http://kariera.mk
Kur Çiljeta ishte shumë e re

Kur Çiljeta ishte shumë e re

para 37 minutave - 10minuta

Çiljeta Xhilaga është një nga këngëtaret më seksi sot. Por bukuria e saj ka spikatur shumë vite më parë, ku Çiljeta mori pjesë në shumë konkurse bukurie. Në foton më poshtë ne e sjellim atë kur ishte shumë...

Zyrtare Largohen dy banorë nga shtëpia e Big Brother

Zyrtare: Largohen dy banorë nga shtëpia e Big Brother

para 42 minutave - 10minuta

Donjeta duket se nuk e ka përballuar dot qëndrimin e izoluar brenda shtëpisë së Big Brother, duke kërkuar që të largohet nga ky edicion, ende pa filluar mirë spektakli. Pavarësisht se ishin një nga çiftet...

Fjolla Morina i tregon Adelinës kush e nisi vallen e prostitucionit

Fjolla Morina i tregon Adelinës kush e nisi vallen e prostitucionit

para 52 minutave - 10minuta

Disa dit më parë këngëtarja e njohur Adelina Ismaili ishte pjesë një interviste kur ka folur rreth jetës së saj private dhe profesionale. Adelina gjatë kësaj interviste të zhvilluar nuk la pa komentuar...

Arta Memedi - 2 her

para një ore - 10minuta

Arta Memedi - 2 her (Official Video), per realizimin e Muzikes eshte kujdesur dyshja ZzapnChriss, kurse per Tekstin eshte kujdesur Fero dhe Mozzik, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtar te ZzapnChriss Onrecords.

​Gjiganti spanjoll pas Rashford

​Gjiganti spanjoll pas Rashford

para 2 orë - 10minuta

Real Madrid është duke e monitoruar sulmuesin e Manchester Unitedit, Marcus Rashford. Mediat spanjolle shkruajnë se “Los Blancos” janë të interesuar për anëtarin e “Djajve të Kuq”, raporton KosovaPress....

Aksident tragjik humb jetën një 4 vjeçar

Aksident tragjik, humb jetën një 4 vjeçar

para 2 orë - 10minuta

Në një aksident që ka ndodhur në pasditen e sotme në Llugë të Podujevës, ka humbur jetën një fëmijë 4 vjeçar. Lajmin e ka bërë të ditur për KosovaPress, zëdhënësja e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës,...

​Hysaj rrezikon sfidat ndaj Juventusit

​Hysaj rrezikon sfidat ndaj Juventusit

para 2 orë - 10minuta

Mbrojtësi i kombëtares shqiptare, Elseid Hysaj, pësoi një dëmtim në këmbë, gjatë ndeshjes miqësore ndaj Bosnjës, zhvilluar në “Elbasan Arena”. Shkodrani, i cili luajti me shiritin e kapitenit në krah,...

​A i frikësohet Giroud konkurrencës nëse Benzema kthehet në Kombëtaren e Francës

​A i frikësohet Giroud konkurrencës nëse Benzema kthehet në Kombëtaren e Francës?

para 2 orë - 10minuta

Sulmuesi i Arsenalit, Olivier Giroud thotë se ai do të jetë i lumtur në qoftë se Karim Benzema i Real Madridit kthehet në Kombëtaren e Francës. Benzema është i suspenduar nga ‘Gjelat’ për shkak të aferës...

Kryeministri Rama mori dekoratën e Komandantit të Legjionit të Nderit

Kryeministri Rama mori dekoratën e Komandantit të Legjionit të Nderit

para 2 orë - 10minuta

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama u nderua sot nga Presidenti francez Francois Hollande me dekoratën e lartë të Komandantit të Urdhrit të Legjionit të Nderit. Ky dekorim surprizë u krye jashtë kushteve...

Mustafa Kosova meriton vëmendje më të madhe nga BE ja

Mustafa: Kosova meriton vëmendje më të madhe nga BE-ja

para 2 orë - 10minuta

Lideri i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK) dhe kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, po merr pjesë në Kongresin e Partisë Popullore Evropiane (EPP), që po zhvillohet në Maltë. Gjatë punimeve...

​Ozil do të qëndrojë në Arsenal nëse mbetet Wenger thotë Ballack

​Ozil do të qëndrojë në Arsenal nëse mbetet Wenger, thotë Ballack

para 2 orë - 10minuta

​Ozil do të qëndrojë në Arsenal nëse mbetet Wenger, thotë Ballack | 29/03/2017 08:59 SHPËRNDAJE Mesut Ozil do të qëndrojë në Arsenal nëse Arsene Wenger mbetet në krye të bankinës së “Topçinjve”. Kështu...

Tusk Britania do të na mungojë

Tusk: Britania do të na mungojë

para 2 orë - 10minuta

Ju do na mungoni tashmë, theksoi sot Presidenti i Këshillit Evropian, Donald Tusk duke iu drejtuar Britanisë së Madhe, derisa ka treguar për media letrën që mori, në të cilën Londra njoftoi fillimin e...

Problemet shëndetësore që shkaktohen nga bajamet e infektuara

Problemet shëndetësore që shkaktohen nga bajamet e infektuara

para 2 orë - 10minuta

Bajamet janë vija e parë mbrojtëse ndaj baktereve që hyjnë në trup nëpërmjet hundës ose gojës dhe ndihmojnë për të luftuar infeksionet. Megjithatë, bajamet shkaktojnë edhe shumë probleme, si fryma e keqe...

Në takimin Francë Spanjë u testua arbitri digjital

Në takimin Francë-Spanjë, u testua “arbitri digjital”

para 2 orë - 10minuta

Në ndeshjen miqësore të zhvilluar mbrëmë mes Francës dhe Spanjës, është testuar teknologjia e videos së arbitrit ndihmë (arbitrit dixhital-VAR). Ndeshja është luajtur në stadiumin Stade de France, ku Spanja...

Real Madrid me super donator 80 milionë euro në dy sezone

Real Madrid me super donator, 80 milionë euro në dy sezone

para 2 orë - 10minuta

Real Madridin do të ketë edhe një sponsor të ri, bëhet fjalë për kompaninë spanjolle Telefonica, që do të ofrojë 80 milionë euro në dy sezone. Këtë e ka bërë të ditur gazeta “El Pais”, sipas të cilës,...

LSI Zgjedhjet nuk mund të bëhen pa opozitën

LSI: Zgjedhjet nuk mund të bëhen pa opozitën

para 2 orë - 10minuta

Kryetari i grupit parlamentar të Lëvizjes Socialiste për Integrim(LSI), Luan Rama tha të mërkurën se zgjedhjet nuk mund të bëhen pa opozitën. I pyetur nëse LSI do të marrë pjesë në zgjedhje pa opozitën,...

Merkel Brexit të reflektohet sa më pak në jetën e qytetarëve të BE së

Merkel: Brexit të reflektohet sa më pak në jetën e qytetarëve të BE-së

para 2 orë - 10minuta

Kancelarja gjermane, Angela Merkel, ka porositur të mërkurën se Gjermania në bisedimet për daljen e Britanisë së Madhe nga BE-ja, do të angazhohet që të sigurojë që Brexit sa më pak të çrregullojë jetën...

Nesër seancë për aktivistët e VV së të akuzuar për terrorizëm

Nesër seancë për aktivistët e VV-së të akuzuar për terrorizëm

para 2 orë - 10minuta

Në Gjykatën Themelore në Prishtinë për nesër është caktuar seanca e dytë kundër aktivistëve të Lëvizjes Vetëvendosje Frashër Krasniqi, Atdhe Arifi, Egzon Haliti dhe Adea Batusha. Avokati i Krasniqit Tomë...

Ja cfarë bëjnë Roberti me Renen kur janë vetëm

Ja cfarë bëjnë Roberti me Renen kur janë vetëm

para 4 orë - 10minuta

Si duket Nora Istrefi është me shumë fat sepse ka një bashkshort të mrekullueshëm dhe Rene një baba të kujdesshëm. Roberti kujdeset shumë për vajzën e tij Rene gjë që na tregon me fotot e tij në rrjetet...

Ja me kë fle Kallashi cdo natë

Ja me kë fle Kallashi cdo natë

para 4 orë - 10minuta

Donjeta Kosumi e njohur me nofkën Kallashi cdo natë fle me dikë. Tashmë ajo nuk e fsheh këtë gjë dhe e ka bërë publike shumë herë duke postuar dhe personin në fjalë. Bëhet fjalë për qenin e saj Zion i...

BB9 Banorja shpërthen në lot ja çfarë i bënë dy vajzat e reja

BB9/ Banorja shpërthen në lot, ja çfarë i bënë dy vajzat e reja

para 4 orë - 10minuta

Xheni, vajza më e ndjeshme e shtëpisë së Big Brother ka shpërthyer në lot pasi është përballur e vetme dy vajzat e reja, Donën dhe Kleodianën. Edhe pse nuk e ka dhënë veten përballë tyre Xheni ka dalë...

Sinan Hoxha me dostat e tij polic

Sinan Hoxha me 'dostat' e tij polic

para 4 orë - 10minuta

Këngëtari, Sinan Hoxha është shoqëruar nga policia. Por jo ashtu siq mund të mendoni. Ai nuk ka shkelur ndonjë rregull përqka do të pasonte denimi i policisë por që takimi i këngëtarit me ta ishte shoqëror....

Lyrical Son bëhet inspektor

Lyrical Son bëhet inspektor

para 4 orë - 10minuta

Lyrical Son pas martesës së tij tashmë ka dhe fëmijë dhe po gëzon një jetë të rehatshme familjare. Festimi apo i njohur më shumë si Lyrical Son si duket punon edhe me ndonjë punë të rregullt diku ne ambiente...

Në Azi 400 milionë njerëz jetojnë me 1 9 dollar në ditë

Në Azi 400 milionë njerëz jetojnë me 1,9 dollar në ditë

para 6 orë - 10minuta

Pothuajse 400 milionë njerëz nga dhjetëra popullsi të rajonit aziatik-paqësor, jetojnë me më pak se 1,9 dollar në ditë, pavarësisht rritjes impresive ekonomike të këtij rajoni, njoftuan të mërkurën Kombet...

Fundoset anija në Mesdhe 146 migrantë të zhdukur

Fundoset anija në Mesdhe, 146 migrantë të zhdukur

para 6 orë - 10minuta

Ka drojë se rreth 146 migrantë janë zhdukur kur një anije u fundos në Detin Mesdhe, pasi që u largua nga bregdeti i Libisë, ka bërë të ditur të mërkurën UNICEF, duke iu referuar një migranti nga Gambia,...

Adelina Berisha na mahnitë si brune

Adelina Berisha na mahnitë si brune

para 6 orë - 10minuta

Adelina Berisha ka ndërruar komplet pamje. Ajo vjen burne, tërheqëse dhe seksi si asnjëherë tjetër. Ky ndryshim vjen falë dy projekteve që Adelina është duke realizuar të kompletuar edhe me videoklipe....

Capital T paralajmëron zjarrin

Capital T paralajmëron zjarrin

para 6 orë - 10minuta

Reperi i njohur Capital T ka paralajmëruar projektin e radhës. Siq e thotë edhe vet, kënga dhe klipi i ri do të jenë 'zjarr'. Neve na mbetet të presim dhe të shohim se çfarë hiti do të na sjellë këtë herë reperi./10minuta/

Vidhen para nën kanosjen e armëve

Vidhen para nën kanosjen e armëve

para 6 orë - 10minuta

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se në Prishtinë tri viktima dy meshkuj dhe një femër kombësia shqiptare, punëtorë në një pompë derivatesh, kanë raportuar se të dyshuar të panjohur nën kanosjen e armëve...

Mbyllen edhe 7 lokale të lojërave të fatit

Mbyllen edhe 7 lokale të lojërave të fatit

para 6 orë - 10minuta

Administrata Tatimore e Kosovës është duke vazhduar me përkushtim monitorimin e çdo subjekti të lojërave të fatit, të cilat janë duke zhvilluar këtë veprimtari të jashtëligjshme. Gjatë aksionit të zhvilluar...

Arrestohet pasi sulmon fizikisht një femër

Arrestohet pasi sulmon fizikisht një femër

para 6 orë - 10minuta

Një person është arrestuar nga policia e Kosovës në Podujevë, pasi që i njëjti duke e sulmuar fizikisht viktimën femër, kombësia shqiptare, i ka grabitur 200 euro. Sipas policisë rasti ka ndodhur dje në...

Më shumë

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK