http://kariera.mk
Çfarë dini për lotët e meshkujve

Çfarë dini për lotët e meshkujve?

para 3 jave - Femina

Në qarje të shpeshtë ndikon stresi, lotët rrjedhin nga sytë edhe në momentet e lodhjes dhe të pagjumësisë Pos lotëve bazalë për mbrojtje të syve, shfaqen edhe lotët refleksivë dhe emocionalë. Qani pa menduar...

Losion me limon dhe sheqer për buzët

Losion me limon dhe sheqer për buzët

para 3 jave - Femina

Stina e ftohtë irriton lëkurën dhe e plasarit. Kësaj radhe do t’ju sugjerojmë se si të përgatisni një losion me të cilët do mund të lyeni buzët disa herë dhe t’i riktheni atyre një pamje sensuale dhe shumë...

Pse duhet të konsumonu avokado çdo ditë

Pse duhet të konsumonu avokado çdo ditë?

para një muaji - Femina

Avokado është prej ushqimeve më të shëndetshme dhe përveç vetive të fuqishme mjekësore, ato kanë edhe shije shumë të mirë. Telegrafi më poshtë ju sjell disa prej përfitimeve shëndetësore që i sjell konsumimi...

Si ta zbardhni lëkurën e errët në zonën intime

Si ta zbardhni lëkurën e errët në zonën intime?

para një muaji - Femina

Kjo gjendje e lëkurës zakonisht shfaqet në zonën intime, nën sqetulla, në qafë, bërryla, gjunjë etj. Akoma nuk është zbuluar shkaku specifik i kësaj gjendje të lëkurës sepse mund të vijë edhe si shkak...

Pas situatës së sikletshme në studio blogerja Alyne bën një video vetëm për Ermal Mamaqin e irronizon para gjithë botës

Pas situatës së sikletshme në studio, blogerja Alyne bën një video vetëm për Ermal Mamaqin, e irronizon para gjithë botës

para 4 muajve - Femina

Ndërron jetë Florijeta Rugova  e aksidentuar javë më parë te Rruga B në Prishtinë

Ndërron jetë Florijeta Rugova – e aksidentuar javë më parë te Rruga “B” në Prishtinë!

para 5 muajve - Femina

Çiftet që vërtet e dashurojnë njëri tjetrin shtojnë më shumë peshë

Çiftet që vërtet e dashurojnë njëri-tjetrin shtojnë më shumë peshë

para 5 muajve - Femina

Kirurgja 90­ vjeçare ruse vazhdon të kryejë 4 operacione në ditë

Kirurgja 90­-vjeçare ruse vazhdon të kryejë 4 operacione në ditë!

para 6 muajve - Femina

Nuses i merr flakë fustani videoja e dasmës shqiptare shpërndahet në internet

Nuses i merr flakë fustani, videoja e dasmës shqiptare shpërndahet në internet

para 7 muajve - Femina

Melhemi i zi Maska nga përbërësit natyralë e cila fshin vitet nga fytyra

Melhemi i zi: Maska nga përbërësit natyralë, e cila fshin vitet nga fytyra!

para 7 muajve - Femina

Dietë e shpejtë me rezultate të shkëlqyeshme tranguj dhe jogurt për humbje peshe në vetëm 5 ditë

Dietë e shpejtë me rezultate të shkëlqyeshme: tranguj dhe jogurt për humbje peshe në vetëm 5 ditë!

para 8 muajve - Femina

Fustanet më të mira të nusërisë për vitin 2018

Fustanet më të mira të nusërisë për vitin 2018

para 8 muajve - Femina

Dita e diplomimit i zbulon partnerin e jetës Ylli Demajt

Dita e diplomimit i zbulon partnerin e jetës Ylli Demajt!

para 11 muajve - Femina

Femrat që lexojnë janë të rrezikshme

Femrat që lexojnë janë të rrezikshme

para 11 muajve - Femina

Buzë të plota me vetëm katër hapa

Buzë të plota, me vetëm katër hapa

para 11 muajve - Femina

Shtatë arsye për përdorimin e aloe verës në shërimin e sëmundjes së sheqerit

Shtatë arsye për përdorimin e aloe verës në shërimin e sëmundjes së sheqerit…

para 11 muajve - Femina

Lulja bombë e oksigjenit e cila heq të gjithë toksinat nga shtëpia juaj

Lulja “bombë” e oksigjenit, e cila heq të gjithë toksinat nga shtëpia juaj!

para 11 muajve - Femina

Eliminojini njollat në fytyrë me qumësht

Eliminojini njollat në fytyrë… me qumësht!

para 11 muajve - Femina

Për drekë pite misri me lëpjetë

Për drekë, pite misri me lëpjetë…

para 11 muajve - Femina

 Lajini rrobat që ua bleni fëmijëve përpara se t i veshin Ja çfarë i ndodhi fëmijës tim

“Lajini rrobat që ua bleni fëmijëve përpara se t’i veshin! Ja çfarë i ndodhi fëmijës tim…”

para 11 muajve - Femina

Një pikë e vetme nga kjo zbardh dhëmbët largon erën e keqe të gojës dhe problemet me fyt

Një pikë e vetme nga kjo zbardh dhëmbët, largon erën e keqe të gojës dhe problemet me fyt!

para 11 muajve - Femina

Bimët dhe ushqimet që parandalojnë mpiksjet e gjakut

Bimët dhe ushqimet që parandalojnë mpiksjet e gjakut!

para 11 muajve - Femina

Forma e gjirit tuaj mund t jua tregojë gjininë e bebes që do të lindni

Forma e gjirit tuaj mund t’jua tregojë gjininë e bebes që do të lindni!

para 11 muajve - Femina

Mrekullitë ndodhin ja çfarë duhet të bëni para se të shtriheni për të zhdukur një puçërr brenda natës

Mrekullitë ndodhin, ja çfarë duhet të bëni para se të shtriheni për të zhdukur një puçërr brenda natës!

para 11 muajve - Femina

Thuajini JO celulitit me skrabin natyral me banane

Thuajini JO celulitit me skrabin natyral me banane!

para 11 muajve - Femina

Niveli i ulët i këtij hormoni dhe këto probleme shëndetësore shkaktojnë sindromën e lodhjes kronike

Niveli i ulët i këtij hormoni dhe këto probleme shëndetësore shkaktojnë sindromën e lodhjes kronike!

para 11 muajve - Femina

A dini çfarë i ndodh mëlçisë metabolizmit dhe sistemit imunitar sa herë konsumoni ketchup

A dini çfarë i ndodh mëlçisë, metabolizmit dhe sistemit imunitar sa herë konsumoni ketchup?!

para 11 muajve - Femina

Vetulla të holla dhe pa formë 3 metodat natyrale që i trashin dhe parandalojnë rënien e tyre brenda 1 muaji

Vetulla të holla dhe pa formë? 3 metodat natyrale që i trashin dhe parandalojnë rënien e tyre brenda 1 muaji!

para 11 muajve - Femina

Nëse doni një stomak të sheshtë qëndroni larg nga 3 ushqimet që me siguri i konsumoni çdo ditë

Nëse doni një stomak të sheshtë, qëndroni larg nga 3 ushqimet që me siguri i konsumoni çdo ditë!

para 11 muajve - Femina

Sallatë me lakër të kuqe dhe kos sallata që duhet ta provoni patjetër

Sallatë me lakër të kuqe dhe kos, sallata që duhet ta provoni patjetër!

para 11 muajve - Femina

Më shumë

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK