http://kariera.mk

Ballkani “derë e thyer”

më 5.2017 - Ora news

Nëse Perëndimi ende vazhdon t‘i kthejë shpinën Ballkanit, vendet e rajonit rrezikojnë të zgjedhin alternativa të tjera, paralajmëron diplomati Hoyt Yee. Të mërkurën në Capitol Hill u mbajt një seancë e...

Ballkani “derë e thyer“

më 5.2017 - GazetaBlic

Nëse Perëndimi ende vazhdon t‘i kthejë shpinën Ballkanit, vendet e rajonit rrezikojnë të zgjedhin alternativa të tjera, paralajmëron diplomati Hoyt Yee. Të mërkurën në Capitol Hill u mbajt një seancë e...

Hoyt Yee: Në Ballkan ekziston rreziku për përsëritjen e luftës

më 5.2017 - InfoShqip

Një zyrtar i lartë amerikan tha se në Ballkan rreziku i përsëritjes së konfliktit është në rritje dhe forcat kundër demokracisë po shtohen. Hoyt Brian Yee, Zëvendës ndihmës sekretar i shtetit tha se nëse...

Hoyt Yee: Në Ballkan ekziston rreziku për përsëritjen e luftës

më 5.2017 - Lajm

Një zyrtar i lartë amerikan tha se në Ballkan rreziku i përsëritjes së konfliktit është në rritje dhe forcat kundër demokracisë po shtohen. Hoyt Brian Yee, Zëvendës ndihmës sekretar i shtetit tha se nëse...

Ballkani "derë e thyer“

më 5.2017 - DW

Nëse Perëndimi ende vazhdon t‘i kthejë shpinën Ballkanit, vendet e rajonit rrezikojnë të zgjedhin alternativa të tjera, paralajmëron diplomati Hoyt Yee. Të mërkurën në Capitol Hill u mbajt një seancë e...

DioGuardi rrëfen para Kongresit: Plani ishte për të vrarë Zijadin Selën

më 5.2017 - Albeu

"Për muaj të tërë, përpara sulmit të tmerrshëm më 27 prill, Ziadin Sela kreu i LR-PDSH ishte objektiv i një vargu protestash dhe akuzash, duke bërë fushatë të gjerë propagandistike kundra shqiptarëve dhe...

DioGuardi në Kongresin Amerikan: Plani për ta lënë të vdekur Selën, ja kush ka gisht

më 5.2017 - Lajmi.net

“Për muaj të tërë, përpara sulmit të tmerrshëm më 27 prill, Ziadin Sela, kreu i LR-PDSH ishte objektiv i një varg protestash dhe akuzash, duke bër fushatë të gjerë propagandistike kundra shqiptarëve dhe...

SHBA jep alarmin: Rusia ka rritur ndërhyrjet në Ballkan, po tenton të bllokojë integrimin europian të Shqipërisë

më 5.2017 - Sot News

Shtetet e Bashkuar të Amerikës kanë dhënë alarmin për rritje të ndërhyrjes së Rusisë në Ballkan, përfshi edhe Shqipërinë. Zv/ndihmës Sekretari Amerikan i Shtetit, Hoyt Brian Yee, ka raportuar ditën e djeshme,...

DioGuardi në Kongresin Amerikan: Plani për ta lënë të vdekur Selën, ja kush ka gisht

më 5.2017 - Aktuale

“Për muaj të tërë, përpara sulmit të tmerrshëm më 27 prill, Ziadin Sela, kreu i LR-PDSH ishte objektiv i një varg protestash dhe akuzash, duke bër fushatë të gjerë propagandistike kundra shqiptarëve dhe...

DioGuardi në Kongresin Amerikan: Plani për ta lënë të vdekur Selën, ja kush ka gisht

më 5.2017 - Lajm

“Për muaj të tërë, përpara sulmit të tmerrshëm më 27 prill, Ziadin Sela, kreu i LR-PDSH ishte objektiv i një varg protestash dhe akuzash, duke bër fushatë të gjerë propagandistike kundra shqiptarëve dhe...

DioGuardi në Kongresin Amerikan: Kishte plani për ta vrarë Selën!

më 5.2017 - GazetaBlic

“Për muaj të tërë, përpara sulmit të tmerrshëm më 27 prill, Ziadin Sela, kreu i LR-PDSH ishte objektiv i një varg protestash dhe akuzash, duke bër fushatë të gjerë propagandistike kundra shqiptarëve dhe...

DioGuardi në Kongresin Amerikan: Plani për ta lënë të vdekur Selën, ja kush ka gisht

më 5.2017 - Ina

“Për muaj të tërë, përpara sulmit të tmerrshëm më 27 prill, Ziadin Sela, kreu i LR-PDSH ishte objektiv i një varg protestash dhe akuzash, duke bër fushatë të gjerë propagandistike kundra shqiptarëve dhe...

DioGuardi në Kongresin Amerikan: Plani për ta lënë të vdekur Selën, ja kush ka gisht

më 5.2017 - InfoShqip

“Për muaj të tërë, përpara sulmit të tmerrshëm më 27 prill, Ziadin Sela, kreu i LR-PDSH ishte objektiv i një varg protestash dhe akuzash, duke bër fushatë të gjerë propagandistike kundra shqiptarëve dhe...

Hoyt Yee: Kosovës i duhet lidership i fortë për të pasur konsensusin kombëtar

më 5.2017 - Tetova Sot

Zëvendës Ndihmës Sekretari Amerikan i Shtetit, Hoyt Brian Yee, vlerëson se Kosovës dhe i duhet një lidership i fortë që mund të arrijë konsensus kombëtar për çështjet e rëndësishme të cilat kanë mbetur...

SHBA, e shqetësuar se Rusia po tenton të bllokojë integrimin e Ballkanit në BE

më 5.2017 - Gazeta 55

Në një seancë dëgjimore në Kongresin Amerikan, zv/ndihmës sekretari i Departamentit të Shtetit Hoyt Yee, i sapo kthyer nga turi në rajon deklaroi se në Ballkan rreziku i përsëritjes së konfliktit është...

DioGuardi në Kongresin Amerikan: Plani për ta lënë të vdekur Selën, ja kush ka gisht

më 5.2017 - Antpress

“Për muaj të tërë, përpara sulmit të tmerrshëm më 27 prill, Ziadin Sela, kreu i LR-PDSH ishte objektiv i një varg protestash dhe akuzash, duke bër fushatë të gjerë propagandistike kundra shqiptarëve dhe...

Diplomati amerikan Hoyt Yee: Kosovës i duhet lidership i fortë

më 5.2017 - Flaka

Zëvendës Ndihmës Sekretari Amerikan i Shtetit, Hoyt Brian Yee, vlerëson se Kosovës dhe i duhet një lidership i fortë që mund të arrijë konsensus kombëtar për çështjet e rëndësishme të cilat kanë mbetur...

Yee: Asgjë nuk mund ta zëvendësojë rolin e SHBA-ve në Ballkan

më 5.2017 - Zhurnal

Zëvendës ndihmës sekretari amerikan, Hoyt Brian Yee, është intervistuar nga gazetarja Jeta Xharra për emisionin “Jeta në Kosovë”. Në intervistë ai u pyet se çfarë qeverie e Kosovës është e pranueshme për...

Yee: Asgjë nuk mund ta zëvendësojë rolin e SHBA-ve në Ballkan

më 5.2017 - Telegrafi

Zëvendës ndihmës sekretari amerikan, Hoyt Brian Yee, është intervistuar nga gazetarja Jeta Xharra për emisionin “Jeta në Kosovë”. Në intervistë ai u pyet se çfarë qeverie e Kosovës është e pranueshme për...

Hoyt Yee tregon çfarë qeverie i duhet Kosovës pas 11 qershorit

më 5.2017 - Indeks online

Zëvendës Ndihmës Sekretari Amerikan i Shtetit, Hoyt Brian Yee, vlerëson se Kosovës dhe i duhet një lidership i fortë që mund të arrijë konsensus kombëtar për çështjet e rëndësishme të cilat kanë mbetur...

Hoyt Yee: Ja çfarë i duhet Kosovës pas 11 qershorit

më 5.2017 - GazetaBlic

Zëvendës Ndihmës Sekretari Amerikan i Shtetit, Hoyt Brian Yee, vlerëson se Kosovës dhe i duhet një lidership i fortë që mund të arrijë konsensus kombëtar për çështjet e rëndësishme të cilat kanë mbetur...

Hoyt Yee tregon çfarë qeverie i duhet Kosovës pas 11 qershorit

më 5.2017 - Zeri

Zëvendës Ndihmës Sekretari Amerikan i Shtetit, Hoyt Brian Yee, vlerëson se Kosovës dhe i duhet një lidership i fortë që mund të arrijë konsensus kombëtar për çështjet e rëndësishme të cilat kanë mbetur...

Hoyt Yee: Rreziku i përsëritjes së konfliktit në Ballkan është në rritje

më 5.2017 - Lajmi.net

Një zyrtar i lartë amerikan tha se në Ballkan rreziku i përsëritjes së konfliktit është në rritje dhe forcat kundër demokracisë po shtohen. Hoyt Brian Yee, zëvendësndihmës sekretar i Shtetit, tha se nëse...

Hoyt Yee: Rreziku i përsëritjes së konfliktit në Ballkan është në rritje

më 5.2017 - Gazeta Express

Një zyrtar i lartë amerikan tha se në Ballkan rreziku i përsëritjes së konfliktit është në rritje dhe forcat kundër demokracisë po shtohen. Hoyt Brian Yee, zëvendësndihmës sekretar i Shtetit, tha se nëse...

Hoyt Yee Tregon Çfarë Qeverie i Duhet Kosovës pas 11 Qershorit

më 5.2017 - Kallxo

Zëvendës Ndihmës Sekretari Amerikan i Shtetit, Hoyt Brian Yee, vlerëson se Kosovës dhe i duhet një lidership i fortë që mund të arrijë konsensus kombëtar për çështjet e rëndësishme të cilat kanë mbetur...

Hoyt Yee: Rreziku i përsëritjes së konfliktit në Ballkan është në rritje

më 5.2017 - Koha.net

Një zyrtar i lartë amerikan tha se në Ballkan rreziku i përsëritjes së konfliktit është në rritje dhe forcat kundër demokracisë po shtohen. Hoyt Brian Yee, zëvendësndihmës sekretar i Shtetit tha se nëse...

Hoyt Yee tregon çfarë qeverie i duhet Kosovës pas 11 qershorit

më 5.2017 - Illyria

Prishtinë, 18 maj 2017 – Zëvendës-ndihmës Sekretari Amerikan i Shtetit, Hoyt Brian Yee, vlerëson se Kosovës i duhet një lidership i fortë që mund të arrijë konsensus kombëtar për çështjet e rëndësishme...

Yee: Asgjë nuk mund ta zëvendësojë rolin e SHBA-ve në Ballkan

më 5.2017 - Tetova1

Zëvendës ndihmës sekretari amerikan, Hoyt Brian Yee, është intervistuar nga gazetarja Jeta Xharra për emisionin “Jeta në Kosovë”. Në intervistë ai u pyet se çfarë qeverie e Kosovës është e pranueshme për...

Yee: Asgjë nuk mund ta zëvendësojë rolin e SHBA-ve në Ballkan

më 5.2017 - Almakos

Zëvendës ndihmës sekretari amerikan, Hoyt Brian Yee, është intervistuar nga gazetarja Jeta Xharra për emisionin “Jeta në Kosovë”. Në intervistë ai u pyet se çfarë qeverie e Kosovës është e pranueshme për...

Magjitë e zyrtarit të lartë amerikan Hoyt Brian Yee në Ballkan

më 5.2017 - Lexo

Magic lamp from the story of Aladdin with Genie appearing in blue smoke concept for wishing, luck and magic Këto ditë në vendin tonë është folur gjatë për paketën “McAllister” si çelësi i arritjes së marrëveshjes...

Hoyt Yee: Ja çfarë i duhet Kosovës pas 11 qershorit

më 5.2017 - Infokusi

Zëvendës Ndihmës Sekretari Amerikan i Shtetit, Hoyt Brian Yee, vlerëson se Kosovës dhe i duhet një lidership i fortë që mund të arrijë konsensus kombëtar për çështjet e rëndësishme të cilat kanë mbetur...

Hoyt Yee: Përgjegjësit për dhunën në Kuvendin e Maqedonisë të nxirren para drejtësisë

më 5.2017 - TV Koha

Zëvendës ndihmësi i sekretarit amerikan të shtetit për Evropë dhe Azi, Hoyt Brian Yee, ka deklaruar se do të punojnë me kryeparlamentarin e ri në mbështetje të demokracisë dhe avancimit të Maqedonisë në...

Hoyt Yee: Kosovës i duhet lidership i fortë për arritjen e konsensusit

më 5.2017 - Albinfo

“Në një vend si Kosova, ku ka mendime të ndryshme në mes të partive të ndryshme...është me rëndësi për njerëzit këtu, që të punojnë së bashku për qëllime të përbashkëta”, tha zëvendës ndihmës Sekretari...

Hoyt Yee: “SHBA-të do të mbështesin Maqedoninë në rrugën euroatlantike”

më 5.2017 - Flaka

Zëvendës ndihmësi sekretari amerikan i shtetit për Evropë dhe Azi, Hoyt Brian Yee, ka deklaruar se do të punojnë me kryeparlamentarin e ri në mbështetje të demokracisë dhe avancimit të Maqedonisë në rrugën...

A rrezikohet Shqipëria nga Soros e Putin? Ja debati në Kongres

më 5.2017 - Mapo

Një zyrtar i lartë amerikan tha se në Ballkan rreziku i përsëritjes së konfliktit është në rritje dhe forcat kundër demokracisë po shtohen. Hoyt Brian Yee, Zëvendës ndihmës sekretar i shtetit tha se nëse...

Hoyt Yee: Përgjegjësit për dhunën në Kuvendin e Maqedonisë të nxirren para drejtësisë

më 5.2017 - InfoShqip

Zëvendës ndihmësi i sekretarit amerikan të shtetit për Evropë dhe Azi, Hoyt Brian Yee, ka deklaruar se do të punojnë me kryeparlamentarin e ri në mbështetje të demokracisë dhe avancimit të Maqedonisë në...

Hoyt Yee tregon çfarë qeverie i duhet Kosovës pas 11 qershorit

më 5.2017 - Sovrani

Zëvendës Ndihmës Sekretari Amerikan i Shtetit, Hoyt Brian Yee, vlerëson se Kosovës dhe i duhet një lidership i fortë që mund të arrijë konsensus kombëtar për çështjet e rëndësishme të cilat kanë mbetur...

Hoyt Brian Yee thotë se SHBA-të do të mbështesin Maqedoninë në rrugën euroatlantike

më 5.2017 - Gazeta Express

Zëvendës ndihmësi sekretari amerikan i shtetit për Evropë dhe Azi, Hoyt Brian Yee, ka deklaruar se do të punojnë me kryeparlamentarin e ri në mbështetje të demokracisë dhe avancimit të Maqedonisë në rrugën...

Zyrtari i lartë amerikan: Në Ballkan, rreziku i përsëritjes së konfliktit është në rritje

më 5.2017 - OraInfo

Një zyrtar i lartë amerikan tha se në Ballkan rreziku i përsëritjes së konfliktit është në rritje dhe forcat kundër demokracisë po shtohen. Hoyt Brian Yee, Zëvendës ndihmës sekretar i shtetit tha se nëse...

Hoyt Yee: Rreziku i përsëritjes së konfliktit në Ballkan është në rritje

më 5.2017 - Gazeta Monitor

Një zyrtar i lartë amerikan tha se në Ballkan rreziku i përsëritjes së konfliktit është në rritje dhe forcat kundër demokracisë po shtohen. Hoyt Brian Yee, zëvendësndihmës sekretar i Shtetit, tha se nëse...

Hoyt Yee: Përgjegjësit për dhunën në Kuvendin e Maqedonisë të nxirren para drejtësisë

më 5.2017 - Tetova1

Zëvendës ndihmësi i sekretarit amerikan të shtetit për Evropë dhe Azi, Hoyt Brian Yee, ka deklaruar se do të punojnë me kryeparlamentarin e ri në mbështetje të demokracisë dhe avancimit të Maqedonisë në...

Zyrtari i lartë amerikan: Në Ballkan, rreziku i përsëritjes së konfliktit është në rritje

më 5.2017 - Lajmi.net

Një zyrtar i lartë amerikan tha se në Ballkan rreziku i përsëritjes së konfliktit është në rritje dhe forcat kundër demokracisë po shtohen. Hoyt Brian Yee, Zëvendës ndihmës sekretar i shtetit tha se nëse...

Yee: Rrezik konfliktesh të reja në Ballkan, Rusia po minon integrimin

më 5.2017 - Te Sheshi

Nga Saimir Sulaj/ Uashington Vendet e Ballkanit nuk mbizotërojnë më faqet e para të mediave ndërkombëtare, por rreziku për konflikte të reja është në rritje. Zëvendës ndihmës sekretari amerikan i Shtetit,...

SHBA-të tregojnë se me çfarë liderësh duan të bashkëpunojnë në Ballkan

më 5.2017 - Periskopi

Hot Brian Yee, Zëvendës i Ndihmës së Sekretarit Amerikan të Shtetit porositi se liderët e Kosovës duhet të punojnë bashkë që qytetarët të ecin drejt integrimeve dhe anëtarësimit në NATO. “Është punë dhe...

Hojt Ji mesazh Talat Xhaferit dhe huliganëve të Kuvendit

më 5.2017 - Albeu

Zëvendësndihmës sekretari amerikan i Shtetit, Hojt Ji, ka thënë para kongresit Amerikan se tashmë SHBA-të do të punojnë me kreun e e Parlamentit të Maqedonisë në mbështetje të demokracisë dhe progresit...

Yee paralajmëron për “ndikim malinj” të Rusisë në Ballkan

më 5.2017 - Telegrafi

Zyrtari i lartë i Departamentit amerikan të Shtetit, Hoyt Brian Yee, paralajmëroi se Rusia ka rritur përpjekjet e saj për të ndikuar politikën në Ballkan. Duke folur para një Nënkomiteti të SHBA-së për...

Hojt Yee: Rusia përpiqet të minojë Ballkanin; Dioguardi: Shqiptarët të kenë të drejta të barabarta me maqedonasit në RM

më 5.2017 - MRT

Me përfundimin e turit në Ballkan dhe zgjidhjen e krizave politike në Shqipëri dhe Maqedoni..... Me përfundimin e turit në Ballkan dhe zgjidhjen e krizave politike në Shqipëri dhe Maqedoni, zëvendësndihmës...

Hoyt Brian Yee: Rusia, ndikim malinj në Ballkan

më 5.2017 - Mapo

Zyrtari i lartë i Departamentit Amerikan të Shtetit, Hoyt Brian Yee, paralajmëron se Rusia i ka rritur përpjekjet e saj për të ndikuar mbi politikë në Ballkan. Duke folur para nënkomitetit të Kongresit...

Hoyt Brian Yee: Rusia, ndikim malinj në Ballkan

më 5.2017 - Top Channel

Zyrtari i lartë i Departamentit Amerikan të Shtetit, Hoyt Brian Yee, paralajmëron se Rusia i ka rritur përpjekjet e saj për të ndikuar mbi politikë në Ballkan. Duke folur para nënkomitetit të Kongresit...

Hojt Ji mesazh për Talatin  dhe dhunuesit e deputetëve

më 5.2017 - Ina

Do të punojmë me kryeparlamentarin e Parlamentit në mbështetje të demokracisë dhe progresit të Maqedonisë në rrugën euroatlantike. Kështu e filloi fjalimin  zv/ndihmes sekretarin amerikan Hojt Ji para...

Seancë Dëgjimore në Kongresin Amerikan: “Ballkani: Kërcënimet ndaj paqes dhe stabilitetit”

më 5.2017 - Tetova1

WASHINGTON D.C: Komitetit i Punëve të Jashtme të Kongresit, dhe Nënkomitetit mbi Evropën i Dhomës së Përfaqësuesve, mbajti të mërkurën pasdite në Capitol Hill – Rayburn House, një seancë të posaçme dëgjimore,...

Hojt Ji: Do ta ndihmojmë Maqedoninë

më 5.2017 - Almakos

Zëvendës ndihmësi sekretari amerikan i shtetit, Hojt Brajan Ji, për Evropë dhe Euroazi, ka deklaruar se do të punojnë me kryeparlamentarin e ri në mbështetje të demokracisë dhe avancimit të Maqedonisë...

Departamenti i Shtetit për Ballkanin: Rusia e thellon ndikimin

më 5.2017 - Tetova Sot

Përfaqësuesi i lartë zyrtar i Departamentit amerikan të Shtetit, Hojt Brajan Ji paralajmëroi se Rusia i thellon orvatjet që të kryejë “ndikim malinj” në Ballkan, duke shfrytëzuar mjete financiare dhe politike...

Hoyt Yee: Në Ballkan, rreziku i përsëritjes së konfliktit është në rritje

më 5.2017 - Zëri i Amerikës

Një zyrtar i lartë amerikan tha se në Ballkan rreziku i përsëritjes së konfliktit është në rritje dhe forcat kundër demokracisë po shtohen. Hoyt Brian Yee, Zëvendës ndihmës sekretar i shtetit tha se nëse...

Hojt Ji mesazh për Talatin dhe dhunuesit e deputetëve

më 5.2017 - InfoShqip

Do të punojmë me kryeparlamentarin e Parlamentit në mbështetje të demokracisë dhe progresit të Maqedonisë në rrugën euroatlantike. Kështu e filloi fjalimin  zv/ndihmes sekretarin amerikan Hojt Ji para...

HOJT JI: SHBA-të DO TA PËRKRAHIN MAQEDONINË

më 5.2017 - TV Art

Të hetohet dhuna në Kuvend Do të punojmë me Kryetarin e ri të Kuvendit të Maqedonisë në përkrahje të demokracisë dhe të përparimit të Maqedonisë në rrugën evropiane. Këtë e ka deklaruar zv/ndihmësi sekretari...

Hojt Ji: Do ta ndihmojmë Maqedoninë

më 5.2017 - AlbPortali

Zëvendës ndihmësi sekretari amerikan i shtetit, Hojt Brajan Ji, për Evropë dhe Euroazi, ka deklaruar se do të punojnë me kryeparlamentarin e ri në mbështetje të demokracisë dhe avancimit të Maqedonisë...

Yee paralajmëron për “ndikim malinj” të Rusisë në Ballkan

më 5.2017 - Lajm

Zyrtari i lartë i Departamentit amerikan të Shtetit, Hoyt Brian Yee, paralajmëroi se Rusia ka rritur përpjekjet e saj për të ndikuar politikën në Ballkan. Duke folur para një Nënkomiteti të SHBA-së për...

Zyrtari i lartë amerikan: Në Ballkan, rreziku i përsëritjes së konfliktit është në rritje

më 5.2017 - Gazeta e re

Një zyrtar i lartë amerikan tha se në Ballkan rreziku i përsëritjes së konfliktit është në rritje dhe forcat kundër demokracisë po shtohen. Hoyt Brian Yee, Zëvendës ndihmës sekretar i shtetit tha se nëse...

SHBA paralajmëron për “ndikim malinj” të Rusisë në Ballkan

më 5.2017 - Aktuale

Zyrtari i lartë i Departamentit amerikan të Shtetit, Hoyt Brian Yee, paralajmëroi se Rusia ka rritur përpjekjet e saj për të ndikuar politikën në Ballkan. Duke folur para një nënkomiteti të SHBA-së për...

Hojt Ji: Do ta ndihmojmë Maqedoninë

më 5.2017 - Shenja

Zëvendës ndihmësi sekretari amerikan i shtetit, Hojt Brajan Ji, për Evropë dhe Euroazi, ka deklaruar se do të punojnë me kryeparlamentarin e ri në mbështetje të demokracisë dhe avancimit të Maqedonisë...

Seancë Dëgjimore në Kongresin Amerikan: “Ballkani: Kërcënimet ndaj paqes dhe stabilitetit”

më 5.2017 - Illyria

Raport special nga Beqir Sina WASHINGTON D.C: Komitetit i Punëve të Jashtme të Kongresit, dhe Nënkomitetit mbi Evropën i Dhomës së Përfaqësuesve, mbajti të mërkurën pasdite në Capitol Hill – Rayburn House,...

Yee paralajmëron për “ndikim malinj” të Rusisë në Ballkan

më 5.2017 - Alsat-M

Zyrtari i lartë i Departamentit amerikan të Shtetit, Hoyt Brian Yee, paralajmëroi se Rusia ka rritur përpjekjet e saj për të ndikuar politikën në Ballkan. Duke folur para një nënkomiteti të SHBA-së për...

Paralajmërimi i zv/ndihmes sekretarit amerikan të shtetit Yee

më 5.2017 - ABC News

Zv/ndihmës sekretari amerikan i shtetit Hojt Brajan Ji paralajmëron se ekstremizmi islamik dhe ndikimi rus rrezikojnë të destabilizojnë Ballkanin. Deklaratën ai e bëri në një dëgjesë përpara nënkomisionit...

Rreziku rus në Ballkan

më 5.2017 - Politiko

Zyrtari i lartë i Departamentit amerikan të Shtetit, Hoyt Brian Yee, paralajmëroi se Rusia ka rritur përpjekjet e saj për të ndikuar politikën në Ballkan. Duke folur para një nënkomiteti të SHBA-së për...

Hoyt Brian Yee: Rusia, ndikim malinj në Ballkan

më 5.2017 - KosovaPress

Duke folur para nënkomitetit të Kongresit për Marrëdhëniet me Jashtë, Zv/ndihmës Sekretari Amerikan i Shtetit tha se shumë vende të Ballkanit, si Shqipëria dhe Mali i Zi, duan integrim më të thellë në...

Yee: Dhunuesit e 27 prillit të nxirren para drejtësisë

më 5.2017 - Telegrafi

Do të bashkëpunojmë me kryetarin e ri të Kuvendit në mbështetje të demokracisë dhe hapërimit të Maqedonisë në rrugëtimin evropian, deklaroi diplomati amerikan Brian Hoyt Yee, raporton REL, përcjell Telegrafi...

Në Kongresin Amerikan shfaqen fotot e Ziadin Selës të përgjakur (Foto/Video)

më 5.2017 - TV Koha

Fotografi të rrahjes brutale të deputetit Ziadin Sela në Kuvendin e Maqedonisë natën e 27 prillit janë publikuar në seancën e dëshmisë me temën Maqedonia dhe krizat në Ballkan, ku fjalimin e tij e mbajti...

Foto e përgjakjes së Selës tmerron kongresmenët amerikanë

më 5.2017 - Ora news

Fotografi të rrahjes brutale të deputetit Ziadin Sela në Kuvendin e Maqedonisë natën e 27 prillit janë publikuar në seancën e dëshmisë me temën ‘Maqedonia dhe krizat në Ballkan’, ku fjalimin e tij e mbajti...

Yee paralajmëron për “ndikim malinj” të Rusisë në Ballkan

më 5.2017 - Ora news

Zyrtari i lartë i Departamentit amerikan të Shtetit, Hoyt Brian Yee, paralajmëroi se Rusia ka rritur përpjekjet e saj për të ndikuar politikën në Ballkan. Duke folur para një nënkomiteti të SHBA-së për...

Turi ballkanik, zyrtari amerikan Yee: 'Ndikim malinj'  i Rusisë në rajon

më 5.2017 - Shqiptarja

Zyrtari i lartë i Departamentit amerikan të Shtetit, Hoyt Brian Yee  i cili sapo perfundoi turin e tij ballkanik paralajmëroi se Rusia ka rritur përpjekjet e saj për të ndikuar politikën në Ballkan. Duke...

DASH: Moska nuk e do integrimin e Shqipërisë

më 5.2017 - Mapo

Zyrtari i lartë i Departamentit amerikan të Shtetit, Hoyt Brian Yee, paralajmëroi se Rusia ka rritur përpjekjet e saj për të ndikuar politikën në Ballkan. Duke folur para një nënkomiteti të SHBA­së për...

Paralajmërimi i Yee: Shqipëria e rrezikuar nga ndikimi rus, nuk do ta lejojë

më 5.2017 - NOA

Zëvendësndihmës Sekretari amerikan i Shtetit, Hoyt Brian Yee ka deklaruar se Rusia ka shtuar përpjekjet për të rritur ndikimin në Ballkan. Në mesin e vendeve më të rrezikuara, zyrtari amerikan ka renditur...

Hojt Ji: Do të punojmë në mbështetjen e demokracisë në Maqedoni

më 5.2017 - Portalb

“Do të punojmë me kryetarin e ri të Kuvendit në mbështetjen e demokracisë dhe zhvillimit në Maqedoni në rrugën evropiane. I ftoj të gjithë autoritetet zyrtare që t’i hetojnë sulmet ndaj deputetëve që kanë...

Yee paralajmëron për “ndikim malinj” të Rusisë në Ballkan

më 5.2017 - Opinion

Zyrtari i lartë i Departamentit amerikan të Shtetit, Hoyt Brian Yee, paralajmëroi se Rusia ka rritur përpjekjet e saj për të ndikuar politikën në Ballkan. Duke folur para një nënkomiteti të SHBA-së për...

Hoyt Yee: Në Ballkan, rreziku i përsëritjes së konfliktit është në rritje

më 5.2017 - Gazeta Fjala

Një zyrtar i lartë amerikan tha se në Ballkan rreziku i përsëritjes së konfliktit është në rritje dhe forcat kundër demokracisë po shtohen. Hoyt Brian Yee, Zëvendës ndihmës sekretar i shtetit tha se nëse...

Në Kongresin Amerikan shfaqen fotot e Ziadin Selës të përgjakur (Foto/Video)

më 5.2017 - Telegrafi

Fotografi të rrahjes brutale të deputetit Ziadin Sela në Kuvendin e Maqedonisë natën e 27 prillit janë publikuar në seancën e dëshmisë me temën Maqedonia dhe krizat në Ballkan, ku fjalimin e tij e mbajti...

Paralajmërimi i zyrtarit amerikan: Rusia s?e do integrimin e Shqipërisë

më 5.2017 - Albeu

Zyrtari i lartë i Departamentit amerikan të Shtetit, Hoyt Brian Yee ka shprehur shqetësimin në lidhgje me ndikimin e Rusisë në Ballkan. Hoyt Brian Yee paralajmëroi se Rusia ka rritur përpjekjet e saj për...

Zyrtari i DASH: Rusia ka rritur ‘ndikimin malinj’ kundër integrimit të Shqipërisë

më 5.2017 - Gazeta Express

Zyrtari i lartë i Departamentit amerikan të Shtetit, Hoyt Brian Yee, paralajmëroi se Rusia ka rritur përpjekjet e saj për të ndikuar politikën në Ballkan. Duke folur para një nënkomiteti të SHBA-së për...

Zyrtari i DASH: Rusia ka rritur ‘ndikimin malinj’ kundër integrimit të Shqipërisë

më 5.2017 - BalkanWeb

Zyrtari i lartë i Departamentit amerikan të Shtetit, Hoyt Brian Yee, paralajmëroi se Rusia ka rritur përpjekjet e saj për të ndikuar politikën në Ballkan. Duke folur para një nënkomiteti të SHBA-së për...

Zyrtari amerikan Hoyt Yee paralajmëron për “ndikim malinj” të Rusisë në Ballkan

më 5.2017 - Sot News

Duke folur para një nënkomiteti të SHBA-së për marrëdhënie me jashtë, zëvendësi i ndihmëssekretarit amerikan të Shtetit tha se shumë vende të Ballkanit, si Shqipëria dhe Mali i Zi, duan integrim më të...

Zyrtari i DASH: Rusia ka rritur ‘ndikimin malinj’ kundër integrimit të Shqipërisë

më 5.2017 - Ina

Zyrtari i lartë i Departamentit amerikan të Shtetit, Hoyt Brian Yee, paralajmëroi se Rusia ka rritur përpjekjet e saj për të ndikuar politikën në Ballkan. Duke folur para një nënkomiteti të SHBA-së për...

Foto e Selës tmerrojnë kongresmenët në Kongresin Amerikan (FOTO LAJM)

më 5.2017 - Albeu

Gjatë seancës së dëshmisë me temën "Maqedonia dhe Krizat në Ballkan", ku ka folur zëvendësndihmës sekretari amerikan Hoyt Yee dhe kanë qenë të pranishëm ish kongresmeni Joe DioGruadi dhe analisti Daniel...

Pamjet e Ziadin Selës së përgjakur tmerrojnë kongresmenët amerikanë

më 5.2017 - Lajmi.net

Fotografi të rrahjes brutale të deputetit Ziadin Sela në Kuvendin e Maqedonisë natën e 27 prillit janë publikuar në seancën e dëshmisë me temën Maqedonia dhe krizat në Ballkan, ku fjalimin e tij e mbajti...

“Egërsia maqedonase”, lë pa fjalë Kongresin Amerikan | FOTO

më 5.2017 - Flaka

Fotografi të rrahjes brutale të deputetit Ziadin Sela në Kuvendin e Maqedonisë natën e 27 prillit janë publikuar në seancën e dëshmisë me temën Maqedonia dhe krizat në Ballkan, ku fjalimin e tij e mbajti...

SHBA paralajmëron për “ndikim malinj” të Rusisë në Ballkan

më 5.2017 - Lajmi.net

Zyrtari i lartë i Departamentit amerikan të Shtetit, Hoyt Brian Yee, paralajmëroi se Rusia ka rritur përpjekjet e saj për të ndikuar politikën në Ballkan. Duke folur para një nënkomiteti të SHBA-së për...

Ziadin Sela i përgjakur tmerron kongresmenët amerikanë

më 5.2017 - GazetaBlic

Fotografi të rrahjes brutale të deputetit Ziadin Sela në Kuvendin e Maqedonisë natën e 27 prillit janë publikuar në seancën e dëshmisë me temën Maqedonia dhe krizat në Ballkan, ku fjalimin e tij e mbajti...

Yee paralajmëron për “ndikim malinj” të Rusisë në Ballkan

më 5.2017 - Lajmi.net

Zyrtari i lartë i Departamentit amerikan të Shtetit, Hoyt Brian Yee, paralajmëroi se Rusia ka rritur përpjekjet e saj për të ndikuar politikën në Ballkan. Duke folur para një nënkomiteti të SHBA-së për...

Foto e përgjakjes së Selës në Kongresin Amerikan, tmerrohen kongresmenët

më 5.2017 - Aktuale

Fotografi të rrahjes brutale të deputetit Ziadin Sela në Kuvendin e Maqedonisë natën e 27 prillit janë publikuar në seancën e dëshmisë me temën Maqedonia dhe krizat në Ballkan, ku fjalimin e tij e mbajti...

Zyrtari i DASH: Rusia ka rritur ‘ndikimin malinj’ kundër integrimit të Shqipërisë

më 5.2017 - Standard

Zyrtari i lartë i Departamentit amerikan të Shtetit, Hoyt Brian Yee, paralajmëroi se Rusia ka rritur përpjekjet e saj për të ndikuar politikën në Ballkan. Duke folur para një nënkomiteti të SHBA-së për...

Pamjet e përgjakura të Ziadin Selës tmerrojnë kongresmenët amerikanë

më 5.2017 - Zeri

Fotografi të rrahjes brutale të deputetit Ziadin Sela në Kuvendin e Maqedonisë natën e 27 prillit janë publikuar në seancën e dëshmisë me temën Maqedonia dhe krizat në Ballkan, ku fjalimin e tij e mbajti...

Hojt Ji: Nacionalizmi dhe ndikimi rus në Ballkan po rriten

më 5.2017 - Lajm

Do të punojmë me kryeparlamentarin e ri në Maqedoni për përparimin e Maqedonisë në rrugën europiane, ka deklaruar Hojt Ji- zv/ndihmës sekretari i shtetit amerikan për Europë dhe Euroazi, transmeton Lajmpress....

Yee paralajmëron për “ndikim malinj” të Rusisë në Ballkan

më 5.2017 - Koha.net

Zyrtari i lartë i Departamentit amerikan të Shtetit, Hoyt Brian Yee, paralajmëroi se Rusia ka rritur përpjekjet e saj për të ndikuar politikën në Ballkan. Duke folur para një nënkomiteti të SHBA-së për...

Pamjet e Ziadin Selës së përgjakur tmerrojnë kongresmenët amerikanë

më 5.2017 - Gazeta Express

Fotografi të rrahjes brutale të deputetit Ziadin Sela në Kuvendin e Maqedonisë natën e 27 prillit janë publikuar në seancën e dëshmisë me temën Maqedonia dhe krizat në Ballkan, ku fjalimin e tij e mbajti...

Yee paralajmëron për “ndikim malinj” të Rusisë në Ballkan

më 5.2017 - Indeks online

Zyrtari i lartë i Departamentit amerikan të Shtetit, Hoyt Brian Yee, paralajmëroi se Rusia ka rritur përpjekjet e saj për të ndikuar politikën në Ballkan. Duke folur para një nënkomiteti të SHBA-së për...

Yee: Dhunuesit e 27 prillit të nxirren para drejtësisë

më 5.2017 - Lajm

Do të bashkëpunojmë me kryetarin e ri të Kuvendit në mbështetje të demokracisë dhe hapërimit të Maqedonisë në rrugëtimin evropian, deklaroi diplomati amerikan Brian Hoyt Yee, raporton REL, përcjell Telegrafi...

Hojt Ji flet për situatën në Maqedoni dhe Ballkan

më 5.2017 - AlbPortali

Do të punojmë me kryetarin e ri të Kuvendit në përkrahje të demokracisë dhe përparimin e saj në rrugëtimin euroatlantik. I bëjmë thirrje autoriteteve që tërësisht t’i hetojnë sulmet mbi deputetët që pasoi...

Foto e përgjakjes së Selës në Kongresin Amerikan, tmerrohen kongresmenët

më 5.2017 - AlbPortali

Fotografi të rrahjes brutale të deputetit Ziadin Sela në Kuvendin e Maqedonisë natën e 27 prillit janë publikuar në seancën e dëshmisë me temën Maqedonia dhe krizat në Ballkan, ku fjalimin e tij e mbajti...

Yee: Dhunuesit e 27 prillit të nxirren para drejtësisë

më 5.2017 - Tetova Sot

Do të bashkëpunojmë me kryetarin e ri të Kuvendit në mbështetje të demokracisë dhe hapërimit të Maqedonisë në rrugëtimin evropian, deklaroi diplomati amerikan Brian Hoyt Yee, raporton REL. ‘Bëjmë thirrje...

Yee paralajmëron për “ndikim malinj” të Rusisë në Ballkan

më 5.2017 - Evropa e Lirë

Zyrtari i lartë i Departamentit amerikan të Shtetit, Hoyt Brian Yee, paralajmëroi se Rusia ka rritur përpjekjet e saj për të ndikuar politikën në Ballkan. Duke folur para një nënkomiteti të SHBA-së për...

DASH: Moska nuk e do integrimin e Shqipërisë

më 5.2017 - Tetova Sot

Zyrtari i lartë i Departamentit amerikan të Shtetit, Hoyt Brian Yee, paralajmëroi se Rusia ka rritur përpjekjet e saj për të ndikuar politikën në Ballkan. Duke folur para një nënkomiteti të SHBA­së për...

Foto e përgjakjes së Selës në Kongresin Amerikan, tmerrohen kongresmenët

më 5.2017 - Fakti Ditor

Fotografi të rrahjes brutale të deputetit Ziadin Sela në Kuvendin e Maqedonisë natën e 27 prillit janë publikuar në seancën e dëshmisë me temën Maqedonia dhe krizat në Ballkan, ku fjalimin e tij e mbajti...

Foto e përgjakjes së Selës në Kongresin Amerikan, tmerrohen kongresmenët

më 5.2017 - Ina

Fotografi të rrahjes brutale të deputetit Ziadin Sela në Kuvendin e Maqedonisë natën e 27 prillit janë publikuar në seancën e dëshmisë me temën Maqedonia dhe krizat në Ballkan, ku fjalimin e tij e mbajti...

Hojt Ji flet për situatën në Maqedoni dhe Ballkan

më 5.2017 - Fakti Ditor

Do të punojmë me kryetarin e ri të Kuvendit në përkrahje të demokracisë dhe përparimin e saj në rrugëtimin euroatlantik. I bëjmë thirrje autoriteteve që tërësisht t’i hetojnë sulmet mbi deputetët që pasoi...

Foto e përgjakjes së Selës në Kongresin Amerikan, tmerrohen kongresmenët

më 5.2017 - InfoShqip

Fotografi të rrahjes brutale të deputetit Ziadin Sela në Kuvendin e Maqedonisë natën e 27 prillit janë publikuar në seancën e dëshmisë me temën Maqedonia dhe krizat në Ballkan, ku fjalimin e tij e mbajti...

‘Rusia po përpiqet të pengojë integrimin e Shqipërisë në BE’

më 5.2017 - Periskopi

Me përfundimin e turit në Ballkan dhe zgjidhjen e krizave politike në Shqipëri e Maqedoni, zv/ndihmës sekretari amerikan i Shtetit, Hoyt Brian Yee raportoi në nënkomitetin e senatit për situatën në Ballkan....

Hojt Ji flet për situatën në Maqedoni dhe Ballkan

më 5.2017 - Almakos

Do të punojmë me kryetarin e ri të Kuvendit në përkrahje të demokracisë dhe përparimin e saj në rrugëtimin euroatlantik. I bëjmë thirrje autoriteteve që tërësisht t’i hetojnë sulmet mbi deputetët që pasoi...

Pamjet e Ziadin Selës së përgjakur tmerrojnë kongresmenët amerikanë

më 5.2017 - Arbresh

Fotografi të rrahjes brutale të deputetit Ziadin Sela në Kuvendin e Maqedonisë natën e 27 prillit janë publikuar në seancën e dëshmisë me temën Maqedonia dhe krizat në Ballkan, ku fjalimin e tij e mbajti...

Yee: Moska nuk do aderimin e vendeve të Ballkani në BE, por Shqipëria dhe Mali i Zi kanë mbështetjen e SHBA

më 5.2017 - Lexo

Zyrtari i lartë i Departamentit amerikan të Shtetit, Hoyt Brian Yee, paralajmëroi se Rusia ka rritur përpjekjet e saj për të ndikuar politikën në Ballkan. Duke folur para një nënkomiteti të SHBA-së për...

Në Kongresin Amerikan shfaqen fotot e Ziadin Selës të përgjakur (Foto/Video)

më 5.2017 - Infokusi

Fotografi të rrahjes brutale të deputetit Ziadin Sela në Kuvendin e Maqedonisë natën e 27 prillit janë publikuar në seancën e dëshmisë me temën Maqedonia dhe krizat në Ballkan, ku fjalimin e tij e mbajti...

Zyrtari i DASH, Yee: Moska s’do integrimin e Ballkanit. SHBA mbështet Shqipërinë e Malin e Zi

më 5.2017 - Java News

Zyrtari i lartë i Departamentit amerikan të Shtetit, Hoyt Brian Yee, paralajmëroi se Rusia ka rritur përpjekjet e saj për të ndikuar politikën në Ballkan. Duke folur para një nënkomiteti të SHBA-së për...

Yee paralajmëron për “ndikim malinj” të Rusisë në Ballkan

më 5.2017 - Arbresh

Zyrtari i lartë i Departamentit amerikan të Shtetit, Hoyt Brian Yee, paralajmëroi se Rusia ka rritur përpjekjet e saj për të ndikuar politikën në Ballkan. Duke folur para një nënkomiteti të SHBA-së për...

Zyrtari i DASH: Rusia ka rritur ‘ndikimin malinj’ kundër integrimit të Shqipërisë

më 5.2017 - Tetova Sot

Zyrtari i lartë i Departamentit amerikan të Shtetit, Hoyt Brian Yee, paralajmëroi se Rusia ka rritur përpjekjet e saj për të ndikuar politikën në Ballkan. Duke folur para një nënkomiteti të SHBA-së për...

Foto e përgjakjes së Selës në Kongresin Amerikan, tmerrohen kongresmenët

më 5.2017 - Tetova1

Fotografi të rrahjes brutale të deputetit Ziadin Sela në Kuvendin e Maqedonisë natën e 27 prillit janë publikuar në seancën e dëshmisë me temën Maqedonia dhe krizat në Ballkan, ku fjalimin e tij e mbajti...

Zyrtari i DASH: Rusia ka rritur ‘ndikimin malinj’ kundër integrimit të Shqipërisë

më 5.2017 - Opozita

Zyrtari i lartë i Departamentit amerikan të Shtetit, Hoyt Brian Yee, paralajmëroi se Rusia ka rritur përpjekjet e saj për të ndikuar politikën në Ballkan. Duke folur para një nënkomiteti të SHBA-së për...

Foto e përgjakjes së Selës në Kongresin Amerikan, tmerrohen kongresmenët

më 5.2017 - Lajm

Fotografi të rrahjes brutale të deputetit Ziadin Sela në Kuvendin e Maqedonisë natën e 27 prillit janë publikuar në seancën e dëshmisë me temën Maqedonia dhe krizat në Ballkan, ku fjalimin e tij e mbajti...

Foto e përgjakjes së Selës në Kongresin Amerikan, tmerrohen kongresmenët

më 5.2017 - Tetova Sot

Fotografi të rrahjes brutale të deputetit Ziadin Sela në Kuvendin e Maqedonisë natën e 27 prillit janë publikuar në seancën e dëshmisë me temën Maqedonia dhe krizat në Ballkan, ku fjalimin e tij e mbajti...

Foto e përgjakjes së Selës në Kongresin Amerikan, tmerrohen kongresmenët

më 5.2017 - Antpress

Fotografi të rrahjes brutale të deputetit Ziadin Sela në Kuvendin e Maqedonisë natën e 27 prillit janë publikuar në seancën e dëshmisë me temën Maqedonia dhe krizat në Ballkan, ku fjalimin e tij e mbajti...

Yee: Dhunuesit e 27 prillit të nxirren para drejtësisë

më 5.2017 - Gazeta Max

Do të bashkëpunojmë me kryetarin e ri të Kuvendit në mbështetje të demokracisë dhe hapërimit të Maqedonisë në rrugëtimin evropian, deklaroi diplomati amerikan Brian Hoyt Yee, raporton REL, përcjell Telegrafi...

Zyrtari i DASH: Rusia ka rritur ‘ndikimin malinj’ kundër integrimit të Shqipërisë

më 5.2017 - Gazeta Telegraf

Zyrtari i lartë i Departamentit amerikan të Shtetit, Hoyt Brian Yee, paralajmëroi se Rusia ka rritur përpjekjet e saj për të ndikuar politikën në Ballkan. Duke folur para një nënkomiteti të SHBA-së për...

Hojt Ji flet për situatën në Maqedoni dhe Ballkan

më 5.2017 - AlbPortali

Do të punojmë me kryetarin e ri të Kuvendit në përkrahje të demokracisë dhe përparimin e saj në rrugëtimin euroatlantik. I bëjmë thirrje autoriteteve që tërësisht t’i hetojnë sulmet mbi deputetët që pasoi...

Hojt Ji flet për situatën në Maqedoni dhe Ballkan

më 5.2017 - Shenja

Do të punojmë me kryetarin e ri të Kuvendit në përkrahje të demokracisë dhe përparimin e saj në rrugëtimin euroatlantik. I bëjmë thirrje autoriteteve që tërësisht t’i hetojnë sulmet mbi deputetët që pasoi...

Foto e përgjakjes së Ziadin Selës në Kongresin Amerikan, tmerrohen kongresmenët

më 5.2017 - Periskopi

Fotografi të rrahjes brutale të deputetit Ziadin Sela në Kuvendin e Maqedonisë natën e 27 prillit janë publikuar në seancën e dëshmisë me temën Maqedonia dhe krizat në Ballkan, ku fjalimin e tij e mbajti...

Pamjet e përgjakura të Ziadin Selës tmerrojnë kongresmenët amerikanë

më 5.2017 - Insajderi

Fotografi të rrahjes brutale të deputetit Ziadin Sela në Kuvendin e Maqedonisë natën e 27 prillit janë publikuar në seancën e dëshmisë me temën Maqedonia dhe krizat në Ballkan, ku fjalimin e tij e mbajti...

Pamjet e Ziadin Selës së përgjakur tmerrojnë kongresmenët amerikanë

më 5.2017 - Gazeta Monitor

Fotografi të rrahjes brutale të deputetit Ziadin Sela në Kuvendin e Maqedonisë natën e 27 prillit janë publikuar në seancën e dëshmisë me temën Maqedonia dhe krizat në Ballkan, ku fjalimin e tij e mbajti...

Yee paralajmëron për ndikim të Rusisë në Ballkan

më 5.2017 - Gazeta e re

Zyrtari i lartë i Departamentit amerikan të Shtetit, Hoyt Brian Yee, paralajmëroi se Rusia ka rritur përpjekjet e saj për të ndikuar politikën në Ballkan. Duke folur para një nënkomiteti të SHBA-së për...

Yee paralajmëron për “ndikim malinj” të Rusisë në Ballkan

më 5.2017 - Gazeta Monitor

Zyrtari i lartë i Departamentit amerikan të Shtetit, Hoyt Brian Yee, paralajmëroi se Rusia ka rritur përpjekjet e saj për të ndikuar politikën në Ballkan. Duke folur para një nënkomiteti të SHBA-së për...

Zyrtari amerikan paralajmëron për “ndikim malinj” të Rusisë në Ballkan

më 5.2017 - Sovrani

Zyrtari i lartë i Departamentit amerikan të Shtetit, Hoyt Brian Yee, paralajmëroi se Rusia ka rritur përpjekjet e saj për të ndikuar politikën në Ballkan. Duke folur para një nënkomiteti të SHBA-së për...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK