Chelsea është e gatshme që të shkarkojë Lampardin nëse humbin sonte ndaj Leicesterit

para një muaji - Telegrafi

Frank Lampard është nën presion që të shpëtojë punën e tij te Chelsea. Trajneri anglez shpenzoi mbi 200 milionë euro në verën e kaluar për transferime, mirëpo po i mungojnë rezultatet e mira. Chelsea është...

Nje humbje sonte ndaj Leicesterit do të ishte fatale për Lampard

para një muaji - GazetaBlic

Frank Lampard pritet të shkarkohet nga posti i trajnerit të Chelseas. Mediat britanike shkruajnë se largimi i Lampard është i sigurt nëse të kaltrit e Londrës sot pësojnë disfatë kundër Leicester City....

Nje humbje sonte ndaj Licesterit do të ishte fatale për Lampard

para një muaji - Albeu

Frank Lampard pritet të shkarkohet nga posti i trajnerit të Chelseas. Mediat britanike shkruajnë se largimi i Lampard wshtw i sigurt nwse tw kaltrit e Londrës sot pësojnë disfatë kundër Leicester City....

Lampard do të shkarkohet, nëse Chelsea sot humb kundër Leicester

para një muaji - Syri

Frank Lampard pritet të shkarkohet nga posti i trajnerit të Chelseas. Mediat britanike shkruajnë se largimi i Lampard wshtw i sigurt nwse tw kaltrit e Londrës sot pësojnë disfatë kundër Leicester City....

A po rrezikohet?

para një muaji - Bota Sot

Lampard Frank Lampard do të shkarkohet nga posti i trajnerit të Chelseat, nëse të kaltrit e Londrës pësojnë disfatë kundër Leicester City sonte në udhëtim, sipas mediave britanike. Leicester është nikoqir...

Një humbje sonte ndaj Licesterit do të ishte fatale për Lampard

para një muaji - Tetova Sot

Frank Lampard pritet të shkarkohet nga posti i trajnerit të Chelseas. Mediat britanike shkruajnë se largimi i Lampard wshtw i sigurt nwse tw kaltrit e Londrës sot pësojnë disfatë kundër Leicester City....

Lampard rrezikon që sonte ta marrë telefonatën e shkarkimit

para një muaji - KosovaPress

Chelsea është i gatshëm të shkarkojë Frank Lampardin nëse humb sonte ndaj Leicester Cityt, pretendon talkSPORT. Legjenda e “Bluve” të Londrës ka qenë nën presion këtë sezon pasi përkundër investimeve në...

Chelsea është e gatshme që të shkarkojë Lampardin nëse humbin sonte ndaj Leicesterit

para një muaji - Ekonomia Online

Frank Lampard është nën presion që të shpëtojë punën e tij te Chelsea. Trajneri anglez shpenzoi mbi 200 milionë euro në verën e kaluar për transferime, mirëpo po i mungojnë rezultatet e mira. Chelsea është...

Lampard do të shkarkohet, nëse Chelsea sot humb kundër Leicester

para një muaji - Arbresh

Frank Lampard pritet të shkarkohet nga posti i trajnerit të Chelseas. Mediat britanike shkruajnë se largimi i Lampard wshtw i sigurt nwse tw kaltrit e Londrës sot pësojnë disfatë kundër Leicester City....

Lampard do të shkarkohet sonte, nëse Chelsea humb kundër Leicester

para një muaji - Periskopi

Frank Lampard do të shkarkohet nga posti i trajnerit të Chelseat, nëse të kaltrit e Londrës pësojnë disfatë kundër Leicester City sonte në udhëtim, sipas mediave britanike. Leicester është nikoqir i Chelseat...

Leicester City-Chelsea, derbi i javës së 18 në Premier Ligën angleze

para një muaji - KosovaPress

Liga më atraktive në botë e njohur ndryshe edhe si Premier Liga angleze, rikthehet sot me dy ndeshje interesante në kuadër të xhiros së 18. West Ham pret në shtëpi skuadrën e West Brom, ndërsa ndeshja...

Lampard do të shkarkohet sonte, nëse Chelsea humb kundër Leicester

para një muaji - Ekonomia Online

Frank Lampard do të shkarkohet nga posti i trajnerit të Chelseat, nëse të kaltrit e Londrës pësojnë disfatë kundër Leicester City sonte në udhëtim, sipas mediave britanike. Leicester është nikoqir i Chelseat...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK