http://kariera.mk

Bella Hadid dhe Rihanna ‘çmendin’ të gjithë në Festivalin e Kanës

më 5.2017 - GazetaBlic

Rihanna dhe Bella Hadid ‘goditën’ tepihun e kuq në pallatin e famshëm të festivaleve të premten mbrëma, transmeton portali arbresh.info. Dy mysafiret shkëlqyen në premierën e filmit “Okia” në festivalin...

Bella Hadid dhe Rihanna ‘çmendin’ të gjithë në Festivalin e Filmit në Kanë

më 5.2017 - Arbresh

Rihanna dhe Bella Hadid ‘goditën’ tepihun e kuq në pallatin e famshëm të festivaleve të premten mbrëma, transmeton portali arbresh.info. Dy mysafiret shkëlqyen në premierën e filmit “Okia” në Festivalin...

Bella Hadid dhe Rihanna ‘çmendin’ të gjithë në Festivalin e Kanës

më 5.2017 - Arbresh

Rihanna dhe Bella Hadid ‘goditën’ tepihun e kuq në pallatin e famshëm të festivaleve të premten mbrëma, transmeton portali arbresh.info. Dy mysafiret shkëlqyen në premierën e filmit “Okia” në festivalin...

Emily mahnit Kanën, elegante me fustan të zi pa të brendshme

më 5.2017 - GazetaBlic

Karriera e saj në kinema mund të jetë e kufizuar, por Emily Ratajkowski po vazhdon të marr pjesë në festivalin e 70-të vjetor të filmit të Kanës, shkruan Daily Mail. Modelja dhe aktorja, ka fituar vëmendjen...

Rihanna shkëlqen në Festivalin e Filmit në Kana

më 5.2017 - Tetova Sot

Mbrëmë është mbajtur mbrëmja solemne e Festivalit të Filmit në Kana. E një nga këngatret dhe aktoret që ka shkëlqyer në festival ka qenë Rihanna. Duke e ditur stilin dhe paraqitjen e saj në evente të tilla,...

Emily mahnit Kanën, elegante me fustan të zi pa të brendshme

më 5.2017 - Tetova Sot

Karriera e saj në kinema mund të jetë e kufizuar, por Emily Ratajkowski po vazhdon të marr pjesë në festivalin e 70-të vjetor të filmit të Kanës, shkruan Daily Mail. Modelja dhe aktorja, ka fituar vëmendjen...

Festivali i Filmit të Kanës

më 5.2017 - ABC News

Në festivalin që aktualisht po zhvillohet në Canne të Francës, përpos filmave që garojnë, një vënd I rëndësishëm i jepet edhe pasarelës në tapetin e kuq nga ku dalin yjet e veshur më mirë. Ndjekim një...

Modelja e njohur tregon më shumë se ç ‘duhet me veshje transparente

më 5.2017 - Gazeta Express

Ajo është padyshim njëra ndër modelet më të bukura në botë. Bëhet fjalë për modelen e njohur Bella Hadid e cila përsëri është vënë në qendër të vëmendjes nga mediet rozë. Ajo ka marrë gjithë vëmendjen ...

Bella, prapë?!

më 5.2017 - Top Channel

Ajo vodhi spektaklin në hapjen gala të mërkurën, me fustanin e saj. Por duket se telashet në festivalin e Kanës për Bella Hadid nuk paskan të sosur. Modelja 20-vjeçare kishte dalë për tu argëtuar e inspiruar...

Bella, prapë ?! | FOTO

më 5.2017 - Flaka

Ajo vodhi spektaklin në hapjen gala të mërkurën, me fustanin e saj. Por duket se telashet në festivalin e Kanës për Bella Hadid nuk paskan të sosur. Modelja 20-vjeçare kishte dalë për tu argëtuar e inspiruar...

Bella Hadid zbulon shumë nga veshja transparente

më 5.2017 - Gazeta Express

Bella Hadid është vënë sërish në qendër të vëmendjes së mediave, ndërsa ndodhet në Kanë për Festivalin e Filmit. Modelja e njohur është fotografuar me një bluzë poshtë së cilës nuk kishte reçipeta dhe...

FOTOT/Bella di si të rrëmbeje vëmendjen

më 5.2017 - Java News

Ajo vodhi spektaklin në hapjen gala të mërkurën, me fustanin e saj. Por duket se telashet në festivalin e Kanës për Bella Hadid nuk paskan të sosur. Modelja 20-vjeçare kishte dalë për tu argëtuar e inspiruar...

Bella, prapë?!

më 5.2017 - Infokusi

Ajo vodhi spektaklin në hapjen gala të mërkurën, me fustanin e saj. Por duket se telashet në festivalin e Kanës për Bella Hadid nuk paskan të sosur. Modelja 20-vjeçare kishte dalë për tu argëtuar e inspiruar...

Bella Hadid provokuese në rrugë

më 5.2017 - Sovrani

Ajo shkëlqeu të mërkurën në Festivalin e Kanës, ku u paraqit tejet bukur. Supermodelja Bella Hadid u shfaq me një fustan të gjatë me një të çarë të madhe, që bëri që asaj t’i zbulohen edhe të brendshmet...

Rihanna Shkelqen në Kana

më 5.2017 - Infokusi

Mbrëmë është mbajtur mbrëmja solemne e Festivalit të Filmit në Kana. E një nga këngatret dhe aktoret që ka shkëlqyer në festival ka qenë Rihanna, shkruan lajmi.net Ajo në llogarinë e saj në Instagram ka...

Emily Ratajkowski mahnit Kanën

më 5.2017 - Sovrani

Emily Ratajkowski vazhdon të lë mbresa sa herë që paraqitet në tepihun e kuq Ajo vazhdon të marr pjesë në festivalin e 70-të vjetor të filmit të Kanës, shkruan Daily Mail. Modelja dhe aktorja, ka fituar...

Bella i nxjerrë të gjitha në shesh!

më 5.2017 - Opinion

Ajo është një nga modelet më të kërkuara në botë. Edhe pse  ia ka “marrë dorën” eventeve të mëdha, si në Paris, Londër dhe  Nju Jork, Bella Hadid nuk është imune ndaj mosfunksionimit të mirë të veshjeve ...

Bella i nxjerrë të gjitha në Festivalin e Kanës

më 5.2017 - Tetova Sot

Ajo është një nga modelet më të kërkuara në botë. Edhe pse  ia ka “marrë dorën” eventeve të mëdha, si në Paris, Londër dhe  Nju Jork, Bella Hadid nuk është imune ndaj mosfunksionimit të mirë të veshjeve ...

I nxorre të gjitha Bella!

më 5.2017 - Portalb

Ajo është një nga modelet më të kërkuara në botë. Por pavarësisht se zotëron pasarelat në Paris, Londër e Nju Jork, Bella Hadid nuk është imune ndaj incidenteve në tapetin e kuq. Dhe kjo ndodhi në hapjen...

I nxorre të gjitha Bella!

më 5.2017 - Tetova Sot

Ajo është një nga modelet më të kërkuara në botë. Por pavarësisht se zotëron pasarelat në Paris, Londër e Nju Jork, Bella Hadid nuk është imune ndaj incidenteve në tapetin e kuq. Dhe kjo ndodhi në hapjen...

E shoqëruar nga i ati në festivalin e Kanës, Bella Hadid tregon “zogun”

më 5.2017 - NOA

Vitin e kaluar në tapetin e kuq të festivalit të filmit në Kanë, modelja Bella Hadid tërhoqi shumë vëmendjen për shkak të fustanit të saj të kuq flakë, i cili tregonte shumë. Por këtë vit, në mbrëmjen...

Bella Hadid tradhtohet nga fustani, i dalin mbathjet në shesh

më 5.2017 - Lexo

Bukuroshja amerikane, Bella Hadid, ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve në Kanë. Supermodelja e popullarizuar ka parakaluar mbi qilikimin e kuq në Galanë Hapëse të Festivalit të Përvitshëm të Filmit në...

Emily tregon format në festivalin e Kanës

më 5.2017 - GazetaBlic

Modelja e famshme Emily Ratajkowski ndodhet në Francë për Festivalin e 70 të Filmit në Kanë. 25-vjeçarja është fotografuar dje në një rezort në Antibes pranë Kanës teksa merre rreze dielli. E veshur me...

Emily tregon format në festivalin e Kanës

më 5.2017 - Gazeta Express

Modelja e famshme Emily Ratajkowski ndodhet në Francë për Festivalin e 70 të Filmit në Kanë. 25-vjeçarja është fotografuar dje në një rezort në Antibes pranë Kanës teksa merre rreze dielli. E veshur me...

Bella i nxjerrë të gjitha në Festivalin e Kanës

më 5.2017 - Ora news

Ajo është një nga modelet më të kërkuara në botë. Edhe pse  ia ka “marrë dorën” eventeve të mëdha, si në Paris, Londër dhe  Nju Jork, Bella Hadid nuk është imune ndaj mosfunksionimit të mirë të veshjeve ...

Emily tregon format në festivalin e Kanës

më 5.2017 - Tetova Sot

Modelja e famshme Emily Ratajkowski ndodhet në Francë për Festivalin e 70 të Filmit në Kanë. 25-vjeçarja është fotografuar dje në një rezort në Antibes pranë Kanës teksa merre rreze dielli. E veshur me...

Kanë 2017/ Bella Hadid i nxjerr të gjitha në tapetin e kuq

më 5.2017 - BalkanWeb

FRANCE – Ajo është një nga modelet më të kërkuara dhe më famshme në botë. Por pavarësisht se zotëron pasarelat në Paris, Londër e Neë Jork, dhe është eksperte në ecje Bella Hadid-it i ka ndodhur një incident...

Festivali i Kanës, Bella Hadid 'e zhveshur',por krah babait/FOTO

më 5.2017 - Shqiptarja

Vitin e shkuar Bella Hadid i skandalizoi të gjithë me një fustan të kuq gjatë kalimit në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Kanë. Këtë vit në mbrëmjen e inagurimit të Festivalit, Bella ka zgjedhur...

I nxorre të gjitha Bella!

më 5.2017 - Flaka

Ajo është një nga modelet më të kërkuara në botë. Por pavarësisht se zotëron pasarelat në Paris, Londër e Nju Jork, Bella Hadid nuk është imune ndaj incidenteve në tapetin e kuq. Dhe kjo ndodhi në hapjen...

I nxorre të gjitha Bella!

më 5.2017 - Top Channel

Ajo është një nga modelet më të kërkuara në botë. Por pavarësisht se zotëron pasarelat në Paris, Londër e Nju Jork, Bella Hadid nuk është imune ndaj incidenteve në tapetin e kuq. Dhe kjo ndodhi në hapjen...

Hadid ‘ekspozon’ të brendshmet

më 5.2017 - Politiko

Ajo është një nga modelet më të kërkuara në botë. Por pavarësisht se zotëron pasarelat në Paris, Londër e Nju Jork, Bella Hadid nuk është imune ndaj incidenteve në tapetin e kuq. Dhe kjo ndodhi në hapjen...

Bella dhe Emily me fustane të ngjashme në Kanë!

më 5.2017 - Klan Kosova

Një numër i madh i bukurosheve ishin pjesë e eventit të 70 të festivalit të Filmit ‘’Cannes’’ në Francë. Por,  vëmendjen kryesore në tapetin e kuq morën modelet e njohura Bella Hadid dhe Emily Ratajkoëski...

Bella Hadid shkëlqen në ”Cannes”

më 5.2017 - Klan Kosova

Është një nga ngjarjet më të mëdha të kalendarit të Hollyëoodit. Por aspak nuk është befasuese të shohësh se si shkelqen Bella Hadid në paraqitjen e saj në tapetin e kuq në Festivalin Vjetor të Filmit...

Bella Hadid engjëllore me të bardhë, por tradhtohet nga fustani |foto

më 5.2017 - NOA

Në prag të hapjes së Festivalit të 70 të filmit në Kanë, Bella Hadid është shfaqur hyjnore me të bardha. Modelja 20-vjeçare, që çdo ditë e më shumë po merr vëmendje në botën e modës, e veshur me ta bardha...

Bella Hadid I nxorri të gjitha

më 5.2017 - Infokusi

Ajo është një nga modelet më të kërkuara në botë. Por pavarësisht se zotëron pasarelat në Paris, Londër e Nju Jork, Bella Hadid nuk është imune ndaj incidenteve në tapetin e kuq. Dhe kjo ndodhi në hapjen...

Në Kanë jo vetëm për Festivalin e Filmit…

më 5.2017 - Infokusi

Festivali i 70 i Filmit në Kanë përveç pjesëmarrësve do të mbledh edhe shumë personazhe nga bota e showbiz, por disa prej tyre duket se kanë mbërritur që tani në Francë. Emily Ratajkowski është fotografuar...

I nxorre të gjitha Bella!

më 5.2017 - KosovaPress

Dhe kjo ndodhi në hapjen e Festivalit të Kanës. Duke ecur në tapetin e kuq në edicionin e 70-të të Festivalit të Filmit, 20-vjeçarja pati një problem me veshjen. Modelja i buzëqeshte kamerave dhe dukej...

Emily Ratajkowska shijon bregdetin në Kanë

më 5.2017 - Arbresh

Festivali i 70 i Filmit në Kanë përveç pjesëmarrësve do të mbledh edhe shumë personazhe nga bota e showbiz, por disa prej tyre duket se kanë mbërritur që tani në Francë. Emily Ratajkowski është fotografuar...

Ups! Veshtej e bardha tradhtojnë bukuroshen Bella Hadid, i del ‘zogu’ dhe gjoksi në shesh

më 5.2017 - Mapo

Foto 1 nga 33 Bukuroshja amerikane, Bella Hadid, ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve në Kanë. Supermodelja e famshme ka parakaluar mbi tapetin e kuq në Galanë hapëse të Festivalit të Përvitshëm të Filmit...

Bella Hadid, problem me fustanin

më 5.2017 - Gazeta Shqip

Ajo është një prej modeleve më të kërkuara në botë. Mirëpo, kjo nuk do të thotë se ajo është perfekte në gjithçka. Bukuroshja 20-vjeçare pati një problem me fustanin gjatë parakalimit në tapetin e kuq...

Bella Hadid tradhtohet nga fustani - i ekspozohen brekët

më 5.2017 - Gazeta Express

Bukuroshja amerikane, Bella Hadid, ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve në Kanë. Supermodelja e popullarizuar ka parakaluar mbi qilikimin e kuq në Galanë Hapëse të Festivalit të Përvitshëm të Filmit në...

Në Kanë jo vetëm për Festivalin e Filmit...

më 5.2017 - Top Channel

Festivali i 70 i Filmit në Kanë përveç pjesëmarrësve do të mbledh edhe shumë personazhe nga bota e showbiz, por disa prej tyre duket se kanë mbërritur që tani në Francë. Emily Ratajkowski është fotografuar...

Bella e thjeshtë dhe e bukur në Kanë

më 5.2017 - GazetaBlic

Modelja 20-vjeçare Bella Hadid ndodhet në Francë në prag të hapjes së Festivalit të 70 të filmit në Kanë. E veshur me të bardha dhe me linjat e saj perfekte ajo duket ëngjëllore. Ajo nuk ka mundur t’i...

Emily tregon trupin si peshk

më 5.2017 - Gazeta Express

Modelja e famshme, Emily Ratajkowski ndodhet në Francë për Festivalin e 70-të të filmit të Kanës. Por ajo nuk kishte se si të mos shijonte rrezet e diellit në plazhet e Francës. E veshur me bikini të...

Bella e thjeshtë dhe e bukur në Kanë

më 5.2017 - Gazeta Express

Modelja 20-vjeçare Bella Hadid ndodhet në Francë në prag të hapjes së Festivalit të 70 të filmit në Kanë. E veshur me të bardha dhe me linjat e saj perfekte ajo duket ëngjëllore. Ajo nuk ka mundur t’i...

Bella, engjëllore me të bardhë

më 5.2017 - Top Channel

Në prag të hapjes së Festivalit të 70 të filmit në Kanë, Bella Hadid është shfaqur hyjnore me të bardha. Modelja 20-vjeçare, që çdo ditë e më shumë po merr vëmendje në botën e modë, e veshur me ta bardha...

Bella Hadid tradhtohet nga fustani – i ekspozohen brekët

më 5.2017 - Gazeta Monitor

Bukuroshja amerikane, Bella Hadid, ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve në Kanë. Supermodelja e popullarizuar ka parakaluar mbi qilikimin e kuq në Galanë Hapëse të Festivalit të Përvitshëm të Filmit në...

Emily tregon trupin si peshk

më 5.2017 - Tetova Sot

Modelja e famshme, Emily Ratajkowski ndodhet në Francë për Festivalin e 70-të të filmit të Kanës. Por ajo nuk kishte se si të mos shijonte rrezet e diellit në plazhet e Francës. E veshur me bikini të kuqe...

Ëngjëllorja Bella Hadid

më 5.2017 - Tetova Sot

Modelja 20-vjeçare Bella Hadid ndodhet në Francë në prag të hapjes së Festivalit të 70 të filmit në Kanë. E veshur me të bardha dhe me linjat e saj perfekte ajo duket ëngjëllore. Ajo nuk ka mundur t’i...

Emily do të ju lë pa frymë me foton e fundit!

më 5.2017 - OraInfo

Emrata Ratajkoëski është njëra ndër modelet më të fasmhme të momentit, famë të cilën e arriti falë linjave bombastike, shkruan ORAinfo. Aq sa ndonjëherë postimet e saja janë tejet të ‘nxehta’ dhe dinë...

Bella, engjëllore me të bardhë

më 5.2017 - Infokusi

Në prag të hapjes së Festivalit të 70 të filmit në Kanë, Bella Hadid është shfaqur hyjnore me të bardha. Modelja 20-vjeçare, që çdo ditë e më shumë po merr vëmendje në botën e modë, e veshur me ta bardha...

Emily ekspozon linjat trupore në bikini

më 5.2017 - Sovrani

Emily Ratajkowski nuk nguron asnjëherë që të dëshmojë se është një nga modelet më atraktive në botë. Bukuroshja është shfaqur në bikini ngjyrë të kuqe me flokë jo shumë të kuruar. LEXO EDHE: E pabesueshme...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK