Jemi në stinën e Shigjetarit! Si ta jetojmë sa më mirë atë

para 6 dite - Albeu

E ndieni veten si një feniks që ngrihet nga hiri? Stina e Shigjetarit ka nisur; një moment pozitiviteti, optimizmi, rritjeje personale dhe eksplorimi që do të na shoqërojë më 21 dhjetor kur Dielli do të...

Horoskopi 25 nëntor: Paolo Fox iu tregon çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë

para 6 dite - Albeu

Dashi: Ditë pozitive në dashuri, polemikat e ditëve të kaluara janë larg. Megjithatë, në punë gjërat nuk po shkojnë ashtu siç do të dëshironit. Demi: Në dashuri, Hëna ju shkakton njëfarë shqetësimi. Në...

Horoskopi 25 nëntor: Paolo Fox iu trtegon çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë

para 6 dite - Albeu

Dashi: Ditë pozitive në dashuri, polemikat e ditëve të kaluara janë larg. Megjithatë, në punë gjërat nuk po shkojnë ashtu siç do të dëshironit. Demi: Në dashuri, Hëna ju shkakton njëfarë shqetësimi. Në...

Horoskopi 25 Nëntor 2021

para 6 dite - Klan

Horoskopi 25 Nëntor 2021 Dashi- Megjithëse Mërkuri është në një orbitë jo edhe aq të favorshme, do të jeni të frymëzuar. Kështu që pritet të një ditë e mirë për të gjithë ata që merren me krijimtari. Partneri...

Jemi në stinën e Shigjetarit! Ja si ta jetojmë sa më mirë atë

para 6 dite - Lajmi.net

E ndieni veten si një feniks që ngrihet nga hiri? Stina e Shigjetarit ka nisur; një moment pozitiviteti, optimizmi, rritjeje personale dhe eksplorimi që do të na shoqërojë më 21 dhjetor kur Dielli do të...

Unë ju akuzoj! Letra e mësuesit për drejtuesit e show emisioneve

para 6 dite - Tetova1

Letra e mësuesit italian Marco Galice shkruan për drejtuesit e programeve më të njohura televizive në Itali që janë formate të ngjashme me ” Big Brother” ” Love story”, ” Përputhen” në Shqipëri. Mësuesi...

Fjalitë në intervistë që ua sigurojnë kandidatëve ofertën e punës

para 6 dite - RTK

A e dini që ka fraza të cilat bëjnë “magji” në intervistat e punës? Janë këto fjalitë që i impresionojnë punëdhënësit, pavarësisht se për çfarë pozite dhe industrie po intervistoheni. Mbase gjatë përgatitjes...

“Sot mund të keni dëshirë të shkoni në të kaluarën”/ Horoskopi për sot

para 6 dite - Java News

Dashi Nuk do të zhgënjeheni sot. Gjatë ditëve në vijim do të lini mënjanë mënyrën tuaj analitike të të menduarit dhe do t’i lini ndjenjat tuaja t’ju udhëheqin. Do të jeni të vëmendshëm ndaj njerëzve që...

“Sot mund të keni dëshirë të shkoni në të kaluarën”, horoskopi për sot

para 6 dite - ABC News

Dashi Nuk do të zhgënjeheni sot. Gjatë ditëve në vijim do të lini mënjanë mënyrën tuaj analitike të të menduarit dhe do t’i lini ndjenjat tuaja t’ju udhëheqin. Do të jeni të vëmendshëm ndaj njerëzve që...

Horoskopi 25 Nëntor, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para 6 dite - Infokusi

Dashi Një ditë e përsosur sapo ka ardhur për ju! Bëhuni gati të argëtoheni, dhe dijeni se gjithë sytë do të jenë drejt jush sot, gjë që do t’ju sjellë kënaqësi dhe lumturi. Nëse jeni beqarë, sot tërhiqni...

Horoskopi 25 Nëntor, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para 6 dite - Periskopi

Dashi Një ditë e përsosur sapo ka ardhur për ju! Bëhuni gati të argëtoheni, dhe dijeni se gjithë sytë do të jenë drejt jush sot, gjë që do t’ju sjellë kënaqësi  dhe lumturi. Nëse jeni beqarë, sot tërhiqni...

Fjalitë në intervistë që ua sigurojnë kandidatëve ofertën e punës

para 6 dite - KosovaPress

A e dini që ka fraza të cilat bëjnë “magji” në intervistat e punës? Janë këto fjalitë që i impresionojnë punëdhënësit, pavarësisht se për çfarë pozite dhe industrie po intervistoheni. Mbase gjatë përgatitjes...

Horoskopi nga Paolo Fox, çfarë kanë parashikuar yjet për datën 25 Nëntor

para 6 dite - FaxWeb

Dashi: Ditë pozitive në dashuri, polemikat e ditëve të kaluara janë larg. Megjithatë, në punë gjërat nuk po shkojnë ashtu siç do të dëshironit. Demi: Në dashuri, Hëna ju shkakton njëfarë shqetësimi. Në...

Kujdes! Këto 5 shenja horoskopi nuk mund të mbajnë asnjë sekret

para 7 dite - NOA

Përpara se t’i besoni dikujt një sekret, sigurohuni që ky i fundit nuk do ta përhapë atë. Lista nuk është aq e shkurtër ndaj vazhdoni lexoni dhe bëni lidhjet e shenjave me njerëzit që njihni në mënyrë...

Horoskopi i datës 25 nëntor 2021

para 7 dite - RTV 21

Dashi Gjatë kësaj dite, edhe falë mbështetjes së Hënës dhe Neptunit, do jeni shumë të arsyeshëm dhe do i bëni gjërat me radhë. Ju të dashuruarit do jeni tejet të përkujdesur ndaj partnerit tuaj dhe do...

Horoskopi 25 Nëntor, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para 7 dite - Albeu

Dashi Një ditë e përsosur sapo ka ardhur për ju! Bëhuni gati të argëtoheni, dhe dijeni se gjithë sytë do të jenë drejt jush sot, gjë që do t’ju sjellë kënaqësi dhe lumturi. Nëse jeni beqarë, sot tërhiqni...

Tre shenjat e horoskopit që dashurojnë “marrëzisht”

para 7 dite - Mapo

Astrologët kanë renditur tre shenjat e Horoskopit që dashurojnë “marrëzisht”. Njihuni më poshtë me to. Peshqit Si një nga shenjat më emocionale, Peshqit priren të bien në dashuri me lehtësi dhe të duan...

Dy shifrat e fundit në datën tuaj të lindjes ‘fshehin’ një sekret, mësoni cili është

para 7 dite - NOA

Dy shifrat e fundit në datën e lindjes tregojnë pesë elementët bazë që përcaktojnë ngjarjet më të rëndësishme në jetë. Sipas kalendarit të lashtë kinez, mbi të cilin bazohet horoskopi oriental, pesë elementët...

Horoskopi për ditën e sotme, 25 nëntor 2021

para 7 dite - Revista Kosovarja

Dashi Kur bëhet fjalë për një shenjë kaq të zjarrtë dhe të ndjeshme sa e juaja, është e lehtë të kuptosh se të qëndroni në shtëpi mund të mos jetë aktiviteti juaj i preferuar, të paktën, jo rregullisht....

Jemi në stinën e Shigjetarit! Ja si ta jetojmë sa më mirë atë

para 7 dite - Syri.net Kosova

Stina e Shigjetarit ka nisur; një moment pozitiviteti, optimizmi, rritjeje personale dhe eksplorimi që do të na shoqërojë më 21 dhjetor kur Dielli do të hyjë në Bricjap. Ky kalim nga Akrepi në Shigjetar...

Horoskopi ditor, 25 nëntor 2021

para 7 dite - Bota Press

Dashi Dita do të nisë me stres, ndërsa momentet e lumtura do të vijnë gjatë orëve të para të mesditës. Mund të vijoni me planet tuaja romantike në pjesën e mbrëmjes apo me një plan i cili mund t’ju sjellë...

Me siguri ju ka ndodhur të përballeni me arrogancën e këtyre 4 shenjave në jetë

para 7 dite - NOA

Nëse shenja juaj është në këtë listë, kemi lajme jo të mira: ndoshta nuk jeni personi më i mirë që të tjerët të qëndrojnë me ju. Dashi Bëni kujdes nga zjarri që ju udhëheq së brendshmi, mund të djegë njerëzit...

Unë, ju akuzoj!

para një jave - Telegrafi

Nga: Marco Galice Përktheu: Ilir Cuci (Letra e një mësuesi italian, për drejtuesit e programeve më të njohura televizive në Itali që janë formate të ngjashme me “Big Brother”, “Love story” e “Përputhen”...

Horoskopi i dashurisë për 2022-shin doli. Kujt do t`i qeshë fati?

para 7 dite - Lexo

Bëhuni gati të merrni mësime të mëdha në departamentin e romancës! Horoskopi juaj i dashurisë për vitin 2022 ka dalë. Lexo parashikimin shenjë për shenjë. Dashi Jeni gati të hiqni dorë nga besimet tuaja...

Horoskopi ditor, 25 nëntor 2021

para 7 dite - Gazeta Metro

Dashi Dita do të nisë me stres, ndërsa momentet e lumtura do të vijnë gjatë orëve të para të mesditës. Mund të vijoni me planet tuaja romantike në pjesën e mbrëmjes apo me një plan i cili mund t’ju sjellë...

5 shenjat e horoskopit që do të dashurohen marrëzisht gjatë Krishtlindjes

para një jave - Albeu

Sipas yjeve, Babagjyshi nuk do të jetë i vetmi që do të vijë këtë vit. Astrologët parashikojnë se pesë shenja të Horoskopit do të jenë me shumë fat në lidhjet e tyre të dashurisë për Krishtlindje dhe do...

Mësoni çfarë sekreti ‘fshehin’ dy shifrat e fundit në datën tuaj të lindjes

para një jave - Lexo

Dy shifrat e fundit në datën e lindjes tregojnë pesë elementët bazë që përcaktojnë ngjarjet më të rëndësishme në jetë. Sipas kalendarit të lashtë kinez, mbi të cilin bazohet horoskopi oriental, pesë elementët...

Horoskopi ditor për nesër, e Enjte 25 Nëntor 2021

para një jave - Java News

Dashi: Ditë pozitive në dashuri, polemikat e ditëve të kaluara janë larg. Megjithatë, në punë gjërat nuk po shkojnë ashtu siç do të dëshironit. Demi: Në dashuri, Hëna ju shkakton njëfarë shqetësimi. Në...

Parashikimi nga Paolo Fox, çfarë kanë parashikuar yjet për datën 25 Nëntor

para një jave - NOA

Paolo Fox ka bërë parashikimin e yjeve për të gjitha shenjat, për ditën e nesërme 25 Nëntor. Dashi: Ditë pozitive në dashuri, polemikat e ditëve të kaluara janë larg. Megjithatë, në punë gjërat nuk po...

Horoskopi i dashurisë për 2022-shin doli. Kujt do t`i qeshë fati?

para një jave - Lexo

Bëhuni gati të merrni mësime të mëdha në departamentin e romancës! Horoskopi juaj i dashurisë për vitin 2022 ka dalë. Lexo parashikimin shenjë për shenjë. Dashi Jeni gati të hiqni dorë nga besimet tuaja...

Horoskopi i dashurisë për vitin 2022

para një jave - Arbresh

Bëhuni gati të merrni mësime të mëdha në departamentin e romancës! Horoskopi juaj i dashurisë për vitin 2022 ka dalë. Lexo parashikimin shenjë për shenjë. Dashi Jeni gati të hiqni dorë nga besimet tuaja...

Zgjidhni njërin nga personat në foto dhe shikoni se çfarë thotë për personalitetin tuaj!

para një jave - Lexo

Njerëzit shpesh dinë më shumë për të tjerët sesa dinë për veten e tyre. Testet psikologjike janë një mënyrë efektive për të mësuar rreth vetvetes. Njohja për veten dhe personalitetin tuaj jo vetëm që do...

Nga nesër jeta romantike e këtyre 2 shenjave të horoskopit do të ndryshojë në mënyrë pozitive

para një jave - Lajmi.net

Dashi (21 mars – 19 prill) Nëse është dikush që kur vendos një plan i shkon deri në fund, ai është Dashi. Në jetën tuaj të dashurisë, ju jeni përballur me një “mur”; me diçka që nuk po funksionon dhe nuk...

Zgjidhni një yll dhe zbuloni se çfarë ju pret vitin e ardhshëm

para një jave - Revista Kosovarja

Testet psikologjike shpesh janë konsideruar si argëtuese dhe frymëzuese. Prandaj, zgjidhni një nga yjet në foto dhe zbuloni se çfarë do t’ju sjellë viti i ardhshëm. Nëse keni zgjedhur: Nr.1 Nuk do të ketë...

5 shenjat që do të dashurohen marrëzisht gjatë Krishtlindjes

para një jave - Lexo

Sipas yjeve, Babagjyshi nuk do të jetë i vetmi që do të vijë këtë vit. Astrologët parashikojnë se pesë shenja të Horoskopit do të jenë me shumë fat në lidhjet e tyre të dashurisë për Krishtlindje dhe do...

5 shenjat e horoskopit që do të dashurohen marrëzisht gjatë Krishtlindjes

para një jave - Lexo

Sipas yjeve, Babagjyshi nuk do të jetë i vetmi që do të vijë këtë vit. Astrologët parashikojnë se pesë shenja të Horoskopit do të jenë me shumë fat në lidhjet e tyre të dashurisë për Krishtlindje dhe do...

Horoskopi 24 nëntor: Çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para një jave - Albeu

Dashi Hëna mund të sjellë emocione të forta për ju. Ndoshta jeni ndjerë të parëndësishëm në një marrëdhënie të mëparshme. Është koha për t’u çlodhur dhe për të shijuar emocionet e reja. Demi Një marrëdhënie...

Nga sot jeta romantike e këtyre 2 shenjave të horoskopit do të ndryshojë në mënyrë pozitive

para një jave - Lexo

Dashi-Nëse është dikush që kur vendos një plan i shkon deri në fund, ai është Dashi. Në jetën tuaj të dashurisë, ju jeni përballur me një “mur”; me diçka që nuk po funksionon dhe nuk jeni të sigurt nëse...

Horoskopi 24 Nëntor 2021

para një jave - Klan

Horoskopi 24 Nëntor 2021 Dashi- Saturni do të jetë planeti që do të përkujdeset gjithë kohës për jetën tuaj në çift. Ka shumë mundësi të jeni dyshues ndaj partnerit tuaj sot dhe nuk do e lini atë të marrë...

Dy shenjat me fat për sot

para një jave - Lexo

Dashi: Lajm i shkëlqyer, një forcë e re do të vijë në dashuri. Pritet një pajisje shtesë edhe në punë, mos u dorëzo! Demi: Kujdes në dashuri, pasdite pritet të jeni pjesë e një vorbulle thashethemesh....

Si të kërkoni mendime nga të tjerët për t’ju ndihmuar në punën tuaj?

para një jave - RTK

Në varësi prej asaj se si kompania juaj është e strukturuar dhe në varësi të stilit e menaxhimit, mund të pranoni reagime në baza ditore, ose mund t’i merrni përmes rishikimit vjetor. Marrja e reagimeve...

Dy shenjat e horoskopit me fat për sot

para një jave - Lexo

Dashi: Lajm i shkëlqyer, një forcë e re do të vijë në dashuri. Pritet një pajisje shtesë edhe në punë, mos u dorëzo! Demi: Kujdes në dashuri, pasdite pritet të jeni pjesë e një vorbulle thashethemesh....

Horoskopi për ditën e mërkurë, 24 nëntor 2021

para një jave - Vizion Plus

Dashi Saturni do të jetë planeti që do të përkujdeset gjithë kohës për jetën tuaj në çift gjatë kësaj dite. Financat nuk do jenë të shkëlqyera, megjithatë do të arrini që situatën ta mbani të qëndrueshme....

Horoskopi 24 Nëntor, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para një jave - Infokusi

Dashi Hëna mund të sjellë emocione të forta për ju. Ndoshta jeni ndjerë të parëndësishëm në një marrëdhënie të mëparshme. Është koha për t’u çlodhur dhe për të shijuar emocionet e reja. Demi Një marrëdhënie...

Horoskopi, çfarë parashikojnë yjet për datën 24 Nëntor

para një jave - Arbresh

Dashi: Lajm i shkëlqyer, një forcë e re do të vijë në dashuri. Pritet një pajisje shtesë edhe në punë, mos u dorëzo! Demi: Kujdes në dashuri, pasdite pritet të jeni pjesë e një vorbulle thashethemesh....

Kujdes me paratë! Horoskopi nga Paolo Fox, çfarë parashikojnë yjet për datën 24 Nëntor

para një jave - FaxWeb

Dashi: Lajm i shkëlqyer, një forcë e re do të vijë në dashuri. Pritet një pajisje shtesë edhe në punë, mos u dorëzo! Demi: Kujdes në dashuri, pasdite pritet të jeni pjesë e një vorbulle thashethemesh....

Si të kërkoni mendime nga të tjerët për t’ju ndihmuar në punën tuaj?

para një jave - KosovaPress

Në varësi prej asaj se si kompania juaj është e strukturuar dhe në varësi të stilit e menaxhimit, mund të pranoni reagime në baza ditore, ose mund t’i merrni përmes rishikimit vjetor. Marrja e reagimeve...

6 gjëra që duhet të bëni në mëngjes për të qenë më të lumtur në punë

para një jave - Ekonomia Online

Mënyra se si e fillojmë mëngjesin mund të vendosë rrjedhën për pjesën tjetër të ditës. Por për shumë prej nesh, mund të jetë një përvojë stresuese e mbushur me orare të vrullshme. Për t’u ndjerë më të...

Horoskopi i datës 24 nëntor 2021

para një jave - RTV 21

Dashi Venusi dhe Plutoni do ju bëjnë më të qetë sot dhe më të gatshëm për të realizuar projektet që keni në mendje. Do jeni gjithë kohës me këmbë në tokë. Nëse keni një lidhje tensioni i kohëve të fundit...

Horoskopi 24 Nëntor, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para një jave - Albeu

Dashi Hëna mund të sjellë emocione të forta për ju. Ndoshta jeni ndjerë të parëndësishëm në një marrëdhënie të mëparshme. Është koha për t’u çlodhur dhe për të shijuar emocionet e reja. Demi Një marrëdhënie...

Kjo shenjë do ketë ditë të shkëlqyer/ Horoskopi për ditën e mërkurë

para një jave - Syri.net Kosova

Dashi Saturni do të jetë planeti që do të përkujdeset gjithë kohës për jetën tuaj në çift gjatë kësaj dite. Financat nuk do jenë të shkëlqyera, megjithatë do të arrini që situatën ta mbani të qëndrueshme....

Çfarë kanë Shigjetarët që nuk e ka asnjë shenjë tjetër?

para një jave - NOA

Meqë jemi zyrtarisht në periudhën e Shigjetarit, siç e do tradita, vëmendjen më të madhe e marrin ata. Çfarë kanë ndryshe nga të tjerët? Kur mendojmë Shigjetarët, e kemi të vështirë t’i përkufizojmë me...

Kujdes me dashurinë, ja cilat shenja do të kenë probleme sot

para një jave - Syri.net Kosova

Horoskopi i datës 23 nëntor 2021. Dashi Nevojat e të tjerëve do të ndërhyjnë në dëshirën tuaj për t’u kujdesur për veten. Mund të ketë zhgënjim në jetën tuaj të dashurisë, por mos u trishtoni. Jepini fuqi...

Test psikologjik: Gjëja e parë që shihni në këtë foto do të zbulojë mënyrën se si bini në dashuri

para një jave - Bota Press

Për të parë se si bini në dashuri, mjafton të shikoni imazhin e mëposhtëm dhe të përpiqeni të kujtoni atë që patë fillimisht. Fytyra e një plaku Nëse keni parë plakun, kjo do të thotë se jeni gjithmonë...

5 shenjat e horoskopit që do të dashurohen marrëzisht gjatë Krishtlindjes

para një jave - ABC News

Sipas yjeve, Babagjyshi nuk do të jetë i vetmi që do të vijë këtë vit. Astrologët parashikojnë se pesë shenja të Horoskopit do të jenë me shumë fat në lidhjet e tyre të dashurisë për Krishtlindje dhe do...

Horoskopi javor i punës vjen nga astrologu i njohur italian Branko

para një jave - Lexo

Dashi Këtë javë do të merrni një ofertë ose do të gëzoni lëvdata për punën tuaj. Kjo do të jetë një javë e favorshme për angazhimetnë punë. Çfarëdo që të angazhoheni në këtë plan, do të mund të arrini...

Kujdes me paratë! Horoskopi nga Paolo Fox, çfarë parashikojnë yjet për datën 24 Nëntor

para një jave - NOA

Parashikimi i yjeve nga Paolo Fox, për ditën e mërkurë 24 Nëntor, përkthyer ekskluzivisht nga noa.al. Dashi: Lajm i shkëlqyer, një forcë e re do të vijë në dashuri. Pritet një pajisje shtesë edhe në punë,...

Horoskopi ditor për nesër, e Mërkurë 24 Nëntor 2021

para një jave - Java News

Dashi Saturni do të jetë planeti që do të përkujdeset gjithë kohës për jetën tuaj në çift gjatë kësaj dite. Financat nuk do jenë të shkëlqyera, megjithatë do të arrini që situatën ta mbani të qëndrueshme....

Këto shenja nuk duan kurrsesi të angazhohen në çift!

para një jave - Lexo

Disa shenja i tremben aq shumë një lidhjeje të qëndruesheme dhe angazhimeve në çift saqë janë të gatshme të braktisin edhe personin të cilin e dashurojnë me të vërtetë. Por cilat janë këto shenja të horoskopit...

Mësoni çfarë sekreti ‘fshehin’ dy shifrat e fundit në datën tuaj të lindjes

para një jave - Syri.net Kosova

Dy shifrat e fundit në datën e lindjes tregojnë pesë elementët bazë që përcaktojnë ngjarjet më të rëndësishme në jetë. Sipas kalendarit të lashtë kinez, mbi të cilin bazohet horoskopi oriental, pesë elementët...

Horoskopi 23 Nëntor 2021

para një jave - Klan

Horoskopi 23 Nëntor 2021 Dashi- Edhe pse nuk do të jeni në humor shumë të mirë, pas mesdite situata ka për të ndryshuar. Dita për ju që keni një lidhje do ju sjellë shumë kënaqësi. Do keni një simbiozë...

Horoskopi 23 nëntor: Kini durim, shenja që do të përballet sot me emocione të forta

para një jave - Albeu

Dashi-Kjo ditë ju gjen më të qetë dhe të relaksuar dhe gjithçka në sajë të rezultateve të mira që keni arritur gjatë javëve të fundit. Nga pikëpamja sentimentale ky është një moment shumë i mirë për të...

Bëhuni gati: Javë fantastike për këto 3 shenja horoskopi

para një jave - Albeu

Bricjapi (22 dhjetor – 19 janar) Ju pëlqen të dukeni si dikush që kur bën pushime nuk është nevoja ta marrin vesh të gjithë. Qëndrimi juaj i ftohtë dhe i sigurt është thjesht një mburojë për të gjithë...

Horoskopi/ Kujdes me dashurinë, cilat shenja do të kenë probleme sot

para një jave - Java News

Dashi Nevojat e të tjerëve do të ndërhyjnë në dëshirën tuaj për t’u kujdesur për veten. Mund të ketë zhgënjim në jetën tuaj të dashurisë, por mos u trishtoni. Jepini fuqi vetes për të ecur përpara. Jepini...

Horoskopi 23 Nëntor, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para një jave - Infokusi

Dashi Sot interesi juaj do të jetë i fokusuar tek shtëpia dhe familja. Ndiqni ndjenjat tuaja më të thella dhe i besoni intuitës suaj, për të mirën tuaj. Dita e sotme do ju shtyjë të komunikoni me persona...

Horoskopi, 23 nëntor 2021

para një jave - TV21

Dashi Duhet të kujdeseni më shumë për veten gjatë kësaj dite dhe të mendoni pozitivisht përherë. Ju që jeni në një lidhje përgatituni për momente plot eufori, lumturi dhe sadisfaksion. Do dini si ti shprehni...

Horoskopi i datës 23 nëntor 2021

para një jave - RTV 21

Dashi Duhet të kujdeseni më shumë për veten gjatë kësaj dite dhe të mendoni pozitivisht përherë. Ju që jeni në një lidhje përgatituni për momente plot eufori, lumturi dhe sadisfaksion. Do dini si ti shprehni...

Test psikologjik: Zgjidhni mollën që ju pëlqen më shumë për të zbuluar detaje të personalitetit tuaj

para një jave - NOA

Ky test personaliteti do të zbulojë pak më shumë për ju. Thjesht zgjidhni një mollë dhe zbuloni se çfarë fshihet në nënndërgjegjen tuaj. Nëse keni zgjedhur: Nr.1 Jeni një person i ndershëm që gjithmonë...

Bëhuni gati/ Javë fantastike për këto 3 shenja horoskopi

para një jave - NOA

Bricjapi (22 dhjetor – 19 janar) Ju pëlqen të dukeni si dikush që kur bën pushime nuk është nevoja ta marrin vesh të gjithë. Qëndrimi juaj i ftohtë dhe i sigurt është thjesht një mburojë për të gjithë...

Kush është më budallai në këtë foto? Kujdes, zgjedhja që do bëni tregon personalitetin tuaj

para një jave - Sovrani

Diskutimi i kësaj jave në rrjetet sociale duket se ka nisur me këtë foto të thjeshtë, që po bën xhiron e rrjetit. Disa lexues kanë argumentuar se ai në foto, veprimi i të cilit synon të dëmtojë veten,...

Kritika pafund, cilat janë 3 shenjat e Horoskopit më me këmbë në tokë

para një jave - ABC News

Ka disa që nuk e kanë të lehtë arsyen e mirë, përkundrazi. A nuk është kaq e rastësishme? Ja çfarë thonë yjet për këtë. Të jesh mendjehapur dhe të pranosh gjithçka po bëhet gjithnjë e më e zakonshme. Si...

Mund ta gjejmë çfarë ju ngre humorin vetëm duke na thënë shenjën e horoskopit

para një jave - Albeu

Dashi- Sfidat Nuk ka asgjë që mund ta gëzojë një Dash më shumë se sfidat e përditshme. Janë të parët që hidhen në bast, që hapin një lojë të rrezikshme. E adhurojnë adrenalinën dhe risinë. Demi- Pushimi...

Mësoni çfarë sekreti ‘fshehin’ dy shifrat e fundit në datën tuaj të lindjes

para një jave - Revista Kosovarja

Dy shifrat e fundit në datën e lindjes tregojnë pesë elementët bazë që përcaktojnë ngjarjet më të rëndësishme në jetë. Sipas kalendarit të lashtë kinez, mbi të cilin bazohet horoskopi oriental, pesë elementët...

Këto 3 shenja horoskopi i pret një javë fantastike

para një jave - Revista Kosovarja

Bricjapi Ju pëlqen të dukeni si dikush që kur bën pushime nuk është nevoja ta marrin vesh të gjithë. Qëndrimi juaj i ftohtë dhe i sigurt është thjesht një mburojë për të gjithë emocionet e brendshme që...

Horoskopi për datën 23 Nëntor nga Paolo Fox, shenjat që do të kenë sukses

para një jave - NOA

Paolo Fox ka bërë parashikimin për të gjitha shenjat për datën 23 Nëntor, e martë. Noa.al sjell ekskluzivisht për ju përkthimin. Dashi: Në dashuri ka më shumë mundësi të mirë. Në punë mos u dorëzoni, lajmet...

Horoskopi javor nga Paolo Fox, zbuloni ç’kanë parashikuar yjet gjatë datave 22-28 nëntor

para një jave - Revista Kosovarja

DASHI Në sferën e dashurisë situata paraqitet e mirë. Ata që janë të përfshirë në një lidhje, është më mirë që të mos bëjnë lëvizje komprometuese. Përpara se të nisni diçka të pasigurt, sigurohuni që t’i...

Horoskopi ditor për nesër, e Martë 23 Nëntor 2021

para një jave - Java News

Dashi Nesër mund të ndiheni shumë të dashuruar. Nëse jeni në një lidhje, bëhuni gati për një mbrëmje intime tepër romantike. Nëse nuk jeni çift, atëherë prisni shumë shpejt për ;lajme të mira. Një person...

Tre shenjat e horoskopit që do të kenë një javë të vështirë

para një jave - ABC News

Nis një javë e re, e cila për fat të keq do të jetë mjaft e vështirë për disa shenja të Horoskopit. Me hënën përballë Saturnit, disa shenja do të ndjejnë nevojën për ngrohtësi familjare dhe të tjerat do...

Mësoni çfarë sekreti ‘fshehin’ dy shifrat e fundit në datën tuaj të lindjes

para një jave - Telegrafi

Dy shifrat e fundit në datën e lindjes tregojnë pesë elementët bazë që përcaktojnë ngjarjet më të rëndësishme në jetë. Sipas kalendarit të lashtë kinez, mbi të cilin bazohet horoskopi oriental, pesë elementët...

Horoskopi 22 nëntor: Njihuni me shenjën më me fat të ditës së hënë

para një jave - Albeu

Dashi Zakonisht ju pëlqeni një këndvështrim të butë romantik, sa i përket jetës suaj të dashurisë. Do të kënaqeni duke u takuar me të tjerët që kanë një qasje më eksperimentale ndaj dashurisë, dhe megjithëse...

Horoskopi javor nga 22 – 29 Nëntor 2021

para një jave - Revista Kosovarja

Çfarë ju pret gjatë shtatë ditëve të ardhshme në punë dhe në dashuri, a do të kaloni mirë me familjarët, si do t’ju shërbejë shëndeti dhe a do të bëni investime Lexoni horoskopin e përgatitur dhe shfrytëzojeni...

Si të ruani shkëndijat në lidhje edhe pas shumë vjetësh

para një jave - RTK

Nëse jeni në një lidhje të gjatë me shumë mundësi pasioni dhe shkëndija që kishit në fillim janë shuar. Ju keni kaluar shumë zënka, vështirësi, situata të bukura dhe monotoni në lidhjen tuaj sa me kalimin...

Horoskopi 22 Nëntor 2021

para një jave - Klan

Horoskopi 22 Nëntor 2021 Dashi- Sot jini të kujdesshëm me veprimet dhe lëvizjet që bëni. Ngacmimet e paqëllimshme mund të ndikojnë tek marrëdhëniet tuaja me disa persona të afërt, ndaj më mirë të shikoni...

Kohë e shkëlqyer për të dalë me kolegët tuaj/ Mësoni parashikimin e Horoskopit për sot

para një jave - Java News

Dashi Jini të kujdesshëm me veprimet dhe lëvizjet që mund të bëni këtë ditë të parë të javës së re, e hënë 22 nëntor. Ngacmimet e paqëllimshme mund të ndikojnë tek marrëdhëniet tuaja me disa persona të...

Horoskopi 22 Nëntor, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para një jave - Infokusi

Dashi Bëhuni gati për një ditë pozitive sot! Me kalimin e Diellit në shenjën e Shigjetarit, jeni në gjendje të ndryshoni filozofinë tuaj dhe të hapni horizontet të reja shpirtërore. Nëpërmjet komunikimeve,...

Horoskopi për ditën e hënë, 22 nëntor 2021

para një jave - Vizion Plus

Dashi Jini të kujdesshëm me veprimet dhe lëvizjet që bëni nesër. Ngacmimet e paqëllimshme mund të ndikojnë tek marrëdhëniet tuaja me disa persona të afërt. Më mirë të shikoni punën tuaj nesër. Shkoni në...

Horoskopi javor për periudhën nga 22 – 29 nëntor

para një jave - Telegrafi

Çfarë ju pret gjatë shtatë ditëve të ardhshme në punë dhe në dashuri, a do të kaloni mirë me familjarët, si do t’ju shërbejë shëndeti dhe a do të bëni investime Lexoni horoskopin e përgatitur dhe shfrytëzojeni...

Horoskopi, 23 nëntor 2021

para një jave - TV21

Dashi Edhe pse në mëngjes nuk do jeni në humor shumë të mirë, pas mesdite situata ka për të ndryshuar. Dita për ju që keni një lidhje do ju sjellë shumë kënaqësi. Do keni një simbiozë fantastike me partnerin...

HOROSKOPI/ 22 nëntor 2021, çfarë parashikojnë yjet për ju

para një jave - Albeu

Dashi- Edhe pse do të dukeni emocionalë, nuk do të lëndoni ndjenjat e një miku të veçantë. Dita e sotme karakterizohet biseda të thella. Është mirë që t’i sqaroni të gjitha gjërat që në fund të ndiheni...

Horoskopi i datës 22 nëntor 2021

para një jave - RTV 21

Dashi Edhe pse në mëngjes nuk do jeni në humor shumë të mirë, pas mesdite situata ka për të ndryshuar. Dita për ju që keni një lidhje do ju sjellë shumë kënaqësi. Do keni një simbiozë fantastike me partnerin...

Horoskopi javor nga Paolo Fox, çfarë parashikojnë yjet për datat 22-28 Nëntor

para një jave - NOA

Dashi – Në dashuri mund të jeni pak në dyshime për dikë që keni njohur së fundmi. E gjitha vjen sepse keni frikë se mund të bëni të njëjtat gabime me të shkuarën. Ndoshta, ju nuk dëshironi të keni një...

Zbuloni se çfarë sekreti fshehin dy shifrat e fundit në datën tuaj të lindjes

para një jave - Gazeta Metro

Dy shifrat e fundit në datën e lindjes tregojnë pesë elementët bazë që përcaktojnë ngjarjet më të rëndësishme në jetë. Sipas kalendarit të lashtë kinez, mbi të cilin bazohet horoskopi oriental, pesë elementët...

Zbuloni se çfarë sekreti fshehin dy shifrat e fundit në datën tuaj të lindjes

para një jave - KosovaPress

Dy shifrat e fundit në datën e lindjes tregojnë pesë elementët bazë që përcaktojnë ngjarjet më të rëndësishme në jetë. Sipas kalendarit të lashtë kinez, mbi të cilin bazohet horoskopi oriental, pesë elementët...

Horoskopi javor 22-28 nëntor / Çfarë parashikojnë yjet për secilën shenjë?

para një jave - Java News

Dashi Këtë javë do të merrni një ofertë ose do të gëzoni lëvdata për punën tuaj. Kjo do të jetë një javë e favorshme për angazhimetnë punë. Çfarëdo që të angazhoheni në këtë plan, do të mund të arrini...

Horoskopi nga Paolo Fox për ditën e hënë, 22 nëntor 2021

para një jave - NOA

Dashi Jini të kujdesshëm me veprimet dhe lëvizjet që mund të bëni këtë ditë të parë të javës së re, e hënë 22 nëntor. Ngacmimet e paqëllimshme mund të ndikojnë tek marrëdhëniet tuaja me disa persona të...

Horoskopi ditor për nesër, e Hënë 22 Nëntor 2021

para një jave - Java News

Dashi Jini të kujdesshëm me veprimet dhe lëvizjet që bëni nesër. Ngacmimet e paqëllimshme mund të ndikojnë tek marrëdhëniet tuaja me disa persona të afërt. Më mirë të shikoni punën tuaj nesër. Shkoni në...

Çiftet më të mira të horoskopit, zgjidhni këtë shenjë për të qenë të lumtur

para një jave - Java News

Dashi dhe Peshorja Sipas horoskopit, Dashi dhe Peshorja janë çifti i fuqisë së mijëvjeçarit. Dashi është i zgjuar dhe intrigues ndërsa Peshorja është dinake. Duket se një marrëdhënie mes dy personave të...

Horoskopi për javën e ardhshme – shikoni se çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para një jave - OraInfo

Horoskopi i javës (22 – 28 nëntor), sipas astrologut Jorgo Pulla Si do nisë java nesër për 12 shenjat e horoskopit? Cila do jetë shenja më me fat dhe çfarë ju pret gjatë kësaj periudhe? Keni lënë pezull...

Horoskopi i javës (22 – 28 nëntor), sipas astrologut Jorgo Pulla

para një jave - Java News

Si do nisë java nesër për 12 shenjat e horoskopit? Cila do jetë shenja më me fat dhe çfarë ju pret gjatë kësaj periudhe? Keni lënë pezull një gjë të rëndësishme? Prisni një ofertë për punësim? Lexoni horoskopin...

Horoskopi për javën e ardhshme – shikoni se çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para një jave - Almakos

Horoskopi i javës (22 – 28 nëntor), sipas astrologut Jorgo Pulla Si do nisë java nesër për 12 shenjat e horoskopit? Cila do jetë shenja më me fat dhe çfarë ju pret gjatë kësaj periudhe? Keni lënë pezull...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK