http://kariera.mk
Njihuni me gjermanen që shpenzoi 50 000 £ për t u kthyer kinse në një kukull Barbie

Njihuni me gjermanen që shpenzoi 50.000 £ për t’u kthyer kinse në një kukull Barbie!

më 4.2017 - Foli

Një ish-stjuardesë gjermane është bërë modele pasi ka shpenzuar 50.000 £ në operacione plastike me synimin për ta kthyer veten në një kukull ekzotike Barbie. Martina Big, tashmë 28 vjeçe me masë 6-a, e...

Në këtë video janë të gjitha skenat HOT të filmave Hollywood ian

Në këtë video janë të gjitha skenat 'HOT' të filmave Hollywood-ian

më 4.2017 - Foli

Në këtë video janë të gjitha skenat 'HOT' të filmave Hollywood-ian

Cute dogs before and after haircut

Cute dogs before and after haircut!

më 4.2017 - Foli

Cute dogs before and after haircut!

Agimi u tregua edhe nje here qe është mirë me mësime

Agimi u tregua edhe nje here qe është mirë me mësime!

më 4.2017 - Foli

Krizë e madhe plako krizë

Krizë e madhe plako, krizë!

më 4.2017 - Foli

Dikur lekët i fshihnin posht krevatit, tani në frigoriferin eshte vendi me i sigurtë për ti fshehur paratë. aty nuk i kërkon njeri!

Kur të rritem dua të bëhem milioner si daja

Kur të rritem dua të bëhem milioner si daja!

më 4.2017 - Foli

Si ndihen femrat kur dehen

Si ndihen femrat kur dehen?

më 4.2017 - Foli

E tallura me Trump nuk ndalon Tani fotoshop me kollaret e tija

E tallura me Trump nuk ndalon. Tani fotoshop me kollaret e tija!

më 4.2017 - Foli

Si ndryshoi TRUPI PERFEKT i femrave gjatë 100 viteve të fundit

Si ndryshoi "TRUPI PERFEKT" i femrave gjatë 100 viteve të fundit!

më 4.2017 - Foli

Mëngjezi i shqiptarëve është më i shëndetshmi nga të gjitha

Mëngjezi i shqiptarëve është më i shëndetshmi nga të gjitha!

më 4.2017 - Foli

Një xhiro me vjehrën

Një xhiro me vjehrën!

më 4.2017 - Foli

Share nëse ngjan në vjehrën tënde!

Të udhëtosh nëpër botë dhe të fitosh para nga postimi i fotove në Instagram Ky çift e bën atë më së miri

Të udhëtosh nëpër botë dhe të fitosh para nga postimi i fotove në Instagram. Ky çift e bën atë më së miri!

më 4.2017 - Foli

Jack Morris dhe Lauren Bullen po e jetojne jetën e ëndrave. Ata nga udhetimi i pare i tyre ne Fiji, fotogtafite e bëra i postuan ne instagram. Kështu filloi e gjitha, interesimi per ti pare fotografite...

Intervistë me referin Shqiptar që referon në Kampionate botërore në Hendboll

Intervistë me referin Shqiptar që referon në Kampionate botërore në Hendboll!

më 12.2016 - Foli

Jam Ismail Metallari nga Shkupi. Jam refer ne Maqedoni prej vitit 2005, ku prej vitit 2010 kam arit te hy ne Super Ligen e Maqedonisë. Refer nderkombtar prej vitit 2015, Licencen e kam mar ne Geteborg...

Vildane Zeneli më sexy se kurrë

Vildane Zeneli, më sexy se kurrë!

më 11.2016 - Foli

Ajo ne Snapchat sot postoj një video shumë sexy! Ajo shfaq gjoksin e saj marramendes, Gjoks i cili e zë gjysmen e ekranit. Shiko fotot dhe videon ne vijim!

Babai i Adrian Gaxhës bën torte me shpresën që do t ia jep gruja

Babai i Adrian Gaxhës bën torte me shpresën që do t'ia jep gruja

më 10.2016 - Foli

Truqe interesante për veturën tuaj

Truqe interesante për veturën tuaj!

më 10.2016 - Foli

Truqe interesante për veturën tuaj Shumë njerëz në botë tashmë një pjesë të kohës e kalojnë në veturat e tyre. Për ta bërë hapësirën në veturën tuaj sa ma të rehatshme dhe të kënaqshme, më poshtë i keni...

Copy Paste Paste Paste

Copy. Paste, Paste, Paste...!!!

më 10.2016 - Foli

Leonardo DiCaprio në pension

Leonardo DiCaprio në pension!

më 10.2016 - Foli

E kreu misionin e vetë jetësor! Tani eshte koha për RELAX!

Arkitekt si une s bon nona mo

Arkitekt si une s'bon nona mo!

më 10.2016 - Foli

Burrë nuk bëhesh por lind

Burrë nuk bëhesh por lind!

më 10.2016 - Foli

Droni im i parë

Droni im i parë!

më 10.2016 - Foli

Ehh... kaluan ato kohëra kur kalonim jeten lire e mire.

Alkooli bën çudira

Alkooli bën çudira!

më 10.2016 - Foli

Alkooli t'jep vullnet. Po pate vullnet të gjitha bëhen!

Panda Një specie në zhdukje

Panda. Një specie në zhdukje!

më 10.2016 - Foli

Kombinimi mes Pandës dhe zogzës bën çudira!

Shef  Vetëm 25€ k saj radhe

Shef...Vetëm 25€ k'saj radhe!

më 10.2016 - Foli

Herën tjetër mos m'dil n'rrugë pa qeth!

Shtëpi e ndërtuar para 336 viteve Shiko si e kanë restauruar sot

Shtëpi e ndërtuar para 336 viteve. Shiko si e kanë restauruar sot!

më 10.2016 - Foli

Kjo shtëpi që ndodhet në Cornëall është e ndërtuart në vitin 1680. Duket shumë e vogël nga jashtë por brenda ka shumë hapësirë. Ajo çka e karakterizon atë janë dritaret e vogla, mure me gurë dhe tavane...

Nuk është iluzion optik 20 rusë mbërrijnë në punë me një automjet pesëvendesh

Nuk është iluzion optik: 20 rusë mbërrijnë në punë me një automjet pesëvendesh

më 10.2016 - Foli

Një automjet i vjetër ndalet diku dhe prej aty dalin ca burra njëri pas tjetrit. Për një moment, të ngjan sikur je duke ndjekur një lojë iluzionistësh. Por jo. Janë një kolektiv burrash, 20 sosh, që janë...

VIDEO 18 Çifti bën seks në ballkon fqinjët i filmojnë

VIDEO +18- Çifti bën seks në ballkon, fqinjët i filmojnë!

më 9.2016 - Foli

Çifti aq shumë ishte i etur për seks saqë nuk u ka interesuar aspak kureshtja e fqinjëve të cilët nuk i ndanin sytë nga ata të dy. Pasi ata e kryen punën e tyre në ballkon, u kthyen pa nxitim përsëri në...

Po e gjete se ku e kam fut gishtin do të qeras një drekë

Po e gjete se ku e kam fut gishtin, do të qeras një drekë!

më 9.2016 - Foli

Deri në tre herë e ke mundësinë.

Mosha ideale për tu bo ministër

Mosha ideale për tu bo ministër!

më 9.2016 - Foli

Dhe kështu ai jetoi edhe 100 vjet

Dhe kështu ai jetoi edhe 100 vjet!

më 9.2016 - Foli

Më shumë

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK