http://kariera.mk
Rina Balaj nuk e fsheh më pozon përkrah të dashurit të saj

Rina Balaj nuk e fsheh më, pozon përkrah të dashurit të saj

para një muaji - The Prestige

Ka dy javë që në media përflitet për lidhjen e re të Rina Balajt, shkruan GazetaBlic. Këngëtarja dhe reperi Sin Boy tashmë janë në lidhje dashurie, ku dhe nuk po hezitojnë aspak të shfaqen bashkë në publik....

Dalja e Kim në qytet ajo krejt i çmend

Dalja e Kim në qytet, ajo krejt i ‘çmend’

para një muaji - The Prestige

Linja e saj e KKW Beauty është  vlerësohet të jetë prej 100 milion dollarë që kur ajo e themeloi dy vjet më parë. Dhe Kim Kardashian festoi suksesin e saj mbresëlënës të martën mbrëma me një festë të përbashkët...

Nusja e Rashicës nuk ndalet  godet përsëri

Nusja e Rashicës nuk ndalet, ‘godet’ përsëri

para një muaji - The Prestige

Gruaja e futbollistit nga Kosova, Milot Rashica, Belkizi vazhdon të shkëlqej me paraqitjet e saj të shpeshta nëpër rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka pozuar pranë pasqyres, ku vërehet qartë bukuria e saj...

Charlize Theron rrëfen mbrëmjen kur nëna e saj qëlloi për vdekje të atin Nuk kam turp ta tregoj

Charlize Theron rrëfen mbrëmjen kur nëna e saj qëlloi për vdekje të atin: Nuk kam turp ta tregoj

para një muaji - The Prestige

Charlize Theron ka vendosur të rrëfejë publikisht mbrëmjen më të errët në jetën e saj, kur e ëma i qëlloi për vdekje të atin për t’u mbrojtur. Në një intervistë për “NPR” ajo ka treguar se babai i saj,...

Këngëtarja shqiptare Bashkëshorti im duhet të ketë lekë më shumë se unë

Këngëtarja shqiptare: Bashkëshorti im duhet të ketë lekë më shumë se unë

para një muaji - The Prestige

Era mendon se bashkëshorti i saj duhet të jetë më i pasur se vetë ajo. Era Rusi ishte e ftuar së fundmi në “Thumb on”, ku gjatë intervistës foli edhe për jetën private. Era tregoi se ende nuk e ka gjetur...

Kylie Jenner zbulon një pjesë të shtëpisë së saj super luksoze

Kylie Jenner zbulon një pjesë të shtëpisë së saj super luksoze

para një muaji - The Prestige

Kylie Jenner ka rimodeluar kuzhinën e saj mbresëlënëse prej 7,000 metrash katrore. Ylli i “Keeping Up With Kardashians” bleu rezidencën e saj në Hidden Hills në Kaliforni, në vitin 2016 për 6 milion dollarë, përcjellë...

Robert Berisha kundër Elvana Gjatës habit me deklaratën e tij për këngën Me tana

Robert Berisha kundër Elvana Gjatës, habit me deklaratën e tij për këngën “Me tana”

para një muaji - The Prestige

Elvana Gjata, Arilena Ara dhe Robert Berisha janë emrat pjesëmarrës në festivalin e RTSH-së, shkruan GazetaBlic. Ky i fundit ka dhënë një një intervistë ku ka kritikuar ashpër dy këngëtarët, të cilat janë...

Ana Kabashi me poza atraktive në fotosesionin e ri me fustanin e çarë tek këmba merr gjithë vëmendjen

Ana Kabashi me poza atraktive në fotosesionin e ri, me fustanin e çarë tek këmba merr gjithë vëmendjen

para një muaji - The Prestige

Ana Kabashi është një prej bukurosheve të skenës shqiptare që është e njohur për format mahnitëse trupore. Këngëtarja ka realizuar një set fotografik, në të cilin ka pozuar me fustan dhe duket për mrekulli....

Zaimina bombë në paraqitjen e fundit

Zaimina ‘bombë’ në paraqitjen e fundit

para një muaji - The Prestige

Zaimina Vasjari është e njohur për publikun shqiptarë si një femër mjaft atraktive. Ajo njihet si këngëtare dhe ish ‘Miss Shqipëria’ në vitin 2002, kur ajo ishte vetëm 16 vjeçare, shkruan Indeksonline....

Arbenita ofendon komentuesin që e kritikoi për pozat ku po tregon vithet

Arbenita ofendon komentuesin që e kritikoi për pozat ku po tregon vithet

para një muaji - The Prestige

Arbenita Ismajli është “kapur” me komentuesin. Modelja shqiptare, Arbenita Ismajli, kohët e fundit ka publikuar fotografi të ndryshme provokative, shkruan lajmi.net. Në shumicën prej tyre ajo tregon vithet,...

Genta Ismajli paralajmëron këngën e re nuk i kursen pozat provokuese

Genta Ismajli paralajmëron këngën e re, nuk i kursen pozat provokuese

para një muaji - The Prestige

Këngëtarja shqiptare Genta Ismajli ka kohë që po qëndron në Turqi, ku pritet të sjellë një bashkëpunim me artistin turk Eyipo. Ajo së fundmi ka publikuar disa fotografi ku shihet së bashku me këngëtarin...

Dua Lipa me poza joshëse para pasqyrës paralajmëron se do të këndojë në finalen e The Voice në Los Angeles

Dua Lipa me poza joshëse para pasqyrës, paralajmëron se do të këndojë në finalen e The Voice në Los Angeles

para një muaji - The Prestige

Përveç suksese në muzikë, Dua Lipa vlerësohet shpesh edhe për stilin e saj të veshjes, shkruan GazetaBlic.Artistja me prejardhje shqiptare qysh në fillimet e karrierës pëlqehej shumë për mënyrën se si...

Nuk do ta njihni kështu dukej Njomza vite më parë

Nuk do ta njihni, kështu dukej Njomza vite më parë

para një muaji - The Prestige

A e keni parë si dukej Njomza vite më parë? Kur flasim për familjen e Shyhrete Behlulit menjëherë na bien ndërmend tri vajzat e saj,Njomza, Engji e Gresa ku secila është më e mirë se tjetra. Njomza është...

Oriola Marashi s ka fije turpi çdo herë e më shumë zbulon nga trupi i saj

Oriola Marashi s’ka fije turpi, çdo herë e më shumë zbulon nga trupi i saj!

para një muaji - The Prestige

Modelja shqiptare, Oriola Marashi nuk e ka ndërmend të ndalet. Edhe në paraqitjen e radhës ajo është shfaqur pa sytjena dhe këtë duket se e ka bërë me plot krenari. Marashi duket se ‘vuan’ kaq shumë për...

Nusja e Shpëtimit vishet me fustan të gjatë kaq bukur nuk është dukur asnjëherë

Nusja e Shpëtimit vishet me fustan të gjatë, kaq bukur nuk është dukur asnjëherë

para një muaji - The Prestige

Arta Desku u bë e njohur në publik si gruaja e moderatorit shumë të njohur, Shpëtim Deskut. Me paraqitjet e saj plot stil arriti të bëhet tejet e përfolur dhe përherë në vëmendje të medieve rozë, shkruan...

A është kjo foto më e nxehtë e Jennifer Lopez

A është kjo foto më e nxehtë e Jennifer Lopez

para një muaji - The Prestige

Këngëtarja Jennifer Lopez ka realizuar një fotografi me të cilën dëshmon se vitet janë vetëm numra për të. Ajo vetëm në të brendshme, shfaq trupin e saj të formësuar dhe aq joshës që ka. Me tu publikuar...

Dafina Zeqiri vazhdon të paraqitet joshëse nga ishujt Maldive

Dafina Zeqiri vazhdon të paraqitet joshëse nga ishujt Maldive

para një muaji - The Prestige

Dafina Zeqiri ka disa ditë që po kalon në Maldive. Dafina Zeqiri javën e fundit ka ikur në ishujt Maldive ku po shijon në maksimum pushimet para se të kthehet sërish me koncerte dhe projekte të reja muzikore,...

Demi Rose tregon hiret në bikine të lezetshme

Demi Rose tregon ‘hiret’ në bikine të lezetshme

para një muaji - The Prestige

Ajo është e mësuar tashmë të tregoj figurën e saj trupore në mediat sociale. Dhe Demi Rose sërish të hënën u shfaq me foto marramendëse në Instagram nga festa e saj e fundit. Modelja magjepsëse nuk i la...

Sekreti për seks fantastik pasi ke shumë vite lidhje është ky

Sekreti për seks fantastik pasi ke shumë vite lidhje është ky

para një muaji - The Prestige

Kur ke një lidhje të gjatë dashurie, sigurisht që gjërat mund të zbehen. E të dashuruarit e përjetshëm pyesin se si ja kanë dalë kësaj situate çiftet që jetojnë bashkë prej shumë kohësh ose që janë në...

Shurupi i xhenxhefilit si ta përgatisni për të trajtuar kollën

Shurupi i xhenxhefilit, si ta përgatisni për të trajtuar kollën

para një muaji - The Prestige

Shurupi i xhenxhefilit mund të përgatitet mjaft lehtë dhe të befason me shijen e mirë. Xhenxhefili është ndoshta një nga erëzat më të përdorura në botë sepse gjallëron çdo pjatë apo gatim. Shija e tij...

Super ushqimet për femra Konsumoni këta artikuj për t i parandaluar sëmundjet e ndryshme

Super ushqimet për femra: Konsumoni këta artikuj për t’i parandaluar sëmundjet e ndryshme

para një muaji - The Prestige

Ushqyerja e shëndetshme është e rëndësishme për gjithsecilin, por ushqime të caktuara janë në veçanti të mira për problemet të cilat i prekin femrat – siç janë eshtrat e brishtë, shtatzënia, kanceri i...

Si të qëndroni pozitiv në një ambient pune mbytës

Si të qëndroni pozitiv në një ambient pune mbytës

para një muaji - The Prestige

Ne priremi të mendojmë se pjesa më e vështirë e punës është vetë pozicioni. Por pastaj një mëngjes, zgjoheni me përtesë për të shkuar në punë për shkak të bashkë-punonjësve. Ju e bëni kërkimin e punës...

Nëse i vishni këto pantallona këmbët do t ju duken më të holla dhe më të gjata

Nëse i vishni këto pantallona, këmbët do t’ju duken më të holla dhe më të gjata!

para një muaji - The Prestige

Me prerje të duhura të gardërobës mund ta fshehim tepricën e kilogramëve, të bëjmë forma aty ku nuk ka apo edhe t’i fshehim ato Pantallonat në formë zileje e kanë atë forcë që vizualisht t’i zgjasin këmbët,...

Limoni fruti që rikthen shkëlqimin e lëkurës

Limoni, fruti që rikthen shkëlqimin e lëkurës

para një muaji - The Prestige

Limoni është një frut i mrekullueshëm dhe jo vetëm për t’u ngrënë. Askush nuk e ka idenë se sa shumë mrekulli mund të bëjë limoni për lëkurën e fytyrës. Zhduk shenjat e plakjes Vetëm aplikoje limonin drejt...

Thëniet më të fuqishme nga Oscar Wilde

Thëniet më të fuqishme nga Oscar Wilde

para një muaji - The Prestige

Gjatë karrierës së tij të gjatë, shkrimtari i famshëm irlandez i shekullit 19-të, Oscar Wilde, kishte shkruar poema, skeçe, epigrame, ese dhe histori të shkurta. Por, pavarësisht zhanrit që e kishte zgjedhur,...

Përse grimi i kaltër u përshtatet pikërisht të gjithave

Përse grimi i kaltër u përshtatet pikërisht të gjithave?

para një muaji - The Prestige

Në “arsenalin” e vet të grimit secila femër bën mirë të ketë nuancën e vërtetë të kaltër, sepse ka pak ngjyra ashtu të këndshme për secilën lëkurë dhe secilin sy. E kaltra i përshtatet secilës ngjyrë të...

Luana bëhet nënadimreshë Çfarë dhurate doni

Luana bëhet nënadimreshë: Çfarë dhurate doni

para një muaji - The Prestige

Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca e cila pati njërin prej viteve më të suksesshme më 2019 në karrierën e saj ka një porosi për të gjithë ata që i festojnë festat e fundvitit...

Gjashtë foto seksi nga klipi i ri i Melindës

Gjashtë foto seksi nga klipi i ri i Melindës

para një muaji - The Prestige

Reperja Melinda Ademi ka lansuar të dielën këngën e saj me të re, “Karma” E ashtu sikurse ndodh në shumicën e këngëve sot, përpos tekstit dhe muzikës është dukja ajo që dominon. Melinda në këtë spot ka...

Kur Tikan e tradhton fustani dhe kap gjoksin me dorë

Kur Tikan e tradhton fustani dhe kap gjoksin me dorë

para një muaji - The Prestige

Modelja shqiptare nga Mali i Zi, Tika Camaj ka pasur një fotosesion në Amerikë por papritur ajo në një foto i është dashtë ta kap gjoksin, pasi që njëri gji ka qenë afër që të ekspozohet Ajo ishte duke...

Reagimi i Miss Nigerisë pasi humb kurorën e Miss Botës bëhet viral në internet

Reagimi i Miss Nigerisë pasi humb kurorën e Miss Botës bëhet viral në internet

para një muaji - The Prestige

‘Miss Nigeria’ nuk e fitoi konkursin Miss World 2019, por ajo fitoi zemrat e shumë njerëzve në mbarë globin, falë një reagimi emocionues pas humbjes së saj. ‘Miss Nigeria’, emri i së cilës është Nyekachi...

Më shumë

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK