Moti për sot

para një muaji - RTV 21

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se në vendin tonë pritet të ketë stabilizim të motit. Mëngjesi parashihet të jetë relativisht i freskët dhe në shumë vende mund të paraqitet mjegulla, kryesisht...

Vranësira të lehta në të gjithë territorin, temperaturat shkojnë deri në 26°C. Mësoni parashikimin e motit për ditën e sotme

para një muaji - Panorama

Ditën e sotme vendi ynë do të jetë në ndikimin e kushteve të qëndrueshme atmosferike, duke bërë që kthjellimet të jenë dominante por pritet që orët e pasdites të sjellin kalime vranësirash të lehta nëpër...

Moti sot në Kosovë

para një muaji - GazetaBlic

Në Kosovë sot gjatë ditës do të mbajë mot me diell, ndërkaq mengjesi do të jetë i freskët dhe në shumë vende mund të paraqiten edhe mjegullm, kryesisht në ultësira. Sipas Institutit Hidrometeorologjik...

Kthjellime dhe vranësira të lehta, parashikimi i motit për ditën e sotme

para një muaji - ABC News

Shqipëria do të mbetet në ndikimin e kushteve të qëndrueshme atmosferike, duke bërë që kthjellimet të jenë dominante por pritet që orët e pasdites të sjellin kalime vranësirash të lehta nëpër të gjithë...

Parashikimi i motit

para një muaji - Infokusi

Për të Martën parashikohet të mbajë mot me vranësira dhe intervale të shkurta me diell, ku nuk përjashtohet mundësia për ndonjë reshje të izoluar, njofton Meteo Kosova. Era do të fryjë nga kuadrati i veriut,...

Moti për sot

para një muaji - Ekonomia Online

Në Kosovë sot gjatë ditës do të mbajë mot me diell, ndërkaq mengjesi do të jetë i freskët dhe në shumë vende mund të paraqiten edhe mjegullm, kryesisht në ultësira. Sipas Institutit Hidrometeorologjik...

“Kthjellime dhe vranësira gjatë ditës në këto zona të vendit”, si pritet të jetë moti gjatë së martës

para një muaji - FaxWeb

Shqipëria do të mbetet në ndikimin e kushteve të qëndrueshme atmosferike, duke bërë që kthjellimet të jenë dominante por pritet që orët e pasdites të sjellin kalime vranësirash të lehta nëpër të gjithë...

Ky është moti për sot

para një muaji - Periskopi

Në Kosovë sot gjatë ditës do të mbajë mot me diell, ndërkaq mengjesi do të jetë i freskët dhe në shumë vende mund të paraqiten edhe mjegullm, kryesisht në ultësira. Sipas Institutit Hidrometeorologjik...

Parashikimi i motit për datën 4 tetor 2022

para një muaji - Albeu

Dita e martë do të dominohet nga prania e rrymave ajrore të qëndrueshme. Këto do të sjellin mot me diell e vranësira kryesisht shtresore të larta. Karakteristikë do të jetë prania e mjegullinës së mëngjesit...

Parashikimi i motit për ditën e martë, 4 tetor 2022

para një muaji - Syri

Java do të dominohet nga prania e rrymave ajrore të qendrueshme. Këto do të sjellin mot me diell e vranësira kryesisht shtresore të larta. Karakteristikë do të jetë prania e mjegullinës së mëngjesit në...

Sot në Berovë është regjistruar temperatura më e ftohtë në Maqedoni

para një muaji - Bota Sot

Në Berovë sot në mëngjes ka qenë shumë ftohtë, tre gradë, ndërsa më ngrohtë ka qenë në Dojran 12 gradë. Siç kumtoi DPHM, deri në orën 8:30 janë matur katër gradë në Lazaropolë, 6 në Strumicë dhe Manastir,...

Java me mot të qëndrueshëm dhe me diell

para një muaji - Klan

Java me mot të qëndrueshëm dhe me diell Mëngjeset më te freskëta, ndërsa mesdita me temperatura deri në 26 gradë Java e parë e Tetorit do të mbizotërohet nga mot me diell dhe i qëndrueshëm. Sinoptikanët...

Rikthehet vera në vend, meteorologia tregon ditët e javës kur “kapërcejnë” temperaturat

para një muaji - Albeu

Sot pasdite do të ketë vranësirz vetëm në zonat malore ku nuk do të mungojnë momentet me pika shiu, nq qarkun e Tropojës dhe shumë pak Kukësi, reshje këto të papërfillshme. E gjithë kjo javë do të jetë...

Pas shirave, moti bën kthesën e madhe këtë javë: Surprizat nisin të enjten

para një muaji - ABC News

Shqipëria hyri zyrtarisht në vjeshtë gjatë javës së shkuar me shirat që ranë, ndërsa këtë javë pritet të vërehet një mot më i freskët edhe pse me temperatura jo normale për këtë periudhë. Sipas meteorologes...

Sot në Berovë është regjistruar temperatura më e ftohtë në Maqedoni

para një muaji - Telegrafi

Në Berovë sot në mëngjes ka qenë shumë ftohtë, tre gradë, ndërsa më ngrohtë ka qenë në Dojran 12 gradë. Siç kumtoi DPHM, deri në orën 8:30 janë matur katër gradë në Lazaropolë, 6 në Strumicë dhe Manastir,...

Në Berovë është regjistruar temperatura më e ftohtë në Maqedoninë e Veriut për sot

para një muaji - TV21

Në Berovë sot në mëngjes është shumë ftohtë, tre gradë, ndërsa më së ngrohti në Dojran 12 gradë. Siç kumtoi DPHM, deri në orën 8:30 janë matur katër gradë në Lazaropolë, 6 në Strumicë dhe Manastir, 7 në...

Paradite kryesisht mot me diell, pasdite shi

para një muaji - TV21

Moti sot paradite do të jetë me diell me vranësira të vogla deri në mesatare. Rreth mesditës dhe pasdite do të ketë rritje lokale të vranësirave të përcjella me reshje të shiut. Do të fryjë erë mesatare,...

Në Berovë këtë mëngjes regjistrohet temperatura më e ulët për këtë periudhë

para një muaji - Politiko.mk

Në Berovë sot në mëngjes është regjistruar temperatura më e ulët në vend për këtë periudhë, tre gradë, ndërsa më së ngrohti në Dojran 12 gradë. Siç kumtoi DPHM, deri në orën 8:30 janë matur katër gradë...

Në Berovë këtë mëngjes regjistrohet temperatura më e ulët për këtë periudhë

para një muaji - Klan Macedonia

Në Berovë sot në mëngjes është  regjistruar temperatura më e ulët në vend për këtë periudhë, tre gradë, ndërsa më së ngrohti në Dojran 12 gradë. Siç kumtoi DPHM, deri në orën 8:30 janë matur katër gradë...

Moti sot paradite me diell, pasdite mundësi për shi

para një muaji - Politiko.mk

Shkup, 3 tetor – Moti sot paradite do të jetë me diell me vranësira të vogla deri në mesatare. Rreth mesditës dhe pasdite do të ketë rritje lokale të vranësirave të përcjella me reshje të shiut. Do të...

Parashikimi i motit për sot

para një muaji - RTV 21

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se në vendin tonë pritet të ketë vranësira të dendura të cilat vende-vende parashihen të sjellin riga shiu. Sipas njoftimit, temperaturat minimale do të lëvizin...

Java nis me diell, temperaturat deri në 28 gradë Celcius në Shqipëri

para një muaji - Telegrafi

Shqipëria vijon të jetë nën ndikimin e kushteve të qëndrueshme atmosferike përgjatë gjithë 24 orët e sotme, duke sjellë alternime kthjellimesh dhe vranësirash. Parashikohet që kthjellimet të jenë më të...

Moti sot paradite me diell, pasdite mundësi për shi

para një muaji - Zhurnal

Shkup, 3 tetor – Moti sot paradite do të jetë me diell me vranësira të vogla deri në mesatare. Rreth mesditës dhe pasdite do të ketë rritje lokale të vranësirave të përcjella me reshje të shiut. Do të...

Java nis me diell, temperaturat deri në 28 gradë! Parashikimi i motit për sot

para një muaji - Top Channel

Vendi ynë vijon të jetë nën ndikimin e kushteve të qëndrueshme atmosferike përgjatë gjithë 24 orëshit, duke sjellë alternime kthjellimesh dhe vranësirash. Parashikohet që kthjellimet të jenë më të dukshme...

Moti të hënën, i vranët e vende-vende edhe shi

para një muaji - Koha.net

Të hënën në Koosvë parashihet të mbajë mot me vranësira të dendura, të cilat vende-vende pritet të sjellin riga shiu, ka njoftuar Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës. Sipas njoftimit, temperaturat minimale...

Ky është parashikimi i motit për javën e parë të tetorit

para një muaji - Syri.net Kosova

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se moti gjatë kësaj jave do të jetë stabil. Dita e sotme, sipas Institutit, fillon me mot relativisht të qetë, por gjatë ditës parashihet të ketë vranësira...

Parashikimi i motit për sot

para një muaji - Alsat-M

Moti sot paradite do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Në mesditë dhe pasdite do të ketë rritje të vranësirave të përcjella me reshje shiu. Do të fryj dhe erë mesatare, ndërsa përgjatë Vardarit...

Moti për këtë javë

para një muaji - Kallxo

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, java e parë e tetorit fillon me mot relativisht të qetë, por gjatë ditës parashihet të ketë vranësira të dendura të cilat vende-vende parashihen të sjellin...

Parashikimi i motit për javën e parë të tetorit

para një muaji - OraInfo

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se moti gjatë kësaj jave do të jetë stabil. Dita e sotme, sipas Institutit, fillon me mot relativisht të qetë, por gjatë ditës parashihet të ketë vranësira...

Në Berovë këtë mëngjes regjistrohet temperatura më e ulët për këtë periudhë

para një muaji - Redaksia

Në Berovë sot në mëngjes është regjistruar temperatura më e ulët në vend për këtë periudhë, tre gradë, ndërsa më së ngrohti në Dojran 12 gradë. Siç kumtoi DPHM, deri në orën 8:30 janë matur katër gradë...

Parashikimi i motit 3 Tetor 2022

para një muaji - Klan

Parashikimi i motit 3 Tetor 2022 Sipas MeteoAlb, masat ajrore të qëndrueshme që kanë përfshirë vendin tonë do të vijojnë të jenë prezente duke sjellë në Shqipëri orë të shumta më diell në një pjesë të...

Moti sot në Kosovë, me diell dhe riga lokale shiu

para një muaji - RTK

Sot në Kosovë pritet të mbajë mot me intervale kohore me diell dhe vranësira lokale të cilat pritet të kushtëzojnë riga lokale, afatshkurtra shiu për shkak të ardhjes së një fronti të dobët, të ftohtë...

Në Berovë këtë mëngjes regjistrohet temperatura më e ulët për këtë periudhë

para një muaji - Revista

Në Berovë sot në mëngjes është regjistruar temperatura më e ulët në vend për këtë periudhë, tre gradë, ndërsa më së ngrohti në Dojran 12 gradë. Siç kumtoi DPHM, deri në orën 8:30 janë matur katër gradë...

Ky është parashikimi i motit për javën e parë të tetorit

para një muaji - Reporteri

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se moti gjatë kësaj jave do të jetë stabil. Dita e sotme, sipas Institutit, fillon me mot relativisht të qetë, por gjatë ditës parashihet të ketë vranësira...

E hëna diell, njihuni me parsashikimin javor të motit

para një muaji - Vizion Plus

Java e ardhshme në vend do të dominohet nga prania e rrymave ajrore të qendrueshme. Këto do të sjellin mot me diell e vranësira kryesisht shtresore të larta. Karakteristikë do të jetë prania e mjegullinës...

Parashikimi i motit për ditën e sotme

para një muaji - Aktuale

Moti sot paradite do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Në mesditë dhe pasdite do të ketë rritje të vranësirave të përcjella me reshje shiu. Do të fryj dhe erë mesatare, ndërsa përgjatë Vardarit...

Parashikimi i motit për datën 3 tetor 2022

para një muaji - News33

Java e ardhshme në vend do të dominohet nga prania e rrymave ajrore të qëndrueshme. Këto do të sjellin mot me diell e vranësira kryesisht shtresore të larta. Karakteristikë do të jetë prania e mjegullinës...

Parashikimi i motit për këtë javë

para një muaji - Zeri

Java e parë e tetorit fillon me mot relativisht të qetë, por gjatë ditës parashihet të ketë vranësira të dendura të cilat vende-vende parashihen të sjellin riga shiu. Nga e marta e tutje, do të ketë stabilizim...

Java nis me diell, por çfarë sjell pasditja e sotme

para një muaji - ABC News

Vendi ynë vijon të jetë nën ndikimin e kushteve të qëndrueshme atmosferike përgjatë gjithë 24 orëshit, duke sjellë alternime kthjellimesh dhe vranësirash. Parashikohet që kthjellimet të jenë më të dukshme...

Java nis me diell, ja si pritet të jetë moti në 24 orët e ardhshme! Temperaturat pësojnë rritje në mesditë

para një muaji - Panorama

Shqipëria do të vazhdojë të mbetet nën ndikimin e kushteve të qëndrueshme atmosferike edhe në fillim të kësaj jave. Në 24 orët në vazhdim parashikohen alternime kthjellimesh dhe vranësirash në të gjithë...

Në Berovë është regjistruar temperatura më e ftohtë në Maqedoninë e Veriut për sot

para një muaji - Tetova Sot

Në Berovë sot në mëngjes është shumë ftohtë, tre gradë, ndërsa më së ngrohti në Dojran 12 gradë. Siç kumtoi DPHM, deri në orën 8:30 janë matur katër gradë në Lazaropolë, 6 në Strumicë dhe Manastir, 7 në...

Vranësira dhe reshje shiu sot në Kosovë

para një muaji - GazetaBlic

Sot në vendin tonë pritet të ketë vranësira të dendura të cilat vende-vende parashihen të sjellin riga shiu. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet...

Moti sot paradite me diell, pasdite mundësi për shi

para një muaji - Revista

Shkup, 3 tetor – Moti sot paradite do të jetë me diell me vranësira të vogla deri në mesatare. Rreth mesditës dhe pasdite do të ketë rritje lokale të vranësirave të përcjella me reshje të shiut. Do të...

Moti sot paradite me diell, pasdite mundësi për shi

para një muaji - Redaksia

Shkup, 3 tetor – Moti sot paradite do të jetë me diell me vranësira të vogla deri në mesatare. Rreth mesditës dhe pasdite do të ketë rritje lokale të vranësirave të përcjella me reshje të shiut. Do të...

Java e parë e tetorit fillon me mot relativisht të qetë

para një muaji - Bota Sot

Në parashaikimin e motit për këtë javë Instituti Hidrometerologjik i Kosovës (IHK) ka bërë të ditur se java e parë e tetorit fillon me mot relativisht të qetë, por gjatë ditës parashihet të ketë vranësira...

Parashikimi i motit

para një muaji - Shenja

Moti sot në Maqedoninë e Veriut paradite do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Në mesditë dhe pasdite do të ketë rritje të vranësirave të përcjella me reshje shiu. Do të fryj dhe erë mesatare, ndërsa...

Parashikimi i motit për sot

para një muaji - Lajmi.net

Sot në vendin tonë pritet të ketë vranësira të dendura të cilat vende-vende parashihen të sjellin riga shiu. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet...

Vranësira dhe reshje shiu sot në Kosovë

para një muaji - Infokusi

Sot në vendin tonë pritet të ketë vranësira të dendura të cilat vende-vende parashihen të sjellin riga shiu. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet...

Në Berovë është regjistruar temperatura më e ftohtë në Maqedoninë e Veriut për sot

para një muaji - Lajm

Në Berovë sot në mëngjes është shumë ftohtë, tre gradë, ndërsa më së ngrohti në Dojran 12 gradë. Siç kumtoi DPHM, deri në orën 8:30 janë matur katër gradë në Lazaropolë, 6 në Strumicë dhe Manastir, 7 në...

Java nis me diell, por çfarë sjell pasditja e sotme

para një muaji - Open-TV

Moti sot në Maqedoninë e Veriut paradite do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Në mesditë dhe pasdite do të ketë rritje të vranësirave të përcjella me reshje shiu. Do të fryj dhe erë mesatare, ndërsa...

Parashikimi i motit për sot

para një muaji - Lapsi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se në vendin tonë pritet të ketë vranësira të dendura të cilat vende-vende parashihen të sjellin riga shiu. Sipas njoftimit, temperaturat minimale do të lëvizin...

Parashikimi i motit

para një muaji - ATV Live

Sot në vendin tonë pritet të ketë vranësira të dendura të cilat vende-vende parashihen të sjellin riga shiu. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet...

Moti sot

para një muaji - Lajm

Moti sot në Maqedoninë e Veriut paradite do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Në mesditë dhe pasdite do të ketë rritje të vranësirave të përcjella me reshje shiu. Do të fryj dhe erë mesatare, ndërsa...

Moti sot, vranësira dhe riga shiu

para një muaji - Revista Kosovarja

Sot në vendin tonë pritet të ketë vranësira të dendura të cilat vende-vende parashihen të sjellin riga shiu. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet...

Parashikimi i motit për këtë javë

para një muaji - Periskopi

Java e parë e tetorit fillon me mot relativisht të qetë, por gjatë ditës parashihet të ketë vranësira të dendura të cilat vende-vende parashihen të sjellin riga shiu. Nga e marta e tutje, do të ketë stabilizim...

Parashikimi i motit për javën e parë të tetorit

para një muaji - RTV 21

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se dita e nesërme do të fillojë me mot relativisht të qetë, por gjatë ditës parashihet të ketë vranësira të dendura të cilat vende-vende parashihen të...

Kështu do të jetë moti në javën e parë të tetorit

para një muaji - Syri.net Kosova

Java e parë e tetorit në Kosovë do të jetë me mot stabil. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se dita e nesërme do të fillojë me mot relativisht të qetë, por gjatë ditës parashihet të ketë...

Si do të jetë moti në javën e parë të tetorit?

para një muaji - Bota Sot

Java e parë e tetorit në Kosovë do të jetë me mot stabil. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se dita e nesërme do të fillojë me mot relativisht të qetë, por gjatë ditës parashihet të ketë...

IHK tregon si do të jetë moti në javën e parë të tetorit

para një muaji - OraInfo

Moti mbi vendin tonë për javën e parë të tetorit. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se dita e nesërme do të fillojë me mot relativisht të qetë, por gjatë ditës parashihet të ketë vranësira...

Parashikimi i motit për datën 3 tetor 2022

para një muaji - Albeu

Java e ardhshme në vend do të dominohet nga prania e rrymave ajrore të qëndrueshme. Këto do të sjellin mot me diell e vranësira kryesisht shtresore të larta. Karakteristikë do të jetë prania e mjegullinës...

Moti i ditës së hënë, reshje lokale shiu në disa zona

para një muaji - Syri

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak ka bërë parashikimin e motit për ditën e hënë. Ditën e hënë në verilindje e lindje të vendit do të krijohen kushtet për reshje të përkohshme shiu. Era do të fryjë nga juglindja...

Moti mbi vendin tonë për javën e parë të tetorit

para një muaji - GazetaBlic

Java e parë e tetorit në Kosovë do të jetë me mot stabil. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se dita e nesërme do të fillojë me mot relativisht të qetë, por gjatë ditës parashihet të ketë...

Moti mbi vendin tonë për javën e parë të tetorit

para një muaji - Lajmi.net

Java e parë e tetorit në Kosovë do të jetë me mot stabil. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se dita e nesërme do të fillojë me mot relativisht të qetë, por gjatë ditës parashihet të ketë...

Moti mbi vendin tonë për javën e parë të tetorit

para një muaji - Infokusi

Java e parë e tetorit në Kosovë do të jetë me mot stabil. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se dita e nesërme do të fillojë me mot relativisht të qetë, por gjatë ditës parashihet të ketë...

Diell apo shi? Ky është parashikimi i motit për javën e parë të tetorit

para një muaji - Reporteri

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se moti gjatë javës së ardhshme do të jetë stabil. Dita e nesërme, sipas Institutit, fillon me mot relativisht të qetë, por gjatë ditës parashihet të...

Ky do të jetë parashikimi i motit për javën e parë të tetorit

para një muaji - Syri.net Kosova

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se moti gjatë javës së ardhshme do të jetë stabil. Dita e nesërme, sipas Institutit, fillon me mot relativisht të qetë, por gjatë ditës parashihet të...

Luhatje të temperaturave, çfarë ndodh me motin javën e ardhshme?

para një muaji - ABC News

Java e ardhshme në vend do të dominohet nga prania e rrymave ajrore të qendrueshme. Këto do të sjellin mot me diell e vranësira kryesisht shtresore të larta. Karakteristikë do të jetë prania e mjegullinës...

Parashikimi i Motit për pesë ditë

para një muaji - RTK

Java e parë e tetorit fillon me mot relativisht të qetë, por gjatë ditës parashihet të ketë vranësira të dendura të cilat vende-vende parashihen të sjellin riga shiu. Nga e marta e tutje, do të ketë stabilizim...

Mot stabil në Kosovë në javën e parë të tetorit

para një muaji - Kallxo

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se moti gjatë javës së ardhshme do të jetë stabil. Dita e nesërme, sipas Institutit, fillon me mot relativisht të qetë, por gjatë ditës parashihet të...

Parashikimi i motit për javën e parë të tetorit

para një muaji - Zeri

Java e parë e tetorit fillon me mot relativisht të qetë, por gjatë ditës parashihet të ketë vranësira të dendura të cilat vende-vende parashihen të sjellin riga shiu. Nga e marta e tutje, do të ketë stabilizim...

FOTO/ Moti i javësh së ardhme, me diell dhe mjegull në lugina

para një muaji - Syri

Pas ditëve me shi dhe rrebeshe, moti pritet të stabilizohet gjatë javës që vjen. Shërbimi Meteorologjik Ushtarak, bën të ditur se për javën që vjen, moti do të jetë i qëndrueshëm. Parashikimi i motit:...

Mot i mirë në javën e parë të tetorit, temperaturat deri në 24 gradë Celsius

para një muaji - Reporteri

Java e parë e tetorit do të karakterizohet me mot relativisht të qetë, gjatë ditës mund të ketë vranësira dhe mëngjeset mund të jenë rë freskëta dhe me mjegull, njofton Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës...

Parashikimi i motit për javën e parë të tetorit

para një muaji - Insajderi.org

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se moti gjatë javës së ardhshme do të jetë stabil. Dita e nesërme, sipas Institutit, fillon me mot relativisht të qetë, por gjatë ditës parashihet të...

Parashikimi i motit për javë e parë të tetorit

para një muaji - Syri.net Kosova

Java e parë e tetorit fillon me mot relativisht të qetë, por gjatë ditës parashihet të ketë vranësira të dendura të cilat vende-vende parashihen të sjellin riga shiu. Nga e marta e tutje, do të ketë stabilizim...

Moti për 5 ditët e ardhshme

para një muaji - Gazeta Express

Java e parë e tetorit fillon me mot paksa më të ftohtë, me reshje lokale shiu ditën e hënë. Në pjesën e dytë intervale më të gjata me diell dhe rritje të temperaturave, parashikon “Prishtina Weather”....

Parashikimi i motit për javën e parë të tetorit

para një muaji - Revista Kosovarja

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se moti gjatë javës së ardhshme do të jetë stabil. Dita e nesërme, sipas Institutit, fillon me mot relativisht të qetë, por gjatë ditës parashihet të...

Rikthehen temperaturat e larta, parashikimi i motit për javën

para një muaji - Pika

Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, java e ardhshme në vend do të dominohet nga prania e rrymave ajrore të qëndrueshme. Këto do të sjellin mot me diell e vranësira kryesisht shtresore të larta. Karakteristikë...

Ky është parashikimi i motit për javën e parë të tetorit

para një muaji - Epoka e Re

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se moti gjatë javës së ardhshme do të jetë stabil. Dita e nesërme, sipas Institutit, fillon me mot relativisht të qetë, por gjatë ditës parashihet të...

Mot i mirë në javën e parë të tetorit, temperaturat deri në 24 gradë Celsius

para një muaji - Telegrafi

Java e parë e tetorit do të karakterizohet me mot relativisht të qetë, gjatë ditës mund të ketë vranësira dhe mëngjeset mund të jenë rë freskëta dhe me mjegull, njofton Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës...

Moti në Kosovë në pesë ditët e ardhshme

para një muaji - RTV 21

Në pesë ditët e ardhshme në Kosovë pritet të mbajë mot relativisht i qetë, por gjatë ditës parashihet të ketë vranësira të dendura të cilat vende-vende parashihen të sjellin riga shiu. Instituti Hidrometeorologjik...

Moti në Kosovë në pesë ditët e ardhshme pritet të jetë i qëndrueshëm

para një muaji - Koha.net

Në pesë ditët e ardhshme në Kosovë pritet të mbajë një mot relativisht i qëndrueshëm, por gjatë ditës parashihen vranësira dhe po ashtu në disa vende reshje shiu. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës...

Java e parë e tetorit me diell e vranësira

para një muaji - OraInfo

Java e parë e tetorit me diell e vranësira, temperatura nga 2 deri në 24 gradë. Java e parë e tetorit fillon me mot relativisht të qetë, por gjatë ditës parashihet të ketë vranësira të dendura të cilat...

Moti në Kosovë në pesë ditët e ardhshme pritet të jetë relativisht i qetë

para një muaji - Koha.net

Në pesë ditët e ardhshme në Kosovë pritet të mbajë një mot relativisht i qetë, por gjatë ditës parashihen vranësira dhe po ashtu në disa vende reshje shiu. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë...

Parashikimi i motit për pesë ditët e ardhshme

para një muaji - Epoka e Re

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se java e parë e tetorit fillon me mot relativisht të qetë, por parashihet të ketë vranësira të dendura të cilat vende-vende parashihen të sjellin riga...

Një muaj aspak normal! Meteorologia zbulon temperaturat ‘surprizë’ të tetorit

para një muaji - Java News

Moti në vendin tonë për këtë fundjavë dhe fillim tetori do të jetë me shira të vazhdueshme, por me temperatura të larta. Disa e sotme do të jetë më vranësira dhe reshje shiu në zonat veriore e qëndrore,...

Java e parë e tetorit me diell e vranësira, temperaturat deri në 24 gradë

para një muaji - GazetaBlic

Java e parë e tetorit fillon me mot relativisht të qetë, por gjatë ditës parashihet të ketë vranësira të dendura të cilat vende-vende parashihen të sjellin riga shiu. Nga e marta e tutje, do të ketë stabilizim...

Moti sot

para një muaji - Zhurnal

Shkup, 2 tetor – Moti sot në orët e mëngjesit do të jetë me vranësira të ndryshueshme me shi të dobët lokal. Gjatë ditës do të jetë me diell me vranësira të vogla deri në mesatare. Do të fryejë erë mesatare...

Ditë me diell e vranësira, kaq do jenë temperaturat maksimale

para një muaji - Syri.net Kosova

Mot me vranësira dhe intervale me diell. Kjo situatë stabile meteorologjike vije si rezultat i masave të qëndrueshme të ajrit të cilat do të jenë prezent mbi territorin tonë. Situatë pothuajse e ngjashme...

Moti sot në Shqipëri, kthjellime e vranësira të pakta

para një muaji - Kallxo

Territori Shqiptar për gjatë gjithë ditës do të jetë në dominimin e kushteve të qëndrueshme atmosferike, duke sjell alternime kthjellimesh dhe kalime vranësirash. Pritet që më të dukshme kthjellimet të...

Moti për ditën e sotme/ Nga kthjellime dhe vranësira, te rënie e temperaturave

para një muaji - Syri

Territori Shqiptar për gjatë gjithë ditës do të jetë në dominimin e kushteve të qëndrueshme atmosferike, duke sjell alternime kthjellimesh dhe kalime vranësirash. Pritet që më të dukshme kthjellimet të...

Moti, vranësira dhe intervale me diell

para një muaji - RTV 21

Sot në vendin tonë do të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës(IHMK) ka njoftuar se kjo situatë stabile meteorologjike vije si rezultat i masave të qëndrueshme...

Kthjellime e vranësira të pakta, si parashikohet moti për ditën e sotme

para një muaji - Top Channel

Territori Shqiptar për gjatë gjithë ditës do të jetë në dominimin e kushteve të qëndrueshme atmosferike, duke sjell alternime kthjellimesh dhe kalime vranësirash. Pritet që më të dukshme kthjellimet të...

Ditë me diell e vranësira, kaq do jenë temperaturat maksimale

para një muaji - Reporteri

Mot me vranësira dhe intervale me diell. Kjo situatë stabile meteorologjike vije si rezultat i masave të qëndrueshme të ajrit të cilat do të jenë prezent mbi territorin tonë. Situatë pothuajse e ngjashme...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një muaji - Klan Macedonia

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira. Në vend do të fryjë një erë e lehtë. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 10 deri 17, ndërsa temperatura maksimale do të lëvizin prej 19 deri 26 gradë celsius....

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një muaji - Telegrafi

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira. Në vend do të fryjë një erë e lehtë. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 10 deri 17, ndërsa temperatura maksimale do të lëvizin prej 19 deri 26 gradë celsius....

Kthjellime, vranësira dhe rënie e temperaturave, moti për ditën e sotme

para një muaji - Syri

Territori Shqiptar për gjatë gjithë ditës do të jetë në dominimin e kushteve të qëndrueshme atmosferike, duke sjell alternime kthjellimesh dhe kalime vranësirash. Pritet që më të dukshme kthjellimet të...

Mot me vranësira dhe intervale me diell

para një muaji - Koha.net

Mot me vranësira dhe intervale me diell pritet të mbajë të dielën në Kosovë. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se kjo situatë stabile meteorologjike vjen si rezultat i masave të qëndrueshme...

Java e parë e tetorit me diell e vranësira, ja sa do të arrijnë temperaturat

para një muaji - Infokusi

Java e parë e tetorit fillon me mot relativisht të qetë, por gjatë ditës parashihet të ketë vranësira të dendura të cilat vende-vende parashihen të sjellin riga shiu. Nga e marta e tutje, do të ketë stabilizim...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një muaji - Ina

Moti sot në mëngjes do të jetë pjesërisht i vranët me reshje të dobëta shiu. Gjatë ditës do të mbajë mot me diell me vranësira të ulëta deri në mesatare. Temperatura maksimale do të lëvizë nga 19 deri...

Moti për 5 ditët e ardhshme

para një muaji - Bota Press

Java e parë e tetorit fillon me mot paksa më të ftohtë, me reshje lokale shiu ditën e hënë. Në pjesën e dytë intervale më të gjata me diell dhe rritje të temperaturave, parashikon “Prishtina Weather”....

Moti për pesë ditët e ardhshme

para një muaji - Arbresh

Java e parë e tetorit fillon me mot paksa më të ftohtë, me reshje lokale shiu ditën e hënë. Në pjesën e dytë intervale më të gjata me diell dhe rritje të temperaturave, parashikon “Prishtina Weather”....

Moti sot

para një muaji - Alsat-M

Moti sot në mëngjes do të jetë pjesërisht i vranët me reshje të dobëta shiu. Gjatë ditës do të mbajë mot me diell me vranësira të ulëta deri në mesatare. Temperatura maksimale do të lëvizë nga 19 deri...

Vranësira dhe intervale me diell

para një muaji - Telegrafi

Mot me vranësira dhe intervale me diell do të na shoqëroj gjatë ditës së sotme. Sipas IHMK-së kjo situatë stabile meteorologjike vjen si rezultat i masave të qëndrueshme të ajrit të cilat do të jenë prezent...

Parashikimi i motit 2 Tetor 2022

para një muaji - Klan

Parashikimi i motit 2 Tetor 2022 Sipas MeteoAlb, vendi ynë do të jetë nën ndikimin e motit të qëndrueshëm përgjatë gjithë 24-orëshit, duke sjellë në territor kthjellime dhe kalime vranësirash, ku kthjellimet...

Moti sot në Kosovë

para një muaji - Kallxo

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar se sot do të ketë mot me vranësira dhe intervale me diell. Sipas IHMK-së, kjo situatë stabile meteorologjike vije si rezultat i masave të qëndrueshme...

Java e parë e tetorit me diell e vranësira, temperatura nga 2 deri në 24 gradë

para një muaji - Pika

Java e parë e tetorit fillon me mot relativisht të qetë, por gjatë ditës parashihet të ketë vranësira të dendura të cilat vende-vende parashihen të sjellin riga shiu. Nga e marta e tutje, do të ketë stabilizim...

Parashikimi i motit për javën e parë të tetorit

para një muaji - Insajderi.org

Java e parë e tetorit do të karakterizohet me mot relativisht të qetë, gjatë ditës mund të ketë vranësira dhe mëngjeset mund të jenë rë freskëta dhe me mjegull, njofton Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës...

Moti sot

para një muaji - Bota Sot

Moti sot në mëngjes do të jetë pjesërisht i vranët me reshje të dobëta shiu. Gjatë ditës do të mbajë mot me diell me vranësira të ulëta deri në mesatare. Temperatura maksimale do të lëvizë nga 19 deri...

Sot mot me vranësira dhe intervale me diell

para një muaji - RTK

Sot do të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell. Kjo situatë stabile meteorologjike vije si rezultat i masave të qëndrueshme të ajrit të cilat do të jenë prezent mbi territorin tonë. "Situatë pothuajse...

Moti për sot

para një muaji - Zeri

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se sot do të mbajë mot me vranësira dhe interval me diell. Sipas IHMK-së, temperaturat minimale të ajrit do të lëvizin ndërmjet 9-11 gradë Celsius,...

Moti për javën e parë të tetorit

para një muaji - Epoka e Re

Java e parë e tetorit fillon me mot relativisht të qetë, por gjatë ditës parashihet të ketë vranësira të dendura të cilat vende-vende parashihen të sjellin riga shiu. Nga e marta e tutje, do të ketë stabilizim...

Java e parë e tetorit me diell e vranësira, temperatura nga 2 deri në 24 gradë

para një muaji - Ekonomia Online

Java e parë e tetorit fillon me mot relativisht të qetë, por gjatë ditës parashihet të ketë vranësira të dendura të cilat vende-vende parashihen të sjellin riga shiu. Nga e marta e tutje, do të ketë stabilizim...

Parashikimi i motit

para një muaji - Shenja

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira. Në vend do të fryjë një erë e lehtë. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 10 deri 17, ndërsa temperatura maksimale do të lëvizin prej 19 deri 26 gradë celsius....

Mot me vranësira dhe intervale me diell

para një muaji - Infokusi

Në Kosovë sot do të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell. Në njoftimin e Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës thuhet se kjo situatë stabile meteorologjike do të jetë prezente mbi gjithë vendin....

Moti sot, me diell dhe vranësira

para një muaji - Open-TV

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira. Në vend do të fryjë një erë e lehtë. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 10 deri 17, ndërsa temperatura maksimale do të lëvizin prej 19 deri 26 gradë celsius....

Moti sot

para një muaji - Lajm

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira. Në vend do të fryjë një erë e lehtë. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 10 deri 17, ndërsa temperatura maksimale do të lëvizin prej 19 deri 26 gradë celsius....

Kthjellime, vranësira dhe rënie e temperaturave, moti për ditën e sotme

para një muaji - Zyrtare

Territori Shqiptar për gjatë gjithë ditës do të jetë në dominimin e kushteve të qëndrueshme atmosferike, duke sjell alternime kthjellimesh dhe kalime vranësirash. Pritet që më të dukshme kthjellimet të...

Moti sot në Kosovë

para një muaji - Bota Press

Mot me vranësira dhe intervale me diell. Kjo situatë stabile meteorologjike vije si rezultat i masave të qëndrueshme të ajrit të cilat do të jenë prezent mbi territorin tonë. Situatë pothuajse e ngjashme...

Moti sot

para një muaji - Almakos

Moti sot në mëngjes do të jetë pjesërisht i vranët me reshje të dobëta shiu. Gjatë ditës do të mbajë mot me diell me vranësira të ulëta deri në mesatare. Temperatura maksimale do të lëvizë nga 19 deri...

Vranësira dhe intervale me diell

para një muaji - Revista Kosovarja

Mot me vranësira dhe intervale me diell do të na shoqëroj gjatë ditës së sotme. Sipas IHMK-së kjo situatë stabile meteorologjike vjen si rezultat i masave të qëndrueshme të ajrit të cilat do të jenë prezent...

Parashikimi i motit për sot në Kosovë

para një muaji - Insajderi.org

Sot në vendin tonë do të mbretërojë mot me vranësira dhe intervale me diell. Situatë pothuajse e ngjashme meteorologjike do të mbizotërojë në gjithë territorin e Republikës, me luhatje të lehta në vlerat...

Moti, vranësira dhe intervale me diell

para një muaji - Periskopi

Mot me vranësira dhe intervale me diell. Kështu parashikon Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës për ditën e sotme (e diele). Kjo situatë stabile meteorologjike vjen si rezultat i masave të qëndrueshme...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK