VIDEO / Lesteri “nokauton” Notingamin, Daka shënon me thembër

para një muaji - Desk.al

Lester Siti “zbulon” se ekziston edhe fitorja dhe bën kthesën e parë për këtë sezon. “Dhelprat” bën “poker” ndaj Notingam Forest dhe dhuruar super spektakël për tifozët që ndodheshin në shkallët e “King...

VIDEO / Lesteri “nokauton” Notingamin, Daka shënon me thembër

para një muaji - Debat

Lester Siti “zbulon” se ekziston edhe fitorja dhe bën kthesën e parë për këtë sezon. “Dhelprat” bën “poker” ndaj Notingam Forest dhe dhuruar super spektakël për tifozët që ndodheshin në shkallët e “King...

VIDEO / Lesteri “nokauton” Notingamin, Daka shënon me thembër

para një muaji - Alsat-M

Lester Siti “zbulon” se ekziston edhe fitorja dhe bën kthesën e parë për këtë sezon. “Dhelprat” bën “poker” ndaj Notingam Forest dhe dhuruar super spektakël për tifozët që ndodheshin në shkallët e “King...

VIDEO/ Triumfi i parë sezonal në Premier League, Leister “zhyt” në vendin e...

para një muaji - BalkanWeb

U desh të kalonin 7 ndeshje kampionati në mënyrë që Leicester të marrë fitoren e parë sezonale në Premier League. Trajneri i “Dhelprave”, Brendan Rodgers mund të marrë frymë lirisht pas triumfit 4-0 të...

Ata ishin kampionë të Anglisë 6 vjet më parë, tani arritën fitoren e parë të sezonit

para një muaji - Bota Sot

Leicester City shkatërroi Nottingham Forestin me rezultat bindës 4:0 në derbin e fundit të Premier ligës angleze. Kjo ishte vetëm fitorja e parë e këtij sezoni, të cilën e fitoi kampioni i sezonit 2015/16...

Maddison i mahnitshëm, goli i tij ndaj Nottingham Forest është fantastik

para një muaji - GazetaBlic

James Madisson ka shënuar një eurogol në Premierligë. Ylli i Leicester Cityt ka shënuar gol nga goditja e dënimit ndaj Nottingham Forest, për të thelluar rezultatin në 3-0. Golin e tretë dhe të dytin personal...

“Poker” ndaj Nottingham Forest, Leicester City merr fitoren e parë këtë sezon

para një muaji - SuperSport

Leicester City bën kthesën dhe merr fitoren e parë për këtë sezon. “Dhelprat” bën “poker” ndaj Nottingham Forest dhe dhuruar super spektakël për tifozët që ndodheshin në shkallët e “King Power Stadium”....

Çfarë goditje nga Madisson – Portieri mbeti pa lëvizur fare

para një muaji - Periskopi

James Madisson ka shënuar një eurogol në Premierligë. Ylli i Leicester Cityt ka shënuar gol nga goditja e dënimit ndaj Nottingham Forest, për të thelluar rezultatin në 3-0. Golin e tretë dhe të dytin personal...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK