Që të nxirrni gurin nga veshkat, mjekët sugjerojnë marrëdhënie intime deri në katër herë në javë

para një muaji - Revista Kosovarja

Rezultatet e studimit tregojnë që përqindja e nxjerrjes së gurëve është 5,7 herë më e lartë gjatë aktivitetit seksual Çdo i dhjeti person në planet vuan nga gurët në veshka, ndërsa më të rrezikuarit janë...

Mjekët sugjerojnë marrëdhënie intime deri në katër herë në javë nëse dëshironi të nxirrni gurin nga veshkat

para një muaji - Telegrafi

Rezultatet e studimit tregojnë që përqindja e nxjerrjes së gurëve është 5 deri 7 herë më e lartë gjatë aktivitetit seksual Çdo i dhjeti person në planet vuan nga gurët në veshka, ndërsa më të rrezikuarit...

Mjekët sugjerojnë marrëdhënie intime deri në katër herë në javë nëse dëshironi të nxirrni gurin nga veshkat

para një muaji - Zeri

Rezultatet e studimit tregojnë që përqindja e nxjerrjes së gurëve është 5,7 herë më e lartë gjatë aktivitetit seksual Çdo i dhjeti person në planet vuan nga gurët në veshka, ndërsa më të rrezikuarit janë...

Mjekët sugjerojnë marrëdhënie intime deri në katër herë në javë nëse dëshironi të nxirrni gurin nga veshkat

para një muaji - Press Online

Rezultatet e studimit tregojnë që përqindja e nxjerrjes së gurëve është 5,7 herë më e lartë gjatë aktivitetit seksual Çdo i dhjeti person në planet vuan nga gurët në veshka, ndërsa më të rrezikuarit janë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK