Policja shqiptare dhe foshnja e saj dy vjeçare vdesin në aksident

para 3 dite - Zhurnal

Një police 38-vjeçare me origjinë shqiptare dhe vajza e saj dy-vjeçare, kanë humbur jetën si pasojë e një aksidenti të ndodhur gjatë pasdites së djeshme në Kretë të Greqisë, transmeton Insajderi. Automjeti...

Aksident i rëndë në Greqi, vdes shqiptarja dhe vajza e saj 2-vjeçare

para 3 dite - Tetova Sot

Një aksident tragjik ndodhi dje pasdite në Kretë të Greqisë, ku një automjet që drejtohej nga një person me origjinë shqiptare u përplas me një makinë të një fabrike vaji dhe më pas doli nga rruga. Për...

Policja shqiptare dhe foshnja e saj dy vjeçare vdesin në aksident

para 3 dite - Insajderi

Një police 38-vjeçare me origjinë shqiptare dhe vajza e saj dy-vjeçare, kanë humbur jetën si pasojë e një aksidenti të ndodhur gjatë pasdites së djeshme në Kretë të Greqisë, transmeton Insajderi. Automjeti...

Aksident i rëndë në Greqi, vdes shqiptarja dhe vajza e saj 2-vjeçare

para 3 dite - Bota Sot

Një aksident tragjik ndodhi dje pasdite në Kretë të Greqisë, ku një automjet që drejtohej nga një person me origjinë shqiptare u përplas me një makinë të një fabrike vaji dhe më pas doli nga rruga. Për...

Vdes policja shqiptare 38 vjeçare me vajzë 2 vjeç, në aksident në Greqi

para 3 dite - Indeks online

Një aksident tragjik ndodhi dje pasdite në Kretë të Greqisë, ku një automjet që drejtohej nga një person me origjinë shqiptare u përplas me një makinë të një fabrike vaji dhe më pas doli nga rruga. Për...

Aksident i rëndë në Greqi, vdes shqiptarja dhe vajza e saj 2 vjeçare

para 3 dite - RTK

Aksident i rëndë në Greqi, vdes shqiptarja dhe vajza e saj 2 vjeçare Një aksident tragjik ndodhi dje pasdite në Kretë të Greqisë, ku një automjet që drejtohej nga një person me origjinë shqiptare u përplas...

Greqi: Vdes në një aksident policja shqiptare dhe foshnja e saj dy vjeçare

para 3 dite - Lajmi.net

Një automjet që drejtohej nga një person me origjinë shqiptare u përplas me një makinë të një fabrike vaji dhe më pas doli nga rruga. Si pasojë humbën jetën një police 38-vjeçare dhe vajza e saj dy vjeçare....

Vdes në një aksident policja shqiptare dhe foshnja e saj dy vjeçare

para 3 dite - Ekonomia Online

Një aksident tragjik ndodhi pasditen e djeshme në Kretë të Greqisë. Një automjet që drejtohej nga një person me origjinë shqiptare u përplas me një makinë të një fabrike vaji dhe më pas doli nga rruga....

Greqi: Vdes në një aksident policja shqiptare dhe foshnja e saj dy vjeçare

para 3 dite - Zyrtare

Një aksident tragjik ndodhi pasditen e djeshme në Kretë të Greqisë. Një automjet që drejtohej nga një person me origjinë shqiptare u përplas me një makinë të një fabrike vaji dhe më pas doli nga rruga....

Vdes policja shqiptare 38 vjeçare me vajzën 2 vjeç, në aksident në Greqi

para 3 dite - Revista Kosovarja

Një aksident tragjik ndodhi dje pasdite në Kretë të Greqisë, ku një automjet që drejtohej nga një person me origjinë shqiptare u përplas me një makinë të një fabrike vaji dhe më pas doli nga rruga. Për...

Tragjike! Policja dhe vajza 2 vjeçe shuhen në aksident, shpëton shoferi shqiptar

para 3 dite - Bota Sot

Një aksident tragjik ndodhi pasditen e sotme në Kretë të Greqisë, ku një automjet që drejtohej nga një person me origjinë shqiptare u përplas me një makinë të një fabrike vaji dhe më pas doli nga rruga....

Makinën e drejtonte shqiptari, aksident i frikshëm në Kretë, vdes grekja me të bijën

para 3 dite - ABC News

Një aksident tragjik ndodhi pasditen e sotme në Kretë të Greqisë. Një automjet që drejtohej nga një person me origjinë shqiptare u përplas me një makinë të një fabrike vaji dhe më pas doli nga rruga. Për...

Makinën e drejtonte shqiptari, aksident i frikshëm në Kretë, vdes policja greke me të bijën

para 3 dite - ABC News

Një aksident tragjik ndodhi mbrëmjen e sotme në Kretë të Greqisë. Një automjet që drejtohej nga një person me origjinë shqiptare u përplas me një makinë të një fabrike vaji dhe më pas doli nga rruga. Për...

Tragjedia në Kretë, oficerja e policisë dhe vajza 2 vjeçe shuhen në aksident

para 3 dite - Tetova Sot

Një aksident tragjik u regjistrua pasditen e të martës, 12 janar, në Kretë, ku nënë e bijë humbën jetën pasi makina e tyre u përplas me një automjet bujqësor të një fabrike vaji. Ngjarja e rëndë u shënua...

Tragjedia në Kretë, oficerja e policisë dhe vajza 2 vjeçe shuhen në aksident, mjeti tjetër drejtohej nga një shqiptar

para 3 dite - Ora news

Një aksident tragjik u regjistrua pasditen e të martës, 12 janar, në Kretë, ku nënë e bijë humbën jetën pasi makina e tyre u përplas me një automjet bujqësor të një fabrike vaji. Ngjarja e rëndë u shënua...

Tragjike në Kretë! Oficerja e policisë dhe vajza 2 vjeçe vdesin në aksident, mjeti tjetër drejtohej nga një shqiptar

para 3 dite - Dosja.al

Pamje nga vendi i ngjarjes dhe viktima 12 Janar, 2021 22:30 GREQI- Një aksdient tragjik ka ndodhur pasditen e sotme në Kretë, ku si pasojë kanë humbur jetën nënë e bijë. Viktimat sihin përkatësisht të...

Aksident tragjik në Greqi/ Kamioni përplas për vdekjen policen dhe vajzën 2-vjeçare

para 4 dite - Syri

Një aksident tragjik ka ndodhur në Kretë të Greqisë, ku humbën jetën dy persona. Rreth orës 17:28, një kamion që transportonte vaj u përplas me një makinë, në të cilën ndodheshin nëna me vajzën 2-vjecare....

Aksident tragjik në Kretë, vdes nëna police dhe vajza 2-vjeçare

para 4 dite - FaxWeb

Një aksident tragjik ka ndodhur në Kretë të Greqisë, ku humbën jetën dy persona. Rreth orës 17:28, një kamion që transportonte vaj u përplas me një makinë, në të cilën ndodheshin nëna me vajzën 2-vjecare....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK