“Bëj si them unë, e mos bëj si bëj unë!”, Sula kritikon qeverinë për borxhin 183 milionë euro ndaj OSHEE

para 3 dite - ABC News

Deputeti demokrat Dashnor Sula ka reaguar në lidhje me lajmin se borxhi i 8 institucioneve shtetërore ndaj OSHEE në katër mujorin e parë të vitit 2022 arriti deri në 183 milionë euro. Sula ka kritikuar...

Shteti nuk paguan faturat e energjisë, borxhi 183 mln euro në janar-prill, rritje me 2.4 herë nga 2013-ta

para 4 dite - Syri.net Kosova

Gjendja debitorë e enteve shtetërore ndaj kompanisë së Shpërndarjes së Energjisë po rritet me shpejtësi, duke dhënë një shembull negativ në popullatën e gjerë, e cila përballet me dënime të rënda (shkëputje...

“Shteti 183 milionë euro borxh OSHEE”, deputeti Sula: Bëj si th...

para 3 dite - BalkanWeb

Deputeti i PD Dashnor Sula ka reaguar pas lajmit se borxhi i 8 institucioneve shtetërore ndaj OSHEE në katër mujorin e parë te vitit 2022 arriti në 183 milionë euro. Sula shprehet përmes një postimi në...

Shteti nuk paguan faturat e energjisë, borxhi 183 mln euro në janar-prill, ...

para 4 dite - BalkanWeb

Gjendja debitorë e enteve shtetërore ndaj kompanisë së Shpërndarjes së Energjisë po rritet me shpejtësi, duke dhënë një shembull negativ në popullatën e gjerë, e cila përballet me dënime të rënda (shkëputje...

Shteti nuk paguan faturat e energjisë, borxhi 183 mln euro në janar-prill, rritje me 2.4 herë nga 2013-ta

para 4 dite - ABC News

Gjendja debitorë e enteve shtetërore ndaj kompanisë së Shpërndarjes së Energjisë po rritet me shpejtësi, duke dhënë një shembull negativ në popullatën e gjerë, e cila përballet me dënime të rënda (shkëputje...

Shteti nuk paguan faturat e energjisë, borxhi 183 mln euro në janar-prill, rritje me 2.4 herë nga 2013-ta

para 4 dite - Albeu

Gjendja debitorë e enteve shtetërore ndaj kompanisë së Shpërndarjes së Energjisë po rritet me shpejtësi, duke dhënë një shembull negativ në popullatën e gjerë, e cila përballet me dënime të rënda (shkëputje...

Shembulli që jep shteti…institucionet nuk paguajnë faturat e energjisë, borxhi arrin kulme të reja. Plot 183 milionë euro për janar-prill

para 4 dite - Panorama

Gjendja debitorë e enteve shtetërore ndaj kompanisë së Shpërndarjes së Energjisë po rritet me shpejtësi, duke dhënë një shembull negativ në popullatën e gjerë, e cila përballet me dënime të rënda (shkëputje...

Shteti nuk paguan faturat e energjisë, borxhi 183 mln euro në janar-prill, rritje me 2.4 herë nga 2013-ta

para 4 dite - FaxWeb

Gjendja debitorë e enteve shtetërore ndaj kompanisë së Shpërndarjes së Energjisë po rritet me shpejtësi, duke dhënë një shembull negativ në popullatën e gjerë, e cila përballet me dënime të rënda (shkëputje...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK