Risia e Google/ Nga viti i ardhshëm do t’ju njoftojë kur të dhënat e juaja shfaqen në rezultatet e kërkimeve

para 2 muajve - Syri.net Kosova

Nga viti i ardhshëm, Google do të mund t’ju njoftojë nëse të dhënat e juaja personale, siç është numri i telefonit, adresa elektronike apo edhe adresa e shtëpisë, shfaqen në rezultatet e kërkimit dhe të...

Risia e Google/ Nga viti i ardhshëm do t’ju njoftojë kur të dhënat e juaja shfaqen në rezultatet e kërkimeve

para 2 muajve - Syri

Nga viti i ardhshëm, Google do të mund t’ju njoftojë nëse të dhënat e juaja personale, siç është numri i telefonit, adresa elektronike apo edhe adresa e shtëpisë, shfaqen në rezultatet e kërkimit dhe të...

Nga viti i ardhshëm, Google do t’ju njoftojë kur të dhënat e juaja shfaqen në rezultatet e kërkimeve

para 2 muajve - Telegrafi

Nga viti i ardhshëm, Google do të mund t’ju njoftojë nëse të dhënat e juaja personale, siç është numri i telefonit, adresa elektronike apo edhe adresa e shtëpisë, shfaqen në rezultatet e kërkimit dhe të...

Nga viti i ardhshëm, Google do t’ju njoftojë kur të dhënat e juaja shfaqen në rezultatet e kërkimeve

para 2 muajve - Shenja

Nga viti i ardhshëm, Google do të mund t’ju njoftojë nëse të dhënat e juaja personale, siç është numri i telefonit, adresa elektronike apo edhe adresa e shtëpisë, shfaqen në rezultatet e kërkimit dhe të...

Nga viti i ardhshëm, Google do t’ju njoftojë kur të dhënat e juaja shfaqen në rezultatet e kërkimeve

para 2 muajve - Bota Sot

Nga viti i ardhshëm, Google do të mund t’ju njoftojë nëse të dhënat e juaja personale, siç është numri i telefonit, adresa elektronike apo edhe adresa e shtëpisë, shfaqen në rezultatet e kërkimit dhe të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK