Tetovari emërohet shef i stafit të presidentes Osmani

para një jave - Ina

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani, përmes një postimi në facebook ka bëtë të ditur se Blerim Vela do të jetë Shef i Stafit të Presidentes. “Blerim Vela ka përvojë profesionale 20 vjeçare...

Tetovari emërohet shef i stafit të presidentes Osmani

para një jave - Aktuale

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani, përmes një postimi në facebook ka bëtë të ditur se Blerim Vela do të jetë Shef i Stafit të Presidentes. “Blerim Vela ka përvojë profesionale 20 vjeçare...

Blerim Vela emërohet Shef i Stafit të presidentes Osmani

para një jave - Zeri

Blerim Vela është emëruar sot Shef i Stafit të presidentes, Vjosa Osmani. Presidentja Osmani ka njoftuar për emërimin e Velas përmes një shkrimi në Facebook, për të cilin ka thënë se ka përvojë profesionale...

Blerim Vela emërohet Shef i Stafit të Presidentes

para një jave - Telegrafi

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka emëruar Shef të Kabinetit të saj, Blerim Velën. Përmes një postimi në Facebook, Osmani tha se Vela ka një përvojë 20 vjeçare në fushën e qeverisjes. “Blerim Vela...

Blerim Vela emërohet shef i stafit të presidentes Osmani-Sadriu

para një jave - Koha.net

Presidenca e Kosovës ka bërë të ditur se Blerim Vela është emëruar sot shef i Stafit të Presidentes Vjosa Osmani-Sadriu. Siç njofton presidenca, Vela ka punuar kryesisht me organizata ndërkombëtare, përfshirë...

Osmani emëron Blerim Vela si shef i Stafit të Presidentes

para një jave - Insajderi

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka emëruar Blerim Vela si shef të stafit të Presidentes. Osmani e ka përshkruar Velan si një person që ka përvojë profesionale 20 vjeçare në fushën e qeverisjes demokratike,...

Vjosa Osmani emëron shefin e stafit të saj

para një jave - OraInfo

Blerim Vela emërohet shef i Stafit Presidentja e zgjedhur, Vjosa Osmani, përmes një shkrimi në llogarinë e saj në facebook, ka emëruar Shefin e ri të Stafit në kabinetin e saj. Shef i Stafit të Presidentit...

Tetovari emërohet shef i stafit të presidentes Osmani

para një jave - Tetova1

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani, përmes një postimi në facebook ka bëtë të ditur se Blerim Vela do të jetë Shef i Stafit të Presidentes. “Blerim Vela ka përvojë profesionale 20 vjeçare...

Tetovari emërohet shef i stafit të presidentes Osmani

para një jave - Flaka

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani, përmes një postimi në facebook ka bëtë të ditur se Blerim Vela do të jetë Shef i Stafit të Presidentes. “Blerim Vela ka përvojë profesionale 20 vjeçare...

Blerim Vela emërohet shef i stafit të presidentes Osmani

para një jave - Koha.mk

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani, përmes një postimi në facebook ka bëtë të ditur se Blerim Vela do të jetë Shef i Stafit të Presidentes. “Blerim Vela ka përvojë profesionale 20 vjeçare...

Tetovari emërohet shef i stafit të presidentes Osmani

para një jave - Tetova Sot

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani, përmes një postimi në facebook ka bëtë të ditur se Blerim Vela do të jetë Shef i Stafit të Presidentes. “Blerim Vela ka përvojë profesionale 20 vjeçare...

Blerim Vela emërohet Shef i Stafit të Presidentes

para një jave - RTK

Blerim Vela sot është emëruar Shef i Stafit të Presidentes, ka njoftuar presidentja e vendit, Vjosa Osmani. Osmani tha se Vela ka përvojë profesionale 20 vjeçare në fushën e qeverisjes demokratike, politikës...

Vjosa Osmani emëron shefin e stafit të Presidencës

para një jave - ABC News

Blerim Vela është emëruar Shef i Stafit të Presidentes Vjosa Osmani. Kjo gjë është bërë e ditur nga vetë Osmani e cila tha se Vela ka përvojë 20 vjeçare në fushën e qeverisjes demokratike, politikës së...

Blerim Vela, emërohet shef i Stafit të presidentes Osmani

para një jave - GazetaBlic

Blerim Vela, është emëruar shef i stafit të presidentes, Vjosa Osmani, shkruan Gazeta Blic. Kjo u bë e ditur nga vetë Osmani, përmes një komunikate për media. Osmani ka shpalosur edhe biografinë e Velës,...

Presidentja Osmani emëron shefin e stafit të saj

para një jave - GazetaBlic

Presidentja e vendit, Vjosa Osmani ka emëruar shefin e stafit të saj. Bëhet fjalë për Blerim Velën, i cili sipas Osmanit ka përvojë mbij 20 vjeçare në fushën e qeverisjes demokratike, përcjell GazetaBlic...

Blerim Vela i bashkohet Vjosa Osmanit në presidencë, ja pozita e rëndësishme e tij

para një jave - Bota Sot

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani, përmes një postimi në facebook ka bëtë të ditur se Blerim Vela do të jetë Shef i Stafit të Presidentes. “Blerim Vela ka përvojë profesionale 20 vjeçare...

Blerim Vela emërohet Shef i Stafit të Presidentes

para një jave - Indeks online

Blerim Vela sot është emëruar Shef i Stafit të Presidentes, ka njoftuar presidentja e vendit, Vjosa Osmani, shkruan Indeksonline. Osmani tha se Vela ka përvojë profesionale 20 vjeçare në fushën e qeverisjes...

Vjosa Osmani ja beson stafin një Tetovari, Blerim Velës

para një jave - Top24

Blerim Vela është emëruar sot Shef i Stafit të Presidentes. Blerim Vela ka përvojë profesionale 20 vjeçare në fushën e qeverisjes demokratike, politikës së jashtme dhe parlamentarizmit. Ka punuar kryesisht...

Tetovari emërohet shef i stafit të presidentes Osmani

para një jave - Smart News

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani, përmes një postimi në facebook ka bëtë të ditur se Blerim Vela do të jetë Shef i Stafit të Presidentes. “Blerim Vela ka përvojë profesionale 20 vjeçare...

Lajmi i fundit: Vjosa Osmani emëron shefin e Stafit të Presidencës

para një jave - Infokusi

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka emëruar Blerim Velën, shef të Stafit të Presidencës, shkruan Gazeta inFokus. Osmani ka thënë se Vela ka përvojë profesionale 20 vjecare. Njoftimi: “Blerim Vela është...

Blerim Vela emërohet Shef i Stafit të Presidentes

para një jave - Lajmi.net

Kjo gjë është bërë e ditur nga vetë Osmani e cila tha se Vela ka përvojë 20 vjeçare në fushën e qeverisjes demokratike, politikës së jashtme dhe parlamentarizmit, transmeton lajmi.net. Njoftimi i plotë:...

Ky është Shefi i Stafit të Presidentes që u emërua sot nga Osmani

para një jave - Arbresh

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani, ka emëruar sot Shefin e Stafit të saj. Osmani, përmes një postimi në Facebook ka bërë të ditur se Blerim Vela është emëruar sot Shef i Stafit të Presidentes....

Vjosa Osmani emëron Blerim Velën Shef të Stafit

para një jave - Epoka e Re

Presidentja e zgjedhur, Vjosa Osmani, përmes një shkrimi në llogarinë e saj në facebook, ka emëruar Shefin e ri të Stafit në kabinetin e saj. Shef i Stafit të Presidentit është emëruar Blerim Vela, shkruan...

Blerim Vela emërohet shef i Stafit të presidentes Osmani

para një jave - KosovaPress

Blerim Vela është emëruar sot për shef të Stafit të presidentes Vjosa Osmani. Kjo është bërë e ditur nga vetë presidentja Osmani përmes një postimi në Facebook. Blerim Vela ka përvojë profesionale 20-vjeçare...

Blerim Vela emërohet shef i Stafit të Presidentes

para një jave - Ekonomia Online

Presidentja e vendit, Vjosa Osmani ka emëruar shefin e stafit të saj. Bëhet fjalë për Blerim Velën, i cili sipas Osmanit ka përvojë mbij 20 vjeçare në fushën e qeverisjes demokratike. Vela ka këshilluar...

Blerim Vela emërohet Shef i Stafit të Presidentes Vjosa Osmani

para një jave - Periskopi

Blerim Vela sot është emëruar Shef i Stafit të Presidentes, ka njoftuar presidentja e vendit, Vjosa Osmani, shkruan Indeksonline. Osmani tha se Vela ka përvojë profesionale 20 vjeçare në fushën e qeverisjes...

Blerim Vela emërohet Shef i Stafit të Presidentes

para një jave - Gazeta Metro

Blerim Vela është emëruar sot Shef i Stafit të Presidentes të Republikës së Kosovës, shkruan Gazeta Metro. Presidentja Vjosa Osmani, ka njoftuar përmes Facebook se Vela Shef i Stafit të Presidentes. “Blerim...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK