Përveç filmave, në Netflix do të mund të zgjidhni video lojën e preferuar

para një jave - Top Channel

Netflix ka konfirmuar se do të përfshijë video lojëra në paketat e abonimit pa asnjë kosto shtesë. Në një letër drejtuar investitorëve, thuhet se kompania është në fazat e hershme zgjerimit edhe në video...

Netflix do të përfshijë edhe video-lojëra për abonuesit

para 2 jave - Telegrafi

Netflix ka konfirmuar se do të përfshijë video-lojëra si pjesë e paketave të abonuesve pa ndonjë kosto shtesë. Në një letër drejtuar investitorëve, thuhej se ishte në fazat e hershme të zgjerimit në lojëra...

Netflix do të hyjë në botën e video-lojërave

para një jave - Portalb

Prej kohësh kanë qarkulluar spekulime se Netflix do të shtrinte aktivitetin në video-lojëra dhe tashmë një raport i fundit hedh më shumë dritë mbi planet e kompanisë për viin 2022. Një raport i ri nga...

Netflix do të përfshijë edhe video-lojëra për abonuesit

para një jave - Zhurnal

Netflix ka konfirmuar se do të përfshijë video-lojëra si pjesë e paketave të abonuesve pa ndonjë kosto shtesë. Në një letër drejtuar investitorëve, thuhej se ishte në fazat e hershme të zgjerimit në lojëra...

Jo vetëm filma, Netflix shton edhe video-lojërat si pjesë e programacionit të tij

para 2 jave - Dosja.al

Foto Ilustruese 21 Korrik, 2021 13:13 SHBA- Platforma më e madhe konematografike në botë ‘Netflix’, pritet të zgjerojë shërbimet e saj edhe në video-lojra. BBC shkruan se video-lojrat që do të përfshihennë...

Jo vetëm filma, shumë shpejt në Netflix do të ketë edhe lojëra

para 2 jave - Klan

Jo vetëm filma, shumë shpejt në Netflix do të ketë edhe lojëra Netflix ka konfirmuar shumë shpejt në platformën e saj do të ketë edhe lojëra për të gjithë abonentët. Deri tani kompania ka konfirmuar se...

Jo vetëm filma dhe seriale, Netflix do të sjellë një tjetër formë argëtimi

para 2 jave - Zhurnal

Bloomberg thotë se kompania nuk do të bëjë një platformë të veçantë për lojërat e saj të ardhshme, por në vend të kësaj do t’i bëjë ato të disponueshme krahas shfaqjeve dhe filmave të saj në kategorinë...

Netflix hyn në botën e video-lojërave

para 2 jave - Ina

Prej kohësh kanë qarkulluar spekulime se Netflix do të shtrinte aktivitetin në video-lojëra dhe tashmë një raport i fundit hedh më shumë dritë mbi planet e kompanisë për viin 2022. Një raport i ri nga...

Jo vetëm filma dhe seriale, Netflix do të sjellë një tjetër formë argëtimi

para 2 jave - Lajmi.net

Netflix nuk do të jetë një platformë vetëm me filma dhe seriale, por do t’ju ofrojë edhe video-lojëra, transmeton lajmi.net. Sipas Bloomberg, kompania ka punësuar Mike Verdu, një ish ekzekutues i Oculus...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK