Balaj rikthehet në Rusi, firmos me klubin që do të debutojë në elitë

para një jave - Top Channel

Rikthimi në Kategorinë Superiore ishte një opsion që Bekim Balaj nuk e mori asnjëherë në konsideratë gjatë kësaj vere, teksa pasditen e sotme ka zyrtarizuar edhe të ardhmen e tij, duke u prezantuar në...

Balaj me ekip të ri

para një jave - Klan

Balaj me ekip të ri Bekim Balaj do të luajë sezonin e ardhshëm në Rusi me skuadrën e Nizhni Novgorodit. Sulmuesi i kuqezinjve vendosi që të bashkohet më klubin rus, i cili këtë vit u ngjit në elitën e...

Balaj transferohet në Rusi

para një jave - Koha.net

Reprezentuesi i Shqipërisë, Bekim Balaj, karrierën do ta vazhdojë në elitën e futbollit rus. Balaj ka firmosur kontratë me Nizhny Novogordin. “Në fund të stinorit të kaluar, u ftova nga Shqipëria për ndeshjet...

Zyrtare, Bekim Balaj rikthehet në kampionatin e Rusisë

para një jave - Alsat-M

Reprezentuesi i kombëtares së Shqipërisë, Bekim Balaj, është transferuar tek skuadra Nizhny Novgorod. Balaj është rikthyer në Premierligën ruse pas dy vitesh qëndrimi në Austri tek skuadra, Shturm Graz....

Bekim Balaj bëhet me skuadër të re

para një jave - GazetaBlic

Rikthimi në Kategorinë Superiore ishte një opsion që Bekim Balaj nuk e mori asnjëherë në konsideratë gjatë kësaj vere, teksa pasditen e sotme ka zyrtarizuar edhe të ardhmen e tij, duke u prezantuar në...

Zyrtare: Bekim Balaj ka arritur marrëveshje me klubin rus Nizhny Novgorod

para një jave - Telegrafi

Bekim Balaj ka nënshkruar me Nizhny Novgorod, klub që luan në Ligën Premier të Rusisë. Ky është një rikthim për Bekim Balajn në Rusi, pasi më parë ka luajtur me Akhmat Grozyn dhe e njeh shumë mirë futbollin...

Balaj nuk heq dorë nga Rusia, rikthehet të luajë në ‘acar’ me ekipin e Premier Ligës

para një jave - BalkanWeb

Bekim Balaj rikthehet në Rusi për të vijuar karrierën me skuadrën e Nizhni Novgorod. Sulmuesi 30-vjeçar duket se nuk heq dorë nga ‘acari’ rus dhe sërish mbetet me sytë nga Rusia për karrierën e tij futbollistike....

Balaj tregon përse zgjodhi sërish Rusinë, kishte disa oferta

para një jave - Arbresh

Bekim Balaj është zyrtarisht futbollist i Nizhny Novgorod. Bekim Balaj ka lënë këtë verë Sturm Grazin pas dy sezonesh për të shijuar një tjetër aventurë të re. Ai është rikthyer në Rusi, por tani do ta...

Zyrtare: Bekim Balaj transferohet në Rusi

para një jave - Zeri

Futbollisti i Kombëtares shqiptare, Bekim Balaj është rikthyer sërish në kampionatin rus. Sulmuesi shqiptar ka firmosur së fundmi një marrëveshje me skuadrën e Nizhni Novgorod, që do të luajë në premier...

Balaj rikthehet në Rusi, firmos me klubin që do të debutojë në elitë

para një jave - SuperSport

Rikthimi në Kategorinë Superiore ishte një opsion që Bekim Balaj nuk e mori asnjëherë në konsideratë gjatë kësaj vere, teksa pasditen e sotme ka zyrtarizuar edhe të ardhmen e tij, duke u prezantuar në...

ZYRTARE/ Balaj bëhet me skuadër të re

para një jave - NOA

Sulmuesi shkodran Bekim Balaj bëhet me skuadër të re. Sulmuesi i Kombëtares shqiptare ka nënshkruar me Nizhny Novgorod, klub që luan në Ligën Premier të Rusisë. Ky është një rikthim për Bekim Balajn në...

Bekim Balaj ka arritur marrëveshje me klubin rus Nizhny Novgorod

para një jave - Indeks online

Bekim Balaj ka nënshkruar me Nizhny Novgorod, klub që luan në Ligën Premier të Rusisë. Ky është një rikthim për Bekim Balajn në Rusi, pasi më parë ka luajtur me Akhmat Grozyn dhe e njeh shumë mirë futbollin...

ZYRTARE: Bekim Balaj bëhet me ekip të ri (FOTO LAJM)

para një jave - Albeu

Lojtri i Kombëtares së Shqipërisë, Bekim Balaj është tranferuar tek skuadra ruse, Nizhny Novgorod. Balaj u pyet për skuadrën e re, ku cilësoi si skuadër të mirë dhe ishte optimist për transferimin e tij....

Balaj prezantohet në klubin e ri

para një jave - Bota Sot

Bekim Balaj i ka dhënë fund të gjithë dilemave për të ardhmen e tij, duke hedhur firmën në kontratën me klubin e tij të ri. Sulmuesi i përfaqësueses shqiptare stërvitej prej ditësh me Nizhni Novgorod,...

Balaj: Ju tregoj pse u ktheva në Rusi, do mbaj numrin me të cilin e nisa te Vllaznia

para një jave - ABC News

Bekim Balaj është zyrtarizuar ditën e sotme si lojtari i ri i rusëve të Nizhny Novgorod, që debutojnë në Premier Liga dhe Balaj do u shtojë eksperiencën e të luajturit në të tilla nivele, pasi e ka bërë...

Balaj rikthehet në Rusi

para një jave - RTK

Bekim Balaj është rikthyer në Premierligën ruse pas dy vitesh qëndrimi në Austri tek skuadra, Strum Graz. Reprezentuesi i Kombëtares së Shqipërisë është tranferuar tek skuadra Nizhny Novgorod. Skuadra...

Bekim Balaj befason me skuadrën e re, ja ku është transferuar ai

para një jave - Infokusi

Sulmuesi i kombëtares shqiptare, Bekim Balaj, është bërë me skuadër të re, shkruan Gazeta inFokus . Balaj është prezantuar te skuadra ruse, Nizhny Novgorod, pas dy sezoneve të kaluara te Sturm Grazin....

Zyrtare: Bekim Balaj sërish “rus”, firmos me klubin e Premier Liga

para një jave - ABC News

Bekim Balaj la në këtë verë austriakët Sturm Graz pas dy sezonesh dhe deri në ditët e fundit ishte në kërkim të një aventure të re, të cilën e ka gjetur më në fund. Përmes një postimi në rrjetet sociale...

Balaj rikthehet në Rusi, firmos me klubin që do të debutojë në elitë

para një jave - Shenja

Rikthimi në Kategorinë Superiore ishte një opsion që Bekim Balaj nuk e mori asnjëherë në konsideratë gjatë kësaj vere, teksa pasditen e sotme ka zyrtarizuar edhe të ardhmen e tij, duke u prezantuar në...

Balaj transferohet sërish në Rusi

para një jave - Epoka e Re

Bekim Balaj është zyrtarisht futbollist i Nizhny Novgorod. Bekim Balaj ka lënë këtë verë Sturm Grazin pas dy sezonesh për të shijuar një tjetër aventurë të re. Ai është rikthyer në Rusi, por tani do ta...

Bekim Balaj sërish “rus”, firmos me klubin e Premier Liga

para një jave - Lexo

Bekim Balaj la në këtë verë austriakët Sturm Graz pas dy sezonesh dhe deri në ditët e fundit ishte në kërkim të një aventure të re, të cilën e ka gjetur më në fund. Përmes një postimi në rrjetet sociale...

ZYRTARE: Bekim Balaj transferohet tek Nizhny Novgorod

para një jave - Lajmi.net

Balaj është rikthyer në Premierligën ruse pas dy vitesh qëndrimi në Austri tek skuadra, Strum Graz, shkruan lajmi.net. Më herët ai ishte pjesë e Akhmat Grozny, skuadrës nga Çeçenia ku kishte regjistruar...

Balaj rikthehet në Rusi, firmos me klubin që do të debutojë në elitë

para një jave - Zyrtare

Rikthimi në Kategorinë Superiore ishte një opsion që Bekim Balaj nuk e mori asnjëherë në konsideratë gjatë kësaj vere, teksa pasditen e sotme ka zyrtarizuar edhe të ardhmen e tij, duke u prezantuar në...

Bekim Balaj ka arritur marrëveshje me klubin rus Nizhny Novgorod

para një jave - Ekonomia Online

Bekim Balaj ka nënshkruar me Nizhny Novgorod, klub që luan në Ligën Premier të Rusisë. Ky është një rikthim për Bekim Balajn në Rusi, pasi më parë ka luajtur me Akhmat Grozyn dhe e njeh shumë mirë futbollin...

ZYRTARE: Bekim Balaj transferohet tek Nizhny Novgorod

para një jave - SportMania

Balaj është rikthyer në Premierligën ruse pas dy vitesh qëndrimi në Austri tek skuadra, Strum Graz, shkruan lajmi.net. Më herët ai ishte pjesë e Akhmat Grozny, skuadrës nga Çeçenia ku kishte regjistruar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK