Lori Hoxha hedh posht dyshimet për një lidhje me Romeo Veshajn

para 2 muajve - Lapsi

Ka kohë prej kur përfolet në media për një romancë mes trashëgimtares së ‘Top Channel-it’, Lori Hoxha dhe aktorit të humorit, Romeo Veshajn. E së fundi, ka qarkulluar një video e Lorit dhe Romeos, teksa...

Lori Hoxha hedh posht dyshimet për një lidhje me Romeo Veshajn

para 2 muajve - Flaka

Ka kohë prej kur përfolet në media për një romancë mes trashëgimtares së ‘Top Channel-it’, Lori Hoxha dhe aktorit të humorit, Romeo Veshajn. E së fundi, ka qarkulluar një video e Lorit dhe Romeos, teksa...

Lori Hoxha hedh posht dyshimet për një lidhje me Romeo Veshajn

para 2 muajve - Zhurnal

Ka kohë prej kur përfolet në media për një romancë mes trashëgimtares së ‘Top Channel-it’, Lori Hoxha dhe aktorit të humorit, Romeo Veshajn. E së fundi, ka qarkulluar një video e Lorit dhe Romeos, teksa...

Lori Hoxha i jep fund një herë e mirë dyshimeve për lidhjen me Romeo Veshajn

para 2 muajve - Insajderi.org

Prej kohësh është përfolur në rrjet për një romancë mes trashëgimtares së “Top Channel”, Lori Hoxha dhe aktorit të humorit Romeo Veshaj. Por së fundmi, kur dyshimet u shtuan edhe më shumë, vetë Lori Hoxha...

Lori Hoxha u jep fund dyshimeve për lidhjen me Romeo Veshajn

para 2 muajve - Java News

Prej disa ditësh është përfolur në media se Lori Hoxha dhe Romeo Veshaj mund të jenë një lidhje. Dyshimet nisën pas momentit që qarkulloi në media se ku Romeo dhe Lori dukeshin afër njëri tjetrit në dasmën...

Lori Hoxha i jep fund një herë e mirë dyshimeve për lidhjen me Romeo Veshajn

para 2 muajve - Reporteri

Prej kohësh është përfolur në media për një romancë mes trashëgimtares së “Top Channel”, Lori Hoxha dhe aktorit të humorit Romeo Veshaj. Gjatë ditës së sotme qarkulloi kudo në rrjet një video e Lori Hoxhës...

Nga Beniada, Bora Zemani te Arbana Osmani, si u veshën VIP-at te dasma e Arbër Hajdarit

para 2 muajve - InfoShqip

Mbrëmjen e së shtunës, Arbër Hajdari dhe partnerja e tij nga Kosova, Vlera kanë kurorëzuar dashurinë e tyre 5 vjeçare në martesë. Çifti organizuan një dasmë madhështore me shumë të ftuar, ku padyshim nuk...

Lori Hoxha i jep fund një herë e mirë dyshimeve për lidhjen me Romeo Veshajn

para 2 muajve - Gazeta Express

Prej kohësh është përfolur në rrjet për një romancë mes trashëgimtares së “Top Channel”, Lori Hoxha dhe aktorit të humorit Romeo Veshaj. Por së fundmi, kur dyshimet u shtuan edhe më shumë, vetë Lori Hoxha...

Lori Hoxha i jep fund një herë e mirë dyshimeve për lidhjen me Romeo Veshajn

para 2 muajve - Ekonomia Online

Prej kohësh është përfolur në rrjet për një romancë mes trashëgimtares së “Top Channel”, Lori Hoxha dhe aktorit të humorit Romeo Veshaj. Por së fundmi, kur dyshimet u shtuan edhe më shumë, vetë Lori Hoxha...

FOTOT/ Lori Hoxha dhe Romeo Veshaj në një lidhje? Kapen bashkë në dasmën e Arbër Hajdarit

para 2 muajve - Gazeta Tema

Arbër Hajdari dhe partnerja e tij Vlera kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë mbrëmjen e kësaj të shtune. Mes të ftuarve VIP kanë qenë të ftuar edhe Lori Hoxha dhe Romeo Veshaj, të cilët janë parë pranë...

Lori Hoxha hedh posht dyshimet për një lidhje me Romeo Veshajn

para 2 muajve - Pika

Ka kohë prej kur përfolet në media për një romancë mes trashëgimtares së ‘Top Channel-it’, Lori Hoxha dhe aktorit të humorit, Romeo Veshajn. E së fundi, ka qarkulluar një video e Lorit dhe Romeos, teksa...

Lori Hoxha i jep fund një herë e mirë dyshimeve për lidhjen me Romeo Veshajn

para 2 muajve - Epoka e Re

Prej kohësh është përfolur në rrjet për një romancë mes trashëgimtares së “Top Channel”, Lori Hoxha dhe aktorit të humorit Romeo Veshaj. Por së fundmi, kur dyshimet u shtuan edhe më shumë, vetë Lori Hoxha...

Nga Beniada, Bora Zemani te Arbana Osmani, si u veshën VIP-at te dasma e Arbër Hajdarit

para 2 muajve - Gazeta Express

Mbrëmjen e së shtunës, Arbër Hajdari dhe partnerja e tij nga Kosova, Vlera kanë kurorëzuar dashurinë e tyre 5 vjeçare në martesë. Çifti organizuan një dasmë madhështore me shumë të ftuar, ku padyshim nuk...

Lori Hoxha tregon se nuk është e lidhur me Romeon dhe thumbon keq aktorin

para 2 muajve - GazetaBlic

Në rrjet është aluduar shpesh një romancë mes Lori Hoxhës dhe Romeo Veshajt. Mirëpo trashëgimtarja e Top Channel iu ka dhënë fund një herë e mirë dyshimeve. Në postimin e saj të fundit një ndjekëse i ka...

Nga Taulant Balla te Arbana Osmani, Bora e Donaldi, si u dukën të ftuarit VIP në dasmën e Arbër Hajdarit (FOTO LAJM)

para 2 muajve - Albeu

Mbrëmjen e së shtunës, Arbër Hajdari dhe partnerja e tij nga Kosova, Vlera kanë kurorëzuar dashurinë e tyre 5 vjeçare në martesë. Çifti organizuan një dasmë madhështore me shumë të ftuar, ku padyshim nuk...

Lori Hoxha i jep fund një herë e mirë dyshimeve për lidhjen me Romeo Veshajn

para 2 muajve - Syri

Prej kohësh është përfolur në rrjet për një romancë mes trashëgimtares së “Top Channel”, Lori Hoxha dhe aktorit të humorit Romeo Veshaj. Por së fundmi, kur dyshimet u shtuan edhe më shumë, vetë Lori Hoxha...

Nga Beniada, Bora Zemani te Arbana Osmani, si u veshën VIP-at te dasma e Arbër Hajdarit

para 2 muajve - ABC News

Mbrëmjen e së shtunës, Arbër Hajdari dhe partnerja e tij nga Kosova, Vlera kanë kurorëzuar dashurinë e tyre 5 vjeçare në martesë. Çifti organizuan një dasmë madhështore me shumë të ftuar, ku padyshim nuk...

Lori Hoxha hedh posht dyshimet për një lidhje me Romeo Veshajn

para 2 muajve - Lajmi.net

Ka kohë prej kur përfolet në media për një romancë mes trashëgimtares së ‘Top Channel-it’, Lori Hoxha dhe aktorit të humorit, Romeo Veshajn. E së fundi, ka qarkulluar një video e Lorit dhe Romeos, teksa...

Pas thashethemeve për lidhje, Lori për herë të parë e zbulon raportin me Romeon

para 2 muajve - Revista Kosovarja

Prej kohësh në rrjet zien dyshimet se mes Lori Hoxhës dhe Romeo Veshaj po ndodh një histori dashurie. Thashethemet u rikthyen pasi dyshja u panë bashkë në dasmën e Arbër Hajdarit. Por, Lori u ka dhënë...

Lori Hoxha hedh posht dyshimet për një lidhje me Romeo Veshajn

para 2 muajve - Lajm

E së fundi, ka qarkulluar një video e Lorit dhe Romeos, teksa shoqëroheshin bashkë në dasmën e Arbër Hajdarit, shkruan lajmi.net. Por, një detaj i vogël, ka hedhur poshtë të gjitha dyshimet. Në postimin...

Lori Hoxha flet për lidhjen me Romeo Veshajn

para 2 muajve - Insajderi.org

Prej kohësh është përfolur në rrjet për një romancë mes trashëgimtares së “Top Channel”, Lori Hoxha dhe aktorit të humorit Romeo Veshaj. Por së fundmi, kur dyshimet u shtuan edhe më shumë, vetë Lori Hoxha...

Lori Hoxha i jep fund një herë e mirë dyshimeve për lidhjen me Romeo Veshajn

para 2 muajve - Periskopi

Prej kohësh është përfolur në rrjet për një romancë mes trashëgimtares së “Top Channel”, Lori Hoxha dhe aktorit të humorit Romeo Veshaj. Por së fundmi, kur dyshimet u shtuan edhe më shumë, vetë Lori Hoxha...

Lori Hoxha i jep fund një herë e mirë dyshimeve për lidhjen me Romeo Veshajn

para 2 muajve - Periskopi

Prej kohësh është përfolur në rrjet për një romancë mes trashëgimtares së “Top Channel”, Lori Hoxha dhe aktorit të humorit Romeo Veshaj. Por së fundmi, kur dyshimet u shtuan edhe më shumë, vetë Lori Hoxha...

Lori Hoxha dhe Romeo Veshaj bashkë në dasmën e Arbër Hajdarit, rindizen spekulimet për një lidhje

para 2 muajve - Syri.net Kosova

Romeo Veshaj dhe Lori Hoxha janë përfolur prej kohësh për një lidhje mes tyre por së fundmi këto spekulime janë “ndezur” sërish. Aktori i humorit dhe trashëgimtarja e Top Channel kanë marrë pjesë në dasmën...

Nuk fshihen më, Lori Hoxha dhe Romeo Veshaj së bashku në dasmën e Arbër Hajdarit

para 2 muajve - Reporteri

Romeo Veshaj dhe Lori Hoxha janë përfolur prej kohësh për një lidhje mes tyre por së fundmi këto spekulime janë “ndezur” sërish. Aktori i humorit dhe trashëgimtarja e Top Channel kanë marrë pjesë në dasmën...

Lori Hoxha dhe Romeo Veshaj bashkë në dasmën e Arbër Hajdarit, rindizen spekulimet për një lidhje

para 2 muajve - Gazeta Express

Romeo Veshaj dhe Lori Hoxha janë përfolur prej kohësh për një lidhje mes tyre por së fundmi këto spekulime janë “ndezur” sërish. Aktori i humorit dhe trashëgimtarja e Top Channel kanë marrë pjesë në dasmën...

U konfirmua edhe ky çift, Lori Hoxha dhe Romeo Veshaj bashkë në dasmën e Arbër Hajdarit

para 2 muajve - OraInfo

Romeo dhe Lori po përfliten për një lidhje të mundshme. Romeo Veshaj dhe Lori Hoxha janë përfolur prej kohësh për një lidhje mes tyre por së fundmi këto spekulime janë “ndezur” sërish. Aktori i humorit...

Lori Hoxha dhe Romeo Veshaj bashkë në dasmën e Arbër Hajdarit, rindizen spekulimet për një lidhje

para 2 muajve - Syri

Romeo Veshaj dhe Lori Hoxha janë përfolur prej kohësh për një lidhje mes tyre por së fundmi këto spekulime janë “ndezur” sërish. Aktori i humorit dhe trashëgimtarja e Top Channel kanë marrë pjesë në dasmën...

Lori Hoxha dhe Romeo Veshaj bashkë në dasmën e Arbër Hajdarit, rindizen spekulimet për një lidhje

para 2 muajve - GazetaBlic

Romeo Veshaj dhe Lori Hoxha janë përfolur prej kohësh për një lidhje mes tyre por së fundmi këto spekulime janë “ndezur” sërish. Aktori i humorit dhe trashëgimtarja e Top Channel kanë marrë pjesë në dasmën...

Bora dhe Donaldi? S’keni parë gjë akoma, Lori Hoxha dhe Romeo të pandarë në dasmën e Arbër Hajdarit (FOTO LAJM)

para 2 muajve - Albeu

Arbër Hajdari jo vetëm që kurorëzoi dashurinë e tij në martesë mbrëmjen e djeshme, por dasma e tij mori të tjera përmasa në mediat rozë. Bora Zemani dhe Donald Veshaj shfaqen të pandarë gjatë dasmës ku...

Bora dhe Donaldi? S’keni parë gjë akoma, Lori Hoxha dhe Romeo të pandarë në dasmën e Arbër Hajdarit

para 2 muajve - News33

Arbër Hajdari jo vetëm që kurorëzoi dashurinë e tij në martesë mbrëmjen e djeshme, por dasma e tij mori të tjera përmasa në mediat rozë. Bora Zemani dhe Donald Veshaj shfaqen të pandarë gjatë dasmës ku...

Lori Hoxha dhe Romeo Veshaj bashkë në dasmën e Arbër Hajdarit, rindizen spekulimet për një lidhje

para 2 muajve - Bota Sot

Romeo Veshaj dhe Lori Hoxha janë përfolur prej kohësh për një lidhje mes tyre por së fundmi këto spekulime janë “ndezur” sërish. Aktori i humorit dhe trashëgimtarja e Top Channel kanë marrë pjesë në dasmën...

FOTO/ Lori Hoxha dhe Romeo Veshaj bashkë në dasmën e Arbër Hajdarit, rindizen spekulimet për një lidhje

para 2 muajve - ABC News

Romeo Veshaj dhe Lori Hoxha janë përfolur prej kohësh për një lidhje mes tyre por së fundmi këto spekulime janë “ndezur” sërish. Aktori i humorit dhe trashëgimtarja e Top Channel kanë marrë pjesë në dasmën...

Lori Hoxha dhe Romeo Veshaj bashkë në dasmën e Arbër Hajdarit, rindizen spekulimet për një lidhje

para 2 muajve - Insajderi.org

Arbër Hajdari jo vetëm që kurorëzoi dashurinë e tij në martesë mbrëmjen e djeshme, por dasma e tij mori të tjera përmasa në mediat rozë. Bora Zemani dhe Donald Veshaj shfaqen të pandarë gjatë dasmës ku...

Arbër Hajdari i dha fund beqarisë, zbulohen disa nga të ftuarit VIP në dasmën e tij

para 2 muajve - Epoka e Re

Arbër Hajdari dhe partnerja e tij, Vlera, kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë. Nga postimet e të ftuarve në rrjetet sociale duket se ishte një dasmë e madhe dhe e organizuar me shumë detaje. Gjithashtu...

Lori Hoxha dhe Romeo Veshaj bashkë në dasmën e Arbër Hajdarit, rindizen spekulimet për një lidhje

para 2 muajve - Ekonomia Online

Romeo Veshaj dhe Lori Hoxha janë përfolur prej kohësh për një lidhje mes tyre por së fundmi këto spekulime janë “ndezur” sërish. Aktori i humorit dhe trashëgimtarja e Top Channel kanë marrë pjesë në dasmën...

U konfirmua edhe ky çift, Lori Hoxha dhe Romeo Veshaj bashkë në dasmën e Arbër Hajdarit

para 2 muajve - Almakos

Romeo dhe Lori po përfliten për një lidhje të mundshme. Romeo Veshaj dhe Lori Hoxha janë përfolur prej kohësh për një lidhje mes tyre por së fundmi këto spekulime janë “ndezur” sërish. Aktori i humorit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK