Nëndetësja ruse që ngriti në këmbë NATO-n, 'arma shkatërruese e botës'

para 2 muajve - Syri.net Kosova

Presidenti rus, Vladimir Putin ka vendosur nëndetësen më të madhe në botë, e cila mund të jetë e armatosur me “torpedo” të tmerrshëm bërthamor “dron apokalipsi”, thuhet se kështu ka paralajmëruar NATO...

Nëndetësja ruse që ngriti në këmbë NATO-n, 'arma shkatërruese e botës'

para 2 muajve - Syri

Presidenti rus, Vladimir Putin ka vendosur nëndetësen më të madhe në botë, e cila mund të jetë e armatosur me “torpedo” të tmerrshëm bërthamor “dron apokalipsi”, thuhet se kështu ka paralajmëruar NATO...

Mediat britanike: Vladimir Putin dërgon trenin bërthamor në vijën e frontit

para 2 muajve - Gazeta Tema

Presidenti rus Vladimir Putin do të demonstrojë gatishmërinë e tij për të përdorur armë të shkatërrimit në masë me një provë bërthamore në kufijtë e Ukrainës. Lajmi u bë i ditur nga britanikja “The Times”,...

NATO ngre alarmin: Nëndetësja bërthamore ruse Belgorod në ujërat e arktikut

para 2 muajve - Klan

NATO ngre alarmin: Nëndetësja bërthamore ruse Belgorod në ujërat e arktikut Nëndetësja është e pajisur me raketa bërthamore te afta për të shkatërruar qyetete NATO ka ngritur alarmin se nëndetësja bërthamore...

Putin alarmon NATO-n, vë në lëvizje nëndetësen bërthamore Belgorod për të testuar “armën e Apokalipsit”

para 2 muajve - Shqipmedia

Presidenti rus Vladimir Putin i ka bërë një sfidë të re sigurisë ndërkombëtare. Putin ka dërguar në ujërat e Arktikut, nëndetësen bërthamore Belgorod për të testuar super raketën Poseidon, që konsiderohet...

Putin nxjerr “përbindëshin” nënujor nga baza? NATO informon anëtarët për lëvizjet e fundit të Rusisë

para 2 muajve - News33

NATO është alarmuar dhe ka informuar anëtarët e saj se nëndetësja bërthamore e Rusisë Belgorod është larguar nga baza e saj dhe mund të jetë arma e fundit e Vladimir Putin mes përshkallëzimit të tensioneve...

Putin nxjerr “përbindëshin” nënujor nga baza? NATO informon anëtarët për lëvizjet e fundit të Rusisë

para 2 muajve - Alsat-M

NATO është alarmuar dhe ka informuar anëtarët e saj se nëndetësja bërthamore e Rusisë Belgorod është larguar nga baza e saj dhe mund të jetë arma e fundit e Vladimir Putin mes përshkallëzimit të tensioneve...

Putin nxjerr “përbindëshin” nënujor nga baza? NATO informon anëtarët për lëvizjet e fundit të Rusisë

para 2 muajve - Tetova Sot

NATO është alarmuar dhe ka informuar anëtarët e saj se nëndetësja bërthamore e Rusisë Belgorod është larguar nga baza e saj dhe mund të jetë arma e fundit e Vladimir Putin mes përshkallëzimit të tensioneve...

Paralajmërim kritik nga NATO, Putin ka aktivizuar “bishën Belgorod” nëndetësen e tij bërthamore

para 2 muajve - Albeu

Ndërkohë që lufta mes Rusisë dhe Ukrainës vazhdoi me gjithë dhunën e saj, një lajm që u bë kryefjala e gazetës sot trembi fqinjët e Rusisë. Nëndetësja bërthamore e Putinit, Belgorod, dyshohet se ka dalë...

Putin nxjerr “përbindëshin” nënujor nga baza? NATO informon anëtarët për lëvizjet e fundit të Rusisë

para 2 muajve - Gazeta Tema

NATO është alarmuar dhe ka informuar anëtarët e saj se nëndetësja bërthamore e Rusisë Belgorod është larguar nga baza e saj dhe mund të jetë arma e fundit e Vladimir Putin mes përshkallëzimit të tensioneve...

Putin nxjerr “përbindëshin” nënujor nga baza? NATO informon anëtarët për lëvizjet e fundit të Rusisë

para 2 muajve - Flaka

NATO është alarmuar dhe ka informuar anëtarët e saj se nëndetësja bërthamore e Rusisë Belgorod është larguar nga baza e saj dhe mund të jetë arma e fundit e Vladimir Putin mes përshkallëzimit të tensioneve...

Putin nxjerr “përbindëshin” nënujor nga baza? NATO informon anëtarët për lëvizjet e fundit të Rusisë

para 2 muajve - ABC News

NATO është alarmuar dhe ka informuar anëtarët e saj se nëndetësja bërthamore e Rusisë Belgorod është larguar nga baza e saj dhe mund të jetë arma e fundit e Vladimir Putin mes përshkallëzimit të tensioneve...

Alarmi i NATO-s/ Nëndetësja bërthamore ruse Belgorod është larguar nga baza e saj në Arktik, ku do të godas ajo

para 2 muajve - Bota Sot

NATO dha alarmin teksa informoi anëtarët e saj se nëndetësja bërthamore e Rusisë Belgorod është larguar nga baza e saj dhe mund të jetë arma e fundit e Vladimir Putin mes përshkallëzimit të tensioneve...

Rusia nxjerr për stërvitje “armën e apokalipsit”

para 2 muajve - Klan

Rusia nxjerr për stërvitje “armën e apokalipsit” NATO jep alarmin: Nëndetesja Belgorod, stërvitje në Arktik Vladimir Putin i bën një sfidë të re sigurisë ndërkombëtare. Dërgon në ujërat e Arktikut, nëndetësen...

Kërcënimi nuklear/ Putin nxjerr “përbindëshin” bërthamor nënujor nga baza? NATO informon anëtarët për lëvizjet e fundit të Rusisë

para 2 muajve - Java News

NATO është alarmuar dhe ka informuar anëtarët e saj se nëndetësja bërthamore e Rusisë Belgorod është larguar nga baza e saj dhe mund të jetë arma e fundit e Vladimir Putin mes përshkallëzimit të tensioneve...

Alermi i NATO-s/ Nëndetësja bërthamore ruse Belgorod është larguar nga baza e saj në Arktik, ku do të godas ajo

para 2 muajve - Java News

NATO dha alarmin teksa informoi anëtarët e saj se nëndetësja bërthamore e Rusisë Belgorod është larguar nga baza e saj dhe mund të jetë arma e fundit e Vladimir Putin mes përshkallëzimit të tensioneve...

Një sinjal për Perëndimin?! Pamjet shokuese tregojnë karvanin “e vdekjes” së Putinit, ku po drejtohen armët bërthamore

para 2 muajve - ABC News

Pamjet rrëqethëse të një kolone që transportonte pajisje bërthamore për forcat ruse mund të jenë një “sinjal për Perëndimin”, pohon një specialist i inteligjencës ushtarake. Videoja e xhiruar në një vend...

“130 herë më e fuqishme se shpërthimi Hiroshimës”! NATO në alarm, nëndetësja bërthamore ruse Belgorod është larguar nga baza e saj në Arktik

para 2 muajve - FaxWeb

NATO dha alarmin teksa informoi anëtarët e saj se nëndetësja bërthamore e Rusisë Belgorod është larguar nga baza e saj dhe mund të jetë arma e fundit e Vladimir Putin mes përshkallëzimit të tensioneve...

Kërcënim për Perëndimin?! Pamjet tregojnë karvanin “e vdekjes” së Putinit, ku po drejtohen armët bërthamore

para 2 muajve - Java News

Pamjet rrëqethëse të një kolone që transportonte pajisje bërthamore për forcat ruse mund të jenë një “sinjal për Perëndimin”, pohon një specialist i inteligjencës ushtarake. Videoja e xhiruar në një vend...

VIDEO/ Treni rus transporton pajijset ushtarake speciale drejt kufirit me Ukrainën, rritet frika për përdorimin e armëve bërthamore

para 2 muajve - Lajm

Pamjet e një treni të madh mallrash që lëviz pajisje të specializuara ushtarake të lidhura me një divizion me armë bërthamore të Ministrisë së Mbrojtjes së Rusisë janë parë në lëvizje, duke shkaktuar frikën...

Nëndetësja bërthamore ruse në veprim në detet e Arktikut, NATO futet në gatishmëri nr 1

para 2 muajve - NOA

Nëndetësja ruse me energji bërthamore, K-329 Belgorod, po lëviz në detet e Arktikut dhe ekziston dyshimi se misioni i saj është të testojë për herë të parë ndonjëherë, supersilurin Poseidon, i cili shpesh...

Nëndetësja ruse me energji bërthamore, e quajtur Belgorod, po lëviz nga ujërat Arktikut në drejtim të panjohur

para 2 muajve - Radio Kosova e Lire

Nëndetësja ruse me energji bërthamore “Belgorod” po lëviz në ujërat e Arktikut dhe ekziston dyshimi se misioni i saj është të testojë raketën silurë “Poseidon”, e aftë të mbajë koka bërthamore. Rrezja...

Nëndetësja bërthamore ruse nis lëvizjen, NATO në alarm: Ku po shkon “Poseidon”?

para 2 muajve - News33

Nëndetësja ruse me energji bërthamore K-329 Belgorod po lëviz në detet e Arktikut dhe ekziston dyshimi se misioni i saj është të testojë raketën “Poseidon”. Kështu thuhet në një raport të NATO-s, i cili...

Nëndetësja bërthamore ruse nis lëvizjen, NATO në alarm; ku po shkon “Poseidon”?

para 2 muajve - Albeu

Nëndetësja ruse me energji bërthamore K-329 Belgorod po lëviz në detet e Arktikut dhe ekziston dyshimi se misioni i saj është të testojë raketën “Poseidon”. Kështu thuhet në një raport të NATO-s, i cili...

Rusia vë në lëvizje nëndetësen bërthamore, alarmohet NATO

para 2 muajve - Syri.net Kosova

Frika që Rusia mund të përdorë armë atomike në luftën e saj në Ukrainë sa vjen e shtohet. Nëndetësja ruse me energji bërthamore “Belgorod” po lëviz në detet e Arktikut dhe ekziston dyshimi se misioni i...

Rusia vë në lëvizje nëndetësen bërthamore, NATO në alarm (VIDEO)

para 2 muajve - InfoShqip

Frika që Rusia mund të përdorë armë atomike në luftën e saj në Ukrainë sa vjen e shtohet. Nëndetësja ruse me energji bërthamore “Belgorod” po lëviz në detet e Arktikut dhe ekziston dyshimi se misioni i...

NATO në gatishmëri: Shfaqet nëndetësja bërthamore ruse, një kokë atomike 2 megaton

para 2 muajve - Zhurnal

Nëndetësja ruse me energji bërthamore K-329 Belgorod po lëviz në detet e Arktikut dhe ekziston dyshimi se misioni i saj është të testojë raketën siluruese Poseidon, e aftë të dërgojë materiale bërthamore...

NATO në gatishmëri: Shfaqet nëndetësja bërthamore ruse, një kokë atomike 2 megaton

para 2 muajve - Klan Macedonia

Nëndetësja ruse me energji bërthamore K-329 Belgorod po lëviz në detet e Arktikut dhe ekziston dyshimi se misioni i saj është të testojë raketën siluruese Poseidon, e aftë të dërgojë materiale bërthamore...

Nëndetësja bërthamore ruse në lëvizje, “La Repubblica”: NATO në alarm

para 2 muajve - TV21

Frika që Rusia mund të përdorë armë atomike në luftën e saj në Ukrainë sa vjen e shtohet, transmeton CNNA2. Nëndetësja ruse me energji bërthamore “Belgorod” po lëviz në detet e Arktikut dhe ekziston dyshimi...

Rusia vë në lëvizje nëndetësen bërthamore, NATO në alarm (VIDEO)

para 2 muajve - Ina

Frika që Rusia mund të përdorë armë atomike në luftën e saj në Ukrainë sa vjen e shtohet. Nëndetësja ruse me energji bërthamore “Belgorod” po lëviz në detet e Arktikut dhe ekziston dyshimi se misioni i...

Rusia vë në lëvizje nëndetësen bërthamore, NATO në alarm

para 2 muajve - Alsat-M

Frika që Rusia mund të përdorë armë atomike në luftën e saj në Ukrainë sa vjen e shtohet. Nëndetësja ruse me energji bërthamore “Belgorod” po lëviz në detet e Arktikut dhe ekziston dyshimi se misioni i...

Rusia vë në lëvizje nëndetësen bërthamore ‘Belgorod’, NATO në alert

para 2 muajve - Java News

Frika që Rusia mund të përdorë armë atomike në luftën e saj në Ukrainë sa vjen e shtohet. Nëndetësja ruse me energji bërthamore “Belgorod” po lëviz në detet e Arktikut dhe ekziston dyshimi se misioni i...

NATO në gatishmëri: Shfaqet nëndetësja bërthamore ruse, një kokë atomike 2 megaton

para 2 muajve - Aktuale

Nëndetësja ruse me energji bërthamore K-329 Belgorod po lëviz në detet e Arktikut dhe ekziston dyshimi se misioni i saj është të testojë raketën siluruese Poseidon, e aftë të dërgojë materiale bërthamore...

Rusia vë në lëvizje nëndetësen bërthamore, NATO në alarm

para 2 muajve - Gazeta Express

Frika që Rusia mund të përdorë armë atomike në luftën e saj në Ukrainë sa vjen e shtohet. Nëndetësja ruse me energji bërthamore “Belgorod” po lëviz në detet e Arktikut dhe ekziston dyshimi se misioni i...

NATO në gatishmëri: Shfaqet nëndetësja bërthamore ruse, një kokë atomike 2 megaton

para 2 muajve - Tetova Sot

Nëndetësja ruse me energji bërthamore K-329 Belgorod po lëviz në detet e Arktikut dhe ekziston dyshimi se misioni i saj është të testojë raketën siluruese Poseidon, e aftë të dërgojë materiale bërthamore...

Alarmohet NATO, Rusia vë në lëvizje nëndetësen bërthamore

para 2 muajve - Epoka e Re

Frika që Rusia mund të përdorë armë atomike në luftën e saj në Ukrainë sa vjen e shtohet. Nëndetësja ruse me energji bërthamore “Belgorod” po lëviz në detet e Arktikut dhe ekziston dyshimi se misioni i...

Rusia vë në lëvizje nëndetësen bërthamore, NATO në alarm

para 2 muajve - GazetaBlic

Frika që Rusia mund të përdorë armë atomike në luftën e saj në Ukrainë sa vjen e shtohet. Nëndetësja ruse me energji bërthamore “Belgorod” po lëviz në detet e Arktikut dhe ekziston dyshimi se misioni i...

‘Rrezja e goditjes 10 mijë km’/ Rusia vë në lëvizje nëndetësen bërthamore, NATO në alarm

para 2 muajve - Syri

Frika që Rusia mund të përdorë armë atomike në luftën e saj në Ukrainë sa vjen e shtohet. Nëndetësja ruse me energji bërthamore “Belgorod” po lëviz në detet e Arktikut dhe ekziston dyshimi se misioni i...

Rusia vë në lëvizje nëndetësen bërthamore, NATO në alarm

para 2 muajve - Fakti Ditor

Frika që Rusia mund të përdorë armë atomike në luftën e saj në Ukrainë sa vjen e shtohet. Nëndetësja ruse me energji bërthamore “Belgorod” po lëviz në detet e Arktikut dhe ekziston dyshimi se misioni i...

“Erë lufte”/ Putin fut në ‘lojë’ nëndetësen bërthamore ruse Belgorod, NATO në gatishmëri të lartë

para 2 muajve - Java News

Nëndetësja ruse me energji bërthamore K-329 Belgorod po lëviz në detet e Arktikut dhe ekziston dyshimi se misioni i saj është të testojë raketën siluruese Poseidon, e aftë të mbajë koka bërthamore dhjetë...

Rusia vë në lëvizje nëndetësen bërthamore, NATO në alarm

para 2 muajve - Periskopi

rika që Rusia mund të përdorë armë atomike në luftën e saj në Ukrainë sa vjen e shtohet. Nëndetësja ruse me energji bërthamore “Belgorod” po lëviz në detet e Arktikut dhe ekziston dyshimi se misioni i...

U mor në konsideratë propozimi i liderit çeçen? Rusia vë në lëvizje nëndetësen bërthamore, NATO në alarm

para 2 muajve - FaxWeb

Frika që Rusia mund të përdorë armë atomike në luftën e saj në Ukrainë sa vjen e shtohet. Nëndetësja ruse me energji bërthamore “Belgorod” po lëviz në detet e Arktikut dhe ekziston dyshimi se misioni i...

Rusia vë në lëvizje nëndetësen bërthamore, NATO në alarm

para 2 muajve - Ekonomia Online

Frika që Rusia mund të përdorë armë atomike në luftën e saj në Ukrainë sa vjen e shtohet. Nëndetësja ruse me energji bërthamore “Belgorod” po lëviz në detet e Arktikut dhe ekziston dyshimi se misioni i...

Rusia vë në lëvizje nëndetësen bërthamore, NATO në alarm

para 2 muajve - Ekonomia Online

Frika që Rusia mund të përdorë armë atomike në luftën e saj në Ukrainë sa vjen e shtohet. Nëndetësja ruse me energji bërthamore “Belgorod” po lëviz në detet e Arktikut dhe ekziston dyshimi se misioni i...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK