http://kariera.mk

Labinot Fushë, fshati i lënë në mëshirë për 2 km rrugë

më 5.2017 - Top Channel

Mënyra e jetesës është e njëjtë si në mesjetë. Kështu shprehen banorët e fshatit Labinot Katund në Librazhd, pasi në brendësi të fshatit mungon rruga për automjete. Që prej fillimit të demokracisë e deri...

Jeta në Labinot-Katund si në mesjetë... shkak dy kilometra rrugë

më 5.2017 - Gazeta Express

Mënyra e jetesës është e njëjtë si në mesjetë. Kështu shprehen banorët e fshatit Labinot Katund në Librazhd, pasi në brendësi të fshatit mungon rruga për automjete. Që prej fillimit të demokracisë e deri...

Labinot Fushë, fshati i lënë në mëshirë për 2 km rrugë

më 5.2017 - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Elbasan/ Aktivitet sportiv i të gjitha shkollave në kuadër të javës olimpike/ Video 3 hours ago Çfarë do të ndodhë me tokat e zaptuara në Bashkinë Elbasan? (Video) 3 hours ago QBNF...

Aksident i frikshëm, makina ndahet në dy pjesë

më 5.2017 - NOA

Një aksident i frikshëm ka ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Mengel të Elbasanit, ku dy automjete janë përplasur mes tyre, shkruan JOQ. Si pasojë, dy mjetet janë dëmtuar por fatmirësisht nuk ka persona...

Aksident i tmerrshëm në Elbasan, mjeti ndahet përgjysmë

më 5.2017 - Mapo

Një aksident i frikshëm ka ndodhur mëngjesin e sotshëm në fshatin Mengel të Elbasanit, ku dy automjete janë përplasur mes tyre. Makinat janë dëmtuar, por fatmirësisht nuk ka persona të lënduar. Sa u takon...

Aksident i frikshëm në Elbasan, makina ndahet në dysh

më 5.2017 - Albeu

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Mengel të Elbasanit në orët e para të mëngjesit. Mësohet se dy makina janë përplasur mes tyre duke shkaktuar shkatërrimin total të njërës prej makinave. Fatmirësht...

Aksident i frikshëm në Elbasan, nga përplasja e fortë makina ndahet në dysh

më 5.2017 - Standard

Një aksident i frikshëm ka ndodhur mëngjesin e sotshëm në fshatin Mengel të Elbasanit ku dy automjete janë përplasur mes tyre, por pavarësisht shkatërrimit total të njërës prej makinave, nuk ka pasur të...

Aksident i frikshëm në Elbasan, makina ndahet në dy pjesë

më 5.2017 - Gazeta Express

Një aksident i frikshëm ka ndodhur mëngjesin e sotshëm në fshatin Mengel të Elbasanit, ku dy automjete janë përplasur mes tyre. Si pasojë të dyja makinat janë dëmtuar dhe fatmirësisht nuk ka persona të...

Aksident i rëndë në Elbasan, makina ndahet në dysh nga përplasja e fortë

më 5.2017 - Sot News

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm pranë fshatit Mengel të Elbasanit ku dy automjete janë përplasur mes tyre. Nga raportimet mësohet se përplasja ka qenë "e frikshme"  dhe njëra prej makinave...

Aksident i frikshëm në Elbasan, nga përplasja e fortë makina ndahet në dysh

më 5.2017 - BalkanWeb

ELBASAN- Një aksident i frikshëm ka ndodhur mëngjesin e sotshëm në fshatin Mengel të Elbasanit ku dy automjete janë përplasur mes tyre, por pavarësisht shkatërrimit total të njërës prej makinave, nuk ka...

Aksident i frikshëm në Elbasan, makina ndahet në 2 pjesë

më 5.2017 - Tetova Sot

Një aksident i frikshëm ka ndodhur mëngjesin e sotshëm në fshatin Mengel të Elbasanit, ku dy automjete janë përplasur mes tyre. Si pasojë, të dyja makinat janë dëmtuar por fatmirësisht nuk raportohet për...

Aksident i frikshëm në Elbasan, makina ndahet në 2 pjesë

më 5.2017 - AlbPortali

Një aksident i frikshëm ka ndodhur mëngjesin e sotshëm në fshatin Mengel të Elbasanit, ku dy automjete janë përplasur mes tyre. Loading... Si pasojë, të dyja makinat janë dëmtuar por fatmirësisht nuk raportohet...

Aksident i frikshëm në Elbasan, makina ndahet në 2 pjesë

më 5.2017 - Fakti Ditor

Një aksident i frikshëm ka ndodhur mëngjesin e sotshëm në fshatin Mengel të Elbasanit, ku dy automjete janë përplasur mes tyre. Si pasojë, të dyja makinat janë dëmtuar por fatmirësisht nuk raportohet për...

VIDEO / Aksident i tmerrshëm në Elbasan, mjeti ndahet përgjysmë

më 5.2017 - Opozita

Një aksident i frikshëm ka ndodhur mëngjesin e sotshëm në fshatin Mengel të Elbasanit, ku dy automjete janë përplasur mes tyre. Si pasojë të dyja makinat janë dëmtuar dhe fatmirësisht nuk ka persona të...

VIDEO/Përplasja e tmerrshme, makina ndahet në dysh në Elbasan

më 5.2017 - Java News

Një aksident i frikshëm ka ndodhur mëngjesin e sotshëm në fshatin Mengel të Elbasanit, ku dy automjete janë përplasur mes tyre. Si pasojë të dyja makinat janë dëmtuar dhe fatmirësisht nuk ka persona të...

Video/ Aksident i frikshëm në Elbasan, makina ndahet në dysh nga përplasja e fortë

më 5.2017 - Lexo

Një aksident i frikshëm ka ndodhur mëngjesin e sotshëm në fshatin Mengel të Elbasanit ku dy automjete janë përplasur mes tyre, por pavarësisht shkatërrimit total të njërës prej makinave, nuk ka pasur të...

Elbasan/ Aksidenti në Mengel, ja disa foto nga vendi i ngjarjes

më 5.2017 - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Aksident i frikshëm në Elbasan/ Përplasen keq dy makina por…(Foto) 2 hours ago Elbasan/ Përpos fushtatës elektorale, kandidati i PS së nuk lë pas dore profesionin e tij 14 hours ago...

Aksident i frikshëm në Elbasan/ Përplasen keq dy makina por…

më 5.2017 - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Elbasan/ Përpos fushtatës elektorale, kandidati i PS së nuk lë pas dore profesionin e tij 13 hours ago Elbasan/ Qeveria ndryshon statusin për këtë zonë, 250 familje pajisen me leje...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK