Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku të lumtur krah njëri-tjetrit

para një jave - Telegrafi

Aktori i njohur, Bes Kallaku, gjatë ditës së sotme (e shtunë) festoi ditëlindjen e 35-të. Me këtë rast, bashkëshortja e tij, Xhensila përmes rrjeteve sociale ndau imazhe të ëmbla me të. Së fundmi, në një...

Xhensila e uron Besin për ditëlindje me foton më të ëmbël

para një jave - OraInfo

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku të lumtur krah njëri-tjetrit. Aktori i njohur, Bes Kallaku, gjatë ditës së sotme (e shtunë) festoi ditëlindjen e 35-të. Me këtë rast, bashkëshortja e tij, Xhensila përmes...

Ajka e vogël mesazh surprizë për babi Besin, videot që emocionuan aktorin

para një jave - NOA

Ditën e djeshme Bes Kallaku festoi 35-vjetorin dhe rrjeti u mbush me urime të pafundme për artistin. Ai kishte organizuar një festë ku ishin të pranisëhm njerëzit më të afërt dhe fabula e festës ishte...

FOTOT/ Meta e Kryemadhi thyejnë çdo ligj të mundshëm për Bes Kallakun

para një jave - Gazeta Tema

Bes Kallaku ka bërë dje 35 vjet. Për këtë, ai ka organizuar një festë të madhe duke thyer çdo rregull anti-Covid, pasi të ftuar kanë qenë dhjetëra persona. Për më tepër që raportohet se festa ka zgjatur...

VIDEO/ Bes Kallaku feston ditëlindjen dhe s’pyet për rregullat e Covid, Kryemadhi ia merr valles mes dhjetra të ftuarve

para një jave - Gazeta Tema

Bes Kallaku ditën e djeshme ka festuar 35 vjetorin e lindjes. Edhe pse në kohë pandemie aktori ka vendosur që ta festoj ditëlindjen. Ai kishte organizuar një festë ku kishte të ftuar të afërmit, por edhe...

para një jave - Ora news

Ditën e djeshme Bes Kallaku festoi 35-vjetorin dhe rrjeti u mbush me urime të pafundme për artistin. Ai kishte organizuar një festë ku ishin të pranisëhm njerëzit më të afërt dhe fabula e festës ishte...

Skandali/ Në mëngjes tmerrojnë popullin me foto e viktimave COVID nga morgu, në darkë Meta dhe Kryemadhi ia marrin valles te ditëlindja e Bes Kallakut

para një jave - Lexo

Në një kohë kur opozita sulmon qeverinë se situata e COVID-19 është jashtë kontrollit me viktima që fshihen, apo raste alarmante, duket se të gjitha janë vetëm sulme me prapavijë politike, pasi janë vetë...

Bes Kallaku feston ditëlindjen dhe thyen rregullat e Covid, Kryemadhi ia merr valles mes dhjetra të ftuarve (VIDEO)

para një jave - Java News

Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku ditën e djeshme ka festuar 35 vjetorin e lindjes. Edhe pse në kohë pandemie aktori ka vendosur që ta festoj ditëlindjen. Ai kishte organizuar një festë ku kishte...

Nuk pyesin për COVID 19/ Bes Kallaku feston ditëlindjen, Monikaia hedh valles mes dhjetra të ftuarve

para një jave - Lexo

Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku ditën e djeshme ka festuar 35 vjetorin e lindjes. Edhe pse në kohë pandemie aktori ka vendosur që ta festoj ditëlindjen. Ai kishte organizuar një festë ku kishte...

Monika Kryemadhi nuk pyet për koronavirus, ia merr valles në ditëlindjen e Bes Kallakut (VIDEO)

para një jave - Lajme.al

Aktori i humorit, Bes Kallaku ka festuar dje 35-vjetorin e lindjes. Ai kishte organizuar një festë ku kishte të ftuar të afërmit, por edhe personazhe të njohura të publikut shqiptar dhe fabula ishte “jeta...

Dalin pamje nga ditëlindja përrallore e Bes Kallakut

para një jave - OraInfo

Pamje nga ditëlindja përrallore e Bes Kallakut. Bes Kallaku dje festoj ditëlindjen duke mbushur 35 vite jetë. Duke marrë urime të shumta me rastin e ditëlindjes, ai gjithashtu u befasua për këtë ditë të...

Brenda festës së pazakontë të Bes Kallakut në 35-vjetorin e tij të lindjes (Video)

para një jave - Panorama

Për këtë 35-vjetor, Bes Kallaku zgjodhi që festën ta lidhte me fshatin ku është rritur, pra me Bubqin. I gjithë ambienti është përshtatur me jetën në fshat, pasi nuk mungojnë topat prej bari e as domatet...

Festa magjike në fshat, brenda ditëlindjes së veçantë të Bes Kallakut

para një jave - Indeks online

Bes Kallaku ka festuar 35-vjetorin e tij. Në një ditë speciale nuk kanë munguar urimet nga miqtë e tij, ndjekësit por dhe bashkëshortja, Xhensila. Vetë Besi ka zgjedhur që me anë të disa fjalëve në llogarinë...

Super festë në fshat, brenda ditëlindjes speciale të Bes Kallakut (FOTO LAJM)

para një jave - Albeu

Bes Kallaku ka festuar 35-vjetorin e tij. Në një ditë speciale nuk kanë munguar urimet nga miqtë e tij, ndjekësit por dhe bashkëshortja, Xhensila. Vetë Besi ka zgjedhur që me anë të disa fjalëve në llogarinë...

Dalin pamje nga ditëlindja përrallore e Bes Kallakut

para një jave - Almakos

Pamje nga ditëlindja përrallore e Bes Kallakut. Bes Kallaku dje festoj ditëlindjen duke mbushur 35 vite jetë. Duke marrë urime të shumta me rastin e ditëlindjes, ai gjithashtu u befasua për këtë ditë të...

Pamje nga ditëlindja përrallore e Bes Kallakut

para një jave - Revista Kosovarja

Bes Kallaku dje festoj ditëlindjen duke mbushur 35 vite jetë. Duke marrë urime të shumta me rastin e ditëlindjes, ai gjithashtu u befasua për këtë ditë të veçantë, shkruan “Kosovarja”. Këtë e ka bërë të...

Bes Kallaku bën festë të pazakontë për ditëlindje

para një jave - Gazeta Metro

Nuk kishte si të mos organizonte një festë të bukur me rastin e 35-vjetorit të tij. Bes Kallaku nuk e ka mohuar asnjëherë faktin se është rritur në Bubq, përkundrazi ai gjithmonë ka treguar se është shumë...

Presidenti Meta i uron ditëlindjen aktorit të humorit Bes Kallaku, ja fotot e veçanta që poston

para një jave - BalkanWeb

Aktori i humorit Bes Kallaku, feston sot ditëlindjen. Një urim special ka ardhur sot për të nga i pari i Shtetit, Ilir Meta, i cili edhe më herët nuk e ka mohuar lidhjen e veçantë dhe miqësinë që ka me...

Ilir Meta i uron ditëlindjen mikut të tij të ngushtë, aktorit të humorit Bes Kallaku: Edhe 100 pranvera

para një jave - Gazeta Tema

Aktori i humorit Bes Kallaku, feston sot ditëlindjen. Një urim special ka ardhur sot për të nga i pari i Shtetit, Ilir Meta, i cili edhe më herët nuk e ka mohuar lidhjen e veçantë dhe miqësinë që ka me...

Brenda festës së pazakontë të Bes Kallakut, një ditëlindje mes miqsh dhe shumë….domatesh!

para një jave - ABC News

Dita e sotme është një ditë e veçantë për Bes Kallakun pasi feston 35-vjetorin e lindjes. Mes urimeve të shumta, spikati ai i parteres së tij, Xhensilës e cila krahas disa fotografive të papublikuara më...

Bes Kallaku bën festë të pazakontë për ditëlindje

para një jave - Bota Press

Nuk kishte si të mos organizonte një festë të bukur me rastin e 35-vjetorit të tij Bes Kallaku nuk e ka mohuar asnjëherë faktin se është rritur në Bubq, përkundrazi ai gjithmonë ka treguar se është shumë...

Presidenti Meta uron Bes Kallakun, edhe një foto krah Ijes

para një jave - NOA

Aktori i humorit Bes Kallaku feston sot ditëlindjen. Edhe Presidenti Ilir Meta është bërë pjesë e festës së 35-vjetorit të tij të lindjes. Meta ka ndarë një foto nga festa të cilën aktori i humorit ka...

FOTO/ Presidenti Ilir Meta uron Bes Kallakun për ditëlindje

para një jave - Koha Jone

Një urim ndryshe i është bërë aktorit të humorit Bes Kallaku në ditëlindjen e tij. Urimi i ka ardhur nga Presidenti i Republikës Ilir Meta, i cili teksa ka publikuar dhe pamje të tij me aktorin bie në...

Meta uron Bes Kallakun për ditëlindje: Edhe 100 pranvera!

para një jave - Vizion Plus

Aktori i humorit, Bes Kallaku festoi këtë të premte 35-vjetorin e lindjes. Xhensila i dedikoi një urim të ngrohtë e plot dashuri, ndërsa nuk mungoi urimi as nga presidenti Ilir Meta. Në një postim në “Facebook”,...

Bes Kallaku feston 35 vjetorin, Meta publikon fotot: Edhe 100 Pranvera

para një jave - Standard

Ditën e sotme, komediani dhe personazhi i dashur për publikun, Bes Kallaku, ka mbushur plotë 35 vjeç. Në këtë ditë të shënuar për të, presidenti Ilir Meta ka nje urim ne rrjetet sociale. Postimi i plote:...

Meta uron Bes Kallakun me një foto krah Ijes

para një jave - ABC News

Presidenti Ilir Meta është bërë pjesë e festës së 35-vjetorit të Bes Kallakut mbrëmjen e sotme. Ai ka ndarë një foto nga festa të cilën aktori i humorit ka zgjedhur ta festojë në një mënyrë origjinale....

Ndryshe nga të tjerët, Bes Kallaku organizon festë të pazakontë për ditëlindje

para një jave - Lajmi.net

Bes Kallaku sot feston ditëlindjen e 35-të e me këtë rast nuk kishin si të mungonin befasitë, shkruan lajmi.net. Aktori ka zgjedhur që për ditëlindje të bëjë festë me motive të fshatit, për dallim prej...

Bes Kallaku 35 vjeç/ Feston me miqtë dhe Presidentin Meta

para një jave - Standard

Ditën e sotme, komediani dhe personazhi i dashur për publikun, Bes Kallaku, ka mbushur plotë 35 vjeç. Në këtë ditë të shënuar për të, aktori Kallaku ka festuar me miqtë dhe të afërmit e tij te ferma ‘Uka’,...

Bes Kallaku 35 vjeç/ Feston me miqtë dhe Presidentin Meta

para një jave - Syri

Ditën e sotme, humoristi dhe personazhi i dashur për publikun, Bes Kallaku, ka mbushur plotë 35 vjeç. Në këtë ditë të shënuar për të, aktori Kallaku ka festuar me miqtë dhe të afërmit e tij te ferma ‘Uka’,...

Besi feston 35-vjetorin e lindjes, Xhensila i kushton dedikimet “e ëmbla”

para një jave - Top Channel

Aktori e këngëtari i njohur, Bes Kallaku feston ditën e sotme 35-vjetorin e lindjes. Në drejtim të Besit kanë vërshuar qindra urime, nga fansat e miqtë, por më i veçanti mes tyre është ai i bashkëshortes...

Besi e feston ditëlindjen në formë të veçantë

para një jave - Revista Kosovarja

Bes Kallaku bën festë të pazakontë për ditëlindje Nuk kishte si të mos organizonte një festë të bukur me rastin e 35-vjetorit të tij. Bes Kallaku nuk e ka mohuar asnjëherë faktin se është rritur në Bubq,...

Bes Kallaku bën festë të pazakontë për ditëlindje

para një jave - Kosova info

Nuk kishte si të mos organizonte një festë të bukur me rastin e 35-vjetorit të tij. Bes Kallaku nuk e ka mohuar asnjëherë faktin se është rritur në Bubq, përkundrazi ai gjithmonë ka treguar se është shumë...

Dashuria e Xhensila Myrtezajt dhe Bes Kallakut nëpërmjet fotove

para një jave - Insajderi

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe komediani Bes Kallaku, janë një nga çiftet më të dashura të publikut shqiptar. Çifti i martuar që tani janë edhe prindër të një vogëlusheje me emrin Ajka, janë gjithnjë...

Pamje për të mos u humbur! Brenda festës me aromë Bubqi të Bes Kallakut

para një jave - Almakos

Sot është një ditë e veçantë në familjen Kallaku, ndërsa Besi mbush jo pak por 35 vjeç. E në këtë përvjetor nuk kishte si të mos organizonte një festë të bukur. Sikundër ai nuk e ka mohuar asnjëherë faktin...

“Lumturia ime varet prej jush!”, Besi falenderon të afërmit për ditëlindje, s’harron as bashkëfshatarët

para një jave - ABC News

Ditën e sotme, Bes Kallaku feston 35-vjetorin e lindjes dhe në këtë ditë të veçantë Xhensila i bëri një dedikim mjaft të ëmbël duke publikuar disa fotografi të rrugëtimit të dashurisë së tyre, krahas së...

Bes Kallaku falenderon një për një njerëzit e afërt për ditëlindje, nuk harron as bashkëfshatarët e tij

para një jave - NOA

Bes Kallaku feston sot 35-vjetorin e lindjes dhe në këtë ditë speciale e para që nxitoi për ta uruar ishte bashkëshortja e tij, Xhensila Myrtezaj. Ajo ndau në Instagram, disa nga kujtimet më të bukura...

Pamje për të mos u humbur! Brenda festës me aromë Bubqi të Bes Kallakut

para një jave - 24 orë info

Sot është një ditë e veçantë në familjen Kallaku, ndërsa Besi mbush jo pak por 35 vjeç. E në këtë përvjetor nuk kishte si të mos organizonte një festë të bukur. Sikundër ai nuk e ka mohuar asnjëherë faktin...

Meta uron Bes Kallakun për ditëlindje, fotot e veçanta që poston

para një jave - LajmiFundit

Aktori i humorit Bes Kallaku, feston sot ditëlindjen. Një urim special ka ardhur sot për të nga i pari i Shtetit, Ilir Meta, i cili edhe më herët nuk e ka mohuar lidhjen e veçantë dhe miqësinë që ka me...

Sot është ditëlindja e Bes Kallakut, Xhensila urim të veçantë: Shpirti yt vazhdon të jetë…

para një jave - Standard

Ditën e sotme aktori i humorit Bes Kallaku feston ditëlindjen. Në këtë 35 vjetor, bashkëshortja e tij Xhensila Myrtezaj ka vendosur të ndajë me të gjithë disa nga momentet më të vyera pranë Besit. “Sot...

Meta uron Bes Kallakun për ditëlindje: Edhe 100 pranvera!

para një jave - Arbresh

Aktori i humorit, Bes Kallaku festoi këtë të premte 35-vjetorin e lindjes. Xhensila i dedikoi një urim të ngrohtë e plot dashuri, ndërsa nuk mungoi urimi as nga presidenti Ilir Meta. Në një postim në “Facebook”,...

Presidenti Meta uron për ditëlindje Bes Kallakun

para një jave - Gazeta Telegraf

Edhe 100 pranvera për Bes Kallakun ! Ka qenë ky urimi i Presidentit Meta për aktorin e humorit dhe këngëtarin Besart Kallaku. Kreu i shtetit postoi urimin në rrjetin social facebook së bashku me dy foto...

Përmbledh kujtimet e sukseset me disa fotografi, Besi reflekton për jetën në ditëlindjen e 35-të

para një jave - Lajmi.net

Një emër shumë i suksesshëm në kinematografinë shqiptare është edhe ai i Bes Kallakut, shkruan lajmi.net. Aktori sot feston ditëlindjen e 35-të, me këtë rast vendosi t’i thotë disa fjalë për ato që ka...

Me rastin e ditëlindjes së 35-të, Xhensila bën dedikimin më romantik për Besin

para një jave - OraInfo

Xhensila bën dedikimin më romantik për Besin me rastin e ditëlindjes së 35-të. Bes Kallaku ka marrë sot dedikimin më të ëmbël nga Xhensila. Ndërsa Bes Kallaku sot feston 35-vjetorin e lindjes ësht Xhensila...

Besi feston 35 vjetorin e lindjes, Xhensila i bën dedikimin më romantik

para një jave - Syri.net Kosova

Ditën e sotme, Bes Kallaku feston 35 vjetorin e lindjes, dhe sigurisht s’mund të mungonte urimi i bashkëshortes së tij. Xhensila ka ndarë në Instastory disa nga kujtimet më të bukura që ka me Besin. Në...

Bes Kallaku feston 35-vjetorin e lindjes, Xhensila tregon pse e dashuron, poston fotot më të ëmbla së bashku

para një jave - BalkanWeb

TIRANE Ditën e sotme këngëtari dhe humoristi shqiptar Bes Kallaku feston ditëlindjen. Në këtë 35 vjetor, bashkërtoja e tij Xhensila Myrtezaj ka vendosur të ndajë me të gjithë disa nga momentet më të vyera...

Bes Kallaku feston ditëlindjen, vëmendjen e marrin urimet e Xhensilës

para një jave - Shekulli

Publikuar më 20.11.2020 nga Shekulli Online Bes Kallaku feston sot 35-vjetorin e lindjes dhe nuk mund të mungonte urimi i Xhensilës. Myrtezaj ka ndarë në rrjete sociale disa nga kujtimet më të bukura që...

Bes Kallaku feston ditëlindjen, Xhensila i zbulon moshën dhe i…

para një jave - Indeks online

Ditën e sotme aktori i njohur Bes Kallaku feston ditëlindjen dhe këtë gjë e zbuluam nga postimet që këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka bërë në Instagramin e saj. Ajo ka zgjedhur disa foto nga momente të ndryshme...

Me rastin e ditëlindjes së 35-të, Xhensila bën dedikimin më romantik për Besin

para një jave - Infokusi

Xhensila bën dedikimin më romantik për Besin me rastin e ditëlindjes së 35-të. Bes Kallaku ka marrë sot dedikimin më të ëmbël nga Xhensila. Ndërsa Bes Kallaku sot feston 35-vjetorin e lindjes ësht Xhensila...

Bes Kallaku feston ditëlindjen, kështu e uron Xhensila

para një jave - Arbresh

Aktori e këngëtari i njohur, Bes Kallaku feston ditën e sotme 35-vjetorin e lindjes. Në drejtim të Besit kanë vërshuar qindra urime, nga fansat e miqtë, por më i veçanti mes tyre është ai i bashkëshortes...

Xhensila me dedikim të veçantë për Besin në ditëlindjen e 35-të: Ti që nuk lodhesh kurrë, kraharori paqes aty ku mbështetem pa frikë

para një jave - Telegrafi

Komediani dhe këngëtari shqiptar, Bes Kallaku, ditën e sotme (e premte) feston ditëlindjen e 35-të. Dhe me këtë rast, ai pranoi urime të shumta nga miqtë dhe kolegët e tij e po ashtu një dedikim special...

Bes Kallaku feston ditëlindjen, Xhensila i zbulon moshën dhe i…

para një jave - Klan

Bes Kallaku feston ditëlindjen, Xhensila i zbulon moshën dhe i… Ditën e sotme aktori i njohur Bes Kallaku feston ditëlindjen dhe këtë gjë e zbuluam nga postimet që këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka bërë...

Besi feston 35 vjetorin e lindjes, Xhensila i bën dedikimin më romantik

para një jave - Syri

Ditën e sotme, Bes Kallaku feston 35 vjetorin e lindjes, dhe sigurisht s’mund të mungonte urimi i bashkëshortes së tij. Xhensila ka ndarë në Instastory disa nga kujtimet më të bukura që ka me Besin. Në...

Xhensila me dedikim të veçantë për Besin në ditëlindjen e 35-të: Ti që nuk lodhesh kurrë, kraharori paqes aty ku mbështetem pa frikë

para një jave - Zhurnal

Komediani dhe këngëtari shqiptar, Bes Kallaku, ditën e sotme (e premte) feston ditëlindjen e 35-të. Dhe me këtë rast, ai pranoi urime të shumta nga miqtë dhe kolegët e tij e po ashtu një dedikim special...

Bes Kallaku feston 35 vjetorin e lindjes, Xhensila i bën dedikimin më romantik

para një jave - Syri

Ditën e sotme, Bes Kallaku feston 35 vjetorin e lindjes, dhe sigurisht s’mund të mungonte urimi i bashkëshortes së tij. Xhensila ka ndarë në Instastory disa nga kujtimet më të bukura që ka me Besin. Në...

Xhensila më e dashuruar se kurrë: Kështu ia uron ditëlindjen Besit

para një jave - Gazeta Metro

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe komediani Bes Kallaku, janë një nga çiftet më të dashura të publikut shqiptar. Çifti i martuar që tani janë edhe prindër të një vogëlusheje me emrin Ajka, janë gjithnjë...

Sytë zemra: Besi feston ditëlindjen, Xhensila e surprizon me urimin emocionues

para një jave - ABC News

Aktori shumë i dashur për publikun, Bes Kallaku feston sot ditëlindjen dhe mbush plot 35 vite. Nuk kishte se si në këtë ditë kaq speciale të mungonte edhe urimi i bashkëshortes së tij, Xhensilës. Ajo e...

“Sytë më me shkëlqim që kam parë”, Xhensila Myrtezaj bën dedikimin e bukur për ditëlindjen e Besit

para një jave - Mapo

Bes Kallaku feston sot 35-vjetorin e lindjes dhe sigurisht që urimi i Xhensilës qëndron “on top”. Myrtezaj ka ndarë në rrjete sociale disa nga kujtimet më të bukura që ka ndër vite me bashkëshortin e saj...

Xhensila bën dedikimin më romantik për Besin me rastin e ditëlindjes së 35-të

para një jave - Lajmi.net

Ndërsa Bes Kallaku sot feston 35-vjetorin e lindjes ësht Xhensila ajo që morri vëmendjen me publikimin e ëmbël në rrjete sociale, shkruan lajmi.net. Ajo ka ndarë në rrjete sociale disa nga kujtimet më...

Xhensila vjen me dedikim të veçantë për Besin në ditëlindjen e 35-të

para një jave - Malisheva TV

Komediani dhe këngëtari shqiptar, Bes Kallaku, ditën e sotme (e premte) feston ditëlindjen e 35-të. Dhe me këtë rast, ai pranoi urime të shumta nga miqtë dhe kolegët e tij e po ashtu një dedikim special...

Me fotot e papublikuara, Xhensila i bën Besit dedikimet më romantike që keni parë (FOTO LAJM)

para një jave - Albeu

Ata janë padyshim një ndër çiftet më të dashur të ekranti shqiptar dhe sot, në 35 vjetorin e lindje së Besit, Xhensila nuk mund të mungonte me urimin e saj më unik. "Do të më mungoje edhe nëse nuk do të...

para një jave - Ora news

Bes Kallaku feston sot ditëlindjen. Ai bën 35 vjeç dhe urimi që bashkëshortja e tij, Xhensila, i ka bërë, është një dedikim i dashurisë së vërtetë. Këngëtarja më e dashur për publikun ka ndarë në rrjete...

Me rastin e ditëlindjes së 35-të, Xhensila bën dedikimin më romantik për Besin

para një jave - Almakos

Xhensila bën dedikimin më romantik për Besin me rastin e ditëlindjes së 35-të. Bes Kallaku ka marrë sot dedikimin më të ëmbël nga Xhensila. Ndërsa Bes Kallaku sot feston 35-vjetorin e lindjes ësht Xhensila...

Besi feston 35 vjetorin e lindjes, Xhensila i bën dedikimin më romantik (FOTO)

para një jave - Lajme.al

Ditën e sotme, Bes Kallaku feston 35 vjetorin e lindjes, dhe sigurisht s’mund të mungonte urimi i bashkëshortes së tij. Xhensila ka ndarë në Instastory disa nga kujtimet më të bukura që ka me Besin. Në...

Xhensila i bën dedikimin më romantik Besit për ditëlindje: Sytë më me dritë që kam parë

para një jave - Almakos

Aktori i dashur i humorit Bes Kallaku feston sot 35-vjetorin e lindjes dhe sigurisht që urimi i Xhensilës nuk kishte si të mungonte. Xhensila ka ndarë në rrjete sociale disa nga kujtimet më të bukura që...

Xhensila bën urimin më romantik për ditëlindjen e Besit

para një jave - Lexo

Bes Kallaku feston sot 35-vjetorin e lindjes dhe sigurisht që urimi i Xhensilës qëndron “on top”. Myrtezaj ka ndarë në rrjete sociale disa nga kujtimet më të bukura që ka ndër vite me bashkëshortin e saj...

Xhensila i bën dedikimin më romantik Besit për ditëlindje: Sytë më me dritë që kam parë

para një jave - 24 orë info

Aktori i dashur i humorit Bes Kallaku feston sot 35-vjetorin e lindjes dhe sigurisht që urimi i Xhensilës nuk kishte si të mungonte. Xhensila ka ndarë në rrjete sociale disa nga kujtimet më të bukura që...

Sot është ditëlindja e Bes Kallakut, Xhensila urim të veçantë: Shpirti yt vazhdon të jetë 3.5 vjeç

para një jave - Gazeta Telegraf

Ditën e sotme aktori i humorit Bes Kallaku feston ditëlindjen. Në këtë 35 vjetor, bashkëshortja e tij Xhensila Myrtezaj ka vendosur të ndajë me të gjithë disa nga momentet më të vyera pranë Besit. “Sot...

Xhensila Myrtezaj bën dedikimin më romantik për Besin dhe na emocionoi të gjithëve

para një jave - Lexo

Bes Kallaku feston sot 35-vjetorin e lindjes dhe sigurisht që urimi i Xhensilës qëndron “on top”. Myrtezaj ka ndarë në rrjete sociale disa nga kujtimet më të bukura që ka ndër vite me bashkëshortin e saj...

Xhensila bën dedikimin më romantik për Besin dhe na emocionoi të gjithëve

para një jave - Lexo

Bes Kallaku feston sot 35-vjetorin e lindjes dhe sigurisht që urimi i Xhensilës qëndron “on top”. Myrtezaj ka ndarë në rrjete sociale disa nga kujtimet më të bukura që ka ndër vite me bashkëshortin e saj...

Xhensila e uron Besin për ditëlindje: Do të më mungoje edhe nëse nuk do të takoja kurrë

para një jave - Revista Kosovarja

Jo rrallëherë kemi parë dedikime të bukura që dyshja e famshme i bëjnë njëri-tjetrit. Duke e shprehur dashurinë në forma të ndryshme, ata i zgjedhin datat speciale për të treguar se sa të bekuar janë që...

“Ti që nuk lodhesh kurrë, ti që gjithmonë…”, Xhensila Myrtezaj bën dedikimin e bukur për ditëlindjen e Besit

para një jave - ElbasaniPlus

Bes Kallaku feston sot 35-vjetorin e lindjes dhe sigurisht që urimi i Xhensilës qëndron “on top”. Ajo ka ndarë në rrjete sociale disa nga kujtimet më të bukura që ka ndër vite me bashkëshortin e saj dhe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK