http://kariera.mk
Ahmeti Reçica e Vogël do të jetë më e famshme në rajon pas 15 korrikut

Ahmeti: Reçica e Vogël do të jetë më e famshme në rajon pas 15 korrikut

para 4 orë - Iliria News

Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti sonte në Tv21, u shpreh se pas zgjedhjeve të 15 korrikut BDI do të jetë fituese dhe Reçica e Vogël do të jetë më e famshme në rajon. Ahmeti gjithashtu u shpreh se nëse partië...

Ali Ahmeti S mund të them se Zaevi do jetë kryeministër sepse ai do jetë Naser Zyberi

Ali Ahmeti: S’mund të them se Zaevi do jetë kryeministër sepse ai do jetë Naser Zyberi

para 5 orë - Iliria News

Lideri i BDI-së Ali Ahmeti në televizionin 21 gjatë një interviste ka komentuar edhe cështjen e kryeministrit shqiptarë, një ide që trazoi palën tjetër informon TetovaSot.Me këtë rast kreu i BDI-së tha...

Genta ndan me fansat momente romantike nga pushimet përrallore me të dashurin

Genta ndan me fansat momente romantike nga pushimet përrallore me të dashurin

para 8 orë - Iliria News

Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli, dhe i dashuri i saj, Huseyin Usta, po shijojnë së bashku disa ditë të mira pushimi. Ata kanë zgjedhur jugun e Shqipërisë për të kaluar disa ditë të mira së...

ZYRTARE Mësohet kur nis dhe përfundon Bundesliga

ZYRTARE: Mësohet kur nis dhe përfundon Bundesliga

para 8 orë - Iliria News

Federata Gjermane e Futbollit ishte e para që i dha “jetë” futbollit pas ndërprerjes si pasojë e pandemisë dhe po e para që ka vendosur që pas mbylljes së sezonit të përcaktojë datat e rifillimit… (Franca...

Marrëveshja finale me Serbinë pa Hashim Thaçin A mjafton vetëm Avdullah Hoti

Marrëveshja finale me Serbinë pa Hashim Thaçin. A mjafton vetëm Avdullah Hoti?

para 8 orë - Iliria News

Presidentin, të cilit disa kryeministra premtonin se do t’ia merrnin timonin në dialog, e largoi nga aty vetëm aktakuza e dorëzuar në Hagë. Avdullah Hoti, i vetëm, pa e funksionalizuar as Forumin e Liderëve...

Guardiola Juventus Së pari kemi punë me mbretërit e Champions League

Guardiola: Juventus? Së pari kemi punë me mbretërit e Champions League

para 8 orë - Iliria News

Pep Guardiola ka folur pas hedhjes së shortit të UEFA Champions League. Manchester City është në avantazh, pasi ndeshjen e parë e ka mposhtur 2-1 Real Madridin. City në rundin tjetër mund të ketë punë...

Diplomati që fliste për shkëmbim fshatrash ndërmjet Kosovës e Serbisë e pranon që territoret s janë më në tryezën e bisedimeve

Diplomati që fliste për shkëmbim fshatrash ndërmjet Kosovës e Serbisë e pranon që territoret s’janë më në tryezën e bisedimeve

para 8 orë - Iliria News

Wofgang Petritsch, ish-përfaqësues i Bashkimit Evropian në bisedimet mes Kosovës dhe Serbisë gjatë vitit 1998-1999 thotë se ndryshimi i kufijve mes Kosovës dhe Serbisë që u mbështet nga ish-përfaqësuesja...

Kohë më parë deputetja Mesila Doda i replikonte Mukit  Për Iliridën nuk më ndalojnë të flas sllavët e as dhëndurët e sllavëve

Kohë më parë deputetja Mesila Doda i replikonte Mukit: “Për Iliridën nuk më ndalojnë të flas sllavët, e as dhëndurët e sllavëve”

para 9 orë - Iliria News

Kohë mëparë deputetja e parlamentit të Shqipërisë Mesila Doda deklaronte se Maqedoninë nuk e njeh si shtet dhe nëse dikush i thotë FYROM apo Maqedoni ajo i thotë “Iliridë”, nga kjo deklaratë e deputetes...

Ali Ahmeti sonte ne tv21 ora 21 15

Ali Ahmeti sonte ne tv21 ora 21:15

para 9 orë - Iliria News

Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti sonte (e premte, 10.07.2020) në TV21 ora 21:15, flet për Zgjedhjet parlamentare 2020, për idenë e Kryeministrit të pare shqiptar, për 25 zotimet dhe për Programin e BDI gjatë mandatit të ardhshëm.

ZAEV konfirmon vërtetësinë e përgjimit ku ofendon rëndë SHQIPTARËT

ZAEV konfirmon vërtetësinë e përgjimit ku ofendon rëndë SHQIPTARËT

para 9 orë - Iliria News

Kryetari i LSDM-së Zoran Zaev përmes një statusi të tij në faqen zyrtare në rrjetin social facebook pranon vërtetësinë e audio-regjistrimit ku ai mund të dëgjohet se si i ofendon rëndë shqiptarët, informon...

Bomba e re Dëgjoni Zoran Zaevin se si i ofendon shqiptarët

Bomba e re/ Dëgjoni Zoran Zaevin se si i ofendon shqiptarët

para 12 orë - Iliria News

Tashmë bomba që u përfol para pak ditësh ku thuhej se Zaev i ofendon rëndë shqiptarët, u publikua sot në youtube informon ts. Në këtë mega skandal shfaqet ana e errët e ish kryeministrit Zoran Zaev që...

Ahmeti Marrëveshja e Ohrit Prespës dhe ajo me Bullgarinë vijat e kuqe për koalicionim paszgjedhor

Ahmeti: Marrëveshja e Ohrit, Prespës dhe ajo me Bullgarinë, vijat e kuqe për koalicionim paszgjedhor

para 13 orë - Iliria News

Marrëveshja e Ohrit, Prespës dhe ajo për Fqinjësi të mirë me Bullgarinë janë alfa dhe omega e paqes, stabilitetit dhe sigurisë në vend, si dhe vijat e kuqe që Bashkimi Demokratik për Integrim nuk do t’i...

Gjoksmadhja Fjolla realizon fotografi provokative

Gjoksmadhja Fjolla realizon fotografi provokative

para një dite - Iliria News

Këngëtarja Fjolla Morina është shfaqur sot me disa foto në Instagram por edhe video tepër të nxehta në Story të këtij rrjeti social Derisa në video në Story, Fjolla tregon asetin e saj kryesor, gjoksin,...

Enca gjysmëlakuriq thotë se jeta është e bukur

Enca gjysmëlakuriq, thotë se jeta është e bukur

para një dite - Iliria News

Këngëtarja Enca Haxhiu po vazhdon ta shijojë diellin në Shqipëri derisa sot është shfaqur para një pishine Si zakonisht, këngëtarja është shfaqur seksi derisa ka në dorë një trëndafil të bardhë. “Jeta...

E kolme dhe seksi si Kelly Brook

E kolme dhe seksi si Kelly Brook

para një dite - Iliria News

Është 40 vje çare! Edhe pse e kolme Kelly Brook vazhdon që të jetë seksi edhe pas vetizolimit. Ajo sot ka pozuar me bikine ngjyrë ari derisa ka filluar një fushatë reklamimi për bikine të femrave të kolme....

Manchester United planifikon transferimin e futbollistit të Barcelonës

Manchester United planifikon transferimin e futbollistit të Barcelonës

para një dite - Iliria News

Manchester United është duke planifikuar që në rast se dështon transferimi i Sanchos atëherë të transferojë futbollistin e Barcelonës. Sipas Daily Express, objektivi kryesor për transferim nga United është...

Largohet nga ASH ja i bashkohet idesë për kryeministër shqiptar

Largohet nga ASH-ja, i bashkohet idesë për kryeministër shqiptar

para një dite - Iliria News

Përfundimisht largohem nga Aleanca për shqiptaret dhe kësaj radhe do ta mbështes BDI- në dhe idenë për kryeministër Shqiptar, përcjell Gazeta Express. #EdheUnBesojPseJo(9) Vendimet e mëdha jan të rënda!...

Rivaldo Barca duhet të nënshkruajnë me Neymar para Lautaros

Rivaldo: Barca duhet të nënshkruajnë me Neymar, para Lautaros

para një dite - Iliria News

Rivaldo preferon Neymar para Luataro Martinez. Ikona braziliane e futbollit, Rivaldo, ka dhënë përsëri komentet e tij lidhur me atë se si mund dhe duhet të duket merkatoja e Barcelonës. Ish anëtari i ‘Blaugrana’...

Zidane i hakmerret Jamesit kthehet Hazard  Vinicius është i pastër

Zidane i hakmerret Jamesit, kthehet Hazard – Vinicius është i pastër!

para një dite - Iliria News

Zinedine Zidane ka ftuar 22 futbollistë për ndeshjen me Alaves, e vlefshme për xhiron e 35 në La Liga. Për ndeshjen që do të zhvillohet në Alfredo Di Stéfano të premten nga ora 22:00, nuk është ftuar James...

Abdul Selam Selami Shkupi i Hasan Prishtinës rreshtohet pas Komandantit për ta bërë ëndrrën realitet

Abdul-Selam Selami: Shkupi i Hasan Prishtinës rreshtohet pas Komandantit për ta bërë ëndrrën realitet

para një dite - Iliria News

Fushata e jashtëzakonshme e Bashkimit Demokratik për Integrim, ka vijuar në Shkup, ku ishte i pranishëm lideri i kësaj partie shqiptare, Ali Ahmeti, kandidatët për deputetë, anëtarë të Këshillit Drejtues...

Ali Ahmeti nga Shkupi Me 15 të korrik fiton BDI ja dhe kryeministri shqiptar

Ali Ahmeti nga Shkupi: Me 15-të korrik fiton BDI-ja dhe kryeministri shqiptar

para një dite - Iliria News

Bashkimi Demokratik për Integrim në sheshin e Shkupit  të stërmbushur i dha përkrahje të fuqishme idesë së kryetarit z.Ali Ahmeti që me 15 korrik të këtij vitit të votohet numri 9-të, të votohet për kryeministrin...

Mexhiti nga Shkupi Fal UÇK së ky shtet nuk bënë asnjë lëvizje pa miratimin e Ali Ahmetit dhe BDl së

Mexhiti nga Shkupi: Fal UÇK-së, ky shtet nuk bënë asnjë lëvizje pa miratimin e Ali Ahmetit dhe BDl-së

para një dite - Iliria News

Në tubimin në sheshin e Shkupit sonte kandidati për deputet dhe bartësi i listës Izet Mexhiti ka folur para të pranishmëve duke kërkuar kështu mbështetje për më 15 Korrik. “Porosi nga ky shesh Ali Ahmeti...

Mickoski Kush voton për Zaevin voton për për shkatërrimin e Maqedonisë

Mickoski: Kush voton për Zaevin voton për për shkatërrimin e Maqedonisë

para një dite - Iliria News

Lideri i VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski sonte në një tubim në komunën e Shkupit të Aerodromit tha se kushdo që do të votojë për LSDM-në më 15 korrik, në të vërtetë do të votojë për shkatërrimin e Maqedonisë...

Nëse keni këto shenja ndërprisni menjëherë konsumimin e kafesë

Nëse keni këto shenja, ndërprisni menjëherë konsumimin e kafesë

para një dite - Iliria News

Ndoshta nuk bëni dot pa kafe dhe e keni bërë pjesë të pandashme të përditshmërisë suaj, por duhet të dini që jo gjithmonë kafeja jep efektet e dëshiruara. Kur ajo nuk ndikon mirë në organzimin tuaj, trupi...

Çfarë është stresi oksidues shkaqet e kësaj sëmundjeje

Çfarë është stresi oksidues, shkaqet e kësaj sëmundjeje

para një dite - Iliria News

Edhe pse stresi oksidues nuk është një term që ju e dëgjoni shumë shpesh, është një ngjarje më e zakonshme nga sa mendoni…Në fakt, stresi oksidativ nënkupton një problem në nivelin qelizor, në veçanti...

Pse plasariten thembrat dhe si t i rregulloni ato natyralisht

Pse plasariten thembrat dhe si t’i rregulloni ato natyralisht

para një dite - Iliria News

Nëse vini re çarje te këmbët, me siguri supozoni se është për shkak të dehidrimit ose mungesës së lagështirës në lëkurën tuaj. Sidoqoftë, në disa raste, mund të ketë arsye të tjera pse lëkura është e thatë,...

Doni të dini se si e ruan këtë pamje të jashtëzakonshme Zbuloni dietën e përditshme të Jennifer Lopez

Doni të dini se si e ruan këtë pamje të jashtëzakonshme? Zbuloni dietën e përditshme të Jennifer Lopez

para një dite - Iliria News

Jennifer Lopez punon shumë për pamjen e saj të jashtëzakonshme, me një regjim të rreptë dhe me një dietë të shëndetshme dhe kjo përfundimisht shpërblehet, shkruan Class. Ajo tashmë ka festuar 50-vjetorin...

Horoskopi ditor e premte 10 korrik 2020

Horoskopi ditor, e premte 10 korrik 2020

para një dite - Iliria News

Dashi Ndikimi i yjeve do jete shume i madh gjate kësaj dite ne jetën tuaj sentimentale. Ata do ju drejtojnë ne rrugën e duhur dhe do ndiheni mjaft mire. Beqaret me ne fund do e konkretizojnë një histori...

NË VOTIM DETYRIMISHT ME MASKË DHE ME DEZINFEKTIM TË DYFISHTË

NË VOTIM DETYRIMISHT ME MASKË DHE ME DEZINFEKTIM TË DYFISHTË

para një dite - Iliria News

Votimi në zgjedhjet e ardhshme, edhe përkundër pandemisë aktuale me Kovid-19, do të jetë i sigurt për qytetarët të cilët do të vendosin ta realizojnë të drejtën e tyre të votimit, pohojnë kompetentët....

Tetovarët dëbuan Zaevin S ka vota për ty në Tetovë

Tetovarët dëbuan Zaevin: S’ka vota për ty në Tetovë

para një dite - Iliria News

Zaevin po e braktisin shqiptarët, sidomos ata të Tetovës ,fiks në momentin kur edhe anketat me kundërshtarin politik VMRO-DPMNE-në nuk janë në favorin e tij informon ts. Dëshmi për këtë është një vizitë...

Më shumë

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK