Rustemi: Rruga Strugë-Qafë Thanë do të jetë gati për 15 muaj

para 2 muajve - Telegrafi

Premtim i ri për ndërtimin e rrugëve në mbarë vendin. Pas njoftimeve se autostrada Ohër- Kërçovë do të jetë gati deri në fund të vitit 2023, drejtori i ndërmarrjes publike për rrugë shtetërore, Ejup Rustemi,...

Rustemi: Rruga Strugë-Qafë Thanë do të jetë gati për 15 muaj

para 2 muajve - Bota Sot

Premtim i ri për ndërtimin e rrugëve në mbarë vendin. Pas njoftimeve se autostrada Ohër- Kërçovë do të jetë gati deri në fund të vitit 2023, drejtori i ndërmarrjes publike për rrugë shtetërore, Ejup Rustemi,...

Grubi inspekton punimet në rrugën Stugë – Qafë Thanë

para 2 muajve - Opinion.mk

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi i shoqëruar nga drejtori i “Rrugëve Shtetërore”, Ejup Rrustemi gjatë ditës, kanë inspektuar punimet në autostradën, Strugë-Qafë Thanë. Në një prononcim për media,...

Fillon ndërtimi i rrugës Strugë-Qafë Thanë/ Grubi premton edhe ndërtimin e hekurudhës Kërçovë-Strugë

para 2 muajve - TV21

Përfundimisht pas shumë kërkesash e protestash të banorëve të Strugës, fillojnë punimet për rehabilitim e rrugës Strugë-Qafë Thanë. Drejtori i ndërmarrjes për Rrugë Shtetërore Ejup Rustemi tha se rehabilitimi...

Grubi inspekton punimet në rrugën Stugë-Qafë Thanë: Projekti më i madh për Strugën dhe për gjithë ne është Korridori 8

para 2 muajve - Ditari.mk

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi I shoqëruar nga drejtori i “Rrugëve Shtetërore”, Ejup Rrustemi gjatë ditës, kanë inspektuar punimet në autostradën, Strugë-Qafë Thanë. Në një prononcim për media,...

Rustemi: Rruga Strugë-Qafë Thanë do të jetë gati për 15 muaj

para 2 muajve - Lapsi

Ndërtimin e rrugëve në mbarë vendin, Pas njoftimeve se autostrada Ohër- Kërçovë do të jetë gati deri në fund të vitit 2023, drejtori i ndërmarrjes publike për rrugë shtetërore, Ejup Rustemi, dha afat edhe...

Premtim i ri për ndërtimin e rrugëve në mbarë vendin

para 2 muajve - Alsat-M

Gazetar: Miki Trajkovski Premtim i ri për ndërtimin e rrugëve në mbarë vendin. Pas njoftimeve se autostrada Ohër- Kërçovë do të jetë gati deri në fund të vitit 2023, drejtori i ndërmarrjes publike për...

Premtim i ri për ndërtimin e rrugëve në mbarë vendin

para 2 muajve - Lajm

Premtim i ri për ndërtimin e rrugëve në mbarë vendin. Pas njoftimeve se autostrada Ohër- Kërçovë do të jetë gati deri në fund të vitit 2023, drejtori i ndërmarrjes publike për rrugë shtetërore, Ejup Rustemi,...

Premtim i ri për ndërtimin e rrugëve në mbarë vendin

para 2 muajve - Flaka

Premtim i ri për ndërtimin e rrugëve në mbarë vendin. Pas njoftimeve se autostrada Ohër- Kërçovë do të jetë gati deri në fund të vitit 2023, drejtori i ndërmarrjes publike për rrugë shtetërore, Ejup Rustemi,...

“Autostrada Kërçovë-Ohër mbaron në fund të 2023”/ Boçvarski: Për 5 vjet nga Shkupi deri në Qafë Thanë do të kemi autostradë

para 2 muajve - TV21

Punimet për autostradën Kërçovë-Ohër assesi të përfundojnë, ndërsa ato kanë nisur pothuajse para një dekade. Shpronësimet dhe devijimet e trasesë kanë qenë vetëm disa nga arsyet e zvarritjes së këtij projekti...

Premtim i ri për ndërtimin e rrugëve në mbarë Maqedoninë

para 2 muajve - VOX TV

Premtim i ri për ndërtimin e rrugëve në mbarë vendin. Pas njoftimeve se autostrada Ohër- Kërçovë do të jetë gati deri në fund të vitit 2023, drejtori i ndërmarrjes publike për rrugë shtetërore, Ejup Rustemi,...

Grubi inspekton punimet në rrugën Stugë-Qafë Thanë: Projekti më i madh për Strugën dhe për gjithë ne është Korridori 8

para 2 muajve - Indeks.mk

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi I shoqëruar nga drejtori i “Rrugëve Shtetërore”, Ejup Rrustemi gjatë ditës, kanë inspektuar punimet në autostradën, Strugë-Qafë Thanë. Në një prononcim për media,...

Grubi inspekton punimet në rrugën Stugë – Qafë Thanë

para 2 muajve - Desk.al

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi i shoqëruar nga drejtori i “Rrugëve Shtetërore”, Ejup Rrustemi gjatë ditës, kanë inspektuar punimet në autostradën, Strugë-Qafë Thanë. Në një prononcim për media,...

Grubi inspekton punimet në rrugën Stugë-Qafë Thanë: Projekti më i madh për Strugën dhe për gjithë ne është Korridori 8

para 2 muajve - Dosja

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi I shoqëruar nga drejtori i “Rrugëve Shtetërore”, Ejup Rrustemi gjatë ditës, kanë inspektuar punimet në autostradën, Strugë-Qafë Thanë. Në një prononcim për media,...

Grubi: Projekti më i madh për Strugën dhe për gjithë ne është Korridori 8

para 2 muajve - Flaka

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi i shoqëruar nga drejtori i “Rrugëve Shtetërore”, Ejup Rrustemi gjatë ditës, kanë inspektuar punimet në autostradën, Strugë-Qafë Thanë. Në një prononcim për media,...

Grubi inspekton punimet në rrugën Stugë-Qafë Thanë: Projekti më i madh për Strugën dhe për gjithë ne është Korridori 8

para 2 muajve - Tetova Sot

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi I shoqëruar nga drejtori i “Rrugëve Shtetërore”, Ejup Rrustemi gjatë ditës, kanë inspektuar punimet në autostradën, Strugë-Qafë Thanë. Në një prononcim për media,...

Grubi inspekton punimet në rrugën Stugë-Qafë Thanë: Projekti më i madh për Strugën dhe për gjithë ne është Korridori 8

para 2 muajve - Lapsi

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi I shoqëruar nga drejtori i “Rrugëve Shtetërore”, Ejup Rrustemi gjatë ditës, kanë inspektuar punimet në autostradën, Strugë-Qafë Thanë. Në një prononcim për media,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK