http://kariera.mk
Gjendet vajza Mogli  e rritur mes majmunëve

Gjendet “vajza Mogli”, e rritur mes majmunëve

para 2 jave - Drini.mk

TËRMET I FUQISHËM DRIDH SHQIPËRINË

TËRMET I FUQISHËM DRIDH SHQIPËRINË

para 2 jave - Drini.mk

ANALIZË Sektori privat po vdes  investimet nën akull

ANALIZË: Sektori privat “po vdes” – investimet nën akull!

para 2 jave - Drini.mk

Preveza në Greqi ku ende flitet gjuha Shqipe

Preveza në Greqi, ku ende flitet gjuha Shqipe !

para 2 jave - Drini.mk

Ndërhyrja pas sulmit në Siri Ja cilat shtete janë rreshtuar krah Amerikës kundër Rusisë

Ndërhyrja pas sulmit në Siri/ Ja cilat shtete janë rreshtuar krah Amerikës kundër Rusisë

para 2 jave - Drini.mk

Arsyeja se pse këto bletë kanë ndjekur një makinë për 48 orë do t ju lërë pa fjalë

Arsyeja se pse këto bletë kanë ndjekur një makinë për 48 orë do t’ju lërë pa fjalë

para 2 jave - Drini.mk

Voziti nëpër rrugën e vërshuar nga uji kur ishte i ndaluar qarkullimi

Voziti nëpër rrugën e vërshuar nga uji, kur ishte i ndaluar qarkullimi

para 2 jave - Drini.mk

Pasi të shihni këtë VIDEO nuk do hani më kurrë mish pule

Pasi të shihni këtë VIDEO, nuk do hani më kurrë mish pule

para 2 jave - Drini.mk

Kosova debuton me golin më të cuditshëm në botë në ndeshjen ndaj Shqipërisë

Kosova debuton me golin më të cuditshëm në botë në ndeshjen ndaj Shqipërisë

para 2 jave - Drini.mk

Nje histori suksesi për t u marrë shembull Filloj biznesin me 15 dollarë por ja ku ndodhet sot

Nje histori suksesi për t’u marrë shembull: Filloj biznesin me 15 dollarë, por ja ku ndodhet sot

para 2 jave - Drini.mk

Të punësuarit e Jugohromit kërkojnë takim me Ali Ahmetin

Të punësuarit e “Jugohromit” kërkojnë takim me Ali Ahmetin

para 2 jave - Drini.mk

Merkel dhe Oland Asad tërësisht përgjegjës për sulmet e SHBA së

Merkel dhe Oland: Asad tërësisht përgjegjës për sulmet e SHBA-së

para 2 jave - Drini.mk

Pamje të tmerrshme ja si po sulmohet Siria e Bashar Al Assadit

Pamje të tmerrshme, ja si po sulmohet Siria e Bashar Al Assadit

para 2 jave - Drini.mk

SHBA sulmon bazat ushtarake te Assadit Trump  Foshnjë të bukura dhe të pafajshme u vranë mizorisht

SHBA sulmon bazat ushtarake te Assadit, Trump: “Foshnjë të bukura dhe të pafajshme u vranë mizorisht”

para 2 jave - Drini.mk

Milloshoski kundër zbardhjes së rastit Monstra

Milloshoski kundër zbardhjes së rastit “Monstra”

para 2 jave - Drini.mk

Ivanovi sulmon përsëri kërkesat e partive shqiptare për gjuhën shqipe

Ivanovi sulmon përsëri kërkesat e partive shqiptare për gjuhën shqipe

para 2 jave - Drini.mk

Në Qafë Thanë arrestohet bullgarja me 21 pako drogë

Në Qafë-Thanë,arrestohet bullgarja me 21 pako drogë

para 2 jave - Drini.mk

BDI ja e Veleshtës vendosi për kandidaturat për Strugën

BDI-ja e Veleshtës vendosi për kandidaturat për Strugën

para 2 jave - Drini.mk

Nguli pataten në rrënjën e trëndafilave e pabesueshme çka ndodhi

Nguli pataten në rrënjën e trëndafilave, e pabesueshme çka ndodhi

para 2 jave - Drini.mk

Biseda qesharake në mes Petkovskit dhe Gruevskit

Biseda qesharake në mes Petkovskit dhe Gruevskit

para 2 jave - Drini.mk

Ohridsky Për Monstra ka disa biseda telefonike dhe video material

Ohridsky: Për “Monstra” ka disa biseda telefonike dhe video material

para 2 jave - Drini.mk

Për pak nuk kanë krisur armët e ushtarëve shqiptarë në kazermën e Kumanovës

Për pak nuk kanë krisur armët e ushtarëve shqiptarë në kazermën e Kumanovës?!

para 2 jave - Drini.mk

Depresioni i kushton Maqedonisë një miliardë dollarë në vit

Depresioni i kushton Maqedonisë një miliardë dollarë në vit

para 2 jave - Drini.mk

Kryetari i Tiranës Erion Veliaj ofron vikend për deputetin e Maqedonisë i cili e përmend më shumë

Kryetari i Tiranës Erion Veliaj, ofron vikend për deputetin e Maqedonisë i cili e përmend më shumë!

para 2 jave - Drini.mk

Maqedoni Për një vit 111 vajza shqiptare janë martuar me maqedonas

Maqedoni: Për një vit, 111 vajza shqiptare janë martuar me maqedonas

para 2 jave - Drini.mk

Të gjitha kurat për rënien e flokëve

Të gjitha kurat për rënien e flokëve

para 2 jave - Drini.mk

I lani rrobat në 30 gradë ja çka rrezikoni

I lani rrobat në 30 gradë, ja çka rrezikoni

para 2 jave - Drini.mk

Pse po i merr zjarri kallamishtet e liqenit në Strugë

Pse po i merr zjarri kallamishtet e liqenit në Strugë

para 2 jave - Drini.mk

Ngjitet jo mjaftueshëm UT ja bie UEJL ja

Ngjitet jo mjaftueshëm UT-ja, bie UEJL-ja

para 2 jave - Drini.mk

Ushqimet që duhet të shmangni në drekë për të ruajtur pamjen rinore

Ushqimet që duhet të shmangni në drekë për të ruajtur pamjen rinore

para 2 jave - Drini.mk

Më shumë

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK