"I kërkova ndihmë Berishës, Shkëlzenit dhe Çim Pekës pas sulmeve vulgare" - Evi Kokalari: Pse e kam kritikuar Sali Berishën

para 2 muajve - Gazeta Tema

Evi Kokalari ka qenë e ftuar në emisionin "Të Paekspozuarit", ku ka folur për arsyet pse ka artikuluar kritika ndaj Berishës. Ajo tha se është sulmuar në mënyrë vulgare me urdhër nga persona brenda PD-së...

Evi Kokalari tregon bisedën me Berishën: I thash përsërit garën, ke bërë masakër

para 2 muajve - Gazeta Tema

Evi Kokalari ka treguar bisedën që ka bërë Sali Berisha për zgjedhjet në FRPD. Ajo ka thënë se i ka kërkuar Berishës që zgjedhjet në FRPD të përsëriten dhe të përjashtohen ata që kanë bërë manipulime....

Të rinjtë e “plakur” të PD

para 2 muajve - Java News

Nga Artur Ajazi Mbaroi edhe “fushata” për të zgjedhur (në fakt ishte emëruar me kohë nga Doktori) kryetarin e ri të FRPD-së. Ishte apo nuk ishte fushatë, këtë e tregoi dita kur u mbajtën votimet. U votua,...

Evi Kokalari tregon bisedën e fundit me Berishën: I kam thënë privatisht…

para 2 muajve - Java News

Evi Kokalari tregoi për Euronews Albania bisedën që ka bërë për kreun e Partisë Demokratike, Sali Berisha për zgjedhjet në FRPD. Ajo nënvizoi se i ka thënë që gara për kreun e FRPD-së duhet të përsëritet...

Akuzat për manipulime në zgjedhjen e kreut të FRPD, Kokalari: Turp që e lej...

para 2 muajve - BalkanWeb

Zgjedhjet për kryetarin e Forumit Rinor të PD-së kanë rikthyer debatin për manipulime dhe parregullsi brenda kësaj force politike. Pas publikimit të disa listave të zgjedhësve ku rezultonte se në Forumin...

“Premtoi rithemelimin, po iku e uruara”, Gjekmarkaj tallet me Evi Kokalarin: U shfaq si kometë e po ikën duke lënë ankth e dilema

para 2 muajve - Gazeta Tema

Deputeti i PD-së, Agron Gjekmarkaj, ka ironizuar Evi Kokalarin pas lajmërimit të largimit të kësaj të fundit nga partia e Berishës, ku u bë shkak manipulimi që u krye në zgjedhjen e kryetarit të ri të...

Zgjedhjet në FRPD, Evi Kokalari del me njoftimin e papritur dhe merr vendimin drastik

para 2 muajve - Bota Sot

Manipulimin e zgjedhjeve në FRPD e ka denoncuar sot edhe Evi Kokalari, shqiptaro-amerikania që u zgjodh edhe në strukturat drejtuese të Komisionit të Rithemelimit të Berishës. Përmes një postimi ajo ka...

“Na premtoi rithemelimin por na la e uruara”/ Gjekmarkaj për Kokalarin: U shfaq si kometë në botën tonë të trazuar dhe…

para 2 muajve - Java News

Deputeti i PD-së, Agron Gjekmarkaj, ka ironizuar Evi Kokalarin pas lajmërimit të largimit të kësaj të fundit nga partia e Berishës, ku u bë shkak manipulimi që u krye në zgjedhjen e kryetarit të ri të...

Manipulimi i zgjedhjeve në FRPD, Evi Kokalari largohet nga PD: Turp i madh, s'merrem më me këtë lloj nivel njerëzish që jeni

para 2 muajve - Gazeta Tema

Evi Kokalari duket se është tërhqehiqet nga Partia Demokratike. Ajo thotë se s’mund të merret me atë kategori njerëzish pasi sipas saj zgjedhjet e fundit në FRD u manipuluan. “Sot ju vratë rininë dhe çdo...

Zgjedhjet në FRPD, Evi Kokalari del me njoftimin e papritur dhe merr vendimin drastik

para 2 muajve - Pika

Manipulimin e zgjedhjeve në FRPD e ka denoncuar sot edhe Evi Kokalari, shqiptaro-amerikania që u zgjodh edhe në strukturat drejtuese të Komisionit të Rithemelimit të Berishës. Përmes një postimi ajo ka...

Evi Kokalari tërhiqet nga PD: Turp të keni! Unë nuk merrem më me këtë lloj nivel njerëzish

para 2 muajve - Java News

Evi Kokalari duket se është tërhqehiqet nga Partia Demokratike. Ajo thotë se s’mund të merret me atë kategori njerëzish pasi sipas saj zgjedhjet e fundit në FRD u manipuluan. “Sot ju vratë rininë dhe çdo...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK