Tiranë/ Vetëplagoset me armë zjarri 50-vjeçari, dërgohet në gjendje të rëndë në spital

para një jave - Top Channel

Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e kësaj të mërkure në rrugën “Josif Pashko”, rreth orës 21:35. Policia njofton se një shtetas, ende i paidentifikuar, rreth të 50-ve është vetëplagosur me armë...

Vetëplagoset me armë zjarri, ndërron jetë në spital 46-vjeçari

para një jave - Top Channel

Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e kësaj të mërkure në rrugën “Josif Pashko”, rreth orës 21:35. Një 46-vjeçar është vetëplagosur mbrëmjen  e sotme me armë zjarri, i cili është dërguar në gjendje...

Tiranë/ Vetëplagoset me armë zjarri 50-vjeçari, dërgohet në gjendje të rëndë në spital

para një jave - Top Channel

Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e kësaj të mërkure në rrugën “Josif Pashko”, rreth orës 21:35. Policia njofton se një shtetas, ende i paidentifikuar, rreth të 50-ve është vetëplagosur me armë...

U vetëplagos me armë zjarri, ndërron jetë në spital 46-vjeçari në Tiranë

para një jave - BalkanWeb

Ka ndërruar jetë 46-vjeçari që u vetëplagos me armë zjarri sot në Tiranë. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se bëhet fjalë për shtetasin me inicialet S.A. Mësohet se 46-vjeçari ka ndërruar jetë në...

Plagoset me armë zjarri një person në Tiranë, policia: Qëlloi veten, në gjendje të rëndë shëndetësore

para një jave - BalkanWeb

Një person ka mbetur i plagosur mbrëmjen e sotme në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:35, në rrugën “Josif Pashko”. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se një shtetas ende i paidentifikuar,...

Tiranë – U plagos me armë zjarri, ndërron jetë në spital 46 vjeçari

para një jave - Mapo

Ka ndërruar jetë në spital 46-vjeçari S.A., i cili më herët u vetëplagos me armë zjarri në Tiranë Shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes mbeten ende të paqarta, ndërsa policia ka nisur hetimet. Pasi u plagos,...

Qëlloi veten me armë zjarri, ndërron jetë 46 vjeçari në spital

para një jave - Bota Sot

Shtetasi S.A, 46 vjeç ka plagosur veten më armë zjarri dhe ka ndërruar jetë , informon policia. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:35, në rrugën “Josif Pashko”, në Tiranë. Si pasojë e plagëve të marra, 46...

Plagosja në Tiranë, policia: 46 vjeçari vdiq në spital

para një jave - Albeu

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë ku ka ndodhur një plagosje e rëndë me armë zjarri. Policia bën me dije se në rrugën “Josif Pashko”, është vetëplagosur dyshohet me armë zjarri...

Ndërron jetën 46-vjeçari që u vetëplagos me armë zjarri, policia jep detajet

para një jave - Panorama

UPDATE/ 46-vjeçari, i cili u vetëplagos me armë zjarri ka ndërruar jetë. Ngjarja e rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në Tiranë, në rrugën “Josif Pashko”. FOTO ILUSTRUESE I plagosuri fillimisht u...

Gjendet i plagosur me armë zjarri një burrë në Tiranë, vdes në spital

para një jave - NOA

I përditësuar – Një burrë në Tiranë ka mbetur i plagosur mbrëmjen e sotme pasi është qëlluar me armë zjarri në rrethana të një vetëlëndimi të dyshuar. Pak minuta më vonë ai ndërroi jetë. Ngjarja ka ndodhur...

Kris arma në Tiranë, plagoset 46-vjeçari

para një jave - Mapo

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar këtë mbrëmje në Tiranë. Sipas raportimeve, një 46-vjeçar është plagosur Identiteti i tij ende nuk dihet, ndërsa mësohet se është dërguar me urgjencë në spital për...

Vetëplagoset me armë zjarri 50-vjeçari, dërgohet në gjendje të rëndë në spital

para një jave - Panorama

Një 50-vjeçar është vetëplagosur, paraprakisht dyshohet, me armë zjarri. Ngjarja e rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në Tiranë, në rrugën “Josif Pashko”. FOTO ILUSTRUESE I plagosuri është transportuar...

Dyshohet se qëlloi veten me armë zjarri, 50 vjeçari në gjendje të rëndë shëndetësore

para një jave - Ora news

Një shtetas ende i paidentifikuar është vetë-plagosur dyshohet me armë zjarri , njofton policia. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:35, në rrugën “Josif Pashko”, në Tiranë. I plagosuri, rreth 50 vjeç ndodhet...

Kërcet arma në Tiranë, 50 vjeçari në gjendje kritike dërgohet me urgjencë në spital

para një jave - Albeu

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë. Burime nga policia bëjnë me dije se në rrugën “Josif Pashko”, është vetëplagosur dyshohet me armë zjarri një shtetas ende i paidentifikuar, rreth...

Një person dërgohet në spital me plagë të rënda, policia jep detajet e para

para një jave - ABC News

Një person rreth 50-vjeç është vetëplagosur mbrëmjen e sotme me armë zjarri në rrugën “Josif Pashko” në Tiranë. Sipas policisë ai nuk është identifikuar ende ndërkohë që është dërguar në spital në gjendje...

Qëlloi veten me armë zjarri, ndërron jetë 46 vjeçari në spital

para një jave - Tetova Sot

Shtetasi S.A, 46 vjeç ka plagosur veten më armë zjarri dhe ka ndërruar jetë , informon policia. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:35, në rrugën “Josif Pashko”, në Tiranë. Si pasojë e plagëve të marra, 46...

Plagosi veten me armë zjarri, ndërron jetë 46-vjeçari, policia jep detajet

para një jave - Java News

46-vjeçari, i cili u vetëplagos me armë zjarri ka ndërruar jetë. Ngjarja e rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në Tiranë, në rrugën “Josif Pashko”. I plagosuri fillimisht u transportua në gjendje...

LAJMI I FUNDIT/ U vetëplagos me armë zjarri, ndërron jetë në spital 46-vjeçari nga Tirana (Detajet)

para një jave - FaxWeb

Njoftimi: Tiranë/Informacion shtesë Në vijim të informacionit të dhënë pak më parë mbi vetëplagosjen me armë zjarri të një shtetasi ju bëjmë me dije se: Sherbimet e Policisë kanë bërë identifikimin e shtetasit...

LAJMI I FUNDIT/ Një person në Tiranë vetëplagoset me armë zjarri, dërgohet në spital në gjendje të rëndë shëndetësore

para një jave - FaxWeb

Tiranë/Informacion paraprak Më datë 07.04.2021, rreth orës 21:35, në rrugën “Josif Pashko”, është vetëplagosur dyshohet me armë zjarri një shtetas ende i paidentifikuar, rreth 50 vjeç, i cili ndodhet në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK