‘Zoti më tha ta bëja!’/Gjykata suedeze lë në burg të përjetshëm shqiptarin që i preu kokën me thikë shefit

para një jave - Shekulli

Publikuar më 14.01.2022 nga Shekulli

”Zoti më tha ta bëja!”/ Shqiptari i pret kokën me thikë shefit, kundërshton burgimin e përjetshëm (Fotot)

para një jave - Top Channel

Shqiptari Jonathan Limani, i cili i preu kokën shefit të tij Christopher Varian disa javë pasi mbërriti në Britani duke përdorur një thikë kërkon që t’i shpëtojë burgimit të përjetshëm. Kamerieri shqiptar...

Shqiptari që i preu kokën shefit, tregon se kush i tha ta bënte krimin

para një jave - Bota Sot

Një kamerier që i preu kokën shefit të tij me një thikë sepse ‘ashtu i tha Zoti të vepronte’ po apelon dënimin e tij të përjetshëm. Jonathan Limani i preu kokën shefit Christopher Varian në Oxfordshire...

”Zoti më tha ta bëja!”, Shqiptari i pret kokën me thikë shefit

para një jave - Revista Kosovarja

Shqiptari Jonathan Limani, i cili i preu kokën shefit të tij Christopher Varian disa javë pasi mbërriti në Britani duke përdorur një thikë kërkon që t’i shpëtojë burgimit të përjetshëm. Kamerieri shqiptar...

Shqiptari që ia preu kokën shefit britanik kërkon t’i shpëtojë burgut përjetë

para një jave - Zeri

Një kamerier që i preu kokën shefit të tij me një thikë sepse “ashtu i tha Zoti të vepronte” po apelon dënimin e tij të përjetshëm. Jonathan Limani i preu kokën shefit Christopher Varian në Oxfordshire...

I preu kokën shefit dhe u dënua me burgim të përjetshëm, shqiptari apelon dhe shkon me një argument të çuditshëm në gjykatë

para një jave - NOA

Jonathan Limani, një kamarier shqiptar që i preu kokën shefit të tij në kuzhinë tenton t’i shpëtojë burgimit të përjetshëm. Ai vrau Christopher Varian në Oxfordshire Golf Club në Thame, në Gusht të 2010-s,...

Shqiptari që i preu kokën shefit britanik kërkon t’i shpëtojë burgut përjetë

para një jave - Klan

Shqiptari që i preu kokën shefit britanik kërkon t’i shpëtojë burgut përjetë Një kamarier shqiptar i cili i preu kokën shefit të tij me thikë djathi sepse “e detyroi Zoti”, ka vendosur të apelojë burgimin...

I preu kokën shefit britanik, shqiptari kërkon t’i shpëtojë burgut përjetë

para një jave - Albeu

Një kamerier me origjinë shqiptare që i preu kokën shefit të tij me një thikë sepse sipas tij ashtu i tha Zoti të vepronte, po apelon dënimin e tij të përjetshëm. Jonathan Limani i preu kokën shefit Christopher...

Shqiptari që i preu kokën shefit britanik kërkon t’i shpëtojë burgut përjetë

para një jave - ABC News

Një kamerier që i preu kokën shefit të tij me një thikë sepse “ashtu i tha Zoti të vepronte” po apelon dënimin e tij të përjetshëm. Jonathan Limani i preu kokën shefit Christopher Varian në Oxfordshire...

I preu kokën shefit britanik, shqiptari kërkon t’i shpëtojë burgut përjetë

para një jave - Tetova Sot

Një kamerier me origjinë shqiptare që i preu kokën shefit të tij me një thikë sepse sipas tij ashtu i tha Zoti të vepronte, po apelon dënimin e tij të përjetshëm. Jonathan Limani i preu kokën shefit Christopher...

I preu kokën shefit britanik, shqiptari kërkon t’i shpëtojë burgut përjetë

para një jave - Java News

Një kamarier shqiptar i cili i preu kokën shefit të tij me thikë djathi sepse “e detyroi Zoti”, ka vendosur të apelojë burgimin e përjetshëm. Jonathan Limani e vrau Christopher Varian në Oxfordshire Golf...

Shqiptari i pret kokën me thikë shefit, kundërshton burgimin e përjetshëm (Foto)

para një jave - Pa censure

Shqiptari Jonathan Limani, i cili i preu kokën shefit të tij Christopher Varian disa javë pasi mbërriti në Britani duke përdorur një thikë kërkon që t’i shpëtojë burgimit të përjetshëm. Kamerieri shqiptar...

I riu shqiptar i pret kokën me thikë shefit të tij, dëshmia: Zoti më tha që ta bëja

para një jave - FaxWeb

Shqiptari Jonathan Limani, i cili i preu kokën shefit të tij Christopher Varian disa javë pasi mbërriti në Britani duke përdorur një thikë kërkon që t’i shpëtojë burgimit të përjetshëm. Kamerieri shqiptar...

I preu kokën me thikë shefit në Angli, shqiptari kërkon t’i shpëtojë burgut përjetë

para një jave - Dosja.al

ANGLI – Jonathan Limani, Një kamarier shqiptar, i cili i preu kokën shefit të tij me thikë djathi, sepse “e detyroi Zoti”, ka vendosur të apelojë burgimin e përjetshëm. Limani e vrau Christopher Varian...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK