Notat e lojtarëve, Manchester United 1-0 WBA: Fernandes lojtar i ndeshjes

para një jave - Telegrafi

Manchester United ka arritur të marr një fitore të vështirë ndaj WBA-së në “Old Trafford” me rezultat të ngushtë 1-0. Golin e vetëm për Manchester United e ka shënuar Bruno Fernandes nga pika e bardhë...

Manchester United fiton ndaj WBA, vendos goli nga penalltia i Fernandes

para një jave - Telegrafi

Manchester United ka arritur të marr një fitore të vështirë ndaj WBA-së në “Old Trafford” me rezultat të ngushtë 1-0. Ndeshja nisi më mirë për Manchester United që kishte dy raste të mira me Anthony Martialin,...

Manchester United i mjafton një penallti i Fernandes ndaj West Bromwich

para një jave - Albeu

Manchester Unitedi ka arkëtuar me mjaftë vështirësi pikë t e plota në shtëpi ndaj West Bromwich Albion. "Djajtë e Kuq" fituan me rezultat minimal 1 – 0, shkruan lajmi.net. Ishte ylli i skuadrës Bruno Fernandes...

Manchester United – West Brom, notat e futbollistëve

para një jave - GazetaBlic

Manchester United ka fituar minimalisht ndaj West Brom, për të regjistruar edhe fitoren e katërt këtë edicion. Mjaftoi një penallti e konvertuar me sukses në gol nga Bruno Fernandes për tri pikë të reja...

VIDEO/ Fitorja e dytë radhazi në kampionat, United i falet një portugezi

para një jave - ABC News

Manchester United vuajti përballë WBA, por në fund ia doli të fitonte dhe të merrte tre pikët e radhës në kampionat. Djemtë e Ole Gunnar Solskjaer mposhtën 1-0 skuadrën e kroatit Bilic në “Old Trafford”....

Manchester United me mezi, kthjellet sadopak

para një jave - GazetaBlic

Manchester United ka fituar minimalisht ndaj West Brom, për të regjistruar edhe fitoren e katërt këtë edicion. Mjaftoi një penallti e konvertuar me sukses në gol nga Bruno Fernandes për tri pikë të reja...

Unitedit i mjafton një gol për ta mposhtur West Bromit

para një jave - Zeri

Ka përfunduar takimi ndërmjet Manchester United dhe West Brom i zhvilluar në “Old Trafford”, raporton “Zeri.info”. Ka mjaftuar goli nga pika e bardhë e penalltisë e realizuar nga mesfushori portugez, Bruno...

Video: Manchesteri United i vakët, i falet penalltisë të Fernandes

para një jave - Telesport

Manchester United e ka mbyllur me fitoren ndeshjen kundër West Bromwich Albion me rezultatin 1-0. “Djajtë e kuq” morën 3 pikë të arta, pavarësisht se nuk shkëlqyen në fushën e blertë. Pjesa e parë e ndeshjes...

Video: Bruno Fernandes nuk gabon nga penalltia, Manchesteri në avantazh

para një jave - Telesport

Manchester United ka gjetur golin në ndeshjen kundër West Bromwich Albion. “Djajtë e kuq” kanë kaluar në avantazh në sfidën kundër Albion në minutën e 56′. Mesfushori Bruno Fernandes ka gjetur golin me...

Penallti në takimin Manchester United – West Brom

para një jave - GazetaBlic

Manchester United ka kaluar në epërsi përballë West Bromit. Bruno Fernandes shënoi nga pika e bardhë e përsëritur, pasi dështoi herën e parë, por që gjyqtari e cilësoi si jo të rregullt, për shkak të lëvizjes...

Manchester United shënon golin e parë ndaj West Brom

para një jave - Zeri

Manchester United ka arritur të kalojë në avantazh ndaj West Bromit në ndeshjen e vlefshme për javën e nëntë në Premierligë, raporton “Zeri.info”. Është portugezi, Bruno Fernandes që ka shënuar nga pika...

Mbyllet pjesa e parë Manchester United – West Brom, mësoni rezultatin

para një jave - GazetaBlic

Është mbyllur para pak çastesh pjesa e parë e duelit të mbrëmjes në Premier Ligë, Manchester United – West Brom. Ky 45 minutësh përfundoi ashtu siç edhe ia filloi, pra me rezultat të bardhë, 0-0, përcjell...

United mbyll pjesën e parë pa gola ndaj West Brom

para një jave - Zeri

Ka përfunduar pjesa e parë në takimin që po zhvillohet në “Old Trafford” ndërmjet Manchester United dhe West Brom, raporton “Zeri.info”. Rezultati i 45 minutave të para është 0:0 me Unitedin që po e dominon...

Formacionet zyrtare, Manchester United – WBA

para një jave - Telegrafi

Manchester United do të jetë nikoqirë i WBA-së në kuadër të javës së nëntë në Ligën Premier. United që ka zhvilluar shtatë ndeshje është në vendin e 14-të me vetëm 10 pikë. Në anën tjetër WBA janë në vendin...

Manchester United - West Bromwich Albion, publikohen formacionet zyrtare

para një jave - Zeri

Manchester Unitedi është nikoqir i West Bromwich Albion, në kuadër të xhiros së nëntë të Premierligës. Vendasit këtë edicion nuk janë në formën që pritej, andaj duan vetëm fitore që të ngritën në pjesën...

Manchester Unitedi i falet Fernandesit, fiton ndaj West Brom

para një jave - Lajmi.net

“Djajtë e Kuq” fituan me rezultat minimal 1 – 0, shkruan lajmi.net. Ishte ylli i skuadrës Bruno Fernandes që realizoi nga pika e bardhë (56′). Ky gol për vendasit vlen tri pikë, që iu ndihmojnë të ngritën...

Formacionet zyrtare: Manchester United – West Brom

para një jave - GazetaBlic

Manchester United nuk e ka filluar edhe aq mirë këtë edicion të garave, andaj sonte do të synojë ta bëjë një gjë të tillë. Përballë do ta ketë skuadrën e papërshtatshme, West Brom, por me “Djajtë e Kuq”...

VIDEO/ Mjafton një gol, Man United ”rrëmben” 3 pikë

para një jave - Newsport

Mjafton një gol. Manchester United ai ka dalë të  marrë një fitore jetike sot në shtëpi ndaj West Brom.  Goli i vetëm i takimit është shënuar nga Fernandes,  me anë të një penalltie në minutën e 56-të....

Manchester United fiton ndaj WBA, vendos goli nga penalltia i Fernandes

para një jave - 24 orë info

Manchester United ka arritur të marr një fitore të vështirë ndaj WBA-së në “Old Trafford” me rezultat të ngushtë 1-0. Ndeshja nisi më mirë për Manchester United që kishte dy raste të mira me Anthony Martialin,...

Manchester fitore të vështirë kundër West Brom, falë një penalltie

para një jave - Kosova info

Manchester United mezi ka arritur fitore kundër West Bromwhich Albion, në ndeshjen që u luajt në Old Trafford. I vetmi gol që u shënua nga penalltia nga Bruno Fernandes, pas tentimit të tij të dytë- pasi...

Man United fiton falë një penalltie të shënuar nga Fernandes

para një jave - Periskopi

Manchester Unitedi ka arkëtuar me mjaftë vështirësi pikët e plota në shtëpi ndaj West Bromwich Albion. “Djajtë e Kuq” fituan me rezultat minimal 1 – 0. Ishte ylli i skuadrës Bruno Fernandes që realizoi...

Manchester United kalon në epërsi prapë fal një penalltie

para një jave - Kosova info

Manchester United ka kaluar në epërsi prapë në saj të një penalltie E si zakonisht nga pika e bardhë i saktë është treguar Bruno Fernandes por ai e huqi penalltinë herën e parë por arbitri e përsëriti...

Man United më në fund kalon në epërsi kundër WBA, shënon ai që realizon gjithmonë nga penalltitë

para një jave - Periskopi

Bruno Fernandes ka kaluar Manchester Unitedin në epërsi kundër West Bromwich Albionit, në ndeshjen e vlefshme për javën e nëntë në Premier League. Bruno Fernandes ka realizuar nga penalltia në minutën...

Formacionet zyrtare: Manchester United – West Brom

para një jave - Lajmi.net

Vendasit këtë edicion nuk janë në formën që pritej, andaj duan vetëm fitore që të ngritën në pjesën e epërme të tabelës, shkruan lajmi.net. Ndërsa, mysafirët kërkojnë rezultat pozitiv me shpresën të largohen...

Manchester United kërkon këndellje kundër vendit të fundit, formacionet zyrtare

para një jave - Kosova info

Manchester United pret sonte në Old Trafford skuadrën e Ëest Brom Albion në përpjekje për t’u kthyer tek rezultatet pozitive United është në vendin e 14 dhe nga 7 ndeshje kanë tubuar vetëm 10 pikë. Rashford,...

Manchester United – West Brom, formacionet zyrtare

para një jave - Malisheva TV

Manchester Unitedi është nikoqir i West Bromwich Albion, në kuadër të xhiros së nëntë të Premierligës. Vendasit këtë edicion nuk janë në formën që pritej, andaj duan vetëm fitore që të ngritën në pjesën...

Man United – WBA: Publikohen formacionet zyrtare

para një jave - Periskopi

Manchester United do të jetë nikoqirë i WBA-së në kuadër të javës së nëntë në Ligën Premier. United që ka zhvilluar shtatë ndeshje është në vendin e 14-të me vetëm 10 pikë. Në anën tjetër WBA janë në vendin...

Manchester Unted konfirmon sulmin kibernetik: Krim i organizuar

para një jave - Telegrafi

Manchester United ka lëshuar një njoftim ku thuhet se kanë qenë cak i një sulmi kibernetike si krim i organizuar. “Manchester United mund të konfirmojë se kemi qenë cak i një sulmi kibernetike në sistemin...

Manchester Unted konfirmon sulmin kibernetik: Krim i organizuar

para një jave - Malisheva TV

Manchester United ka lëshuar një njoftim ku thuhet se kanë qenë cak i një sulmi kibernetik si krim i organizuar. “Manchester United mund të konfirmojë se kemi qenë cak i një sulmi kibernetik në sistemin...

Manchester United sulmohet ditën e ndeshjes, hakerat i bëjnë gjëmën

para një jave - Telesport

Sonte, prej orën 21:00, do të luhet Manchester United-West Bromëich, ndeshje e vlefshme për javën e nëntë të Premier League. Klubi nga “Old Trafford” konfirmoi përmes një deklarate zyrtare se ishte viktimë...

Rikthehet Premier League me një super ndeshje

para një jave - Insajderi

Pas një pauze për shkak të ndeshjeve të kombëtarëe sot do të rikthehet Premier League angleze. Ndeshja kryesore zhvillohet duke filluar nga ora 16:30, ku Tottenham e pret Manchester City-n. Ndërsa Chelsea...

Befasojnë piratët e internetit, viktima është klubi i madh anglez

para një jave - ABC News

Manchester United ka pësuar në orët e fundit një sulm kibernetik në sistemin e saj. Ka qenë vetë klubi që ka konfirmuar lajmin përmes një deklarate zyrtare, në të cilën shkruhet se sulmi është identifikuar....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK