http://kariera.mk

Mogherini do të takohet me kryeministrat e gjashtë shteteve të Ballkanit

më 5.2017 - Lexo

Përfaqësuesja e lartë e Bashkimit Evropian (BE), Federica Mogherini, ka ftuar në një darkë joformale që do të mbahet më 24 maj në Bruksel, kryeministrat e gjashtë vendeve të Ballkanit Perëndimor. Zëdhënësja...

Mogherini do të takohet me kryeministrat e gjashtë shteteve të Ballkanit

më 5.2017 - Almakos

Përfaqësuesja e lartë e Bashkimit Evropian (BE), Federica Mogherini, ka ftuar në një darkë joformale që do të mbahet më 24 maj në Bruksel, kryeministrat e gjashtë vendeve të Ballkanit Perëndimor, transmeton...

Kociançiç: ” Zgjidhja e krizës politike, nuk është mrekulli, por punë dhe vullnet politik”

më 5.2017 - Flaka

Maja Kociançiç, zëdhënëse e Komisionit Europian, ka deklaruar se zgjidhja e krizave politike në Maqedoni dhe Shqipëri është rezultat i një pune të fuqishme dhe i vullnetit politik. “Nuk jam e sigurt nëse...

Zgjidhja e krizës - Kociançiq: Nuk është mrekulli, por punë dhe vullnet politik

më 5.2017 - MRT

Zëdhënësja e Komisionit Europian, Maja Kocijançiq.... Zëdhënësja e Komisionit Europian, Maja Kocijançiq, ka deklaruar se zgjidhja e krizave politike në Maqedoni dhe Shqipëri është rezultat i një pune të...

Mogherini do të takohet me kryeministrat e gjashtë shteteve të Ballkanit

më 5.2017 - AlbPortali

Përfaqësuesja e lartë e Bashkimit Evropian (BE), Federica Mogherini, ka ftuar në një darkë joformale që do të mbahet më 24 maj në Bruksel, kryeministrat e gjashtë vendeve të Ballkanit Perëndimor, transmeton...

Mogherini do të takohet me kryeministrat e gjashtë shteteve të Ballkanit

më 5.2017 - Shenja

Përfaqësuesja e lartë e Bashkimit Evropian (BE), Federica Mogherini, ka ftuar në një darkë joformale që do të mbahet më 24 maj në Bruksel, kryeministrat e gjashtë vendeve të Ballkanit Perëndimor, transmeton...

BE fton në darkë kryeministrat e Ballkanit Perëndimor

më 5.2017 - Gazeta Express

Zëdhënësja e Komisionit Evropian Maja Kocijançiq ka theksuar se zgjidhja e krizës së stërzgjatur politike në Maqedoni është rezultat i punës së fuqishme dhe vullnetit politik, transmeton Gazeta Express....

BE fton në darkë kryeministrat e vendeve të Ballkanit Perëndimor

më 5.2017 - Alsat-M

Zëdhënësja e Komisionit Evropian Maja Kocijançiq ka theksuar se zgjidhja e krizës së stërzgjatur politike në Maqedoni është rezultat i punës së fuqishme dhe vullnetit politik. Sipas saj rajoni i Ballkanit...

Kryeministrat e Ballkanit do të darkojnë në BE, kush do ta përfaqësojë Maqedoninë

më 5.2017 - Aktuale

Zëdhënësja e Komisionit Evropian Maja Kocijançiq ka theksuar se zgjidhja e krizës së stërzgjatur politike në Maqedoni është rezultat i punës së fuqishme dhe vullnetit politik. Sipas saj rajoni i Ballkanit...

Kocijançiq: Durim, deri më 24 maj do ta dini se kush do të darkojë si kryeministër

më 5.2017 - Portalb

Komisioni Evropian tash për tash nuk zbulon se kush do të udhëtojë prej Maqedonisë për në Bruksel për të qenë pjesë e takimit me përfaqësuesen e lartë të Bashkimit Evropian për politikë të jashtme dhe...

Kriza politike, BE fton në takim liderët e Ballkanit

më 5.2017 - MRT

Liderët e gjashtë vendeve të Ballkanit Perëndimor do të takohen në Bruksel më 24 maj, me kryediplomaten e Bashkimit Europian... Liderët e gjashtë vendeve të Ballkanit Perëndimor do të takohen në Bruksel...

Mogherini fton për takim liderët e Ballkanit Perëndimor

më 5.2017 - DW

Liderët e gjashtë vendeve të Ballkanit Perëndimor do të takohen në Bruksel më 24 maj. Në takim do të jenë edhe diplomatë të lartë të BE. Qëllimi i takimit, siç kumtohet nga kabineti i Federica Mogherinit,...

Kocijançiç: Zgjidhja e krizës në Maqedoni dhe Shqipëri është rezultat i punës së fuqishme

më 5.2017 - Portalb

“Nuk jam e sigurt se mund të quhet çudi, por suksesi për ta zgjidhur krizën shumëvjeçare politike në IRJ të Maqedonisë dhe Shqipërisë është rezultat i punës së fuqishme dhe të vullnetit politik. këtë”,...

KOCIJANÇIQ: ZGJIDHJA E KRIZËS NË MAQEDONI DHE SHQIPËRI ËSHTË REZULTAT I PUNËS DHE VULLNETIT POLITIK

më 5.2017 - TV21

Zëdhënësja e Komisionit Evropian Maja Kocijançiq ka theksuar se suksesi për ta zgjidhur krizën shumëvjeçare politike të Maqedonisë dhe Shqipërisë është rezultat i punës së fuqishme dhe të vullnetit politik....

Mogherini, me liderët e Ballkanit

më 5.2017 - Top Channel

Shefja e Politikës së Jashtme dhe Sigurisë në Bashkimin Europian, Federica Mogherini po planifikon në 24 maj, në Bruksel, një takim joformal me krerët e qeverive të 6 vendeve të Ballkanit. Korrespondenti...

Zaev apo Dimitriev, me kë do darkojë Kocijançiç në 24 maj?

më 5.2017 - Albeu

Komisioni Evropian ka bërë me dije se ka ftuar kryeministrat e Ballkanit në një takim në Bruksel, ku së bashku me përfaqësuesen e lartë të BE-së për politikë të jashtme dhe siguri, Frederika Mogherinin,...

Kocijançiq: Zgjidhja e krizave në Maqedoni e Shqipëri është rezultat i punës së fuqishme dhe vullnetit politik

më 5.2017 - Telegrafi

Zëdhënësja e Komisionit Evropian (KE), Maja Kocijançiq, ka deklaruar se zgjidhja e krizave politike në Maqedoni dhe Shqipëri është rezultat i një pune të fuqishme dhe i vullnetit politik, përcjell Telegrafi...

Mogherini mbledh liderët e Ballkanit në Bruksel

më 5.2017 - RTSH

Me fokus, situatën në rajon dhe integrimi europian, më 24 maj do të mblidhen në Bruksel, udhëheqësit e gjashtë vendeve të Ballkanit Perëndimor. Përfaqësuesja e lartë e Bashkimit Evropian për politikë të...

Kocijançiq: Zgjidhja e krizave në Maqedoni e Shqipëri është rezultat i punës së fuqishme

më 5.2017 - Aktuale

Zëdhënësja e Komisionit Evropian, Maja Kocijançiq, ka deklaruar se zgjidhja e krizave politike në Maqedoni dhe Shqipëri është rezultat i një pune të fuqishme dhe i vullnetit politik. Në pyetjen e gazetarëve...

Konciançiq: Ballkani Perëndimor prioritet për BE-në

më 5.2017 - Lajmi.net

Brukseli thotë se Ballkani Perëndimor është prioritet për BE-në dhe se BE-ja është duke punuar me partnerët ndërkombëtarë që të gjitha vendet në rajon të kenë mbështetje në rrugën e tyre evropiane. Zgjidhjen...

Zaev apo Dimitriev, cili do ti përgjigjet ftesës së Mogerinit?!

më 5.2017 - InfoShqip

Zëdhënësja e Bashkimit Europian, Maja Kocijanciq sot ka njoftuar se përfaqësuesja e lartë e BE-së, Federika Mogerini i ka ftuar kryeministrat e gjashtë vendeve të Ballkanit Perëndimor në një darkë joformale...

Më 24 maj Mugerini mbledh kryeministrat e Ballkanit, kush do ta përfaqëson Maqedoninë ?

më 5.2017 - Flaka

Më 24 maj Përfaqësuesja e lartë për politikë të jashtme dhe siguri e Bashkimit Evropian, Federika Mogherini do t’i presë kryeministrat aktualë të gjashtë shteteve ballkanike. Ndërkaq, vendimin e presidentit...

Kocijançiq: BE mbështet perspektivën evropiane të Maqedonisë

më 5.2017 - Almakos

Zëdhënësja e Komisionit Evropian, Maja Kocijançiq, ka deklaruar sot se Bashkimi Evropian do të vazhdoj të mbështesë Maqedoninë në rrugën e saj të integrimeve evropiane. E pyetur nga gazetarët për krizën...

Mogherini do të takohet me kryeministrat e gjashtë shteteve të Ballkanit

më 5.2017 - Anadolu Agency

Speciale arkiv SHKUP (AA) - Përfaqësuesja e lartë e Bashkimit Evropian (BE), Federica Mogherini, ka ftuar në një darkë joformale që do të mbahet më 24 maj në Bruksel, kryeministrat e gjashtë vendeve të...

BE fton në darkë kryeministrat e vendeve të Ballkanit Perëndimor

më 5.2017 - Almakos

19 May Zëdhënësja e Komisionit Evropian Maja Kocijançiq ka theksuar se zgjidhja e krizës së stërzgjatur politike në Maqedoni është rezultat i punës së fuqishme dhe vullnetit politik. Sipas saj rajoni i...

Liderët e 6 vendeve ballkanike në Bruksel më 24 Maj

më 5.2017 - Gazeta Telegraf

Liderët e 6 vendeve të Ballkanit Perëndimor do të takohen me diplomaten më të lartë të Bashkimit Evropian, në Bruksel më 24 maj, për të diskutuar për mënyrat e kapërcimit të tensioneve në rritje dhe përparimin...

Kocijançiç: Zgjidhja e krizës në Maqedoni dhe Shqipëri është rezultat i punës së fuqishme

më 5.2017 - Tetova1

Nuk jam e sigurt se mund të quhet çudi, por suksesi për ta zgjidhur krizën shumëvjeçare politike në IRJ të Maqedonisë dhe Shqipërisë është rezultat i punës së fuqishme dhe të vullnetit politik. Këtë, siç...

Kocijançiç: Zgjidhja e krizës në Maqedoni dhe Shqipëri është rezultat i punës së fuqishme

më 5.2017 - Tetova Sot

Nuk jam e sigurt se mund të quhet çudi, por suksesi për ta zgjidhur krizën shumëvjeçare politike në IRJ të Maqedonisë dhe Shqipërisë është rezultat i punës së fuqishme dhe të vullnetit politik. Këtë, siç...

Kocijançiq: BE mbështet perspektivën evropiane të Maqedonisë

më 5.2017 - Shenja

Zëdhënësja e Komisionit Evropian, Maja Kocijançiq, ka deklaruar sot se Bashkimi Evropian do të vazhdoj të mbështesë Maqedoninë në rrugën e saj të integrimeve evropiane. E pyetur nga gazetarët për krizën...

Mogherini, me liderët e Ballkanit

më 5.2017 - 24 ore

Shefja e Politikës së Jashtme dhe Sigurisë në Bashkimin Europian, Federica Mogherini po planifikon në 24 maj, në Bruksel, një takim joformal me krerët e qeverive të 6 vendeve të Ballkanit. Korrespondenti...

Mogherini më 24 maj mbledh në Bruksel liderët e Ballkanit

më 5.2017 - Koha.net

Liderët e gjashtë vendeve të Ballkanit Perëndimor do të takohen në Bruksel më 24 maj, me diplomaten më të lartë të Bashkimit Evropian, për të diskutuar për mënyrat e kapërcimit të tensioneve në rritje...

Mogerini i pret kryeministrat aktual të gjashtë shteteve ballanike në Bruksel

më 5.2017 - TV Koha

Përfaqësuesja e lartë për politikë të jashtme dhe siguri e Bashkimit Evropian, Federika Mogerini, në darkën joformale me kryetarët e qeverive të Maqedonisë, Kosovës, Shqipërisë, Serbisë, Bosnje e Hercegovinës...

Ministrat e rinj edhe 48 orë. PD nis punën për fushatën elektorale

më 5.2017 - 24 ore

Zëdhënësja e Komisionit Evropian (KE), Maja Kocijançiq, ka deklaruar se zgjidhja e krizave politike në Maqedoni dhe Shqipëri është rezultat i një pune të fuqishme dhe i vullnetit politik, përcjell Telegrafi...

Kocijançiq: Zgjidhja e krizave në Maqedoni e Shqipëri është rezultat i punës së fuqishme dhe vullnetit politik

më 5.2017 - 24 ore

Zëdhënësja e Komisionit Evropian (KE), Maja Kocijançiq, ka deklaruar se zgjidhja e krizave politike në Maqedoni dhe Shqipëri është rezultat i një pune të fuqishme dhe i vullnetit politik, përcjell Telegrafi...

BRUKSEL: MOGHERINI MBLEDHË KRYEMINISTRAT E RAJONIT

më 5.2017 - TV Art

SHBA-të dhe Franca përshëndesin vendimin e Ivanovit Më 24 maj Përfaqësuesja e lartë për politikë të jashtme dhe siguri e Bashkimit Evropian, Federika Mogherini do t’i presë kryeministrat aktualë të gjashtë...

Kocijançiç: Zgjidhja e krizës në Maqedoni dhe Shqipëri është rezultat i punës së fuqishme

më 5.2017 - Gazeta Max

Nuk jam e sigurt se mund të quhet çudi, por suksesi për ta zgjidhur krizën shumëvjeçare politike në IRJ të Maqedonisë dhe Shqipërisë është rezultat i punës së fuqishme dhe të vullnetit politik. Këtë, siç...

BE, Mogerini takon në 24 maj në Bruksel liderët e 6 vendeve të Ballkanit

më 5.2017 - ABC News

Liderët e 6 vendeve të Ballkanit Perëndimor do të takohen në Bruksel më 24 maj, me diplomaten më të lartë të Bashkimit Evropian, për të diskutuar për mënyrat e kapërcimit të tensioneve në rritje dhe përparimin...

BE, takim i liderëve të Ballkanit

më 5.2017 - Alsat-M

Liderët e gjashtë vendeve të Ballkanit Perëndimor do të takohen në Bruksel më 24 maj, me diplomaten më të lartë të Bashkimit Evropian, për të diskutuar për mënyrat e kapërcimit të tensioneve në rritje...

Tensionet, BE fton në takim 6 liderët e Ballkanit Perëndimor

më 5.2017 - Albeu

Liderët e gjashtë vendeve të Ballkanit Perëndimor do të takohen në Bruksel më 24 maj, me diplomaten më të lartë të Bashkimit Evropian, për të diskutuar për mënyrat e kapërcimit të tensioneve në rritje...

BE: Takim i liderëve të Ballkanit

më 5.2017 - Telegrafi

Liderët e gjashtë vendeve të Ballkanit Perëndimor do të takohen në Bruksel më 24 maj, me diplomaten më të lartë të Bashkimit Evropian, për të diskutuar për mënyrat e kapërcimit të tensioneve në rritje...

Mogerini i pret kryeministrat aktual të gjashtë shteteve ballanike në Bruksel

më 5.2017 - Republika

Përfaqësuesja e lartë për politikë të jashtme dhe siguri e Bashkimit Evropian, Federika Mogerini, në darkën joformale me kryetarët e qeverive të Maqedonisë, Kosovës, Shqipërisë, Serbisë, Bosnje e Hercegovinës...

BE: Takim i liderëve të Ballkanit

më 5.2017 - OraInfo

Liderët e gjashtë vendeve të Ballkanit Perëndimor do të takohen në Bruksel më 24 maj, me diplomaten më të lartë të Bashkimit Evropian, për të diskutuar për mënyrat e kapërcimit të tensioneve në rritje...

Situata në rajon dhe integrimi, BE fton 6 liderët e Ballkanit Perëndimor

më 5.2017 - Aktuale

Liderët e gjashtë vendeve të Ballkanit Perëndimor do të takohen në Bruksel më 24 maj, me diplomaten më të lartë të Bashkimit Evropian, për të diskutuar për mënyrat e kapërcimit të tensioneve në rritje...

Mogerini i pret kryeministrat aktual të gjashtë shteteve ballanike në Bruksel

më 5.2017 - Tetova Sot

Përfaqësuesja e lartë për politikë të jashtme dhe siguri e Bashkimit Evropian, Federika Mogerini, në darkën joformale me kryetarët e qeverive të Maqedonisë, Kosovës, Shqipërisë, Serbisë, Bosnje e Hercegovinës...

Mogherini më 24 maj mbledh në Bruksel liderët e Ballkanit

më 5.2017 - Gazeta Liria

Liderët e gjashtë vendeve të Ballkanit Perëndimor do të takohen në Bruksel më 24 maj, me diplomaten më të lartë të Bashkimit Evropian, për të diskutuar për mënyrat e kapërcimit të tensioneve në rritje...

Liderët e Ballkanit Perëndimor këtë muaj do të takohen në Bruksel

më 5.2017 - GazetaBlic

Liderët e gjashtë vendeve të Ballkanit Perëndimor do të takohen në Bruksel më 24 maj, me diplomaten më të lartë të Bashkimit Evropian, për të diskutuar për mënyrat e kapërcimit të tensioneve në rritje...

Mogherini mbledh Kryeministrat e Ballkanit në Bruksel

më 5.2017 - Ora news

Kryeministrat e gjashtë vendeve të Ballkanit Perëndimor do të takohen në Bruksel më 24 maj, me diplomaten më të lartë të Bashkimit Evropian, për të diskutuar për mënyrat e kapërcimit të tensioneve në rritje...

Liderët e Ballkanit Perëndimor këtë muaj do të takohen në Bruksel

më 5.2017 - Gazeta Express

Liderët e gjashtë vendeve të Ballkanit Perëndimor do të takohen në Bruksel më 24 maj, me diplomaten më të lartë të Bashkimit Evropian, për të diskutuar për mënyrat e kapërcimit të tensioneve në rritje...

BE: Takim i liderëve të Ballkanit

më 5.2017 - Lajmi.net

Liderët e gjashtë vendeve të Ballkanit Perëndimor do të takohen në Bruksel më 24 maj, me diplomaten më të lartë të Bashkimit Evropian, për të diskutuar për mënyrat e kapërcimit të tensioneve në rritje...

BE: Takim i liderëve të Ballkanit

më 5.2017 - Evropa e Lirë

Liderët e gjashtë vendeve të Ballkanit Perëndimor do të takohen në Bruksel më 24 maj, me diplomaten më të lartë të Bashkimit Evropian, për të diskutuar për mënyrat e kapërcimit të tensioneve në rritje...

BE: Takim i liderëve të Ballkanit më 24 maj

më 5.2017 - Indeks online

Liderët e gjashtë vendeve të Ballkanit Perëndimor do të takohen në Bruksel më 24 maj, me diplomaten më të lartë të Bashkimit Evropian, për të diskutuar për mënyrat e kapërcimit të tensioneve në rritje...

BE: Takim i liderëve të Ballkanit

më 5.2017 - Almakos

Liderët e gjashtë vendeve të Ballkanit Perëndimor do të takohen në Bruksel më 24 maj, me diplomaten më të lartë të Bashkimit Evropian, për të diskutuar për mënyrat e kapërcimit të tensioneve në rritje...

Liderët e Ballkanit Perëndimor këtë muaj do të takohen në Bruksel

më 5.2017 - Opozita

Liderët e gjashtë vendeve të Ballkanit Perëndimor do të takohen në Bruksel më 24 maj, me diplomaten më të lartë të Bashkimit Evropian, për të diskutuar për mënyrat e kapërcimit të tensioneve në rritje...

Mogherini mbledh Kryeministrat e Ballkanit në Bruksel

më 5.2017 - Antpress

Kryeministrat e gjashtë vendeve të Ballkanit Perëndimor do të takohen në Bruksel më 24 maj, me diplomaten më të lartë të Bashkimit Evropian, për të diskutuar për mënyrat e kapërcimit të tensioneve në rritje...

BE: Takim i liderëve të Ballkanit

më 5.2017 - Arbresh

Liderët e gjashtë vendeve të Ballkanit Perëndimor do të takohen në Bruksel më 24 maj, me diplomaten më të lartë të Bashkimit Evropian, për të diskutuar për mënyrat e kapërcimit të tensioneve në rritje...

BE: Takim i liderëve të Ballkanit

më 5.2017 - Lexo

Liderët e gjashtë vendeve të Ballkanit Perëndimor do të takohen në Bruksel më 24 maj, me diplomaten më të lartë të Bashkimit Evropian, për të diskutuar për mënyrat e kapërcimit të tensioneve në rritje...

BE: Takim i liderëve të Ballkanit

më 5.2017 - Gazeta Liria

Liderët e gjashtë vendeve të Ballkanit Perëndimor do të takohen në Bruksel më 24 maj, me diplomaten më të lartë të Bashkimit Evropian, për të diskutuar për mënyrat e kapërcimit të tensioneve në rritje...

BE thërret në takim liderët e Ballkanit për kapërcimin e tensioneve

më 5.2017 - Insajderi

Liderët e gjashtë vendeve të Ballkanit Perëndimor do të takohen në Bruksel më 24 maj, me diplomaten më të lartë të Bashkimit Evropian, për të diskutuar për mënyrat e kapërcimit të tensioneve në rritje...

Liderët e Ballkanit Perëndimor takohen në Bruksel

më 5.2017 - Gazeta Fjala

Liderët e gjashtë vendeve të Ballkanit Perëndimor do të takohen në Bruksel më 24 maj, me diplomaten më të lartë të Bashkimit Evropian, për të diskutuar për mënyrat e kapërcimit të tensioneve në rritje...

BE: Takim i liderëve të Ballkanit më 24 maj

më 5.2017 - Periskopi

Liderët e gjashtë vendeve të Ballkanit Perëndimor do të takohen në Bruksel më 24 maj, me diplomaten më të lartë të Bashkimit Evropian, për të diskutuar për mënyrat e kapërcimit të tensioneve në rritje...

Mogherini mbledh Kryeministrat e Ballkanit në Bruksel

më 5.2017 - Gazeta Telegraf

Kryeministrat e gjashtë vendeve të Ballkanit Perëndimor do të takohen në Bruksel më 24 maj, me diplomaten më të lartë të Bashkimit Evropian, për të diskutuar për mënyrat e kapërcimit të tensioneve në rritje...

BE: Takim i liderëve të Ballkanit më 24 maj

më 5.2017 - Sovrani

Liderët e gjashtë vendeve të Ballkanit Perëndimor do të takohen në Bruksel më 24 maj, me diplomaten më të lartë të Bashkimit Evropian, për të diskutuar për mënyrat e kapërcimit të tensioneve në rritje...

Kryeministrat nga Ballkani Perendimor javës që vjen mysafirë në Bruksel: Cili kryeministër do të udhëtojë në emër të Maqedonisë?

më 5.2017 - Flaka

Përfaqësuesja e lartë e BE-së për politikë të jashtme Federika Mogherini i ka ftuar kryeministrat e vendeve të Ballkanit Perendimor në takimin në Bruksel që do të mbahet javës që vjen, transmeton FLAKA....

Kryeministrat e Ballkanit Perëndimor të mërkurën e ardhshme në takim me Mogerinin në Bruksel

më 5.2017 - Portalb

Përfaqësuesja e lartë e Politikës së Jashtme dhe Sigurisë të Bashkimit Evropian, Federika Mogerini, i ftoi kryeministrat e të gjashtë vendeve nga Ballkani Perëndimor, midis të cilëve edhe shefin e Qeverisë...

Kriza në Ballkan alarmon Brukselin, Mogherini takim më 24 Maj me kryeministrat e rajonit

më 5.2017 - Sot News

Përfaqësuesja e Lartë e Bashkimit Evropian, Federica Mogherini, u ka bërë një ftesë gjashtë kryeministrave të Ballkanit Perëndimor. Kjo e fundit ka ftuar për darkë jozyrtare 6 kryeministrat e Ballkanit...

Mogherini takim në Bruksel me liderët e Ballkanit perëndimor

më 5.2017 - Lexo

Shefja e diplomacisë së Bashkimit Evropian, Federica Mogherini dhe gjashtë liderët e Ballkanit Perëndimor, do të takohen më 24 maj në një darkë pune në Bruksel. Siç njoftojnë mediat nga Brukseli, qëllimi...

Darka e Mogherinit me Ramën e Vuçiçin, një darkë që inkurajon autokratët që po destabilizojnë rajonin

më 5.2017 - Gazeta 55

Përfaqësuesja e Lartë e Bashkimit Evropian për Politikën e Jashtme dhe Sigurinë, Frederica Mogherini, ka ftuar në një darkë jozyrtare të gjithë kryeministrat e Ballkanit. Darka e cila do të zhvillohet...

Mogherini do takojë në Bruksel liderët e Ballkanit Perëndimor

më 5.2017 - Java News

Shefja e diplomacisë së Bashkimit Evropian, Federica Mogherini dhe gjashtë liderët e Ballkanit Perëndimor, do të takohen më 24 maj në një darkë pune në Bruksel. Siç njoftojnë mediat nga Brukseli, qëllimi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK