http://kariera.mk
Regjistrimi i portaleve ne QKB Basha AKEP policia e mendimit ne duart e Rames do te deshtoje turpshem

Regjistrimi i portaleve ne QKB/ Basha: AKEP policia e mendimit ne duart e Rames, do te deshtoje turpshem

më 10.2018 - AlbPress

Shpërndaj Tags AKEP basha online Kreu i Partisë Demokratike Lulzi Basha në një postim në Facebook, ka reaguar në lidhje me nismën e re të qeverisë që detyron të gjitha mediat online të regjistrohen si...

FOTO Akuzat e PD në Bruksel ndaj Ballës Rama ironizon Ai momenti kur të vjen zor për komshiun

FOTO/ Akuzat e PD në Bruksel ndaj Ballës, Rama ironizon: Ai momenti kur të vjen zor për komshiun

më 10.2018 - AlbPress

Shpërndaj Tags balla debati Pollo rama Deputeti demokrat Genc Pollo artikuloi akuza të forta në Bruksel ndaj kreut të Grupit Parlamentar socialist, Taulant Balla, ndërsa përfaqësuesit e opozitës u larguan...

Parisi me rrugët e para rezistente ndaj nxehtësisë dhe zhurmës

Parisi me rrugët e para rezistente ndaj nxehtësisë dhe zhurmës

më 10.2018 - AlbPress

Shpërndaj Tags nxehtesi parisi rruge zhurme Parisi ka përuruar sot rrugët e para rezistente ndaj zhurmës dhe nxehtësisë. Bashkia e Parisit përuroi sot rrugët e para rezistente ndaj zhurmës dhe nxehtësisë...

Nuk ju zë gjumi Përmes këtij truku do mund të flini brenda 60 sekondave

Nuk ju zë gjumi? Përmes këtij truku, do mund të flini brenda 60 sekondave

më 10.2018 - AlbPress

Shpërndaj Tags gjume keshilla truk Shpesh, ndonëse jemi të lodhur, e kemi të vështirë të flemë menjëherë. Një ndër indikatorët kryesorë janë edhe rrjetet sociale. Ato na mbajnë zgjuar edhe kur fuqitë na...

Rritje të numrit të të ardhurve nga Ballkani Ja cilët kryesojnë në Gjermani

Rritje të numrit të të ardhurve nga Ballkani/ Ja cilët kryesojnë në Gjermani…

më 10.2018 - AlbPress

Shpërndaj Tags emigrante gjermani Në vitin 2017 ka rënë numri i përgjithshëm i migrantëve që kanë ardhur në Gjermani, megjithatë Gjermania mbetet një vend atraktiv, sidomos për qytetarët e BE-së. Shënon...

Rehabilitimi i segmentit Vorë K Rinasit Fushë Krujë ja njoftimi i Policisë Rrugore dhe ARRSH

Rehabilitimi i segmentit Vorë-K/Rinasit-Fushë Krujë, ja njoftimi i Policisë Rrugore dhe ARRSH

më 10.2018 - AlbPress

Shpërndaj Tags ARRSH policia rrugore segment rrugor Autoriteti Rrugor Shqiptar dhe Policia e Qarkullimit Rrugor kërkojnë mirëkuptimin dhe bashkëpunimin e drejtuesve të mjeteve gjatë procesit të ndërhyrjes...

Përmbytjet në Francë shkon mbi 10 numri i viktimave

Përmbytjet në Francë, shkon mbi 10 numri i viktimave

më 10.2018 - AlbPress

Shpërndaj Tags France Përmbytjet viktima Disa nga vdekjet ishin në qytetin e Trebes, i cili qëndron midis një kanali dhe dy lumenjve, duke përfshirë edhe Aude-në. Të paktën 10 vetë vdiqën në Francën jugperëndimore...

VIDEO Rama ka nje mesazh per policine Shpifjet s´duhet t´ju shqetesojne shumëfishim imediat të goditjeve ndaj krimit

VIDEO/ Rama ka nje mesazh per policine: Shpifjet s´duhet t´ju shqetesojne, shumëfishim imediat të goditjeve ndaj krimit

më 10.2018 - AlbPress

Shpërndaj Tags krimi policia rama Kryeministri Edi Rama është shprehur se shpifjet që u janë hedhur mbi policinë nuk duhet t’i shqetësojnë. “Për ne e re është e vetëm përmasa, se lajmi i rremë, shpifja...

Zgjaten hetimet për ish ministrin e Brendshëm edhe për 3 muaj

Zgjaten hetimet për ish-ministrin e Brendshëm edhe për 3 muaj

më 10.2018 - AlbPress

Shpërndaj Tags “Tahiri” afate hetime Zgjaten edhe me 3 muaj afatet e hetimit për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri. Vendimi i prokurorëve ka ardhur pas diskutimit mbi letër porositë që kanë mbërritur...

Berisha feston përvjetorin e tij të lindjes ja mesazhi që përcjell

Berisha feston përvjetorin e tij të lindjes, ja mesazhi që përcjell…

më 10.2018 - AlbPress

Shpërndaj Tags berisha ditelindje pervjetor Ditën e sotme ish-kryeministri Sali Berisha feston përvjetorin e tij të lindjes. Në një postim të bërë në Facebook, ai ka treguar se sot mbush 74 vjeç. “Sot...

Paketa anti shpifje Zef Preçi Ja si u shpreh Komisioni i Venecias para

Paketa anti-shpifje, Zef Preçi: Ja si u shpreh Komisioni i Venecias para …

më 10.2018 - AlbPress

Shpërndaj Tags Komisioni i Venecias paketa antishpifje zef preci Zef Preçi, Drejtor i Qendrës për Kërkime Ekonomike ka dhënë opinionin e tij në debatin e çelur së fundmi për Paketën Antishpifje, që po...

Mbyllja e lojrave te fatit dhe basteve kush janë kompanitë që kanë sot mbi 7000 punonjës

Mbyllja e lojrave te fatit dhe basteve, kush janë kompanitë që kanë sot mbi 7000 punonjës

më 10.2018 - AlbPress

Shpërndaj Tags baste kazino kompani punesime Biznesi i lojërave të fatit pritet të marrë një goditje pas vendimit të qeverisë që do t’i largojë kazinotë dhe pikat e basteve nga qendrat e qyteteve deri...

Parashikimi i motit 15 tetor 2018 ja çfarë pritet

Parashikimi i motit 15 tetor 2018, ja çfarë pritet

më 10.2018 - AlbPress

Shpërndaj Tags moti parashikimi temperatura Fillimi i javës dt 15 Tetor moti do të vijojë i qëndrueshëm me kthjellime dhe vranësira deri mesatare. Era do të jetë e lehtë me drejtim Jugperëndim (SW) me...

Faqet e para të gazetave 15 tetor 2018 titujt kryesorë

Faqet e para të gazetave 15 tetor 2018, titujt kryesorë…

më 10.2018 - AlbPress

Shpërndaj Tags faqet e para gazetat titujt kryesore Këto janë titujt kryesorë të gazetave kryesore për ditën e sotme, e hënë 15 Tetor 2018.

Horoskopi 15 tetor 2018 ja ç´parashikojne yjet

Horoskopi 15 tetor 2018, ja ç´parashikojne yjet…

më 10.2018 - AlbPress

Shpërndaj Tags horoskop parashikimi yjet Dashi Edhe pse do dëshironi te kaloni me tepër kohe me partnerin, nuk do e keni këtë mundësi. Te dy do jeni shume te angazhuar dhe nuk do mundeni dot te shkëputeni....

FOTO Dalin pamjet nga fejesa luksoze e Arminës me Shkëlzenin

FOTO/ Dalin pamjet nga fejesa luksoze e Arminës me Shkëlzenin

më 10.2018 - AlbPress

Shpërndaj Tags armina fejesa shkelzeni Blogerja e njohur Armina Mevlani dhe djali i ish-kryeministri Sali Berisha, Shkëlzen Berisha, kanë kurorëzuar sot lidhjen e tyre disa vjeçare në një fejesë luksoze....

VIDEO Poloni Itali ky rezultat nuk pritej në minutat shtese

VIDEO/ Poloni-Itali, ky rezultat nuk pritej në minutat shtese

më 10.2018 - AlbPress

Shpërndaj Tags Itali liga e kombeve poloni Italia ka fituar tri pikë tejet të vështira ndaj Polonisë në Ligën e Kombeve. Italia ka arritur që të mposhtë Poloninë me rezultat minimal, 0:1. Polakët dhe ‘Azurët’...

Izraeli mund Shqiperine 2 0 dhe merr kryesimin e grupit ne Ligen e Kombeve

Izraeli mund Shqiperine 2-0 dhe merr kryesimin e grupit ne Ligen e Kombeve

më 10.2018 - AlbPress

Shpërndaj Tags izraeli liga e kombeve shqiperia Izraeli ka dyfishuar rezultatin në përballjen ndaj Shqipërisë. Golin e dytë, atë të sigurisë, izraelitët e realizuan me Saba nga rreth 18 metra. Me këtë...

Facebook me opsion për fshirjen e mesazheve

Facebook me opsion për fshirjen e mesazheve

më 10.2018 - AlbPress

Shpërndaj Tags Facebook fshirje mesazhe Facebook filloi testimin e opsionit “unsend” për Messenger, i cili lejon përdoruesin të fshijë mesazhin e dërguar në mënyrë që të hiqet plotësisht nga biseda. Më...

FOTO Tahiri bën xhiro me kalë Paloka Bën show mbi shalën 7500 euro kot prisni

FOTO/ Tahiri bën xhiro me kalë, Paloka: Bën show mbi shalën 7500 euro, kot prisni…

më 10.2018 - AlbPress

Shpërndaj Tags “Tahiri” kale paloka shale Ish-ministri i Brendshëm, Sajmir Tahiri, publikoi sot disa foto duke bërë xhiro me kalë. Partia Demokratike me anë të nënkryetarit Edi Paloka shkruan se Tahiri...

Live Izraeli në avantazh ndaj Shqipërisë

Live: Izraeli në avantazh ndaj Shqipërisë

më 10.2018 - AlbPress

Shpërndaj Tags izrael liga e kombeve shqiperi Shqipëria kërkon pikë në stadiumin “Toto Turner” në Be’er Sheva, në duel me Izraelin, në ndeshjen e xhiros së katërt të grupit 1 në Ligën e Kombeve të Divizionit...

Strazimiri i përgjigjet Xhafajt Rilindja e statistikave të kriminalitetit histori suksesi

Strazimiri i përgjigjet Xhafajt: Rilindja e statistikave të kriminalitetit, histori suksesi

më 10.2018 - AlbPress

Shpërndaj Tags krim statistika strazimiri xhafaj Deputeti i Partisë Demokratike, Gent Strazimiri, i është përgjigjur ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj, lidhur me shifrat e vrasjeve në Tiranë. Strazimiri...

FOTO Rrëzohet aeroplani mbi turmën e njerëzve në Gjermani ka të vdekur

FOTO/ Rrëzohet aeroplani mbi turmën e njerëzve në Gjermani, ka të vdekur

më 10.2018 - AlbPress

Shpërndaj Tags avion gjermani viktima Të paktën 3 persona kanë humbur jetën të dielën në Gjermaninë qendrore pas rrëzimit të një avioni të vogël në shtetin Hesse. “BBC” raporton se një avion i vogël i...

Vasili pas deklaratë së Albkontrol  Ç hall e çmendi që ngarron Ballën me Salianjin

Vasili pas deklaratë së Albkontrol: Ç’hall e çmendi që ngarron Ballën me Salianjin

më 10.2018 - AlbPress

Shpërndaj Tags balla salianji vasili Kryetari i Grupit Parlamentar i Lëvizjes socialiste për Integrim, Petrit Vasili, ka reaguar në lidhje me deklaratën e Drejtoreshës së Albcontrol, e cila u shpreh për...

FOTO 19 vjeçarja shet trupin në internet për të mbledhur fonde për të

FOTO/ 19 vjeçarja shet trupin në internet për të mbledhur fonde për të …

më 10.2018 - AlbPress

Shpërndaj Tags 19 vjecare nena shet trupin E rritur në familje mesatare, ajo ka shkruar se nuk mund të grumbullojë fonde të mjaftueshme për kancerit e së ëmës kështu që ka treguar se ka ‘nxjerrë veten...

Xhafaj i përgjigjet Bashës Luftë pa kompromis grupeve kriminale

Xhafaj i përgjigjet Bashës: Luftë pa kompromis grupeve kriminale

më 10.2018 - AlbPress

Shpërndaj Tags akuza basha xhafaj Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj, i është përgjigjur me shifra kreut të opozitës Lulzim Bashës, në lidhje me deklaratat e tij se krimi është më i fortë se kurrë. Xhafaj...

Ja zonat në Tiranë që të hënën s´do të kenë energji elektrike

Ja zonat në Tiranë që të hënën s´do të kenë energji elektrike

më 10.2018 - AlbPress

Shpërndaj Tags energji mungese oshee tirane Ditën e nesërme disa zona të Tiranës do të jenë pa energji elektrike nga ora 9 e mëngjesit deri në orën 14 pasdite. Sipas Operatorit të Shpërndarjes së Energjisë...

Salianji ironizon Ballën Unë që i dhashe Alizotit 200 mijë euro 10 milionë për ty janë

Salianji ironizon Ballën: Unë që i dhashe Alizotit 200 mijë euro, 10 milionë për ty janë…

më 10.2018 - AlbPress

Shpërndaj Tags balla debati salianji Deputeti i PD, Ervin Salianji, ka ironizuar Kryetarin e Grupit Parlamentar socialist, Taulant Balla, ndaj padisë që ka ngritur ndaj tij për shpifje. “Unë që “ i dhashë”...

FOTO KPK Calavera thirrje prokuroreve Aplikoni dhe luani rol kyç

FOTO/ KPK, Calavera thirrje prokuroreve: Aplikoni dhe luani rol kyç

më 10.2018 - AlbPress

Shpërndaj Tags calavera KPK prokurore Shefja e ONM-së, Genoveva Ruiz Calavera, i ka bërë thirrje prokurorëve shqiptarë pranë Gjykatave të Apelit që të kandidojnë për Këshillin e Lartë të Prokurorisë. “Shfrytëzojeni...

Balla padit sërisht Salianjin për shpifje ka edhe një pyetje për mediat Çfarë ju kushton

Balla padit sërisht Salianjin për shpifje, ka edhe një pyetje për mediat: Çfarë ju kushton…

më 10.2018 - AlbPress

Shpërndaj Tags akuza padia salianji taulant balla Kreu i grupit parlamentar i PS, Taulant Balla, ka paditur deputetin demokrat Ervin Salianji për shpifje, lidhur me deklaratat e fundit të tij. Po ashtu...

Më shumë

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK