Horoskopi ditor, 23 shkurt 2021

para një jave - TV21

Dashi Kjo nuk është një prej ditëve më të mira, pasi ka diçka që ju shqetëson. Ndjeni një ndryshim të fortë prej pak kohësh, dhe personat që ju rrethojnë nuk po ju njohin. Ky nuk është një moment i mirë...

A është jeta juaj magjike?

para një jave - Bota Sot

Ju nuk keni nevojë të mendoheni shumë për të thënë se sa mirënjohës jeni treguar në jetën tuaj deri më sot. Thjesht hidhni një sy jetës suaj në disa drejtime: paratë, shëndeti, kënaqësia, karriera, familja...

Si të përgjigjeni në pyetjen “Cila pjesë e pozitës ju duket më sfiduesja?”

para një jave - Bota Sot

Intervista është mjeti më i rëndësishëm që përdoret nga punëdhënësi, për t’i vlerësuar kandidatët, se cili prej tyre është i duhuri që t’i përshtatet pozitës. Njëra ndër mënyrat është edhe të shikojë se...

Horoskopi ditor, e martë 23 shkurt 2021

para një jave - Shekulli

Publikuar më 23.02.2021 nga Daniela Grrica Dashi Kjo nuk është një prej ditëve më të mira, pasi ka diçka që ju shqetëson. Ndjeni një ndryshim të fortë prej pak kohësh, dhe personat që ju rrethojnë nuk...

Horoskopi 23 Shkurt 2021, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para një jave - Ora news

Dashi Kjo nuk është një prej ditëve më të mira, pasi ka diçka që ju shqetëson. Ndjeni një ndryshim të fortë prej pak kohësh, dhe personat që ju rrethojnë nuk po ju njohin. Ky nuk është një moment i mirë...

Horoskopi 23 shkurt, zbuloni surprizat që kanë rezervuar yjet për sot

para një jave - ABC News

Dashi Përgjegjësia dhe ndjenja e detyrës janë të rëndësishme në çështjet financiare të të lindurve të kësaj shenje. Ju nuk duhet të prisni rendiment të madh, por me siguri mund të shpresoni për të ruajtur...

Horoskopi për ditën e martë, 23 shkurt 2021

para një jave - Vizion Plus

Dashi Kjo nuk është një prej ditëve më të mira, pasi ka diçka që ju shqetëson. Ndjeni një ndryshim të fortë prej pak kohësh, dhe personat që ju rrethojnë nuk po ju njohin. Ky nuk është një moment i mirë...

Horoskopi 23 Shkurt 2021/ Ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para një jave - Java News

Dashi Kjo nuk është një prej ditëve më të mira, pasi ka diçka që ju shqetëson. Ndjeni një ndryshim të fortë prej pak kohësh, dhe personat që ju rrethojnë nuk po ju njohin. Ky nuk është një moment i mirë...

Horoskopi ditor, e martë 23 shkurt 2021

para një jave - Bota Sot

Dashi Përgjegjësia dhe ndjenja e detyrës janë të rëndësishme në çështjet financiare të të lindurve të kësaj shenje. Ju nuk duhet të prisni rendiment të madh, por me siguri mund të shpresoni për të ruajtur...

Horoskopi ditor, e martë 23 shkurt 2021

para një jave - Periskopi

Dashi Përgjegjësia dhe ndjenja e detyrës janë të rëndësishme në çështjet financiare të të lindurve të kësaj shenje. Ju nuk duhet të prisni rendiment të madh, por me siguri mund të shpresoni për të ruajtur...

Si të përgjigjeni në pyetjen “Cila pjesë e pozitës ju duket më sfiduesja?”

para një jave - KosovaPress

Intervista është mjeti më i rëndësishëm që përdoret nga punëdhënësi, për t’i vlerësuar kandidatët, se cili prej tyre është i duhuri që t’i përshtatet pozitës. Njëra ndër mënyrat është edhe të shikojë se...

Horoskopi i të martës, çfarë kanë parashikuar yjet për ditën e sotme

para një jave - FaxWeb

Dashi Kjo nuk është një prej ditëve më të mira, pasi ka diçka që ju shqetëson. Ndjeni një ndryshim të fortë prej pak kohësh, dhe personat që ju rrethojnë nuk po ju njohin. Ky nuk është një moment i mirë...

Horoskopi i të martës/ Shenjat që do të lenë mënjanë inatet dhe ndarjet

para një jave - Syri.net Kosova

Dashi Kjo nuk është një prej ditëve më të mira, pasi ka diçka që ju shqetëson. Ndjeni një ndryshim të fortë prej pak kohësh, dhe personat që ju rrethojnë nuk po ju njohin. Ky nuk është një moment i mirë...

Horoskopi i të martës/ Shenjat që do të lenë mënjanë inatet dhe ndarjet

para një jave - Syri

Dashi Kjo nuk është një prej ditëve më të mira, pasi ka diçka që ju shqetëson. Ndjeni një ndryshim të fortë prej pak kohësh, dhe personat që ju rrethojnë nuk po ju njohin. Ky nuk është një moment i mirë...

Testi psikologjik i origjinës tënde emocionale

para një jave - Bota Sot

Në këtë test jepen disa figura që kanë dy simbole, e para lidhet me botën e jashtme dhe e dyta me botën e brendshme. Fillimisht, për secilin prej nesh, bota e jashtme përfaqësohet nga familja. Kur vijmë...

Horoskopi ditor, e martë 23 shkurt 2021

para një jave - Indeks online

Dashi Përgjegjësia dhe ndjenja e detyrës janë të rëndësishme në çështjet financiare të të lindurve të kësaj shenje. Ju nuk duhet të prisni rendiment të madh, por me siguri mund të shpresoni për të ruajtur...

Horoskopi ditor, e martë 23 shkurt 2021

para një jave - Revista Kosovarja

Dashi Përgjegjësia dhe ndjenja e detyrës janë të rëndësishme në çështjet financiare të të lindurve të kësaj shenje. Ju nuk duhet të prisni rendiment të madh, por me siguri mund të shpresoni për të ruajtur...

Horoskopi ditor, 22 shkurt 2021

para një jave - TV21

Dashi Parashikohet një ditë, gjatë së cilës duhet të bëni qartësi lidhur me ndjenjat tuaja. Do ju duhet të menaxhoni një situatë nervozizmi dhe mundimi. Nëse keni përkrah dikë, përfitoni dhe kaloni më...

Horoskopi për ditën e hënë, 22 shkurt 2021

para një jave - Vizion Plus

Dashi Parashikohet një ditë, gjatë së cilës duhet të bëni qartësi lidhur me ndjenjat tuaja. Do ju duhet të menaxhoni një situatë nervozizmi dhe mundimi. Nëse keni përkrah dikë, përfitoni dhe kaloni më...

Horoskopi javor 22- 28 shkurt 2021

para një jave - Revista Kosovarja

Çfarë ju pret gjatë shtatë ditëve të ardhshme në punë dhe në dashuri, a do të kaloni mirë me familjarët, si do t’ju shërbejë shëndeti dhe a do të bëni investime Lexoni horoskopin e përgatitur dhe shfrytëzojeni...

Nga leximi te bërja e dushit/ Disa këshilla si mund ta filloni ditën tuaj në mënyrën më të mirë

para një jave - BalkanWeb

Kur zgjohemi herët dita është më e gjatë dhe kemi kohë në dispozicion për të bërë më shumë gjëra. Këto janë disa aktivitete që mund të bëni për ta shfrytëzuar në maksimum ditë tuaj. Shmangni me çdo kusht...

Horoskopi ditor, e hënë 22 shkurt 2021

para një jave - Shekulli

Publikuar më 22.02.2021 nga Daniela Grrica Dashi Parashikohet një ditë, gjatë së cilës duhet të bëni qartësi lidhur me ndjenjat tuaja. Do ju duhet të menaxhoni një situatë nervozizmi dhe mundimi. Nëse...

Horoskopi 22 shkurt, kjo ditë parashikon mundësi të shumta për njohje të reja, zbuloni surprizat

para një jave - ABC News

Dashi Parashikohet një ditë, gjatë së cilës duhet të bëni qartësi lidhur me ndjenjat tuaja. Do ju duhet të menaxhoni një situatë nervozizmi dhe mundimi. Nëse keni përkrah dikë, përfitoni dhe kaloni më...

Horoskopi javor për periudhën nga 22 shkurt – 01 mars

para një jave - Bota Sot

Çfarë ju pret gjatë shtatë ditëve të ardhshme në punë dhe në dashuri, a do të kaloni mirë me familjarët, si do t’ju shërbejë shëndeti dhe a do të bëni investime Lexoni horoskopin e përgatitur dhe shfrytëzojeni...

Horoskopi 22 Shkurt 2021/ Ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para një jave - Java News

Dashi Parashikohet një ditë, gjatë së cilës duhet të bëni qartësi lidhur me ndjenjat tuaja. Do ju duhet të menaxhoni një situatë nervozizmi dhe mundimi. Nëse keni përkrah dikë, përfitoni dhe kaloni më...

Horoskopi javor për periudhën nga 22 shkurt – 01 mars

para një jave - Telegrafi

Çfarë ju pret gjatë shtatë ditëve të ardhshme në punë dhe në dashuri, a do të kaloni mirë me familjarët, si do t’ju shërbejë shëndeti dhe a do të bëni investime Lexoni horoskopin e përgatitur dhe shfrytëzojeni...

Horoskopi 22 Shkurt 2021, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para një jave - Ora news

Dashi Parashikohet një ditë, gjatë së cilës duhet të bëni qartësi lidhur me ndjenjat tuaja. Do ju duhet të menaxhoni një situatë nervozizmi dhe mundimi. Nëse keni përkrah dikë, përfitoni dhe kaloni më...

Ajo çfarë duhet të bëni çdo mëngjes para orës 10

para një jave - Syri.net Kosova

Kur zgjohemi herët dita është më e gjatë dhe kemi kohë në dispozicion për të bërë më shumë gjëra. Këto janë disa aktivitete që mund të bëni për ta shfrytëzuar në maksimum ditë tuaj. Shmangni me çdo kusht...

Nga leximi te bërja e dushit – Disa këshilla për fillimin e ditës tuaj

para një jave - Mapo

Kur zgjohemi herët dita është më e gjatë dhe kemi kohë në dispozicion për të bërë më shumë gjëra. Këto janë disa aktivitete që mund të bëni për ta shfrytëzuar në maksimum ditë tuaj. Shmangni me çdo kusht...

Ajo çfarë duhet të bëni çdo mëngjes para orës 10

para një jave - Syri

Kur zgjohemi herët dita është më e gjatë dhe kemi kohë në dispozicion për të bërë më shumë gjëra. Këto janë disa aktivitete që mund të bëni për ta shfrytëzuar në maksimum ditë tuaj. Shmangni me çdo kusht...

Horoskopi për ditën e Hënë, 22 Shkurt 2021

para një jave - Java News

Dashi Parashikohet një ditë, gjatë së cilës duhet të bëni qartësi lidhur me ndjenjat tuaja. Do ju duhet të menaxhoni një situatë nervozizmi dhe mundimi. Nëse keni përkrah dikë, përfitoni dhe kaloni më...

Gjërat që duhet bërë çdo mëngjes para orës 10

para një jave - Bota Sot

Kur zgjohemi herët dita është më e gjatë dhe kemi kohë në dispozicion për të bërë më shumë gjëra. Këto janë disa aktivitete që mund të bësh për ta shfrytëzuar në maksimum ditën tënde. Mundësitë janë të...

Horoskopi për ditën e dielë, 21 shkurt 2021

para një jave - Vizion Plus

Dashi Kjo do të jetë një ditë reflektimi për të lindurit e kësaj shenje. Ndoshta nuk i keni kaluar ende disa probleme të së kaluarës dhe kjo gjë nuk ju lë të qetë. Kjo vlen edhe për dashurinë. Duhet të...

Horoskopi i të dielës/ Shenjat pasionante që përjetojnë një ditë të lumtur

para një jave - Syri.net Kosova

Dashi Kjo do të jetë një ditë reflektimi për të lindurit e kësaj shenje. Ndoshta nuk i keni kaluar ende disa probleme të së kaluarës dhe kjo gjë nuk ju lë të qetë. Kjo vlen edhe për dashurinë. Duhet të...

Horoskopi i të dielës/ Shenjat pasionante që përjetojnë një ditë të lumtur

para një jave - Syri

Dashi Kjo do të jetë një ditë reflektimi për të lindurit e kësaj shenje. Ndoshta nuk i keni kaluar ende disa probleme të së kaluarës dhe kjo gjë nuk ju lë të qetë. Kjo vlen edhe për dashurinë. Duhet të...

Horoskopi për ditën e Dielë, 21 Shkurt 2021

para një jave - Java News

Dashi Kjo do të jetë një ditë reflektimi për të lindurit e kësaj shenje. Ndoshta nuk i keni kaluar ende disa probleme të së kaluarës dhe kjo gjë nuk ju lë të qetë. Kjo vlen edhe për dashurinë. Duhet të...

Horoskopi i fundjavës/Ja si do sillen shenjat

para një jave - Java News

Dashi – Të kapshëm dhe të vëmendshëm ndaj detajeve, ju do të tregoni aftësi të madhe në marrëdhënie, duke i përballuar të gjitha problemet. Do të jetë një fundjavë e këndshme me miqtë, por paksa e paqëndrueshme...

Horoskopi 20 Shkurt 2021

para një jave - Klan

Horoskopi 20 Shkurt 2021 Dashi- Sot bëni mirë të merreni me nevojat tuaja personale. Do të përballeni me një situatë disi të tensionuar në punë. Më e mira që mund të bëni është t’i lini të tjerët të qetë...

Horoskopi për ditën e shtunë, 20 shkurt 2021

para një jave - Vizion Plus

Dashi Më shumë se fantazinë gjatë kësaj dite duhet të ushqeni logjikën tuaj. Reflektoni më mirë ndaj asaj që ju rrethon, si dhe analizoni kërcënimet e mundshme, sidomos në sferën profesionale. Në dashuri...

Horoskopi 20 shkurt, shenjat që do të përballen me vështirësi ditën e sotme

para një jave - Albeu

Dashi Sot do të jeni energjik dhe të zellshëm. Jeni të etur për të zbuluar talentet tuaja personale dhe të shfaqeni në formë në evente publike. Ju duhet t’iu përmbaheni projekteve të reja sidomos atyre...

Horoskopi 20 Shkurt 2021/ Ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para një jave - Java News

Dashi Më shumë se fantazinë gjatë kësaj dite duhet të ushqeni logjikën tuaj. Reflektoni më mirë ndaj asaj që ju rrethon, si dhe analizoni kërcënimet e mundshme, sidomos në sferën profesionale. Në dashuri...

Horoskopi i të shtunës/ Shenjat që do të përjetojnë tradhtinë

para një jave - Syri.net Kosova

Dashi Bëni kujdes ndaj të papriturave! Hëna ju vihet kundër dhe parashikohen momente krizash dhe tensioni, sidomos në dashuri, për gjithë ata që ju duhet të bëjnë një zgjidhje. Parashikohet një e diel...

Horoskopi i të shtunës/ Shenjat që do të përjetojnë tradhtinë

para një jave - Syri

Dashi Bëni kujdes ndaj të papriturave! Hëna ju vihet kundër dhe parashikohen momente krizash dhe tensioni, sidomos në dashuri, për gjithë ata që ju duhet të bëjnë një zgjidhje. Parashikohet një e diel...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK