Uganda fillon prodhimin e naftës për herë të parë në historinë e saj

para 2 jave - Tetova Sot

Uganda pas përfundimit të projektit synon të prodhojë 200 mijë fuçi naftë në ditë në vitin 2025 Uganda sot do të nisë për herë të parë nxjerrjen e rezervave të saj të naftës, të cilat i zbuloi gati 20...

Uganda fillon prodhimin e naftës për herë të parë në historinë e saj

para 2 jave - Alsat-M

Uganda pas përfundimit të projektit synon të prodhojë 200 mijë fuçi naftë në ditë në vitin 2025

Uganda fillon prodhimin e naftës për herë të parë në historinë e saj

para 2 jave - Epoka e Re

Uganda pas përfundimit të projektit synon të prodhojë 200 mijë fuçi naftë në ditë në vitin 2025

Për herë të parë në historinë e saj, Uganda nis prodhimin e naftës

para 2 jave - TV21

Uganda sot do të nisë për herë të parë nxjerrjen e rezervave të saj të naftës, të cilat i zbuloi gati 20 vjet më parë, transmeton Anadolu. Në deklaratën e bërë nga Administrata e Naftës së Ugandës (PAU),...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK