtë të qeverisë të përkushtuar në reforma

më 5.2017 - Lajm

Ministri i Punëve të Jashtme dhe Bashkëpunim ndërkombëtar i Italisë Anxhelino Alfano e përshëndeti vendimin e presidentit Gjorge Ivanov për ndarjen e mandatit, liderit të LSDM-së Zoran Zaev dhe mendon...

FRANCA ZYRTARE | Shpresojmë se Qeveria e re do të formohet sa më shpejtë

më 5.2017 - Flaka

Franca e përshëndet vendimin e presidentit Gjorge Ivanov për t’ia dhënë mandatin për formim të Qeverisë liderit të LSDM-së, Zoran Zaev, ka bërë të ditur Ministria e Punëve të Jashtme të Francës. “Kjo është...

Alfano: Shpresojmë në formim të shpejtë të qeverisë të përkushtuar në reforma

më 5.2017 - Tetova1

Ministri i Punëve të Jashtme dhe Bashkëpunim ndërkombëtar i Italisë Anxhelino Alfano e përshëndeti vendimin e presidentit Gjorge Ivanov për ndarjen e mandatit, liderit të LSDM-së Zoran Zaev dhe mendon...

Franca shpreson që Qeveria e re të formohet sa më shpejtë

më 5.2017 - Aktuale

Franca e përshëndet vendimin e presidentit Gjorge Ivanov për t’ia dhënë mandatin për formim të Qeverisë liderit të LSDM-së, Zoran Zaev, ka bërë të ditur Ministria e Punëve të Jashtme të Francës. “Kjo është...

SHBA PËRSHËNDESIN DHËNIEN E MANDATIT NGA PRESIDENTI IVANOV

më 5.2017 - TV21

Shtetet e Bashkuara përshëndesin vendimin e Presidentit Gjorgje Ivanov për dhënien e mandatit Zoran Zaevit për formimin e qeverisë. Ky vendim është hap i rëndësishëm për demokracinë në vend dhe popullin...

FRANCA E PËRSHËNDET VENDIMIN E PRESIDENTIT GJORGE IVANOV

më 5.2017 - TV21

Franca e përshëndet vendimin e presidentit të Maqedonisë, Gjorge Ivanov që t’ia japë mandatin liderit të LSDM-së, Zoran Zaev, thuhet në kumtesën e Ambasadës së Francës në Shkup. “Kjo është mjaft e rëndësishme...

Franca pret qeveri reformuese që do ta stabilizojë Maqedoninë

më 5.2017 - Telegrafi

Ministria e Jashtme e Francës e ka përshëndetur vendimin e kryetarit Gjorge Ivanov, për të mandatuar Zoran Zaevin për të krijuar qeverinë e re të vendit, përcjell Telegrafi Maqedoni. Sipas tyre, kjo është...

Franca pret formim të shpejtë të qeverisë

më 5.2017 - TV Koha

Franca e përshëndet vendimin e presidentit të Republikës së Maqedonisë, Gjorge Ivanov, që t’ia ndajë kryetarit të LSDM-së, Zoran Zaev mandatin për formim të qeverisë, kumtoi Ministria franceze e Punëve...

MPJ e Francës: Presim formim të shpejtë të Qeverisë në Maqedoni

më 5.2017 - Portalb

“Franca e përshëndet vendimin e presidentit të Maqedonisë, Gjorge Ivanov që t’ia japë mandatin liderit të LSDM-së, Zoran Zaev”, thuhet në kumtesën e Ministrisë së Punëve të Jashtme të Francës, njofton...

Franca zyrtare pret formim të shpejtë të Qeverisë në Maqedoni

më 5.2017 - Gazeta Express

“Franca e përshëndet vendimin e presidentit të Maqedonisë, Gjorge Ivanov që t’ia japë mandatin liderit të LSDM-së, Zoran Zaev”, thuhet në kumtesën e Ministrisë së Punëve të Jashtme të Francës, transmeton...

FRANCA E PËRSHËNDET VENDIMIN E PRESIDENTIT GJORGE IVANOV

më 5.2017 - TV21

Franca e përshëndet vendimin e presidentit të Maqedonisë, Gjorge Ivanov që t’ia japë mandatin liderit të LSDM-së, Zoran Zaev, thuhet në kumtesën e Ambasadës së Francës në Shkup. “Kjo është mjaft e rëndësishme...

Franca pret qeveri reformuese që do ta stabilizojë Maqedoninë

më 5.2017 - Tetova1

Ministria e Jashtme e Francës e ka përshëndetur vendimin e kryetarit Gjorge Ivanov, për të mandatuar Zoran Zaevin për të krijuar qeverinë e re të vendit. Sipas tyre, kjo është një mundësi e rëndësishme...

Franca pret qeveri reformuese që do ta stabilizojë Maqedoninë

më 5.2017 - InfoShqip

Ministria e Jashtme e Francës e ka përshëndetur vendimin e kryetarit Gjorge Ivanov, për të mandatuar Zoran Zaevin për të krijuar qeverinë e re të vendit, përcjell Telegrafi Maqedoni. Sipas tyre, kjo është...

Ministria e Jashtme e Francës: Franca shpreson se qeveria e re do të formohet sa më parë

më 5.2017 - Lajm

Ministria e Jashtme e Francës e ka përshëndetur vendimin e kryetarit Gjorge Ivanov, për të mandatuar Zoran Zaevin për të krijuar qeverinë e re të vendit, përcjell Telegrafi Maqedoni. Sipas tyre, kjo është...

Franca pret formim të shpejtë të qeverisë

më 5.2017 - Tetova Sot

Franca e përshëndet vendimin e presidentit të Republikës së Maqedonisë, Gjorge Ivanov, që t’ia ndajë kryetarit të LSDM-së, Zoran Zaev mandatin për formim të qeverisë, kumtoi Ministria franceze e Punëve...

Franca shpreson që Qeveria e re të formohet sa më shpejtë

më 5.2017 - Almakos

Franca e përshëndet vendimin e presidentit Gjorge Ivanov për t’ia dhënë mandatin për formim të Qeverisë liderit të LSDM-së, Zoran Zaev, ka bërë të ditur Ministria e Punëve të Jashtme të Francës, përcjell...

Franca pret formim të shpejtë të qeverisë

më 5.2017 - Gazeta Max

Franca e përshëndet vendimin e presidentit të Republikës së Maqedonisë, Gjorge Ivanov, që t’ia ndajë kryetarit të LSDM-së, Zoran Zaev mandatin për formim të qeverisë, kumtoi Ministria franceze e Punëve...

Franca shpreson që Qeveria e re të formohet sa më shpejtë

më 5.2017 - AlbPortali

Franca e përshëndet vendimin e presidentit Gjorge Ivanov për t’ia dhënë mandatin për formim të Qeverisë liderit të LSDM-së, Zoran Zaev, ka bërë të ditur Ministria e Punëve të Jashtme të Francës, përcjell...

Franca shpreson që Qeveria e re të formohet sa më shpejtë

më 5.2017 - Shenja

Franca e përshëndet vendimin e presidentit Gjorge Ivanov për t’ia dhënë mandatin për formim të Qeverisë liderit të LSDM-së, Zoran Zaev, ka bërë të ditur Ministria e Punëve të Jashtme të Francës, përcjell...

DASH përshëndet vendimin e Ivanovit: Do të bashkëpunojmë me qeverinë e re

më 5.2017 - Albeu

SHBA-të kanë përshëndetur vendimin e presidentit Gjorge Ivanov për ndarjen e mandatit për formimin e qeverisë së re, kryetarit të LSDM-së, Zoran Zaev. Departamenti Amerikan i Shtetit (DASH) thekson se...

SHBA: Vendimi i Ivanovit, hap i rëndësishëm për demokracinë e vendit

më 5.2017 - Telegrafi

SHBA-të kanë përshëndetur vendimin e presidentit Gjorge Ivanov të ndajë mandatin për formimin e qeverisë së re, kryetarit të LSDM-së, Zoran Zaev. Nga Departamenti Amerikan i Shtetit (DASH) theksojnë se...

DASH: Ndarja e mandatit, hap i rëndësishëm për demokracinë e vendit

më 5.2017 - Portalb

SHBA ka përshëndetur vendimin e presidentit Ivanov për t’i dhënë mandatin për formimin e Qeverisë së re kreut të LSDM-së Zoran Zaev. Nga departamenti i shtetit amerikan theksojnë se ky vendim përbën një...

SHBA: Ndarja e mandatit, hap i rëndësishëm për demokracinë e vendit

më 5.2017 - Alsat-M

SHBA ka përshëndetur vendimin e presidentit Ivanov për t’i dhënë mandatin për formimin e Qeverisë së re kreut të LSDM-së Zoran Zaev. Nga departamenti i shtetit amerikan theksojnë se ky vendim përbën një...

SHBA: Ndarja e mandatit, hap i rëndësishëm për demokracinë e vendit

më 5.2017 - Tetova Sot

SHBA ka përshëndetur vendimin e presidentit Ivanov për t’i dhënë mandatin për formimin e Qeverisë së re kreut të LSDM-së Zoran Zaev. Nga departamenti i shtetit amerikan theksojnë se ky vendim përbën një...

DASH: Ndarja e mandatit, hap i rëndësishëm për demokracinë e vendit

më 5.2017 - Flaka

SHBA ka përshëndetur vendimin e presidentit Ivanov për t’i dhënë mandatin për formimin e Qeverisë së re kreut të LSDM-së Zoran Zaev. Nga departamenti i shtetit amerikan theksojnë se ky vendim përbën një...

SHBA PËRSHËNDESIN DHËNIEN E MANDATIT NGA PRESIDENTI IVANOV

më 5.2017 - TV21

Shtetet e Bashkuara përshëndesin vendimin e Presidentit Gjorgje Ivanov për dhënien e mandatit Zoran Zaevit për formimin e qeverisë. Ky vendim është hap i rëndësishëm për demokracinë në vend dhe popullin...

DASH: Do të bashkëpunojmë me Qeverinë e re

më 5.2017 - Gazeta Express

Shtetet e Bashkuara mirëpresin vendimi e presidentit Ivanov për t’ia dhënë mandatin Zoran Zaev për të formuar Qeveri. “Ky vendim përfaqëson një hap të rëndësishëm përpara për demokracinë e Maqedonisë dhe...

SHBA përshëndet dhënien e mandatit për formimin e qeverisë në Maqedoni

më 5.2017 - Zëri i Amerikës

Shtetet e Bashkuara përshëndetën vendimin e presidentit maqedonas Gjorge Ivanov për t’i dhënë mandatin për formimin e qeverisë kryetarit të Lidhjes Social Demokrate, Zoran Zaev. Në një deklaratë për shtyp,...

SHBA: Ndarja e mandatit, hap i rëndësishëm për demokracinë e vendit

më 5.2017 - Lajm

SHBA ka përshëndetur vendimin e presidentit Ivanov për t’i dhënë mandatin për formimin e Qeverisë së re kreut të LSDM-së Zoran Zaev. Nga departamenti i shtetit amerikan theksojnë se ky vendim përbën një...

DASH: Do të bashkëpunojmë me Qeverinë e re

më 5.2017 - Almakos

Shtetet e Bashkuara mirëpresin vendimi e presidentit Ivanov për t’ia dhënë mandatin Zoran Zaev për të formuar Qeveri. “Ky vendim përfaqëson një hap të rëndësishëm përpara për demokracinë e Maqedonisë dhe...

SHBA përshëndet dhënien e mandatit për formimin e qeverisë në Maqedoni

më 5.2017 - Gazeta Telegraf

Shtetet e Bashkuara përshëndetën vendimin e presidentit maqedonas Gjorge Ivanov për t’i dhënë mandatin për formimin e qeverisë kryetarit të Lidhjes Social Demokrate, Zoran Zaev. Në një deklaratë për shtyp,...

SHBA: Ndarja e mandatit, hap i rëndësishëm për demokracinë e vendit

më 5.2017 - Almakos

18 May SHBA ka përshëndetur vendimin e presidentit Ivanov për t’i dhënë mandatin për formimin e Qeverisë së re kreut të LSDM-së Zoran Zaev. Nga departamenti i shtetit amerikan theksojnë se ky vendim përbën...

SHBA: Ndarja e mandatit, hap i rëndësishëm për demokracinë e vendit

më 5.2017 - AlbPortali

Loading... SHBA ka përshëndetur vendimin e presidentit Ivanov për t’i dhënë mandatin për formimin e Qeverisë së re kreut të LSDM-së Zoran Zaev. Nga departamenti i shtetit amerikan theksojnë se ky vendim...

SHBA: Ndarja e mandatit, hap i rëndësishëm për demokracinë e vendit

më 5.2017 - Fakti Ditor

SHBA ka përshëndetur vendimin e presidentit Ivanov për t’i dhënë mandatin për formimin e Qeverisë së re kreut të LSDM-së Zoran Zaev. Nga departamenti i shtetit amerikan theksojnë se ky vendim përbën një...

DASH: Do të bashkëpunojmë me Qeverinë e re

më 5.2017 - AlbPortali

Shtetet e Bashkuara mirëpresin vendimi e presidentit Ivanov për t’ia dhënë mandatin Zoran Zaev për të formuar Qeveri. Loading... “Ky vendim përfaqëson një hap të rëndësishëm përpara për demokracinë e Maqedonisë...

DASH: Do të bashkëpunojmë me Qeverinë e re

më 5.2017 - Shenja

Shtetet e Bashkuara mirëpresin vendimi e presidentit Ivanov për t’ia dhënë mandatin Zoran Zaev për të formuar Qeveri. “Ky vendim përfaqëson një hap të rëndësishëm përpara për demokracinë e Maqedonisë dhe...

Kongresi i SHBA-së për vendet e Ballkanit, Maqedonia në qendër të vëmendjes

më 5.2017 - Alsat-M

Maqedonia ishte në qendër të vëmendjes në Kongresin e SHBA-ve për vendet e Ballkanit ku u theksua se SHBA-ja përpiqet për kthimin e standardeve demokratike të cilat me vite janë penguar nga liderë të korruptuar....

Multanovski: Ndarja e mandatit një hap i rëndësishëm ndaj formimit të qeverisë

më 5.2017 - Zhurnal

Shkup, 18 maj - Ambasadori i Polonisë në Maqedoni, Jacek Multanovski sot deklaroi se pret që pas ndarjes së mandatit për formimin e qeverisë e cila do të punojë në reformat për eurointegrimet për çka do...

Mutlanowski: Shpresoj që qeveria e re të jetë e aftë për reformat urgjente

më 5.2017 - Telegrafi

Ambasadori i Polonisë në Maqedoni, Jacek Multanowski, ka deklaruar se pret që sa më parë të formohet qeveria e re e vendit e cila, sipas tij, duhet të punojë në drejtim të reformave për euro-integrime,...

Edhe Polonia deklarohet pas marrjes së mandatit të Zoran Zaevit

më 5.2017 - Portalb

Ambasadori i Polonisë në Maqedoni, Jacek Multanowski me rastin e marrjes së mandatit për formim të Qeverisë të Zoran Zaevit nga kryetari i Maqedonisë, Gjorge Ivanov sot në Shkup shprehu se ajo paraqet...

Kongresi i SHBA-së për vendet e Ballkanit, Maqedonia në qendër të vëmendjes

më 5.2017 - Almakos

18 May Maqedonia ishte në qendër të vëmendjes në Kongresin e SHBA-ve për vendet e Ballkanit ku u theksua se SHBA-ja përpiqet për kthimin e standardeve demokratike të cilat me vite janë penguar nga liderë...

Multanovski: Ndarja e mandatit një hap i rëndësishëm ndaj formimit të qeverisë

më 5.2017 - Tetova Sot

Ambasadori i Polonisë në Maqedoni, Jacek Multanovski sot deklaroi se pret që pas ndarjes së mandatit për formimin e qeverisë e cila do të punojë në reformat për eurointegrimet për çka do ta ketë mbështetjen...

Multanovski: Ndarja e mandatit një hap i rëndësishëm ndaj formimit të qeverisë

më 5.2017 - Gazeta Max

Ambasadori i Polonisë në Maqedoni, Jacek Multanovski sot deklaroi se pret që pas ndarjes së mandatit për formimin e qeverisë e cila do të punojë në reformat për eurointegrimet për çka do ta ketë mbështetjen...

Mutlanowski: Shpresoj që qeveria e re të jetë e aftë për reformat urgjente

më 5.2017 - Almakos

Ambasadori i Polonisë në Maqedoni, Jacek Multanowski, ka deklaruar se pret që sa më parë të formohet qeveria e re e vendit e cila, sipas tij, duhet të punojë në drejtim të reformave për euro-integrime....

Mutlanowski: Shpresoj që qeveria e re të jetë e aftë për reformat urgjente

më 5.2017 - Lajm

Ambasadori i Polonisë në Maqedoni, Jacek Multanowski, ka deklaruar se pret që sa më parë të formohet qeveria e re e vendit e cila, sipas tij, duhet të punojë në drejtim të reformave për euro-integrime....

SHBA-të: Do të bashkëpunojmë me qeverinë e re të Maqedonisë

më 5.2017 - Aktuale

SHBA-të vlerësojnë se procesi i formimit të qeverisë së re është në fazë përparimtare dhe se i njëjti lëvizë drejt përfundimit. Sipas tyre, është me rëndësi që kryetari Gjorge Ivanov dhe liderët e partive...

SHBA-të mirëpresin Qeverinë e re të Maqedonisë

më 5.2017 - TV Koha

SHBA-të vlerësojnë se procesi i formimit të Qeverisë së re është në fazë përparimtare dhe se i njëjti lëviz drejt përfundimit, Sipas tyre, është me rëndësi që kryetari Gjorge Ivanov dhe liderët e partive...

Qeveria e re e Maqedonisë do të kalon përmes derës së madhe amerikane

më 5.2017 - Flaka

SHBA-të vlerësojnë se procesi i formimit të qeverisë së re është në fazë përparimtare dhe se i njëjti lëvizë drejt përfundimit, përcjell Telegrafi Sipas tyre, është me rëndësi që kryetari Gjorge Ivanov...

Edhe Polonia deklarohet pas marrjes së mandatit të Zoran Zaevit

më 5.2017 - Tetova1

Ambasadori i Polonisë në Maqedoni, Jacek Multanowski me rastin e marrjes së mandatit për formim të Qeverisë të Zoran Zaevit nga kryetari i Maqedonisë, Gjorge Ivanov sot në Shkup shprehu se ajo paraqet...

SHBA-të: Do të bashkëpunojmë me qeverinë e re të Maqedonisë

më 5.2017 - Indeks.mk

SHBA-të vlerësojnë se procesi i formimit të qeverisë së re është në fazë përparimtare dhe se i njëjti lëvizë drejt përfundimit, përcjell Telegrafi Maqedoni. Sipas tyre, është me rëndësi që kryetari Gjorge...

SHBA-të: Do të bashkëpunojmë me qeverinë e re të Maqedonisë

më 5.2017 - Telegrafi

SHBA-të vlerësojnë se procesi i formimit të qeverisë së re është në fazë përparimtare dhe se i njëjti lëvizë drejt përfundimit, përcjell Telegrafi Maqedoni. Sipas tyre, është me rëndësi që kryetari Gjorge...

SHBA'të mirëpresin Qeverinë e re të Maqedonisë

më 5.2017 - Gazeta Express

SHBA-të vlerësojnë se procesi i formimit të qeverisë së re është në fazë përparimtare dhe se i njëjti lëvizë drejt përfundimit, transmeton Gazeta Express. Sipas tyre, është me rëndësi që kryetari Gjorge...

SHBA-të: Do të bashkëpunojmë me qeverinë e re të Maqedonisë

më 5.2017 - Tetova Sot

SHBA-të vlerësojnë se procesi i formimit të qeverisë së re është në fazë përparimtare dhe se i njëjti lëvizë drejt përfundimit, përcjell Telegrafi Maqedoni. Sipas tyre, është me rëndësi që kryetari Gjorge...

SHBA-të: Do të bashkëpunojmë me qeverinë e re të Maqedonisë

më 5.2017 - Lajm

SHBA-të vlerësojnë se procesi i formimit të qeverisë së re është në fazë përparimtare dhe se i njëjti lëvizë drejt përfundimit, përcjell Telegrafi Maqedoni. Sipas tyre, është me rëndësi që kryetari Gjorge...

SHBA-të: Do të bashkëpunojmë me qeverinë e re të Maqedonisë

më 5.2017 - Infokusi

SHBA-të vlerësojnë se procesi i formimit të qeverisë së re është në fazë përparimtare dhe se i njëjti lëvizë drejt përfundimit, përcjell Telegrafi Maqedoni. Sipas tyre, është me rëndësi që kryetari Gjorge...

SHBA-të: Do të bashkëpunojmë me qeverinë e re të Maqedonisë

më 5.2017 - Gazeta Max

SHBA-të vlerësojnë se procesi i formimit të qeverisë së re është në fazë përparimtare dhe se i njëjti lëvizë drejt përfundimit, përcjell Telegrafi Maqedoni. Sipas tyre, është me rëndësi që kryetari Gjorge...

NATO: Vendimi i Ivanovit, hap në drejtimin e duhur

më 5.2017 - Gazeta Max

Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, ka mirëpritur vendimin e presidentit Ivanov për ndarje të mandatit për formimin e qeverisë së re. Vendimin e Ivanovit ai e vlerëson si një hap në drejtimin...

NATO përgëzon aktin e Ivanovit

më 5.2017 - InfoShqip

“Është e rëndësishme që vendi të fillojë të fokusohet në reformat, që do të jenë të nevojshme”, ka thënë sekretari i përgjishëm i NATO-s, dhe ka kërkuar nga të gjitha palët në Maqedoni që të vazhdojnë...

NATO përgëzon aktin e Ivanovit

më 5.2017 - Lajm

“Është e rëndësishme që vendi të fillojë të fokusohet në reformat, që do të jenë të nevojshme”, ka thënë sekretari i përgjishëm i NATO-s, dhe ka kërkuar nga të gjitha palët në Maqedoni që të vazhdojnë...

Stoltenberg: E mirëpres vendimin e Presidentit Ivanov

më 5.2017 - Almakos

Pasi Presidentit, Gjorgje Ivanov, ia dha mandatin për formimin e Qeverisë liderit të LSDM-së, Zoran Zaev, ka reaguar edhe sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg. Ai i ka inkurajuar partitë...

Stoltenberg: E mirëpres vendimin e Presidentit Ivanov

më 5.2017 - AlbPortali

Pasi Presidentit, Gjorgje Ivanov, ia dha mandatin për formimin e Qeverisë liderit të LSDM-së, Zoran Zaev, ka reaguar edhe sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg. Ai i ka inkurajuar partitë...

Stoltenberg: E mirëpres vendimin e Presidentit Ivanov

më 5.2017 - Shenja

Pasi Presidentit, Gjorgje Ivanov, ia dha mandatin për formimin e Qeverisë liderit të LSDM-së, Zoran Zaev, ka reaguar edhe sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg. Ai i ka inkurajuar partitë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK