BE 5.7 mln euro për regjistrimin digjital të pronave, Kim: Zgjidhja e të drejtave të pronësisë do hedhë themelet për zhvillim më të madh

para një jave - Top Channel

Ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim ka reaguar pas ndihmës prej 5.7 mln euro të BE për regjistrimin digjital të pronave në Shqipëri. Me anë të një postimi në Twitter, Kim mbështet nismën e BE, duke...

BE i jep Shqipërisë 5.7 milionë euro për regjistrimin e pronave/

para një jave - Bota Sot

Bashkimi Evropian do të ndihmojë Shqipërinë me 5.7 milionë euro për regjistrimin digjital të pronave. Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, ambasadori Luigi Soreca shkruan se Shqipëria do të ketë një...

BE i jep Shqipërisë 5.7 mln euro për regjistrimin e pronave/ Yuri Kim: E domosdoshme

para një jave - Vizion Plus

Bashkimi Evropian do të ndihmojë Shqipërinë me 5.7 milionë euro për regjistrimin digjital të pronave. Ambasadori i BE-së, Luigi Soreca shkruan se regjistrimi i pronave është një reformë vendimtare për...

BE 5.7 mln euro për regjistrimin dixhital të pronave, Kim: Është e domosdoshme

para një jave - ABC News

5.7 mln euro do të ndaj Bashkimi Europian për Shqipërinë, si një ndihmë për regjistrimin dixhital të pronave. Lajmi është dhënë nga Ambasadori i BE, Luigi Soreca i cili me anë të një postimi në rrjet sociale...

BE jep 5.7 mln euro për regjistrimin dixhital të pronave/ Yuri Kim optimiste: Zgjidhja e të drejtave të pronësisë hedh themelet për zhvillim

para një jave - Java News

Ambasadorja e SHBA, Yuri Kim ka reaguar pas ndihmës prej 5.7 mln euro të BE për regjistrimin dixhital të pronave në Shqipëri. Me një postim në Twitter, Kim mbështet nismën e BE, teksa thotë se zgjidhja...

BE i jep Shqipërisë 5.7 milionë euro për regjistrimin e pronave

para një jave - Arbresh

Bashkimi Evropian do të ndihmojë Shqipërinë me 5.7 milionë euro për regjistrimin digjital të pronave. Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, ambasadori Luigi Soreca shkruan se Shqipëria do të ketë një...

BE dha 5.7 mln euro për regjistrimin e pronës, Yuri Kim: Është e domosdoshme, do të hedh themelet për zhvillim

para një jave - Dosja.al

Ambasadorja Yuri Kim 14 Shtator, 2021 21:11 TIRANË- Ambasadoja amerikane në Shqipëri, Yuri Kim ka mbështetur projektin e Bashkimit Evropian në lidhje me hartën e regjistrimit të pronësisë në Shqipëri....

“Projekti i financuar nga BE me 5.7 milion euro”/ Soreca: Shqipëria, hartë të re të regjistrimit të pronës

para një jave - Lexo

Ambasadori i Bashkimit Evropian në vendin tonë Luigi Soreca ka njoftuar se Shqipëria do të ketë një hartë të re për regjistrimin e pronave. Me anë të një postimi në Twitter, Soreca shkruan se falë mbështetjes...

“Projekti i financuar nga BE me 5.7 milion euro”/ Soreca: Shqipëria, hartë të re të regjistrimit të pronës

para një jave - Java News

Ambasadori i Bashkimit Evropian në vendin tonë Luigi Soreca ka njoftuar se Shqipëria do të ketë një hartë të re për regjistrimin e pronave. Me anë të një postimi në Twitter, Soreca shkruan se falë mbështetjes...

“Projekti i financuar nga BE me 5.7 milion euro”/ Soreca: Shqipëria do të ketë një hartë të re të regjistrimit të pronës

para një jave - Dosja.al

Luigi Soreca 14 Shtator, 2021 19:31 TIRANË- Ambasadori i Bashkimit Evropian në vendin tonë Luigi Soreca ka njoftuar se Shqipëria do të ketë një hartë të re për regjistrimin e pronave. Me anë të një postimi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK