Monedha e rrallë shitet për afro 19 milionë dollarë

para një jave - RTV 21

Një nga monedhat e fundit të arit ndonjëherë të vëna në qarkullim në SHBA u shit të martën për 18.9 milionë dollarë në New York. Monedha “Double Eagle” jashtëzakonisht e rrallë e vitit 1933 tani është...

Çmenduri, afër 19 milionë dollarë për një monedhë

para një jave - Koha.mk

Monedha “Double Eagle” u shit për një rekord prej 18.9 milionë dollarësh në Nju Jork. Monedha jashtëzakonisht e rrallë e vitit 1933 tani është monedha më e vlefshme që është shfaqur ndonjëherë në ankand....

Monedha e arit shitet me një vlerë rekord

para një jave - RTK

Monedha e arit Double Eagle e prodhuar në vitin 1933 u shit për vlerën rekord 18.9 milionë dollarë në ankandin Sotheby’s në Nju Jork, ndërsa pulla më e rrallë e botës u shit për 8.3 milionë dollarë. Monedha,...

Monedha e arit shitet me një vlerë rekord

para një jave - Periskopi

Monedha e arit Double Eagle e prodhuar në vitin 1933 u shit për vlerën rekord 18.9 milionë dollarë në ankandin Sotheby’s në Nju Jork, ndërsa pulla më e rrallë e botës u shit për 8.3 milionë dollarë. Monedha,...

Monedha e rrallë prej ari shitet për 18.9 milionë dollarë

para një jave - Koha.net

Një nga monedhat e fundit të arit ndonjëherë të vëna në qarkullim në SHBA u shit për një rekord prej 18.9 milionë dollarë në New York, të martën. Monedha jashtëzakonisht e rrallë e vitit 1933 “Double Eagle”,...

Monedha e arit shitet me një vlerë rekord

para një jave - Klan

Monedha e arit shitet me një vlerë rekord Monedha e arit Double Eagle e prodhuar në vitin 1933 u shit për vlerën rekord 18.9 milionë dollarë në ankandin Sotheby’s në Nju Jork, ndërsa pulla më e rrallë...

Monedha e arit shitet për një rekord botëror prej 18.9 milionë dollarë

para një jave - Telegrafi

Një nga monedhat e fundit të arit të goditura ndonjëherë për qarkullim në SHBA u shit të martën për një rekord prej 18.9 milionë dollarësh në New York. “Double Eagle” e jashtëzakonshme dhe e rrallë e vitit...

Shitet monedha e arit për një rekord botëror prej 18.9 milionë dollarë

para një jave - Bota Sot

Një nga monedhat e fundit të arit të goditura ndonjëherë për qarkullim në SHBA u shit të martën për një rekord prej 18.9 milionë dollarësh në New York. “Double Eagle” e jashtëzakonshme dhe e rrallë e vitit...

Një ndër monedhat e fundit të arit në ShBA shitet me çmimin marramendës në ankand (Shifër e pabesueshme)

para një jave - FaxWeb

Një nga monedhat e fundit të arit të goditura ndonjëherë për qarkullim në SHBA u shit të martën për një rekord prej 18.9 milionë dollarësh në New York. “Double Eagle” e jashtëzakonshme dhe e rrallë e vitit...

Kjo është monedha më e shtrenjtë në botë, u shit në New York

para një jave - Bota Sot

Një nga monedhat e fundit të arit në Shtetet e Bashkuara u shit të martën në New York për një shifër rekorde prej 18.9 milionë dollarësh. Monedha jashtëzakonisht e rrallë e vitit 1933, “Shqiponja e Dyfishtë”,...

Kjo është monedha më e shtrenjtë në botë, u shit në Nju Jork

para një jave - Gazeta Express

Një nga monedhat e fundit të arit në Shtetet e Bashkuara u shit të martën në Nju Jork për një shifër rekorde prej 18.9 milionë dollarësh. Monedha jashtëzakonisht e rrallë e vitit 1933, “Shqiponja e Dyfishtë”,...

Kjo është monedha më e shtrenjtë në botë, u shit në New York

para një jave - Ekonomia Online

Një nga monedhat e fundit të arit në Shtetet e Bashkuara u shit të martën në New York për një shifër rekorde prej 18.9 milionë dollarësh. Monedha jashtëzakonisht e rrallë e vitit 1933, “Shqiponja e Dyfishtë”,...

Kjo është monedha më e shtrenjtë në botë, u shit në Nju Jork

para një jave - Informatat

Një nga monedhat e fundit të arit në Shtetet e Bashkuara u shit të martën në Nju Jork për një shifër rekorde prej 18.9 milionë dollarësh. Monedha jashtëzakonisht e rrallë e vitit 1933, “Shqiponja e Dyfishtë”,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK