Kishte një vrimë në kokë, detaje të reja për 36-vjeçarin që u gjet i vdekur sot në Pejë

para një dite - Bota Sot

Mësohet se nga ekzaminimi fillestar, është konstatuar se ai kishte një vrimë në kokë, që dyshohet të jetë shkaktuar nga arma e zjarrit. Baton Berisha, 36-vjeçar, u gjet pa shenja jete sot, në fshatin Sferkë...

Dalin detaje të reja nga vdekja e 36 vjeçarit në Pejë

para një dite - GazetaBlic

Baton Berisha, 36-vjeçar, u gjet pa shenja jete sot, në fshatin Sferkë e Thatë të Pejës. Një ditë më parë, familjarët e tij e kishin raportuar në polici si të zhdukur, ndërsa sot e gjetën pa shenja jete...

36-vjeçari që u gjet i vdekur në Pejë, vëllai i moderatores kosovare

para një dite - Infokusi

Një djalë 36 vjeçar është gjetur i vdekur në Kosovë, një ditë pasi po kërkohej me ankth nga familja dhe miqtë. Viktima është banor i Pejës. Zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës, Fadil Gashi, tha sot...

36-vjeçari që u gjet i vdekur në Pejë, vëllai i moderatores kosovare

para një dite - GazetaBlic

Një djalë 36 vjeçar është gjetur i vdekur në Kosovë, një ditë pasi po kërkohej me ankth nga familja dhe miqtë. Viktima është B.B, banor i Pejës. Zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës, Fadil Gashi, tha...

36-vjeçari që u gjet i vdekur në Pejë, vëllai i moderatores kosovare

para një dite - OraInfo

Një djalë 36 vjeçar është gjetur i vdekur në Kosovë, një ditë pasi po kërkohej me ankth nga familja dhe miqtë. Viktima është B.B, banor i Pejës. Zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës, Fadil Gashi, tha...

Gjendet i vdekur në Pejë personi që ishte raportuar të hënën si i zhdukur

para një dite - Koha.net

Një person që ishte raportuar dje i zhdukur nga familjarët e tij, është gjetur të martën pa shenja jete në fshatin Sverkë të Pejës. Lajmin e ka konfirmuar për KOHËN, zëdhënësi i Policisë për Rajonin e...

Ky është i riu që u gjet pa shenja jete sot në Pejë

para një dite - OraInfo

Një i ri është gjetur sot pa shenja jete në fshatin Sferkë të komunës së Pejës. I njëjti ishte raportuar i zhdukur gjatë ditës së djeshme. Kështu bëri të ditur zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës...

Kishte një vrimë në kokë, detaje të reja për 36-vjeçarin që u gjet i vdekur sot në Pejë

para një dite - Bota Press

Mësohet se nga ekzaminimi fillestar, është konstatuar se ai kishte një vrimë në kokë, që dyshohet të jetë shkaktuar nga arma e zjarrit. Baton Berisha, 36-vjeçar, u gjet pa shenja jete sot, në fshatin Sferkë...

Kishte një vrimë në kokë, detaje të reja për 36-vjeçarin që u gjet pa shenja jete sot në Pejë

para një dite - ATV Live

Baton Berisha, 36-vjeçar, u gjet pa shenja jete sot, në fshatin Sferkë e Thatë të Pejës. Një ditë më parë, familjarët e tij e kishin raportuar në polici si të zhdukur, ndërsa sot e gjetën pa shenja jete...

Ky është i riu që u gjet i vdekur sot në Pejë

para një dite - GazetaBlic

Një i ri është gjetur sot pa shenja jete në fshatin Sferkë të komunës së Pejës. I njëjti ishte raportuar i zhdukur gjatë ditës së djeshme. Kështu bëri të ditur zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës...

Gjendet i vdekur një djalë i ri, vëllai i moderatores së njohur shqiptare

para një dite - NOA

Një djalë 36 vjeçar është gjetur i vdekur në Kosovë, një ditë pasi po kërkohej me ankth nga familja dhe miqtë. Viktima është Baton Berisha, banor i Pejës, raporton noa.al. Zëdhënësi i policisë për rajonin...

Kishte një vrimë në kokë, detaje të reja për 36-vjeçarin që u gjet pa shenja jete sot në Pejë

para një dite - Ekonomia Online

Baton Berisha, 36-vjeçar, u gjet pa shenja jete sot, në fshatin Sferkë e Thatë të Pejës, raporton Gazeta Sinjali. Një ditë më parë, familjarët e tij e kishin raportuar në polici si të zhdukur, ndërsa sot...

Ky është i riu që u gjet pa shenja jete sot në Pejë

para një dite - Lajmi.net

I njëjti ishte raportuar i zhdukur gjatë ditës së djeshme. Kështu bëri të ditur zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës Fadil Gashi. “Dje është raportuar në orët e pasditës, për një person të zhdukur...

24 orë i zhdukur, gjendet trupi i pajetë i vëllait të moderatores së njohur shqiptare

para një dite - Java News

36-vjeçari i identifikuar si Baton Berisha, vëllai i moderatores së njohur në Kosovë, Venera Berisha Morina është gjetur i vdekur në Pejë, 24 orë pasi u deklarua i zhdukur nga familja e tij. Mediat e Kosovës...

36-vjeçari që u gjet i vdekur në Pejë, është vëllai i moderatores kosovare

para një dite - Ekonomia Online

Një djalë 36 vjeçar është gjetur i vdekur në Kosovë, një ditë pasi po kërkohej me ankth nga familja dhe miqtë. Viktima është B.B, banor i Pejës. Zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës, Fadil Gashi, tha...

36-vjeçari që u gjet i vdekur në Pejë, vëllai i moderatores kosovare

para një dite - Revista Kosovarja

Një djalë 36 vjeçar është gjetur i vdekur në Kosovë, një ditë pasi po kërkohej me ankth nga familja dhe miqtë. Viktima është B.B, banor i Pejës. Zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës, Fadil Gashi, tha...

Ishte raportuar si i zhdukur, gjendet pa shenja jete 36 vjeçari nga Peja

para një dite - Telegrafi

Policia e Kosovës ka njoftuar se është gjetur pa shenja jete 36 vjeçari nga Peja i cili ishte raportuar dje si i zhdukur nga bashkëshortja e tij. Lajmin për Telegrafin e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë...

Gjendet i vdekur në Pejë, personi që u raportua si i zhdukur në Polici

para një dite - Zeri

Sot është gjetur pa shenja jete personi i cili është raportuar dje si i zhdukur në Polici. Lajmin për “Zërin” e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Pejës, Fadil Gashi. Gashi tha se viktima...

36-vjeçari gjendet i vdekur që u raportua në polici si i zhdukur

para një dite - OraInfo

Gjendet i vdekur 36-vjeçari që u raportua në polici si i zhduku r. Është gjetur pa shenja jete personi i moshës rreth 36-vjeç, i raportuar dje si i zhdukur në polici. Viktima është gjetur në fshatin Sferkë...

Gjendet i vdekur 36-vjeçari që u raportua në polici si i zhdukur

para një dite - Gazeta Express

Është gjetur pa shenja jete personi i moshës rreth 36-vjeç, i raportuar dje si i zhdukur në polici. Viktima është gjetur në fshatin Sferkë të Pejës. Lajmin për Express e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë...

Ky është i riu që u gjet pa shenja jete sot në Pejë

para një dite - Periskopi

Një i ri është gjetur sot pa shenja jete në fshatin Sferkë të komunës së Pejës. I njëjti ishte raportuar i zhdukur gjatë ditës së djeshme. Kështu bëri të ditur zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës...

Gjendet i vdekur një i ri në Pejë

para një dite - RTK

Një i ri është gjetur pa shenja jete në fshatin Sferkë të komunës së Pejës. I njëjti ishte raportuar i zhdukur gjatë ditës së djeshme. Kështu bëri të ditur zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës Fadil...

Ky është i riu që u gjet i vdekur sot në Pejë

para një dite - Bota Press

Një i ri është gjetur sot pa shenja jete në fshatin Sferkë të komunës së Pejës. I njëjti ishte raportuar i zhdukur gjatë ditës së djeshme. Kështu bëri të ditur zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës...

Ky është i riu që u gjet pa shenja jete sot në Pejë

para një dite - Gazeta Metro

Një i ri është gjetur sot pa shenja jete në fshatin Sferkë të komunës së Pejës. I njëjti ishte raportuar i zhdukur gjatë ditës së djeshme. Kështu bëri të ditur zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës...

Gjendet i vdekur vëllai i moderatores në Kosovë, 36-vjeçari ishte zhdukur një ditë më parë, mister shkaqet

para një dite - Dosja.al

Baton Berisha 14 Shtator, 2021 19:13 KOSOVË – 36-vjeçari i identifikuar si Baton Berisha, vëllai i moderatores së njohur në Kosovë, Venera Berisha Morina është gjetur i vdekur në Pejë, 24 orë pasi u deklarua...

Në Pejë gjendet i vdekur një person

para një dite - Bota Sot

Një i ri është gjetur pa shenja jete në fshatin Sferkë të komunës së Pejës. I njëjti ishte raportuar i zhdukur gjatë ditës së djeshme.Kështu bëri të ditur zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës Fadil...

Gjendet i vdekur personi i cili u raportua i zhdukur nga familjarët në Pejë

para një dite - Kallxo

Një person është gjetur i vdekur gjatë ditës së sotme në fshatin Sferkë në Komunën e Pejës. I njëjti ishte raportuar gjatë ditës së djeshme si i zhdukur nga familjarët e tij. Zëdhënësi i Policisë së Pejës,...

Gjendet i vdekur një person në Pejë

para një dite - GazetaBlic

Një i ri është gjetur pa shenja jete në fshatin Sferkë të komunës së Pejës. I njëjti ishte raportuar i zhdukur gjatë ditës së djeshme. Kështu bëri të ditur zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës Fadil...

Ky është i riu nga Peja që sot u gjet i vdekur

para një dite - Indeks online

Sot është gjetur pa shenja jete një person i cili dje pasdite ishte raportuar si i zhdukur nga familjarët e tij. Bëhet fjalë për të riun B.Berisha nga Peja, shkruan Indeksonline. Rasti është konfirmuar...

Gjendet i vdekur 36-vjeçari që u raportua në polici si i zhdukur

para një dite - Lajmi.net

I njëjti ishte raportuar i zhdukur gjatë ditës së djeshme.Kështu bëri të ditur zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës Fadil Gashi. “Dje është raportuar në orët e pasditës, për një person të zhdukur nga...

Gjendet i vdekur 36-vjeçari që u raportua në polici si i zhdukur

para një dite - Infokusi

Është gjetur pa shenja jete personi i moshës rreth 36-vjeç, i raportuar dje si i zhdukur në polici. Viktima është gjetur në fshatin Sferkë të Pejës. Lajmin për Express e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë...

Gjendet i vdekur një person në Pejë

para një dite - Lajmi.net

I njëjti ishte raportuar i zhdukur gjatë ditës së djeshme.Kështu bëri të ditur zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës Fadil Gashi. “Dje është raportuar në orët e pasditës, për një person të zhdukur nga...

Ky është 36-vjeçari nga Peja që u gjet pa shenja jete

para një dite - ATV Live

Policia e Kosovës ka njoftuar se është gjetur pa shenja jete 36 vjeçari nga Peja i cili ishte raportuar dje si i zhdukur nga bashkëshortja e tij. Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë në rajonin...

Ishte raportuar si i zhdukur, gjendet pa shenja jete 36 vjeçari nga Peja

para një dite - ATV Live

Policia e Kosovës ka njoftuar se është gjetur pa shenja jete 36 vjeçari nga Peja i cili ishte raportuar dje si i zhdukur nga bashkëshortja e tij. Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë në rajonin...

Gjendet i vdekur 36-vjeçari që u raportua në polici si i zhdukur

para një dite - Bota Press

Është gjetur pa shenja jete personi i moshës rreth 36-vjeç, i raportuar dje si i zhdukur në polici. Viktima është gjetur në fshatin Sferkë të Pejës. Lajmin për Gazeten e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë...

Dje ishte raportuar si person i zhdukur, gjendet i vdekur 36 vjeçari në Pejë

para një dite - ATV Live

Është gjetur pa shenja jete personi i moshës rreth 36 vjeç, i raportuar dje si i zhdukur në polici. Viktima është gjetur në fshatin Sferkë të Pejës. Lajmin për vdekjen e tij e ka konfirmuar zëdhënësi i...

36 vjeçari që u raportua në polici si i zhdukur, gjendet i vdekur

para një dite - Arbresh

Një person është gjetur pa shenja jete i moshës rreth 36-vjeç, i cili  u raportuar si i zhdukur në polici, shkruan arbresh.info. Viktima është gjetur në fshatin Sferkë të Pejës. Lajmin për arbresh.info...

Gjendet pa shenja jete 36-vjeçari që u raportua në polici si i zhdukur

para një dite - Gazeta Metro

Është gjetur pa shenja jete personi i moshës rreth 36-vjeç, i raportuar dje si i zhdukur në polici. Viktima është gjetur në fshatin Sferkë të Pejës. Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për Rajonin...

Gjendet i vdekur një i ri në Pejë

para një dite - Periskopi

Një i ri është gjetur pa shenja jete në fshatin Sferkë të komunës së Pejës. I njëjti ishte raportuar i zhdukur gjatë ditës së djeshme. Kështu bëri të ditur zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës Fadil...

Gjendet i vdekur 36-vjeçari që u raportua në polici si i zhdukur

para një dite - Periskopi

Është gjetur pa shenja jete personi i moshës rreth 36-vjeç, i raportuar dje si i zhdukur në polici. Viktima është gjetur në fshatin Sferkë të Pejës. Lajmin për Express e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë...

Gjendet i vdekur një person në Pejë

para një dite - Ekonomia Online

Një i ri është gjetur pa shenja jete në fshatin Sferkë të komunës së Pejës. I njëjti ishte raportuar i zhdukur gjatë ditës së djeshme. Kështu bëri të ditur zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës Fadil...

Gjendet i vdekur një i ri në Pejë

para një dite - Lajm

Një i ri është gjetur pa shenja jete në fshatin Sferkë të komunës së Pejës. I njëjti ishte raportuar i zhdukur gjatë ditës së djeshme. Kështu bëri të ditur për Klankosova.tv zëdhënësi i policisë për rajonin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK