http://kariera.mk
Brendia e Cadillac Escalade e kthyer në një zyrë lëvizëse kushton më shumë se një shtëpi luksoze

Brendia e Cadillac Escalade e kthyer në një zyrë lëvizëse, kushton më shumë se një shtëpi luksoze

para 22 orë - The Prestige

Me çmimin e një shtëpie luksoze, mund të blihet kjo makinë e kushtueshme, por që ofron shumë rehati Ata që kanë shuma të mëdha parash për t’i shpenzuar, apo thjeshtë nuk përshtaten me makina të zakonshme...

Fanse e zjarrtë e Milanit Colier tërbon rrjetet sociale

Fanse e zjarrtë e Milanit, Colier “tërbon” rrjetet sociale

para 22 orë - The Prestige

Cristina Colier është një “djall” seksi. Modelja e njohur është një fanse e zjarrtë e klubit kuqezi ndërkohë që në Instagram me format e saj dhe fotot që poston ajo po çmend jo vetëm tifozët e Milanit...

Baby G në formë të mirë tregon linjat atraktive veç në bikini

Baby G në formë të mirë, tregon linjat atraktive veç në bikini

para 22 orë - The Prestige

Baby G ndonëse ka kohë që nuk ka sjellur një projekt të ri muzikor, ajo është mjaft e komentuar Artistja e njohur që numëron mbi gjysmë milioni ndjekës në rrjetin social Instagram sjell herë pas here imazhe...

Si të kuptoni nëse organizmi juaj po merr mjaftueshëm jod

Si të kuptoni nëse organizmi juaj po merr mjaftueshëm jod

para 22 orë - The Prestige

Çfarë roli ka jodi në organizëm? Tiroidja juaj, një gjendër e vogël në formë fluture e cila gjendet në qafën tuaj, e përdor jodin për të prodhuar hormonet të cilat i duhen trupit për shumë funksione, për...

15 mendimet pozitive që ju ndihmojnë të tërhiqni prosperitetin në jetën tuaj

15 mendimet pozitive që ju ndihmojnë të tërhiqni prosperitetin në jetën tuaj

para 22 orë - The Prestige

Fillimi i një viti të ri shënon një moment reflektimi, të synimeve të mira, si dhe mendimeve pozitive që qëndrojnë në zemrën e secilit prej nesh. Rruga mund të jetë e ashpër ose e favorshme, përpjetë ose...

Si trajtohet kandida Këta artikuj janë më të fuqishëm edhe se ilaçet

Si trajtohet kandida? Këta artikuj janë më të fuqishëm edhe se ilaçet!

para 22 orë - The Prestige

Fjala është për infeksionin kur bakteret në zorrët tona humbin balancën dhe shumëfishohen. Kandida gjendet në trupin tonë, ndërsa për shkak të rënies së imunitetit dhe faktorëve të tjerë të pafavorshëm...

 E nxehtë edhe në karantinë çfarë nuk shkon me të pasmet e Rashelit

”E nxehtë” edhe në karantinë, çfarë nuk shkon me të pasmet e Rashelit

para 22 orë - The Prestige

Ish-velina e “Xing me Ermalin”, Rashel Kolaneci, nuk ndalon së provokuari ndjekësit e saj në “Instagram”. Bukuroshja është mjaft aktive në rrjetet sociale, aty ku poston foto sensuale. E kështu ka bërë...

Tri pishina natyrale më të bukura në botë

Tri pishina natyrale më të bukura në botë

para 22 orë - The Prestige

S’ka dyshim që mungesa e ndikimit të njeriut i lejon natyrës që të zhvillohet në mënyrë tepër të bukur dhe unike. Pishinat natyrale krijohen kur uji i njelmët apo i ëmbël pas valëve mbetet i mbyllur në...

Brownies me çokollatë

Brownies me çokollatë

para 22 orë - The Prestige

Përbërësit 170 gr gjalpë 370 gr çokollatë 250 gr sheqer 4 vezë të vogla 180 gr miell të situr 50 gr kakao 1 bustinë vanilje Sigurohuni që vezët të jenë në temperaturën e dhomës kur t’i vendosni në gatim,...

Të veshura me këto xhinse gjithmonë do të mundë të lavdëroheni për këmbët të gjata dhe të holla

Të veshura me këto xhinse gjithmonë do të mundë të lavdëroheni për këmbët të gjata dhe të holla

para 22 orë - The Prestige

Modeli i cili u rri mirë të gjithave! Ky model i përshtatet shkëlqyeshëm çdo trupi dhe me kënaqësi do ta bartni gjithë vitin, transmeton Telegrafi. Fjala është për xhinset të cilat janë të prera deri rreth...

Fanse e zjarrtë e Milanit Colier tërbon rrjetet sociale

Fanse e zjarrtë e Milanit, Colier “tërbon” rrjetet sociale

para 2 dite - The Prestige

Cristina Colier është një “djall” seksi. Modelja e njohur është një fanse e zjarrtë e klubit kuqezi ndërkohë që në Instagram me format e saj dhe fotot që poston ajo po çmend jo vetëm tifozët e Milanit...

Baby G në formë të mirë tregon linjat atraktive veç në bikini

Baby G në formë të mirë, tregon linjat atraktive veç në bikini

para 2 dite - The Prestige

Baby G ndonëse ka kohë që nuk ka sjellur një projekt të ri muzikor, ajo është mjaft e komentuar Artistja e njohur që numëron mbi gjysmë milioni ndjekës në rrjetin social Instagram sjell herë pas here imazhe...

 E nxehtë edhe në karantinë çfarë nuk shkon me të pasmet e Rashelit

”E nxehtë” edhe në karantinë, çfarë nuk shkon me të pasmet e Rashelit

para 2 dite - The Prestige

Ish-velina e “Xing me Ermalin”, Rashel Kolaneci, nuk ndalon së provokuari ndjekësit e saj në “Instagram”. Bukuroshja është mjaft aktive në rrjetet sociale, aty ku poston foto sensuale. E kështu ka bërë...

Tri pishina natyrale më të bukura në botë

Tri pishina natyrale më të bukura në botë

para 2 dite - The Prestige

S’ka dyshim që mungesa e ndikimit të njeriut i lejon natyrës që të zhvillohet në mënyrë tepër të bukur dhe unike. Pishinat natyrale krijohen kur uji i njelmët apo i ëmbël pas valëve mbetet i mbyllur në...

Brendia e Cadillac Escalade e kthyer në një zyrë lëvizëse kushton më shumë se një shtëpi luksoze

Brendia e Cadillac Escalade e kthyer në një zyrë lëvizëse, kushton më shumë se një shtëpi luksoze

para 2 dite - The Prestige

Me çmimin e një shtëpie luksoze, mund të blihet kjo makinë e kushtueshme, por që ofron shumë rehati Ata që kanë shuma të mëdha parash për t’i shpenzuar, apo thjeshtë nuk përshtaten me makina të zakonshme...

Si të kuptoni nëse organizmi juaj po merr mjaftueshëm jod

Si të kuptoni nëse organizmi juaj po merr mjaftueshëm jod

para 2 dite - The Prestige

Çfarë roli ka jodi në organizëm? Tiroidja juaj, një gjendër e vogël në formë fluture e cila gjendet në qafën tuaj, e përdor jodin për të prodhuar hormonet të cilat i duhen trupit për shumë funksione, për...

Si trajtohet kandida Këta artikuj janë më të fuqishëm edhe se ilaçet

Si trajtohet kandida? Këta artikuj janë më të fuqishëm edhe se ilaçet!

para 2 dite - The Prestige

Fjala është për infeksionin kur bakteret në zorrët tona humbin balancën dhe shumëfishohen. Kandida gjendet në trupin tonë, ndërsa për shkak të rënies së imunitetit dhe faktorëve të tjerë të pafavorshëm...

Të veshura me këto xhinse gjithmonë do të mundë të lavdëroheni për këmbët të gjata dhe të holla

Të veshura me këto xhinse gjithmonë do të mundë të lavdëroheni për këmbët të gjata dhe të holla

para 2 dite - The Prestige

Modeli i cili u rri mirë të gjithave! Ky model i përshtatet shkëlqyeshëm çdo trupi dhe me kënaqësi do ta bartni gjithë vitin, transmeton Telegrafi. Fjala është për xhinset të cilat janë të prera deri rreth...

15 mendimet pozitive që ju ndihmojnë të tërhiqni prosperitetin në jetën tuaj

15 mendimet pozitive që ju ndihmojnë të tërhiqni prosperitetin në jetën tuaj

para 2 dite - The Prestige

Fillimi i një viti të ri shënon një moment reflektimi, të synimeve të mira, si dhe mendimeve pozitive që qëndrojnë në zemrën e secilit prej nesh. Rruga mund të jetë e ashpër ose e favorshme, përpjetë ose...

Brownies me çokollatë

Brownies me çokollatë

para 2 dite - The Prestige

Përbërësit 170 gr gjalpë 370 gr çokollatë 250 gr sheqer 4 vezë të vogla 180 gr miell të situr 50 gr kakao 1 bustinë vanilje Sigurohuni që vezët të jenë në temperaturën e dhomës kur t’i vendosni në gatim,...

Gabimet e stilit të cilat bëjnë të dukeni më e vjetër dhe më me peshë

Gabimet e stilit të cilat bëjnë të dukeni më e vjetër dhe më me peshë

para 2 dite - The Prestige

Mënyra se si visheni ndikon shumë në mënyrën se si dukeni dhe patjetër që duhet të dini se cili stil i përshtatet më së miri moshës dhe peshës tuaj të trupit Nëse veç e vishni një fustan të gjatësisë së...

Pranverë në karantinë fustanet që do të veshim këtë sezon sapo të dalim nga izolimi

Pranverë në karantinë; fustanet që do të veshim këtë sezon, sapo të dalim nga izolimi

para 2 dite - The Prestige

Le t’i hedhim një sy veshjeve më të bukura me printe lulesh që stilistët kanë sjellë në pasarela këtë sezon; le të frymëzohemi – le t’i mbyllim sytë dhe t’i imagjinojmë gjërat më të bukura të mundshme...

Si të mbani gjallë pasionin dhe dëshirën seksuale në një çift

Si të mbani gjallë pasionin dhe dëshirën seksuale në një çift

para 2 dite - The Prestige

Intimiteti në çift për t’u realizuar plotësisht kërkon bashkëpunimin e të dy partnereve. Për shkak të ndryshimeve fizike dhe biologjike kënaqësia seksuale nuk përjetohet në të njëjtën mënyrë dhe në të...

Si ta organizoni kujdesin ndaj lëkurës gjatë kohës së qëndrimit në shtëpi

Si ta organizoni kujdesin ndaj lëkurës gjatë kohës së qëndrimit në shtëpi

para 2 dite - The Prestige

Një nga gjërat që mund të bëni gjatë kohës së qëndrimit në shtëpi është rutina e kujdesit të lëkurës.Nëse doni që kjo të jetë edhe më efektive dhe kur të përfondoj koha e karantimit duhet ta bëni në mënyrën...

Ligji i joshjes sipas Will Smith  11 hapa për të pasur sukses

Ligji i joshjes sipas Will Smith / 11 hapa për të pasur sukses

para 2 dite - The Prestige

Vendosni se cili doni të jeni, çfarë do të doni të realizoni dhe nga ai moment, universi do t’jua hapë të gjitha rrugët. WILL SMITH Çfarë është ligji i joshjes? Cilat janë rregullat e suksesit në jetë?...

Avantazhet e biznesit familjar

Avantazhet e biznesit familjar

para 2 dite - The Prestige

Avantazhet e biznesit familjar Sipas zyrës amerikane të Censusit, rreth 90 për qind e bizneseve amerikane janë biznese familjare apo kontrollohen prej tyre. Por cili është sekreti i suksesit të tyre? Marrja...

8 hapa të thjeshtë që ju ndihmojnë të harroni ish partnerin

8 hapa të thjeshtë që ju ndihmojnë të harroni ish-partnerin

para 2 dite - The Prestige

Shkenca tregon se disa ndarje janë shumë të dhimbshme, ato mund të krahasohen me humbjen e një anëtari të familjes dhe disa njerëz do thonë: “Vetëm prisni, koha shëron gjithçka.” Por kjo nuk është e mjaftueshme....

Gjashtë vrasësit e imunitetit

Gjashtë vrasësit e imunitetit

para 2 dite - The Prestige

Imuniteti është mekanizëm mbrojtës i organizmit tonë, ndërsa sjellja jonë, si dhe shprehitë mund ta dëmtojnë shumë. Mendoni mirë për veprimet tuaja të përditshme dhe zbuloni gjashtë vrasësit e qetë më...

Seksi në mëngjes ilaç për sëmundjet ja çfarë thotë shkenca

Seksi në mëngjes “ilaç” për sëmundjet, ja çfarë thotë shkenca

para 2 dite - The Prestige

Megjithëse mund të keni dhimbje koke dhe tharje goje, seksi në mëngjes mund të jetë zgjidhja e problemeve tuaja. Sipas shkencës, marrëdhëniet seksuale mund të shërojnë simptomat që shkaktohen pas konsumimit...

Super modelja spanjolle zbulon pasionin për futbollin

Super modelja spanjolle zbulon pasionin për futbollin

para 2 dite - The Prestige

Marta Lopez Alamo është një modele në ngritje në Spanjë, teksa me fotot e saj mjaft “të nxehta” që poston rregullisht, ka arritur të grumbullojë më tepër se 125 mijë ndjekës në Instagram, brenda një kohe...

Më shumë

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK