http://kariera.mk

Arrestohet ish-drejtori i ALUIZNI-t

më 5.2017 - Opozita

Me kërkesë të Prokurorisë së Shkodrës, gjykata ka vendosur masën e sigurisë “arrest në burg” për ish-drejtorin e ALUIZNI-t të qytetit, Ardian Dodani, i dyshuar se ka konsumuar veprën penale të “Shpërdorimit...

Shkodër, “arrest me burg” ish-shefit të ALUIZNI-t

më 5.2017 - Top Channel

Me kërkesë të Prokurorisë së Shkodrës, gjykata e këtij rrethi ka vendosur masën e sigurisë “arrest në burg” për ish-drejtorin e ALUIZNI-t të qytetit, Ardian Dodani. Dodani dyshohet se ka konsumuar veprën...

Arrestohet për abuzime ish drejtori i ALUIZNI-t Shkodër

më 5.2017 - Zëri i Amerikës

Abuzimet me procedurat ligjore të legalizimit të ndërtimeve informale kanë çuar në arrestimin e ish drejtorit rajonal të ALUIZNI-t në Shkodër, Ardian Dodani. Arrestimi i tij u bë të premten në mesditë...

Shkodër, “arrest me burg” ish-shefit të ALUIZNI-t

më 5.2017 - Gazeta Shqip

Gjykata ka caktuar masën e sigurisë “arrest me burg” për ish-kreun e ALUIZNIT në Shkodër,  Ardian Dodani. Ai akuzohet se legalizoi bar restorante në zonën turistike të Shirokës dhe rrugën kryesore në të...

Gjykata lë në burg ish drejtorin e ALUIZNI-t në Shkodër

më 5.2017 - Albeu

Me kërkesë të Prokurorisë së Shkodrës , gjykata ka vendosur masën e sigurisë “arrest në burg” për ish-drejtorin e ALUIZNI-t të qytetit, Ardian Dodani , i dyshuar se ka konsumuar veprën penale të “Shpërdorimit...

Emri/ Gjykata lë në burg ish-drejtorin e ALUIZNI-t në Shkodër, ja çfarë bëri

më 5.2017 - Mapo

Me kërkesë të Prokurorisë së Shkodrës, gjykata ka vendosur masën e sigurisë “arrest në burg” për ish-drejtorin e ALUIZNI-t të qytetit, Ardian Dodani, i dyshuar se ka konsumuar veprën penale të “Shpërdorimit...

Legalizimet në Shirokë, arrestohet ish-drejtori i ALUIZNI-t Shkodër

më 5.2017 - Ora news

Gjykata e Shkodrës ka caktuar masën e sigurisë arrest me burg për ish-drejtorin e ALUIZNI-t Ardian Dodani. Ai është akuzuar për shpërdorim detyre, pasi dyshohet se ka legalizuar objekte informale, lokale...

Shpërdoroi detyrën, Gjykata lë në burg ish-drejtori i ALUIZNI-t në Shkodër

më 5.2017 - NOA

Me kërkesë të Prokurorisë së Shkodrës, gjykata ka vendosur masën e sigurisë “arrest në burg” për ish-drejtorin e ALUIZNI-t të qytetit, Ardian Dodani, i dyshuar se ka konsumuar veprën penale të “Shpërdorimit...

Shpërdoroi detyrën, Gjykata lë në burg ish drejtorin e ALUIZNI-t në Shkodër, Ardian Dodani

më 5.2017 - BalkanWeb

SHKODER – Gjykata e Shkodrës ka vendosur masën ‘arrest me burg’ ndaj ish kreut të ALUIZNI-t Shkodër, Ardian Dodani i cili u arrestua pas dyshimeve se ka shpërdorurar detyrën në legalizimin e objekteve...

Shkodër/ Arrestohet ish-drejtori i ALUIZNI-t

më 5.2017 - Sot News

Prokuroria e Shkodrës ka arrestuar mesditën e sotme ish drejtorin e ALUIZNI-t të qytetit, Ardian Dodani, i dyshuar se ka konsumuar veprën penale të “Shpërdorimit të detyrës” në legalizimin e objekteve...

Shkodër, legalizoi objekte në zonën  turistike, në pranga kreu i ALUIZNIT

më 5.2017 - Shqiptarja

Legalizoi bar restorante në zonën turistike të Shirokës dhe rrugën kryesore në të cilën nuk lejohet me ligj, prangoset nga policia me kërkesë të Prokurorisë ish-kreu i ALUIZNIT në Shkodër, Ardian Dodani....

Arrestohet ish-drejtori i ALUIZNI-t në Shkodër

më 5.2017 - Gazeta Express

Me kërkesë të Prokurorisë së Shkodrës, gjykata ka vendosur masën e sigurisë “arrest në burg” për ish-drejtorin e ALUIZNI-t të qytetit, Ardian Dodani, i dyshuar se ka konsumuar veprën penale të “Shpërdorimit...

Arrestohet ish-drejtori i ALUIZNI-t

më 5.2017 - Opozita

Me kërkesë të Prokurorisë së Shkodrës, gjykata ka vendosur masën e sigurisë “arrest në burg” për ish-drejtorin e ALUIZNI-t të qytetit, Ardian Dodani, i dyshuar se ka konsumuar veprën penale të “Shpërdorimit...

Abuzoi me legalizimin e objekteve, prangoset ish-drejtori i ALUIZN-it në Shkodër

më 5.2017 - Java News

Me kërkesë të Prokurorisë së Shkodrës, gjykata ka vendosur masën e sigurisë “arrest në burg” për ish-drejtorin e ALUIZNI-t të qytetit, Ardian Dodani, i dyshuar se ka konsumuar veprën penale të “Shpërdorimit...

Shpërdoroi detyrën, Gjykata lë në burg ish drejtorin e ALUIZNI-t në Shkodër

më 5.2017 - Lexo

Gjykata e Shkodrës ka vendosur masën ‘arrest me burg’ ndaj ish kreut të ALUIZNI-t Shkodër, Ardian Dodani i cili u arrestua pas dyshimeve se ka shpërdorurar detyrën në legalizimin e objekteve informale,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK