Kështu pritet të duket iPhone 13 që del në shtator të 2021

para një jave - TV21

Disa thashetheme të dala nga persona të brendshëm thonë se Apple po bën disa ndryshime kryesore në dizajnin e iPhone 13 që do dalë në Shtator të këtij viti. Ndryshimi i dukshëm është se pjesa ku vendoset...

iPhone SE i lirë mund të ketë një vrimë në ekran

para një jave - Flaka

Në të ardhmen, iPhone i lirë mund të pajiset gjithashtu me 5G. Sidoqoftë, asnjë model i ri nuk pritet në vitin 2021. iPhone SE i lirë mund të dalë në treg në të ardhmen me një dizajn të ri dhe një modul...

iPhone 13 thuhet se do të fillojë prodhimin në muajin maj

para 2 jave - Telegrafi

Gama e iPhone 13 e Apple pritet të nisë në shtator, dhe thuhet se pajisjet do të marrin një procesor të përditësuar, Apple A15. Sipas një raporti të fundit thuhet se procesori i ri do të dalë në prodhim...

iPhone 13 thuhet se do të fillojë prodhimin në muajin maj

para 2 jave - Bota Sot

Gama e iPhone 13 e Apple pritet të nisë në shtator, dhe thuhet se pajisjet do të marrin një procesor të përditësuar, Apple A15. Sipas një raporti të fundit thuhet se procesori i ri do të dalë në prodhim...

Si pritet të jetë iPhone 13 që del në Shtator të 2021

para 2 jave - Klan

Si pritet të jetë iPhone 13 që del në Shtator të 2021 Disa thashetheme të dala nga persona të brendshëm thonë se Apple po bën disa ndryshime kryesore në dizajnin e iPhone 13 që do dalë në Shtator të këtij...

Kështu pritet të duket iPhone 13 që del në shtator të 2021

para 2 jave - Bota Sot

Disa thashetheme të dala nga persona të brendshëm thonë se Apple po bën disa ndryshime kryesore në dizajnin e iPhone 13 që do dalë në Shtator të këtij viti. Ndryshimi i dukshëm është se pjesa ku vendoset...

iPhone 13 thuhet se do të fillojë prodhimin në muajin maj

para 2 jave - Fakti Ditor

Gama e iPhone 13 e Apple pritet të nisë në shtator, dhe thuhet se pajisjet do të marrin një procesor të përditësuar, Apple A15. Sipas një raporti të fundit thuhet se procesori i ri do të dalë në prodhim...

iPhone SE i lirë mund të ketë një vrimë në ekran

para 2 jave - RTK

Në të ardhmen, iPhone i lirë mund të pajiset gjithashtu me 5G. Sidoqoftë, asnjë model i ri nuk pritet në vitin 2021. iPhone SE i lirë mund të dalë në treg në të ardhmen me një dizajn të ri dhe një modul...

Rrjedhja të reja rreth iPhone 13: Nga azhurnimet në kamerë, dizajn dhe shumë më shumë

para 2 jave - Zhurnal

Kjo rrjedhje e iPhone 13 tregon se do të ketë ndryshime më të mëdha nga sa mund të prisni. Ato përfshijnë ndryshime në ekran, ngjyra, kamera dhe më shumë – më shumë ndryshime sesa mund të mendoni, duke...

iPhone SE i lirë mund të ketë një vrimë në ekran

para 2 jave - Zhurnal

Në të ardhmen, iPhone i lirë mund të pajiset gjithashtu me 5G. Sidoqoftë, asnjë model i ri nuk pritet në vitin 2021. iPhone SE i lirë mund të dalë në treg në të ardhmen me një dizajn të ri dhe një modul...

Rrjedhja të reja rreth iPhone 13: Nga azhurnimet në kamerë, dizajni

para 2 jave - RTK

Kjo rrjedhje e iPhone 13 tregon se do të ketë ndryshime më të mëdha nga sa mund të prisni. Ato përfshijnë ndryshime në ekran, ngjyra, kamera dhe më shumë – më shumë ndryshime sesa mund të mendoni, duke...

iPhone 13 del në Shtator, ja ndryshimet kryesore që priten

para 2 jave - Lexo

Disa thashetheme të dala nga persona të brendshëm thonë se Apple po bën disa ndryshime kryesore në dizajnin e iPhone 13 që do dalë në Shtator të këtij viti. Ndryshimi i dukshëm është se pjesa ku vendoset...

Kështu pritet të duket iPhone 13 që del në shtator të 2021

para 2 jave - Infokusi

Disa thashetheme të dala nga persona të brendshëm thonë se Apple po bën disa ndryshime kryesore në dizajnin e iPhone 13 që do dalë në Shtator të këtij viti. Ndryshimi i dukshëm është se pjesa ku vendoset...

Si pritet të jetë iPhone 13 që del në Shtator të 2021

para 2 jave - in7

Disa thashetheme të dala nga persona të brendshëm thonë se Apple po bën disa ndryshime kryesore në dizajnin e iPhone 13 që do dalë në Shtator të këtij viti. Ndryshimi i dukshëm është se pjesa ku vendoset...

Kështu pritet të duket iPhone 13 që del në shtator të 2021

para 2 jave - Ekonomia Online

Disa thashetheme të dala nga persona të brendshëm thonë se Apple po bën disa ndryshime kryesore në dizajnin e iPhone 13 që do dalë në Shtator të këtij viti. Ndryshimi i dukshëm është se pjesa ku vendoset...

Rrjedhja të reja rreth iPhone 13: Nga azhurnimet në kamerë, dizajn dhe shumë më shumë

para 2 jave - Telegrafi

Kjo rrjedhje e iPhone 13 tregon se do të ketë ndryshime më të mëdha nga sa mund të prisni. Ato përfshijnë ndryshime në ekran, ngjyra, kamera dhe më shumë – më shumë ndryshime sesa mund të mendoni, duke...

iPhone SE i lirë mund të ketë një vrimë në ekran

para 2 jave - Telegrafi

Në të ardhmen, iPhone i lirë mund të pajiset gjithashtu me 5G. Sidoqoftë, asnjë model i ri nuk pritet në vitin 2021. iPhone SE i lirë mund të dalë në treg në të ardhmen me një dizajn të ri dhe një modul...

Dihen detaje të reja në lidhje me modelet e reja më të lira të iPhone

para 2 jave - Telegrafi

Në mes të pandemisë së vitit të kaluar, Apple prezantoi një gjeneratë të re të pajisjeve iPhone SE që sollën teknologji dhe pajisje të reja dhe moderne në modelin e vjetër dhe provuan të ishin mjaft të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK