Rënie e çmimeve të naftës për shkak të shfaqjes së llojit të ri të koronavirusit

para një muaji - Alsat-M

Çmimi i një fuçie në bursën e Londrës javën e kaluar ra me rreth 8 për qind, në 72,72 dollarë, ndërsa në SHBA për 10,4 për qind ose 68,15 dollarë. Kjo është java e pestë radhazi që çmimet kanë rënë, gjë...

Pas shfaqjes së variantit të ri, bien aksionet e naftës në tregjet globale

para një muaji - Iliria News

Vlera e aksioneve dhe çmimi i naftës ranë për më shumë se 10 për qind të premten, pasi paraqitja e variantit të ri të koronavirusit, B.1.1.259 i goditi tregjet globale. Rënies i prinë tregjet aziatike....

Pas shfaqjes së variantit të ri, bien aksionet e nafta në tregjet globale

para një muaji - Gazeta Express

Vlera e aksioneve dhe çmimi i naftës ranë për më shumë se 10 për qind të premten, pasi paraqitja e variantit të ri të koronavirusit, B.1.1.259 i goditi tregjet globale. Rënies i prinë tregjet aziatike....

Pas shfaqjes së variantit të ri, bien aksionet e naftës në tregjet globale

para një muaji - Ditapost

Vlera e aksioneve dhe çmimi i naftës ranë për më shumë se 10 për qind të premten, pasi paraqitja e variantit të ri të koronavirusit, B.1.1.259 i goditi tregjet globale. Rënies i prinë tregjet aziatike....

Pas shfaqjes së variantit të ri, bien aksionet e nafta në tregjet globale

para një muaji - Bota Press

Vlera e aksioneve dhe çmimi i naftës ranë për më shumë se 10 për qind të premten, pasi paraqitja e variantit të ri të koronavirusit, B.1.1.259 i goditi tregjet globale. Rënies i prinë tregjet aziatike....

Pas shfaqjes së variantit të ri, bien aksionet e naftës në tregjet globale

para një muaji - Gazeta Metro

Vlera e aksioneve dhe çmimi i naftës ranë për më shumë se 10 për qind të premten, pasi paraqitja e variantit të ri të koronavirusit, B.1.1.259 i goditi tregjet globale. Rënies i prinë tregjet aziatike....

Nafta shënon rënien më të madhe 1-ditore – Çmimi i saj bie me mbi 10% nga frika e kufizimeve të reja globale

para një muaji - Scan TV

Çmimet globale të naftës janë zhytur me mbi 10% në rënien më të madhe njëditore që nga prilli i vitit të kaluar, pasi një variant i ri i Covid-19 ngriti frikën në treg për rinovimin e kufizimeve globale...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK