http://kariera.mk

‘Xhesika’ publikon video nga ndërhyrja estetike në fytyrë

më 5.2017 - Telegrafi

Arta Nitaj është një ndër personazhet më të përfolur muajve të fundit të serialit “O sa mirë”. E gjithë kjo pasi thuhet se ajo është në lidhje me djalin e presidentit të Kosovës, Hashim Thaçit, Endritit....

Bukuroshja e ‘O sa mirë’

më 5.2017 - Aktuale

Arta Nitaj padyshim që është një nga aktoret më të bukura aktualisht në vend. E njohur si Xhesika e O Sa mirë, bukuroshja pejane po e mbanë veten në formë. Pavarësisht se nuk i zgjati lidhja me djalin...

‘Xhesika’ poston video nga ndërhyrja kirurgjike

më 5.2017 - GazetaBlic

Aktorja e ‘O sa mirë’ Arta Nitaj është personazhi më i përfolur i muajve të fundit. Për të thuhet se është në lidhje me djalin e Presidentit Thaçi, Endritin. Rosen Center ‘Xhesika’ ka postuar mbrëmë një...

“Xhesika” edhe njëherë tregon format e saj trupore

më 5.2017 - OraInfo

Arta Nitaj momentalisht është femra më e përfolur shqiptare. Para pak orësh u raportua se Arta kishte pas ndërhyrje kirurgjike tek mollëzat, shkruan arbresh.info. E menjëherë pas këtyre lajmeve, ajo publikoi...

O sa e mirë Xhesika e "O sa mirë"

më 5.2017 - Indeks online

Arta Nitaj padyshim që është një nga aktoret më të bukura aktualisht në vend. E njohur si Xhesika e O Sa mirë, bukuroshja pejane po e mbanë veten në formë. Pavarësisht se nuk i zgjati lidhja me djalin...

‘Xhesika’ publikon video nga ndërhyrja estetike në fytyrë

më 5.2017 - Almakos

Arta Nitaj është një ndër personazhet më të përfolur muajve të fundit të serialit “O sa mirë”. E gjithë kjo pasi thuhet se ajo është në lidhje me djalin e presidentit të Kosovës, Hashim Thaçit, Endritit....

‘Xhesika’ poston video nga ndërhyrja kirurgjike

më 5.2017 - Tetova Sot

Aktorja e ‘O sa mirë’ Arta Nitaj është personazhi më i përfolur i muajve të fundit. Për të thuhet se është në lidhje me djalin e Presidentit Thaçi, Endritin. ‘Xhesika’ ka postuar mbrëmë një video ku shihet...

Xhesika e "O sa mirë" publikon video teksa i është nënshtruar operacionit plastik

më 5.2017 - Zhurnal

Loading... Arta Nitaj apo siç e njohin të gjithë si ‘Xhesika’ te seriali ‘O sa mirë’ është mjaft e përfolur në mediet rozë. Përveç rolit të saj në serial, ajo çfarë ka bërë që të shkruhet për të është...

“Xhesika” edhe njëherë tregon format e saj trupore

më 5.2017 - Arbresh

Arta Nitaj momentalisht është femra më e përfolur shqiptare. Para pak orësh u raportua se Arta kishte pas ndërhyrje kirurgjike tek mollëzat, shkruan arbresh.info . E menjëherë pas këtyre lajmeve, ajo publikoi...

Me ketë fotografi ju përgjigjet ‘Xhesika’ atyre që i thonë se ka operacione plastike!

më 5.2017 - GazetaBlic

Modelja dhe aktorja e serialit ‘O sa mirë’ Arta Nitaj, së fundmi ka publikuar një video ku shihet duke bërë një tretman në fytyre, ndërsa komentuesit e akuzojnë për operacione plastike. Për ketë Arta ka...

‘Xhesika’ nuk i ka mbushur mollëzat me botox, ja çfarë trajtimi e ka bërë në fytyrë

më 5.2017 - Lajmi.net

Ka publikuar një video në Instagram për të cilën në mediet kosovare u tha se po shihet duke i mbushur mollëzat me botox. Por, në fakt, Arta Nitaj, e njohur për rolin e ‘Xhesikës’ në serialin ‘O sa mirë’,...

Xhesika nga “O sa mirë”, publikon videon me ndërhyrje kirurgjike

më 5.2017 - Gazeta Express

Ajo është bërë njëra ndër aktoret më të përfolura në mediet rozë. Behet fjalë për aktoren Arta Nitaj e cila që nga paraqitja e saj në serialin “O sa mirë”, ka marrë gjithë vëmendjen e publikut, transmeton...

Tejet tërheqëse bukuroshja e ‘O sa mirë’

më 5.2017 - Sovrani

Arta Nitaj padyshim që është një nga aktoret më të bukura aktualisht në vend. E njohur si Xhesika e O Sa mirë, bukuroshja pejane po e mbanë veten në formë. Pavarësisht se nuk i zgjati lidhja me djalin...

“Xhesika” shfaqet më seksi se kurrë

më 5.2017 - Periskopi

Arta Nitaj momentalisht është femra më e përfolur shqiptare. Para pak orësh u raportua se Arta kishte pas ndërhyrje kirurgjike tek mollëzat, shkruan arbresh.info . E menjëherë pas këtyre lajmeve, ajo publikoi...

‘Xhesika’ poston video nga ndërhyrja kirurgjike (VIDEO/FOTO)

më 5.2017 - OraInfo

Aktorja e ‘O sa mirë’ Arta Nitaj është personazhi më i përfolur i muajve të fundit. Për të thuhet se është në lidhje me djalin e Presidentit Thaçi, Endritin. ‘Xhesika’ ka postuar mbrëmë një video ku shihet...

‘Xhesika’ nuk i ka mbushur mollëzat me botox, ja çfarë trajtimi e ka bërë në fytyrë

më 5.2017 - Tetova1

Ka publikuar një video në Instagram për të cilën në mediet kosovare u tha se po shihet duke i mbushur mollëzat me botox. Por, në fakt, Arta Nitaj, e njohur për rolin e ‘Xhesikës’ në serialin ‘O sa mirë’,...

"Nermin" një femër shumë e bukur dhe me stil në jetën reale

më 5.2017 - Gazeta Express

Selin Demiratar është aktore e famshme turke. Ka marrë pjesë në shumë seriale dhe ka pasur sukses. Seriali turk “Jetë e hidhur”, ishte njëri ndër serialet më të pëlqyera në Kosovë. Ky serial kishte marrë...

Ju kujtohet Nermini te seriali “Jetë e hidhur”? Ja si duket ajo sot

më 5.2017 - Zhurnal

Loading... Selin Demiratar është aktore e famshme turke. Ka marrë pjesë në shumë seriale dhe ka pasur sukses. Por, në serialin “Jetë e hidhur” u bë më e përfolura e mjeteve të informimit në Turqi. Ajo...

Ju kujtohet Nermini? Ja si duket ajo sot

më 5.2017 - GazetaBlic

Selin Demiratar është aktore e famshme turke. Ka marrë pjesë në shumë seriale dhe ka pasur sukses. Por, në serialin “Jetë e hidhur” u bë më e përfolura e mjeteve të informimit në Turqi. Ajo në Kosovë është...

‘Xhesika’ poston video nga ndërhyrja kirurgjike (VIDEO/FOTO+18)

më 5.2017 - Arbresh

Aktorja e ‘O sa mirë’ Arta Nitaj është personazhi më i përfolur i muajve të fundit. Për të thuhet se është në lidhje me djalin e Presidentit Thaçi, Endritin, shkruan arbresh.info. ‘Xhesika’ ka postuar...

Xhesika nga “O sa mirë”, publikon videon me ndërhyrje kirurgjike

më 5.2017 - Bota Press

Aktorja Arta Nitaj është njëra ndër personazhet më të dashura në publikun shqiptar. Missi i klasës në ‘O sa mirë” ka publikuar së fundi një video ku shihet se po bën një ndërhyrje kirirgjike në fytyrë....

Xhesika nga “O sa mirë”, publikon videon me ndërhyrje kirurgjike

më 5.2017 - Gazeta Monitor

Ajo është bërë njëra ndër aktoret më të përfolura në mediet rozë. Behet fjalë për aktoren Arta Nitaj e cila që nga paraqitja e saj në serialin “O sa mirë”, ka marrë gjithë vëmendjen e publikut, transmeton...

FOTO/ “Nermin” një femër shumë e bukur dhe me stil në jetën reale

më 5.2017 - Opozita

Selin Demiratar është aktore e famshme turke. Ka marrë pjesë në shumë seriale dhe ka pasur sukses. Seriali turk “Jetë e hidhur”, ishte njëri ndër serialet më të pëlqyera në Kosovë. Ky serial kishte marrë...

Xhesika e ‘O sa mirë’ publikon video teksa i është nënshtruar operacionit plastik

më 5.2017 - Sovrani

Arta Nitaj apo siç e njohin të gjithë si ‘Xhesika’ te seriali ‘O sa mirë’ është mjaft e përfolur në mediet rozë. Përveç rolit të saj në serial, ajo çfarë ka bërë që të shkruhet për të është lidhja me djalin...

“Nermin” një femër shumë e bukur dhe me stil në jetën reale

më 5.2017 - Infokusi

Selin Demiratar është aktore e famshme turke. Ka marrë pjesë në shumë seriale dhe ka pasur sukses. Seriali turk “Jetë e hidhur”, ishte njëri ndër serialet më të pëlqyera në Kosovë. Ky serial kishte marrë...

‘Xhesika’ publikon pamje nga ndërhyrja kirurgjike (VIDEO/FOTO+18)

më 5.2017 - Periskopi

Aktorja e ‘O sa mirë’ Arta Nitaj është personazhi më i përfolur i muajve të fundit. Për të thuhet se është në lidhje me djalin e Presidentit Thaçi, Endritin, shkruan arbresh.info. ‘Xhesika’ ka postuar...

“Nermin” një femër shumë e bukur dhe me stil në jetën reale

më 5.2017 - Gazeta Monitor

Selin Demiratar është aktore e famshme turke. Ka marrë pjesë në shumë seriale dhe ka pasur sukses. Seriali turk “Jetë e hidhur”, ishte njëri ndër serialet më të pëlqyera në Kosovë. Ky serial kishte marrë...

E mbani mend Nerminin te seriali “Jetë e hidhur”? Ja si duket ajo sot

më 5.2017 - Sovrani

Selin Demiratar është aktore e famshme turke. Ka marrë pjesë në shumë seriale dhe ka pasur sukses. Por, në serialin “Jetë e hidhur” u bë më e përfolura e mjeteve të informimit në Turqi. LEXO EDHE: Rihanna...

Ju kujtohet Nermini? Ja si duket ajo sot

më 5.2017 - Periskopi

Selin Demiratar është aktore e famshme turke. Ka marrë pjesë në shumë seriale dhe ka pasur sukses. Por, në serialin “Jetë e hidhur” u bë më e përfolura e mjeteve të informimit në Turqi. Ajo në Kosovë është...

Ju kujtohet Nermini te seriali “Jetë e hidhur”? Ja si duket ajo sot

më 5.2017 - Sovrani

Selin Demiratar është aktore e famshme turke. Ka marrë pjesë në shumë seriale dhe ka pasur sukses. Por, në serialin “Jetë e hidhur” u bë më e përfolura e mjeteve të informimit në Turqi. LEXO EDHE: Rihanna...

Asgjë nuk janë rrezet e diellit në krahasim me bukurinë e Xhesikës nga "O sa mirë"

më 5.2017 - Gazeta Express

Dikur njihej si modele. Dikur njihej si modele. Mirëpo, emri i saj u bë i njohur nga seriali “O sa mirë”. Bëhet fjalë për aktoren Arta Nitaj e njohur për rolin e saj si Xhesika apo siç e quajnë ndryshe...

Asgjë nuk janë rrezet e diellit në krahasim me bukurinë e Xhesikës nga “O sa mirë”

më 5.2017 - Tetova1

Dikur njihej si modele. Dikur njihej si modele. Mirëpo, emri i saj u bë i njohur nga seriali “O sa mirë”. Bëhet fjalë për aktoren Arta Nitaj e njohur për rolin e saj si Xhesika apo siç e quajnë ndryshe...

Asgjë nuk janë rrezet e diellit në krahasim me bukurinë e Xhesikës nga “O sa mirë”

më 5.2017 - Infokusi

Dikur njihej si modele. Dikur njihej si modele. Mirëpo, emri i saj u bë i njohur nga seriali “O sa mirë”. Bëhet fjalë për aktoren Arta Nitaj e njohur për rolin e saj si Xhesika apo siç e quajnë ndryshe...

Asgjë nuk janë rrezet e diellit në krahasim me bukurinë e Xhesikës nga “O sa mirë”

më 5.2017 - Gazeta Monitor

Dikur njihej si modele. Dikur njihej si modele. Mirëpo, emri i saj u bë i njohur nga seriali “O sa mirë”. Bëhet fjalë për aktoren Arta Nitaj e njohur për rolin e saj si Xhesika apo siç e quajnë ndryshe...

Xhesika e “O sa mirë” shfaqet mahnitëse në postimin e fundit

më 5.2017 - Sovrani

Arta Nitaj apo Xhesika siç e njohin të gjithë u bë e njojhur falë serialit ‘O sa mirë’ Ajo së fundmi në profilin e saj në Instastory ka postuar një video ku shihet duke shijuar këtë ditë të bukur me diell....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK