Hello world!

më 7.2021 - Blitz

Fushata e marketingut të verës për produktet FatmaRrela e tregon Fatmën më sensuale se kurrë

Fushata e marketingut të verës për produktet FatmaRrela e tregon Fatmën më sensuale se kurrë

më 10.2020 - Blitz

Këtë verë Fatma Haxhialiu, moderatorja dhe gazetarja e njohur, ndryshe nga shumica që preferojnë pushimet në jug duke shfrytëzuar bregdetin Jon,  ajo është fokusuar në zhvillimin e biznesit të saj. Linja...

Ndërron jetë 70 vjeçarja me COVID 19 nga Durrësi 53 raste pozitive

Ndërron jetë 70-vjeçarja me COVID-19 nga Durrësi. 53 raste pozitive

më 10.2020 - Blitz

Në 24 orët e fundit një 70 vjeçare nga Durrësi ka ndërruar jetë në spitalin infektiv, megjithë mjekimin intensiv dhe përkujdesin e mjekëve. 70 vjeçarja e prekur nga Covid19, vuante nga një formë e rëndë...

50 raste të reja me COVID 19 në vend Tirana mban numrin më të lartë të të prekurve

50 raste të reja me COVID-19 në vend, Tirana mban numrin më të lartë të të prekurve

më 10.2020 - Blitz

50 raste të reja më COVID -19 janë shënuar në 24 orët e fundit në vend . Shifrat u bënë të ditur në përditësimin e fundit të Ministrisë së Shëndetësisë. “Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale...

Ndiheni të lodhur Ja çfarë i mungon trupit tuaj

Ndiheni të lodhur? Ja çfarë i mungon trupit tuaj!

më 10.2020 - Blitz

A e dinit se mungesa e magnezit mund të shfaqë probleme serioze në shëndetin tuaj. Si mund ta kuptoni se trupi juaj ka nevojë për magnez? Ja disa nga simptomat : Mungesa e magnezit mund t’iu shkaktojë...

Flor Binaj tregon si u infektua me Covid 19 U shqetësova sepse nuk e prisja

Flor Binaj tregon si u infektua me Covid-19: U shqetësova sepse nuk e prisja

më 10.2020 - Blitz

Aktori i njohur i humorit Florjan Binaj ditën e djeshme deklaroi se ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Ai u shpreh se gjendja e tij shëndetësore është e mirë dhe nuk ka asnjë lloj simptome, si edhe është...

Në pritje të ëmbël Çiljeta Xhilaga dhe Alban Hoxha do të bëhen prindër

Në pritje të ëmbël: Çiljeta Xhilaga dhe Alban Hoxha do të bëhen prindër

më 10.2020 - Blitz

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga shumë shpejt do të bëhet nënë për herë të dytë! Ajo është në pritje të ëmbël të fëmijës së saj të parë me partnerin, Alban Hoxhën, ndërsa lajmin e bukur e ka zbuluar “Panoramasport.al”....

Emigracioni në nivelin më të lartë të dekadës shqiptarët ikin më shumë e kthehen më pak

Emigracioni në nivelin më të lartë të dekadës, shqiptarët ikin më shumë e kthehen më pak

më 10.2020 - Blitz

Nga Shqipëria, në vitin 2019 janë larguar rreth 44 mijë persona, si emigrantë niveli më i lartë që nga 2014-s, sipas statistikave të publikuara nga INSTAT. Ndërsa janë më të shumtë ata që ikin, gjithnjë...

Bie numri i të infektuarve me COVID në Shqipëri 50 raste pozitive janë regjistruar në 24 orët e fundit

Bie numri i të infektuarve me COVID në Shqipëri, 50 raste pozitive janë regjistruar në 24 orët e fundit

më 10.2020 - Blitz

Numri i të infektuarve në vendin tonë në 24 orët e fundit është më i ulët se një ditë më parë, ku nga 333 teste kanë rezultuar 50 persona të prekur. Në një komunikim për mediat Rovena Daja nga Instituti...

Opera me pizhama TKOB rikthen Peshkatarët e Perlave

Opera me pizhama, TKOB rikthen “Peshkatarët e Perlave”

më 10.2020 - Blitz

Teatri Kombëtar i Operës dhe Baletit, në kuadër të sezonit artistik të pazakontë online, #ndiqOPERAMEPIZHAMA, shfaq në fundjavë operën “Peshkatarët e perlave” të kompozitorit Georges Bizet, e cila ktheu...

 Nuk do ikim në plazh se njerëzit kanë korona  Pipero i përgjigjet vajzës së Sonila Meços

“Nuk do ikim në plazh se njerëzit kanë korona”, Pipero i përgjigjet vajzës së Sonila Meços

më 10.2020 - Blitz

Pëllumb Pipero ishte i ftuar në “Tempora” nga Sonila Meço ku gjatë emisionit iu përgjigj edhe pyetjes nëse do të mund të bëjmë plazh sivjet. Sonila tregoi se para se të niste emisioni, vajza i kishte thënë...

Fushata e marketingut të verës për produktet FatmaRrela e tregon Fatmën më sensuale se kurrë

Fushata e marketingut të verës për produktet FatmaRrela e tregon Fatmën më sensuale se kurrë

më 7.2020 - Blitz

Këtë verë Fatma Haxhialiu, moderatorja dhe gazetarja e njohur, ndryshe nga shumica që preferojnë pushimet në jug duke shfrytëzuar bregdetin Jon,  ajo është fokusuar në zhvillimin e biznesit të saj. Linja...

Ndërron jetë 70 vjeçarja me COVID 19 nga Durrësi 53 raste pozitive

Ndërron jetë 70-vjeçarja me COVID-19 nga Durrësi. 53 raste pozitive

më 6.2020 - Blitz

Në 24 orët e fundit një 70 vjeçare nga Durrësi ka ndërruar jetë në spitalin infektiv, megjithë mjekimin intensiv dhe përkujdesin e mjekëve. 70 vjeçarja e prekur nga Covid19, vuante nga një formë e rëndë...

Flor Binaj tregon si u infektua me Covid 19 U shqetësova sepse nuk e prisja

Flor Binaj tregon si u infektua me Covid-19: U shqetësova sepse nuk e prisja

më 6.2020 - Blitz

Aktori i njohur i humorit Florjan Binaj ditën e djeshme deklaroi se ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Ai u shpreh se gjendja e tij shëndetësore është e mirë dhe nuk ka asnjë lloj simptome, si edhe është...

50 raste të reja me COVID 19 në vend Tirana mban numrin më të lartë të të prekurve

50 raste të reja me COVID-19 në vend, Tirana mban numrin më të lartë të të prekurve

më 6.2020 - Blitz

50 raste të reja më COVID -19 janë shënuar në 24 orët e fundit në vend . Shifrat u bënë të ditur në përditësimin e fundit të Ministrisë së Shëndetësisë. “Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale...

Emigracioni në nivelin më të lartë të dekadës shqiptarët ikin më shumë e kthehen më pak

Emigracioni në nivelin më të lartë të dekadës, shqiptarët ikin më shumë e kthehen më pak

më 6.2020 - Blitz

Nga Shqipëria, në vitin 2019 janë larguar rreth 44 mijë persona, si emigrantë niveli më i lartë që nga 2014-s, sipas statistikave të publikuara nga INSTAT. Ndërsa janë më të shumtë ata që ikin, gjithnjë...

Në pritje të ëmbël Çiljeta Xhilaga dhe Alban Hoxha do të bëhen prindër

Në pritje të ëmbël: Çiljeta Xhilaga dhe Alban Hoxha do të bëhen prindër

më 6.2020 - Blitz

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga shumë shpejt do të bëhet nënë për herë të dytë! Ajo është në pritje të ëmbël të fëmijës së saj të parë me partnerin, Alban Hoxhën, ndërsa lajmin e bukur e ka zbuluar “Panoramasport.al”....

Ndiheni të lodhur Ja çfarë i mungon trupit tuaj

Ndiheni të lodhur? Ja çfarë i mungon trupit tuaj!

më 6.2020 - Blitz

A e dinit se mungesa e magnezit mund të shfaqë probleme serioze në shëndetin tuaj. Si mund ta kuptoni se trupi juaj ka nevojë për magnez? Ja disa nga simptomat : Mungesa e magnezit mund t’iu shkaktojë...

Opera me pizhama TKOB rikthen Peshkatarët e Perlave

Opera me pizhama, TKOB rikthen “Peshkatarët e Perlave”

më 6.2020 - Blitz

Teatri Kombëtar i Operës dhe Baletit, në kuadër të sezonit artistik të pazakontë online, #ndiqOPERAMEPIZHAMA, shfaq në fundjavë operën “Peshkatarët e perlave” të kompozitorit Georges Bizet, e cila ktheu...

 Nuk do ikim në plazh se njerëzit kanë korona  Pipero i përgjigjet vajzës së Sonila Meços

“Nuk do ikim në plazh se njerëzit kanë korona”, Pipero i përgjigjet vajzës së Sonila Meços

më 6.2020 - Blitz

Pëllumb Pipero ishte i ftuar në “Tempora” nga Sonila Meço ku gjatë emisionit iu përgjigj edhe pyetjes nëse do të mund të bëjmë plazh sivjet. onila tregoi se para se të niste emisioni, vajza i kishte thënë...

Bie numri i të infektuarve me COVID në Shqipëri 50 raste pozitive janë regjistruar në 24 orët e fundit

Bie numri i të infektuarve me COVID në Shqipëri, 50 raste pozitive janë regjistruar në 24 orët e fundit

më 6.2020 - Blitz

Numri i të infektuarve në vendin tonë në 24 orët e fundit është më i ulët se një ditë më parë, ku nga 333 teste kanë rezultuar 50 persona të prekur. Në një komunikim për mediat Rovena Daja nga Instituti...

Sot 82 të prekur me COVID 19 Rama E dinim se numri do rritej pasojat më normale

Sot 82 të prekur me COVID-19, Rama: E dinim se numri do rritej, pasojat më normale

më 6.2020 - Blitz

Vijon të rritet frikshëm numri i të infektuarve me koronavirus në Shqipëri. Gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 82 raste pozitive, një tjetër shifër rekord kjo, që nga mbërritja e virusit në vendin...

Policia intensifikon masat kundër COVID 19 Kontroll në çdo subjekt e institucion kemi kontaktuar gjithë të infektuarit

Policia intensifikon masat kundër COVID-19: Kontroll në çdo subjekt e institucion, kemi kontaktuar gjithë të infektuarit

më 6.2020 - Blitz

Policia e Shtetit ka intensifikuar masat kundër koronavirusit, për shkak të rritjes së numrit të të infektuarve.  Gjatë 24 orëve të fundit, u konfirmuan pozitivë 69 persona, ku ka zgjerim të hartës së...

Çifti i njohur i Big Brother Albania martohet në fshehtësi

Çifti i njohur i ‘Big Brother Albania’ martohet në fshehtësi

më 6.2020 - Blitz

Tea Zhuli dhe Kristi Becka janë një nga çiftet më të njohur të “Big Brother Albania”. Para dy vitesh Kristi i propozoi për martesë partneres së tij. Ndonëse nuk kanë bërë asgjë të ditur, burime pranë çiftit...

Numër rekord të infektuarish konfirmohen 69 raste pozitive në 24 orët e fundit

Numër rekord të infektuarish, konfirmohen 69 raste pozitive në 24 orët e fundit

më 6.2020 - Blitz

Këto 24 orë kanë shënuar një tjetër rekord të shifrave të koronavirusit në vendin tonë. Ministria e Shëndetësisë raporton se në 24 orët e fundit janë konfirmuar pozitivë 69 persona. Kjo është dita me numrin...

Zbardhet dinamika e vrasjes te Komuna e Parisit Autorët e qëlluan me 11 plumba arma e ekzekutimit si ato që përdor Garda

Zbardhet dinamika e vrasjes te Komuna e Parisit/ Autorët e qëlluan me 11 plumba, arma e ekzekutimit si ato që përdor Garda

më 6.2020 - Blitz

Detaje të reja zbardhen nga ekzekutimi i 40-vjeçarit Hekuran Billa, mbërmjen e kaluar te “Komuna e Parisit”. Policia ka dyshime që vrasja është kryer me pagesë. Mësohet se autorët e kanë gjurmuar për të...

Lihet i lirë njëri nga 4 efektivët që u akuzuan për vdekjen e George Floyd

Lihet i lirë njëri nga 4 efektivët që u akuzuan për vdekjen e George Floyd!

më 6.2020 - Blitz

Thomas Lane, një nga katër oficerët e policisë së Minneapolis i përfshirë në vdekjen e George Floyd, është liruar me kusht. Lane, 37 vjeç, pagoi 750,000 dollarë dhe u lirua nga burgu i Qarkut Hennepin...

Ditë e trishtë në familjen e Rita Orës humbet njeriun e shtrenjtë të familjes

Ditë e trishtë në familjen e Rita Orës, humbet njeriun e shtrenjtë të familjes

më 6.2020 - Blitz

Mëngjesin e sotëm këngëtarja me famë ndërkombëtare, Rita Ora ka humbur njeriun e saj të dashur. Gjyshja e saj është ndarrë nga jeta për shkaqe të cilat akoma nuk janë bërë të ditura. Sipas “Telegraf” bëhet...

COVID 19 në Shqipëri 44 raste në 24 orë ndërron jetë një pacient

COVID 19 në Shqipëri, 44 raste në 24 orë, ndërron jetë një pacient

më 6.2020 - Blitz

Kurba e COVID 19 nuk njeh ulje. Vazhdon të rritet numri i rasteve të reja në vend. Ministria e Shëndetësisë konfirmoi se janë 44 rastet pozitive në 24 orët e fundit nga 291 testime të kryera. Rastet janë...

Ndërron jetë 81 vjeçarja në Infektiv ishte me COVID asimptomatik

Ndërron jetë 81-vjeçarja në Infektiv, ishte me COVID asimptomatik

më 6.2020 - Blitz

Një paciente e shtruar në spitalin Infektiv ka ndërruar jetë për shkak të insuficiencës multiorganore, ndërsa ishte dhe me COVID asimptomatik. Në një reagim zyrtar Ministria e Shëndetësisë pohoi se 81-vjeçarja...

Më shumë

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK