http://kariera.mk

Shakhtar Donetsk 2:1 Manchester City

E luajtur më 12/6/2017 7:12:00 PM postuar më 12.2017

","payloadType":"html","unverified":false,"title":"Match highlights: Shakhtar v Manchester City - Manchester City FC","provider":"ManCity","thumbUrl":"http://images.footyroom.com/thumbs/f4f628fc69252e0523735cacb479c068/shakhtar-donetsk-manchester-city","payload":"

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK