Nuk ndalet krimi në Greqi/ Burri sulmon me thikë një grua bashkë me djalin e saj

para një muaji - NOA

Greqia është duke kaluar një periudhë ku krimi është rritur ndjeshëm. Një tjetër ngjarje e përgjakshme ka ndodhur mëngjesin e së hënës në Selanik, konkretisht në rrugën Dafnis 3. Një burrë 50-vjeç ka debatuar...

Përgjaket rruga, 50-vjeçari sulmon me thikë një grua bashkë me djalin e saj

para një muaji - FaxWeb

Një tjetër ngjarje e përgjakshme ka ndodhur mëngjesin e së hënës në Selanik, konkretisht në rrugën Dafnis 3. Një burrë 50-vjeç ka debatuar me një grua 40-vjeçare dhe djalin e saj dhe i ka sulmuar me thikë...

“Djema vrava gruan”/ Emigranti në Greqi vetëdorëzohet në polici pas krimit të rëndë

para një muaji - Vizion Plus

Një 49-vjeçar nga Armenia vrau gruan e tij në Poliçni të Selanikut mbrëmjen e së dielës. Pas vrasjes së bashkëshortes, ai ka shkuar në polici dhe u tha atyre: “Djema vrava gruan time”. 49-vjeçari, sipas...

Krim i rëndë në Greqi, burri vret gruan

para një muaji - Klan

Krim i rëndë në Greqi, burri vret gruan Një ngjarje e rëndë është shënuar në Greqi, ku ka ndodhur një krim brenda familjes. Në Selanik raportohet se burri ka vrarë gruan me thikë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen...

Tronditet Greqia, burri vret gruan me thikë

para një muaji - Alsat-M

Opinion i publik ne Greqi është shokuar përsëri nga një vrasje tjetër e një gruaje nga bashkëshorti i saj. Vrasja e 14 e një gruaje brenda këtij viti ka ndodhur në qytetin e Selanikut në lagjen Polihni....

“Djema vrava gruan”, emigranti në Greqi dorëzohet në polici dhe rrëfen krimin e rëndë

para një muaji - ABC News

Një tjetër vrasje me viktimë gruan ka tronditur Selanikun, në Greqi. Një 49-vjeçar nga Armenia vrau gruan e tij në Poliçni të Selanikut mbrëmjen e së dielës. Pas vrasjes së bashkëshortes, ai ka shkuar...

Tronditet Greqia/ Burri vret gruan me thikë

para një muaji - Top Channel

Opinion i publik ne Greqi eshte shokuar perseri nga nje vrasje tjeter e nje gruaje nga bashkeshorti i saj . Vrasja e 14 e nje gruaje brenda ketij viti ka ndodhur ne qytetin e Selanikut ne lagjen Polihni....

Tmerr në Greqi/ Burri masakron gruan me thikë

para një muaji - NOA

Tronditet sërish opinioni grek. Tjetër vrasje shokuese e një gruaje nga bashkeshorti i saj. Vrasja ka ndodhur ne qytetin e Selanikut ne lagjen Polihni. Cifti ne fjale me prejardhje nga Armenia kishin edhe...

Tronditet Greqia, burri vret gruan me thikë

para një muaji - in7

Tronditet Greqia, burri vret gruan me thikë Opinion i publik ne Greqi është shokuar përsëri nga një vrasje tjetër e një gruaje nga bashkëshorti i saj. Vrasja e 14 e një gruaje brenda këtij viti ka ndodhur...

E rëndë/ 49 vjeçari vret gruan, viktima gjendet në shtrat me 2 plagë në gjoks të shkaktuara nga goditjet me thikë

para një muaji - FaxWeb

Opinion i publik ne Greqi eshte shokuar perseri nga nje vrasje tjeter e nje gruaje nga bashkeshorti i saj. Vrasja e 14 e nje gruaje brenda ketij viti ka ndodhur ne qytetin e Selanikut ne lagjen Polihni....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK