Një grua shqelmonte e grushtonte një burrë në Sarajevë, madje e tërhiqte zvarrë – kamerat e sigurisë filmojnë gjithçka

para një muaji - Telegrafi

Një grua nga Bosnja e Hercegovina është bërë virale në rrjetet sociale, kur në platforma të ndryshme u shfaqen pamjet e kamerave të sigurisë ku shihet sesi ajo godet një burrë të cilin të njëjtën kohë...

Një grua shqelmonte e grushtonte një burrë në Sarajevë, madje e tërhiqte zvarrë – kamerat e sigurisë filmojnë gjithçka

para një muaji - Alsat-M

Një grua nga Bosnja e Hercegovina është bërë virale në rrjetet sociale, kur në platforma të ndryshme u shfaqen pamjet e kamerave të sigurisë ku shihet sesi ajo godet një burrë të cilin të njëjtën kohë...

Skandal! Pedagogia që quante studentët ‘qen’, filmohet teksa rreh burrin dhe e tërheq zvarrë (Video)

para një muaji - Infokusi

E kanë cilësuar si pedagoge të skandaleve, por ajo vazhdon të japë mësim. Një situatë e pazakontë është filmuar në një parking në Bosnje Hercegovinë. Përkatësisht, në afërsi të një qendre tregtare është...

Skandal! Pedagogia që quante studentët ‘qen’, filmohet teksa rreh burrin dhe e tërheq zvarrë (Video)

para një muaji - NOA

E kanë cilësuar si pedagoge të skandaleve, por ajo vazhdon të japë mësim. Një situatë e pazakontë është filmuar në një parking në Bosnje Hercegovinë. Përkatësisht, në afërsi të një qendre tregtare është...

Pedagogia e skandaleve filmohet teksa rreh burrin dhe e tërheq zvarrë, studentët i quante “qen”

para një muaji - ABC News

Një situatë e pazakontë është filmuar në një parking në Bosnje Hercegovinë. Përkatësisht, në afërsi të një qendre tregtare është filmuar një përleshje ku një grua ka rrahur një burrë. Mediat e huaj bëjnë...

Pedagogia rreh burrin dhe e tërheq zvarrë, studentët i quante “qen” (VIDEO)

para një muaji - Albeu

Një pedagoge në Bosnjë-Hercekovinë ka rrahur burrin dhe e ka tërhequr zvarrë. Ngjarja është filmuar në një parking në Bosnje Hercegovinë. Mediat e huaj bëjnë të ditur se gruaja në fjalë është profesoresha...

Skandal/ Pedagogia që quante studentët ‘qen’, filmohet teksa rreh burrin dhe e tërheq zvarrë (Video)

para një muaji - in7

E kanë cilësuar si pedagoge të skandaleve, por ajo vazhdon të japë mësim. Një situatë e pazakontë është filmuar në një parking në Bosnje Hercegovinë. Përkatësisht, në afërsi të një qendre tregtare është...

VIDEO/ Gjithmonë pjesë e skandaleve! Profesoresha që dikur u thoshte studentëve ‘qenë’, rrahu partnerin e saj në qendrën tregtare

para një muaji - FaxWeb

Një situatë e pazakontë është filmuar në një parking në Bosnjë dhe Herzegovinë. Në afërsi të një qendre tregtare është filmuar një përleshje në të cilën një grua ka rrahur një burrë. Sipas Senzacija ,...

Plas sherri në parking/ Pedagogia e skandaleve rreh burrin në sy të të gjithëve (VIDEO)

para një muaji - Zyrtare

Nuk janë të pakta rastet kur çiftet burrë e grua zihen në publik. E njëjta gjë ka ndodhur së fundmi në një parking në Bosnje-Hercegovinë. Situata e pazakontë është shënuar në afërsi të një qendre tregtare....

Profesoresha e skandaleve rrah një burrë në parking

para një muaji - Gazeta Metro

Një situatë e pazakontë është filmuar në një parking në Bosnje Hercegovinë. Në afërsi të një qendre tregtare është filmuar një përleshje ku një grua ka rrahur një burrë. Mediat shkruajnë se gruaja në fjalë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK