Kryetari i Odës Ekonomike takohet me parlamentarë zviceranë, flasin për tregtinë e lirë Kosovë-EFTA

para 2 muajve - Syri.net Kosova

Kryetari i Odës Ekonomike të Kosovës, Lulzim Rafuna, e ta takuar sot delegacionin e parlamentarëve zviceranë, të cilët janë anëtarë të Komisionit parlamentar të “European Free Trade Association”, e që...

OEK dhe parlamentarët zviceranë diskutojnë mbi marrëveshjen e tregtisë së lirë Kosovë-EFTA

para 2 muajve - Bota Sot

Kryetari i Odës Ekonomike të Kosovës, Lulzim Rafuna, ka pritur sot në takim një delegacion të parlamentarëve zviceranë, anëtarë të Komisionit parlamentar të “European Free Trade Association” që ndodhen...

Rafuna takohet me parlamentarë zviceranë, flasin për tregtinë e lirë Kosovë-EFTA

para 2 muajve - OraInfo

Kryetari i Odës Ekonomike takohet me parlamentarë zviceranë, flasin për tregtinë e lirë Kosovë-EFTA. Kryetari i Odës Ekonomike të Kosovës, Lulzim Rafuna, e ta takuar sot delegacionin e parlamentarëve zviceranë,...

Rafuna kërkon mbështetjen e Zvicrës për marrëveshje me EFTA-n

para 2 muajve - RTK

Kryetari i Odës Ekonomike të Kosovës ka pritur në takim delegacionin e parlamentarëve zviceran. Bashkë biseduan për marrëveshjen e tregtisë së lirë në mes të Kosovës dhe EFTA-s. Selia e Odës Ekonomike...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK