Turqia ul moshën e vaksinimit ndaj COVID-19 në 30 vjeç

para një muaji - Klan Kosova

Turqia ka ulur moshën e personave që mund të vaksinohen ndaj COVID-19 në 30 vjeç, njoftoi të shtunën ministri i shëndetësisë. “Kufiri i moshës për marrjen e vaksinave është ulur në 30. Personat mbi 30...

Turqia ul moshën e pranimit të vaksinave ndaj COVID-19 në 30 vjeç

para një muaji - Klan Kosova

Turqia ka ulur moshën e pranimit të vaksinimit ndaj COVID-19 në 30 vjeç, njoftoi të shtunën ministri i shëndetësisë. “Kufiri i moshës për marrjen e vaksinave është ulur në 30. Personat mbi 30 vjeç mund...

Turqia ul moshën e vaksinimit ndaj COVID-19 në 30 vjeç

para një muaji - Bota Sot

Turqia ka ulur moshën e personave që mund të vaksinohen ndaj COVID-19 në 30 vjeç, njoftoi të shtunën ministri i shëndetësisë. “Kufiri i moshës për marrjen e vaksinave është ulur në 30. Personat mbi 30...

Turqia ul moshën e vaksinimit ndaj COVID-19 në 30 vjeç

para një muaji - Bota Sot

Turqia ka ulur moshën e personave që mund të vaksinohen ndaj COVID-19 në 30 vjeç, njoftoi të shtunën ministri i shëndetësisë. “Kufiri i moshës për marrjen e vaksinave është ulur në 30. Personat mbi 30...

Turqia ul moshën e vaksinimit ndaj COVID-19 në 30 vjeç

para një muaji - Arbresh

Turqia ka ulur moshën e personave që mund të vaksinohen ndaj COVID-19 në 30 vjeç, njoftoi të shtunën ministri i shëndetësisë. “Kufiri i moshës për marrjen e vaksinave është ulur në 30. Personat mbi 30...

Turqia, rekordi botëror në procesin e vaksinimit

para një muaji - Klan

Turqia, rekordi botëror në procesin e vaksinimit Ministri i Shëndetësisë: Marrin injeksionin me shume se 1.5 milionë persona në ditë Turqia shënon rekordin botëror në procesin e vaksinimit. Në 24 orët...

Turqia, rekord botëror në procesin e vaksinimit

para një muaji - Zeri

Turqia shënon rekordin botëror në procesin e vaksinimit. Në 24 orët e fundit Ministri i Shëndetësisë, Fahretin Koxha, njoftoi përmes rrjeteve sociale se janë kryer 1 milionë e 582 mijë e 232 injeksione...

Mbi një milion vaksinime brenda ditës në Turqi

para një muaji - Indeks online

Të premten vaksinimet në Turqi kaluan 40 miliona veta dhe 40 përqind e të rriturve kanë marrë të paktën një dozë të vaksinës kundër koronavirusit. Ministri i Shëndetësisë, Fahrettin Koca, bëri të ditur...

Mbi një milion vaksinime brenda ditës në Turqi

para një muaji - RTK

Të premten vaksinimet në Turqi kaluan 40 miliona veta dhe 40 përqind e të rriturve kanë marrë të paktën një dozë të vaksinës kundër koronavirusit. Ministri i Shëndetësisë, Fahrettin Koca, bëri të ditur...

Mbi një milion vaksinime brenda ditës në Turqi

para një muaji - Ekonomia Online

Të premten vaksinimet në Turqi kaluan 40 miliona veta dhe 40 përqind e të rriturve kanë marrë të paktën një dozë të vaksinës kundër koronavirusit. Ministri i Shëndetësisë, Fahrettin Koca, bëri të ditur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK